Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 2544
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4721
    Týden:
    43
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 10:15 Prachatice - Admira Praha 1:3 (1:2)
    So 04.08. 17:00 Klatovy - Doubravka 2:0 (1:0)
    So 04.08. 17:00 MK Louny - Strakonice 0:1 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Vejprnice - Písek 0:0 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Votice - Viktoria Žižkov B 1:0 (0:0)
    Ne 05.08. 10:30 Třeboň - Jankov 1:2 (0:1)
    Ne 05.08. 17:00 Horažďovice - Domažlice 1:0 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Králův Dvůr - Motorlet Praha 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 11.08. 10:15 Písek - Votice 2:2 (2:2)
    So 11.08. 17:00 Doubravka - Viktoria Žižkov B 0:4 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Motorlet Praha - Prachatice 3:1 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Domažlice - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Klatovy - MK Louny 5:0 (2:0)
    Ne 12.08. 10:15 Admira Praha - Vejprnice 3:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Jankov - Horažďovice 2:2 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Strakonice - Třeboň 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 MK Louny - Doubravka 3:1 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Vejprnice - Motorlet Praha 1:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Votice - Admira Praha 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 10:30 Třeboň - Klatovy 3:1 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 Horažďovice - Strakonice 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Králův Dvůr - Jankov 1:1 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Viktoria Žižkov B - Písek 2:0 (0:0)
    St 22.08. 17:00 Prachatice - Domažlice 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Doubravka - Písek 0:3 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Motorlet Praha - Votice 1:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Domažlice - Vejprnice 1:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Klatovy - Horažďovice 8:1 (4:0)
    So 25.08. 17:00 MK Louny - Třeboň 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 10:15 Admira Praha - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Jankov - Prachatice 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Strakonice - Králův Dvůr 2:2 (0:1)

    5.kolo

    So 01.09. 10:15 Prachatice - Strakonice 2:1 (1:1)
    So 01.09. 10:15 Písek - Admira Praha 4:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Vejprnice - Jankov 3:0 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Votice - Domažlice 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:30 Třeboň - Doubravka 4:1 (3:0)
    Ne 02.09. 17:00 Horažďovice - MK Louny 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Králův Dvůr - Klatovy 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Viktoria Žižkov B - Motorlet Praha 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 17:00 Doubravka - Admira Praha 3:5 (1:4)
    So 08.09. 17:00 Motorlet Praha - Písek 1:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Domažlice - Viktoria Žižkov B 3:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Klatovy - Prachatice 0:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 MK Louny - Králův Dvůr 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 10:30 Třeboň - Horažďovice 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Jankov - Votice 0:1 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Strakonice - Vejprnice 3:2 (2:1)

    7.kolo

    So 15.09. 10:15 Prachatice - MK Louny 1:2 (1:0)
    So 15.09. 10:15 Písek - Domažlice 0:1 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Vejprnice - Klatovy 4:0 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Votice - Strakonice 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 10:15 Admira Praha - Motorlet Praha 3:2 (2:1)
    Ne 16.09. 16:30 Horažďovice - Doubravka 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Králův Dvůr - Třeboň 4:1 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Viktoria Žižkov B - Jankov 6:0 (3:0)

    8.kolo

    So 22.09. 16:30 Doubravka - Motorlet Praha 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Domažlice - Admira Praha 2:4 (1:2)
    So 22.09. 16:30 Klatovy - Votice 0:2 (0:1)
    So 22.09. 16:30 MK Louny - Vejprnice 1:4 (0:3)
    Ne 23.09. 10:30 Třeboň - Prachatice 4:3 (3:1)
    Ne 23.09. 16:30 Jankov - Písek 2:3 (1:2)
    Ne 23.09. 16:30 Strakonice - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Horažďovice - Králův Dvůr 1:6 (1:2)

