Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 2538
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7260
    Týden:
    70
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.07. 14:25 Teplice - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 26.07. 17:15 1.FK Příbram - Jablonec 4:1 (1:0)
    So 26.07. 17:15 Sigma Olomouc - Zlín 2:0 (0:0)
    So 26.07. 17:15 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    Po 28.07. 16:40 Baník Ostrava - České Budějovice 3:1 (3:0)
    Út 12.08. 17:15 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:2 (0:1)
    St 13.08. 17:15 Zbrojovka Brno - Opava 2:0 (2:0)
    St 13.08. 17:15 Slovan Liberec - Blšany 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 02.08. 14:25 Blšany - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 02.08. 17:15 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)
    So 02.08. 17:15 Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 02.08. 17:15 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 3:1 (2:0)
    So 02.08. 17:15 Jablonec - Sigma Olomouc 0:2 (0:0)
    So 02.08. 17:15 Sparta Praha - Opava 4:0 (1:0)
    Po 04.08. 16:40 Teplice - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Po 04.08. 19:00 Zlín - České Budějovice 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 09.08. 14:25 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 09.08. 17:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 0:2 (0:2)
    So 09.08. 17:15 Opava - Jablonec 1:1 (1:1)
    So 09.08. 17:15 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    So 09.08. 17:15 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 3:1 (2:1)
    So 09.08. 19:35 Slavia Praha - Zlín 2:0 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 Viktoria Žižkov - Blšany 2:0 (2:0)
    Po 11.08. 16:40 Sigma Olomouc - Teplice 1:3 (0:1)

    4.kolo

    So 16.08. 14:25 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:1 (1:1)
    So 16.08. 17:15 Teplice - Opava 2:0 (0:0)
    So 16.08. 17:15 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    So 16.08. 17:15 Baník Ostrava - Blšany 5:2 (2:2)
    So 16.08. 17:15 Zlín - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 16.08. 17:15 Jablonec - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Ne 17.08. 20:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
    Po 18.08. 16:40 Sparta Praha - České Budějovice 3:0 (2:0)

    5.kolo

    Čt 21.08. 19:00 Slavia Praha - Jablonec 0:0 (0:0)
    22.08. 18:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 23.08. 14:25 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 1:2 (0:1)
    So 23.08. 17:15 Opava - 1.FK Příbram 3:2 (1:1)
    So 23.08. 17:15 České Budějovice - Teplice 1:1 (1:0)
    So 23.08. 17:15 1.FC Slovácko - Zlín 0:0 (0:0)
    So 23.08. 17:15 Blšany - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
    Po 25.08. 16:40 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 30.08. 14:25 Sparta Praha - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 30.08. 17:15 Teplice - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    So 30.08. 17:15 1.FK Příbram - České Budějovice 0:2 (0:0)
    So 30.08. 17:15 Sigma Olomouc - Opava 3:0 (1:0)
    So 30.08. 17:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 30.08. 17:15 Zbrojovka Brno - Blšany 1:1 (0:1)
    Po 01.09. 16:40 Jablonec - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Po 01.09. 17:15 Zlín - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 13.09. 14:25 Slovan Liberec - Sparta Praha 2:0 (1:0)
    So 13.09. 17:15 Opava - Zlín 2:0 (0:0)
    So 13.09. 17:15 České Budějovice - Sigma Olomouc 2:1 (2:1)
    So 13.09. 17:15 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 13.09. 17:15 Blšany - Teplice 2:2 (1:1)
    So 13.09. 17:15 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    Ne 14.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 0:0 (0:0)
    Po 15.09. 16:40 Slavia Praha - Baník Ostrava 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 20.09. 00:00 Teplice - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
    So 20.09. 00:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    So 20.09. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)
    So 20.09. 00:00 Opava - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 20.09. 00:00 Zlín - Blšany 3:1 (1:1)
    So 20.09. 00:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    So 20.09. 00:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 3:1 (0:0)
    So 20.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 27.09. 00:00 České Budějovice - Jablonec 3:0 (1:0)
    So 27.09. 00:00 1.FC Slovácko - Opava 3:1 (1:0)
    So 27.09. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    So 27.09. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 4:1 (3:0)
    So 27.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Teplice 0:1 (0:1)
    So 27.09. 00:00 Blšany - Sparta Praha 0:4 (0:2)
    So 27.09. 00:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 0:4 (0:0)
    So 27.09. 00:00 Baník Ostrava - Zlín 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 04.10. 00:00 Teplice - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 04.10. 00:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    So 04.10. 00:00 Sigma Olomouc - Blšany 3:0 (1:0)
    So 04.10. 00:00 Opava - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    So 04.10. 00:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 2:2 (1:0)
    So 04.10. 00:00 Zlín - Zbrojovka Brno 3:2 (1:2)
    So 04.10. 00:00 Jablonec - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 04.10. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 3:1 (1:0)