    9.kolo

    So 29.09. 10:15 Prachatice - Horažďovice 1:0 (0:0)
    So 29.09. 10:15 Písek - Strakonice 1:3 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Vejprnice - Třeboň 0:0 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Votice - MK Louny 0:0 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Motorlet Praha - Domažlice 2:1 (0:0)
    Ne 30.09. 10:15 Admira Praha - Jankov 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Králův Dvůr - Doubravka 3:1 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Viktoria Žižkov B - Klatovy 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 06.10. 16:00 Doubravka - Domažlice 2:4 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Klatovy - Písek 2:3 (1:0)
    So 06.10. 16:00 MK Louny - Viktoria Žižkov B 0:2 (0:2)
    Ne 07.10. 10:30 Třeboň - Votice 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Jankov - Motorlet Praha 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Strakonice - Admira Praha 4:1 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Horažďovice - Vejprnice 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Králův Dvůr - Prachatice 3:1 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:15 Písek - MK Louny 3:1 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Vejprnice - Králův Dvůr 1:1 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Votice - Horažďovice 1:0 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Motorlet Praha - Strakonice 2:1 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Domažlice - Jankov 3:2 (1:1)
    Ne 14.10. 10:15 Admira Praha - Klatovy 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Prachatice - Doubravka 2:2 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Viktoria Žižkov B - Třeboň 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 20.10. 15:30 Doubravka - Jankov 0:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Klatovy - Motorlet Praha 2:1 (0:1)
    So 20.10. 15:30 MK Louny - Admira Praha 2:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:30 Třeboň - Písek 2:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Strakonice - Domažlice 3:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Horažďovice - Viktoria Žižkov B 0:8 (0:3)
    Ne 21.10. 15:30 Králův Dvůr - Votice 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Prachatice - Vejprnice 5:1 (1:1)

    13.kolo

    So 27.10. 10:15 Písek - Horažďovice 3:1 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Vejprnice - Doubravka 5:0 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Votice - Prachatice 1:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Motorlet Praha - MK Louny 1:3 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Domažlice - Klatovy 1:1 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Jankov - Strakonice 2:3 (0:2)
    Ne 28.10. 10:15 Admira Praha - Třeboň 1:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Viktoria Žižkov B - Králův Dvůr 1:2 (1:1)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Doubravka - Strakonice 2:3 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Klatovy - Jankov 4:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 MK Louny - Domažlice 3:4 (1:3)
    So 03.11. 14:00 Horažďovice - Admira Praha 2:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Vejprnice - Votice 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:30 Třeboň - Motorlet Praha 3:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Králův Dvůr - Písek 6:3 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Prachatice - Viktoria Žižkov B 3:4 (1:2)

    15.kolo

    So 10.11. 10:15 Písek - Prachatice 1:1 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Votice - Doubravka 4:0 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Motorlet Praha - Horažďovice 6:0 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Domažlice - Třeboň 2:2 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Jankov - MK Louny 1:7 (1:3)
    So 10.11. 14:00 Strakonice - Klatovy 1:3 (0:2)
    Ne 11.11. 14:00 Viktoria Žižkov B - Vejprnice 2:0 (0:0)
    So 17.11. 10:15 Admira Praha - Králův Dvůr 0:2 (0:2)