    11.kolo

    So 18.10. 00:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 3:2 (1:0)
    So 18.10. 00:00 Slovan Liberec - České Budějovice 2:1 (1:0)
    So 18.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 18.10. 00:00 Blšany - Jablonec 3:1 (2:0)
    So 18.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Zlín 0:0 (0:0)
    So 18.10. 00:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 3:1 (2:1)
    So 18.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Teplice 2:1 (1:0)
    So 18.10. 00:00 Slavia Praha - Opava 4:1 (2:0)

    12.kolo

    So 25.10. 00:00 Teplice - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 25.10. 00:00 1.FK Příbram - Blšany 1:2 (0:1)
    So 25.10. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 2:0 (0:0)
    So 25.10. 00:00 Opava - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 25.10. 00:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 25.10. 00:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 2:1 (2:1)
    So 25.10. 00:00 Jablonec - Zlín 2:1 (1:1)
    So 25.10. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 01.11. 00:00 Slovan Liberec - Opava 3:1 (0:1)
    So 01.11. 00:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 01.11. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 01.11. 00:00 Blšany - České Budějovice 2:2 (2:2)
    So 01.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Teplice 2:0 (1:0)
    So 01.11. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    So 01.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 1:1 (0:1)
    So 01.11. 00:00 Zlín - Sparta Praha 1:0 (1:0)

    14.kolo

    So 08.11. 00:00 Teplice - Jablonec 1:1 (0:1)
    So 08.11. 00:00 1.FK Příbram - Zlín 2:4 (0:2)
    So 08.11. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:1 (3:0)
    So 08.11. 00:00 Opava - Blšany 2:1 (1:1)
    So 08.11. 00:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 08.11. 00:00 1.FC Slovácko - Viktoria Žižkov 4:0 (1:0)
    So 08.11. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 08.11. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:1 (0:1)

    15.kolo

    So 22.11. 00:00 Slavia Praha - České Budějovice 0:1 (0:0)
    So 22.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    So 22.11. 00:00 Blšany - 1.FC Slovácko 1:3 (0:2)
    So 22.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:3 (0:1)
    So 22.11. 00:00 Baník Ostrava - Opava 4:0 (1:0)
    So 22.11. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:1 (1:0)
    So 22.11. 00:00 Zlín - Teplice 1:0 (1:0)
    So 22.11. 00:00 Jablonec - Sparta Praha 4:2 (1:1)

    16.kolo

    So 29.11. 00:00 Sparta Praha - Teplice 3:0 (1:0)
    So 29.11. 00:00 Jablonec - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
    So 29.11. 00:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 29.11. 00:00 Opava - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)
    So 29.11. 00:00 České Budějovice - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    So 29.11. 00:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 29.11. 00:00 Blšany - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    So 29.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 14.02. 00:00 1.FK Příbram - Teplice 1:0 (0:0)
    So 14.02. 00:00 Slavia Praha - Blšany 2:0 (2:0)
    So 14.02. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 14.02. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    So 14.02. 00:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 14.02. 00:00 České Budějovice - Zlín 3:0 (2:0)
    So 14.02. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 14.02. 00:00 Opava - Sparta Praha 3:4 (1:1)

    18.kolo

    So 21.02. 00:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 21.02. 00:00 Teplice - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 21.02. 00:00 Jablonec - Opava 2:0 (1:0)
    So 21.02. 00:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 0:1 (0:0)
    So 21.02. 00:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 6:2 (2:1)
    So 21.02. 00:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 21.02. 00:00 Zlín - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    So 21.02. 00:00 Blšany - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 28.02. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 28.02. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    So 28.02. 00:00 Blšany - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    So 28.02. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    So 28.02. 00:00 Slovan Liberec - Zlín 3:0 (3:0)
    So 28.02. 00:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 28.02. 00:00 České Budějovice - Sparta Praha 2:2 (0:1)
    St 24.03. 17:00 Opava - Teplice 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 06.03. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 06.03. 00:00 1.FK Příbram - Opava 2:2 (1:0)
    So 06.03. 00:00 Teplice - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 06.03. 00:00 Zlín - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
    So 06.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 06.03. 00:00 Jablonec - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 06.03. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    St 24.03. 17:00 Viktoria Plzeň - Blšany 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 13.03. 00:00 1.FC Slovácko - Teplice 2:0 (1:0)
    So 13.03. 00:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 13.03. 00:00 Opava - Sigma Olomouc 1:2 (0:0)
    So 13.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:2 (0:1)
    So 13.03. 00:00 Blšany - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 13.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Zlín 3:0 (1:0)
    So 13.03. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 13.03. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 20.03. 00:00 Zlín - Opava 0:0 (0:0)
    So 20.03. 00:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 20.03. 00:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 20.03. 00:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 20.03. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 20.03. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 1:1 (1:0)
    So 20.03. 00:00 Teplice - Blšany 2:2 (2:0)
    So 20.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 4:0 (3:0)

    23.kolo

    So 27.03. 00:00 Slovan Liberec - Teplice 1:1 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    So 27.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 27.03. 00:00 České Budějovice - Opava 4:1 (3:1)
    So 27.03. 00:00 Blšany - Zlín 1:0 (1:0)
    So 27.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 27.03. 00:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 2:0 (1:0)
    So 27.03. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 5:1 (3:1)

    24.kolo

    So 03.04. 00:00 Jablonec - České Budějovice 3:2 (1:1)
    So 03.04. 00:00 Opava - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:0 (2:0)
    So 03.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 2:2 (1:0)
    So 03.04. 00:00 Teplice - Viktoria Žižkov 1:1 (1:0)
    So 03.04. 00:00 Sparta Praha - Blšany 1:0 (0:0)
    So 03.04. 00:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:1 (2:0)
    So 03.04. 00:00 Zlín - Baník Ostrava 1:1 (0:0)

    25.kolo

    So 10.04. 00:00 Slavia Praha - Teplice 2:2 (2:0)
    So 10.04. 00:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 4:1 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Blšany - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    So 10.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Opava 0:0 (0:0)
    So 10.04. 00:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 3:0 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:2 (0:1)
    So 10.04. 00:00 Baník Ostrava - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:2 (0:1)

    26.kolo

    So 17.04. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 17.04. 00:00 České Budějovice - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Jablonec - Blšany 2:1 (0:1)
    So 17.04. 00:00 Zlín - Viktoria Plzeň 3:1 (0:0)
    So 17.04. 00:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    So 17.04. 00:00 Teplice - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Opava - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    27.kolo

    So 24.04. 00:00 Baník Ostrava - Teplice 1:0 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Blšany - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:1 (2:0)
    So 24.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Opava 0:1 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 24.04. 00:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 3:3 (0:1)
    So 24.04. 00:00 Zlín - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:0 (0:0)

    28.kolo

    So 01.05. 00:00 Opava - Slovan Liberec 1:3 (0:2)
    So 01.05. 00:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 4:2 (1:1)
    So 01.05. 00:00 1.FK Příbram - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    So 01.05. 00:00 České Budějovice - Blšany 1:1 (1:0)
    So 01.05. 00:00 Teplice - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)
    So 01.05. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
    So 01.05. 00:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 01.05. 00:00 Sparta Praha - Zlín 3:1 (2:1)

    29.kolo

    So 08.05. 00:00 Jablonec - Teplice 2:0 (1:0)
    So 08.05. 00:00 Zlín - 1.FK Příbram 0:2 (0:0)
    So 08.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:2 (1:0)
    So 08.05. 00:00 Blšany - Opava 4:3 (3:1)
    So 08.05. 00:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:4 (1:1)
    So 08.05. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 08.05. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:2 (0:2)
    So 08.05. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:2 (0:1)

    30.kolo

    So 15.05. 00:00 České Budějovice - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 15.05. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 3:0 (2:0)
    So 15.05. 00:00 1.FC Slovácko - Blšany 1:0 (0:0)
    So 15.05. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 15.05. 00:00 Opava - Baník Ostrava 2:4 (1:3)
    So 15.05. 00:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    So 15.05. 00:00 Teplice - Zlín 3:0 (1:0)
    So 15.05. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 2:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 9 3 60:25 63
    2. 30 16 10 4 48:24 58
    3. 30 16 7 7 43:24 55
    4. 30 15 7 8 43:24 52
    5. 30 14 6 10 43:37 48
    6. 30 12 10 8 38:27 46
    7. 30 12 5 13 31:39 41
    8. 30 11 7 12 38:38 40
    9. 30 9 12 9 32:32 39
    10. 30 8 14 8 27:32 38
    11. 30 10 7 13 33:37 37
    12. 30 8 7 15 34:55 31
    13. 30 7 9 14 33:43 30
    14. 30 8 6 16 34:54 30
    15. 30 6 9 15 18:34 27
    16. 30 4 7 19 23:53 19