    16.kolo

    So 15.03. 10:15 Písek - Vejprnice 3:0 (2:0)
    So 15.03. 14:30 Doubravka - Klatovy 2:0 (1:0)
    So 15.03. 14:30 Jankov - Třeboň 0:3
    So 15.03. 14:30 Domažlice - Horažďovice 1:1 (0:1)
    So 15.03. 14:30 Motorlet Praha - Králův Dvůr 0:1 (0:1)
    Ne 16.03. 10:15 Admira Praha - Prachatice 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Strakonice - MK Louny 1:1 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Viktoria Žižkov B - Votice 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 22.03. 10:15 Prachatice - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Votice - Písek 3:1 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Vejprnice - Admira Praha 1:1 (1:1)
    So 22.03. 15:00 MK Louny - Klatovy 1:0 (0:0)
    Ne 23.03. 10:30 Třeboň - Strakonice 4:1 (2:0)
    Ne 23.03. 15:00 Viktoria Žižkov B - Doubravka 3:0 (2:0)
    Ne 23.03. 15:00 Králův Dvůr - Domažlice 4:0 (1:0)
    Ne 23.03. 15:00 Horažďovice - Jankov 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 29.03. 15:00 Doubravka - MK Louny 3:1 (2:0)
    So 29.03. 15:00 Klatovy - Třeboň 1:1 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Jankov - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Domažlice - Prachatice 1:3 (1:1)
    So 29.03. 15:00 Motorlet Praha - Vejprnice 0:0 (0:0)
    Ne 30.03. 10:15 Admira Praha - Votice 0:2 (0:0)
    Ne 30.03. 10:15 Písek - Viktoria Žižkov B 1:1 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Strakonice - Horažďovice 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 05.04. 10:15 Písek - Doubravka 2:0 (1:0)
    So 05.04. 10:15 Prachatice - Jankov 2:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Votice - Motorlet Praha 2:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Vejprnice - Domažlice 3:2 (0:1)
    Ne 06.04. 10:30 Třeboň - MK Louny 4:1 (3:1)
    Ne 06.04. 16:30 Viktoria Žižkov B - Admira Praha 3:0 (2:0)
    Ne 06.04. 16:30 Králův Dvůr - Strakonice 1:0 (1:0)
    Ne 06.04. 16:30 Horažďovice - Klatovy 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 12.04. 16:30 Doubravka - Třeboň 4:1 (2:0)
    So 12.04. 16:30 MK Louny - Horažďovice 1:0 (1:0)
    So 12.04. 16:30 Klatovy - Králův Dvůr 1:2 (0:0)
    So 12.04. 16:30 Jankov - Vejprnice 0:4 (0:3)
    So 12.04. 16:30 Domažlice - Votice 3:1 (2:0)
    So 12.04. 16:30 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov B 2:3 (1:1)
    Ne 13.04. 10:15 Admira Praha - Písek 1:0 (1:0)
    Ne 13.04. 16:30 Strakonice - Prachatice 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 19.04. 10:15 Písek - Motorlet Praha 5:1 (2:1)
    So 19.04. 10:15 Prachatice - Klatovy 0:1 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Votice - Jankov 3:1 (1:0)
    So 19.04. 17:00 Vejprnice - Strakonice 1:0 (0:0)
    Ne 20.04. 10:15 Admira Praha - Doubravka 3:1 (0:1)
    Ne 20.04. 17:00 Viktoria Žižkov B - Domažlice 3:1 (2:1)
    Ne 20.04. 17:00 Králův Dvůr - MK Louny 1:1 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Horažďovice - Třeboň 2:1 (0:1)

    22.kolo

    So 26.04. 17:00 Doubravka - Horažďovice 2:0 (1:0)
    So 26.04. 17:00 MK Louny - Prachatice 0:0 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Klatovy - Vejprnice 1:0 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Jankov - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:1)
    So 26.04. 17:00 Domažlice - Písek 1:0 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Motorlet Praha - Admira Praha 1:0 (1:0)
    Ne 27.04. 10:30 Třeboň - Králův Dvůr 1:2 (0:1)
    Ne 27.04. 17:00 Strakonice - Votice 3:2 (2:0)

    23.kolo

    So 03.05. 10:15 Písek - Jankov 1:2 (0:2)
    So 03.05. 10:15 Prachatice - Třeboň 4:1 (0:0)
    So 03.05. 17:00 Motorlet Praha - Doubravka 0:1 (0:0)
    So 03.05. 17:00 Votice - Klatovy 3:0 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Vejprnice - MK Louny 0:0 (0:0)
    Ne 04.05. 10:15 Admira Praha - Domažlice 0:2 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Strakonice 1:0 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Králův Dvůr - Horažďovice 4:2 (2:1)

    24.kolo

    So 10.05. 17:00 Doubravka - Králův Dvůr 1:3 (1:0)
    So 10.05. 17:00 MK Louny - Votice 1:2 (0:0)
    So 10.05. 17:00 Klatovy - Viktoria Žižkov B 2:2 (2:0)
    So 10.05. 17:00 Jankov - Admira Praha 0:2 (0:0)
    So 10.05. 17:00 Domažlice - Motorlet Praha 3:1 (2:1)
    Ne 11.05. 10:30 Třeboň - Vejprnice 1:1 (1:0)
    Ne 11.05. 17:00 Horažďovice - Prachatice 0:1 (0:1)
    Ne 11.05. 17:00 Strakonice - Písek 0:0 (0:0)

    25.kolo

    So 17.05. 10:15 Písek - Klatovy 3:0 (2:0)
    So 17.05. 17:00 Domažlice - Doubravka 2:0 (2:0)
    So 17.05. 17:00 Motorlet Praha - Jankov 3:0 (2:0)
    So 17.05. 17:00 Votice - Třeboň 1:3 (1:2)
    So 17.05. 17:00 Vejprnice - Horažďovice 3:0 (2:0)
    Ne 18.05. 10:15 Admira Praha - Strakonice 3:0 (2:0)
    Ne 18.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - MK Louny 3:1 (0:0)
    Ne 18.05. 17:00 Prachatice - Králův Dvůr 4:1 (2:1)

    26.kolo

    So 24.05. 17:00 Doubravka - Prachatice 3:1 (0:1)
    So 24.05. 17:00 MK Louny - Písek 3:1 (1:0)
    So 24.05. 17:00 Klatovy - Admira Praha 2:1 (1:0)
    So 24.05. 17:00 Jankov - Domažlice 3:1 (1:1)
    Ne 25.05. 10:30 Třeboň - Viktoria Žižkov B 1:2 (0:0)
    Ne 25.05. 17:00 Králův Dvůr - Vejprnice 5:3 (1:2)
    Ne 25.05. 17:00 Horažďovice - Votice 3:2 (1:1)
    Ne 25.05. 17:00 Strakonice - Motorlet Praha 1:1 (0:1)

    27.kolo

    So 31.05. 10:15 Písek - Třeboň 2:1 (2:1)
    So 31.05. 15:00 Jankov - Doubravka 1:3 (1:1)
    So 31.05. 17:00 Domažlice - Strakonice 6:1 (5:0)
    So 31.05. 17:00 Motorlet Praha - Klatovy 3:0 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Votice - Králův Dvůr 2:1 (0:1)
    So 31.05. 17:00 Vejprnice - Prachatice 2:1 (1:1)
    Ne 01.06. 10:15 Admira Praha - MK Louny 1:2 (0:2)
    Ne 01.06. 17:00 Viktoria Žižkov B - Horažďovice 7:0 (4:0)

    28.kolo

    So 07.06. 10:15 Prachatice - Votice 2:0 (1:0)
    So 07.06. 14:00 Klatovy - Domažlice 2:2 (0:1)
    So 07.06. 15:00 Doubravka - Vejprnice 2:1 (0:0)
    Ne 08.06. 10:30 Třeboň - Admira Praha 2:5 (1:5)
    Ne 08.06. 10:30 MK Louny - Motorlet Praha 1:1 (0:0)
    Ne 08.06. 17:00 Králův Dvůr - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:0)
    Ne 08.06. 17:00 Horažďovice - Písek 0:2 (0:1)
    Ne 08.06. 17:00 Strakonice - Jankov 2:0 (1:0)

    29.kolo

    So 14.06. 10:15 Písek - Králův Dvůr 7:0 (3:0)
    So 14.06. 17:00 Motorlet Praha - Třeboň 2:1 (1:1)
    So 14.06. 17:00 Votice - Vejprnice 1:0 (0:0)
    Ne 15.06. 10:15 Domažlice - MK Louny 1:1 (1:0)
    Ne 15.06. 10:15 Admira Praha - Horažďovice 6:1 (4:0)
    Ne 15.06. 10:30 Viktoria Žižkov B - Prachatice 0:0 (0:0)
    Ne 15.06. 15:00 Jankov - Klatovy 0:0 (0:0)
    Ne 15.06. 17:00 Strakonice - Doubravka 2:3 (2:1)

    30.kolo

    Út 10.06. 17:00 Prachatice - Písek 2:6 (0:2)
    So 21.06. 14:00 Králův Dvůr - Admira Praha 2:0 (1:0)
    So 21.06. 14:00 MK Louny - Jankov 5:0 (0:0)
    So 21.06. 14:00 Klatovy - Strakonice 4:1 (1:0)
    So 21.06. 17:00 Doubravka - Votice 1:4 (1:1)
    So 21.06. 17:00 Vejprnice - Viktoria Žižkov B 4:2 (3:1)
    Ne 22.06. 10:30 Třeboň - Domažlice 3:1
    Ne 22.06. 17:00 Horažďovice - Motorlet Praha 2:4 (1:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 22 4 4 69:22 70
    2. 30 19 4 7 63:40 61
    3. 30 19 3 8 47:26 60
    4. 30 14 6 10 62:39 48
    5. 30 13 5 12 55:49 44
    6. 30 11 9 10 46:37 42
    7. 30 13 2 15 47:45 41
    8. 30 12 5 13 53:53 41
    9. 30 12 5 13 45:45 41
    10. 30 11 7 12 45:45 40
    11. 30 11 5 14 44:43 38
    12. 30 11 5 14 40:48 38
    13. 30 10 7 13 40:41 37
    14. 30 9 3 18 38:68 30
    15. 30 8 3 19 25:76 27
    16. 30 6 5 19 23:65 23