Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. července 2020
svátek má Nora.
Hlavní menu
  • ID: 2556
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6693
    Týden:
    44
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    03.08. 19:00 Jihlava - HFK Olomouc 2:2 (0:1)
    So 04.08. 10:30 Dukla Praha - Opava 1:2 (1:1)
    So 04.08. 17:00 Hlučín - Bohemians 4:1 (0:0)
    So 04.08. 19:00 1.FC Slovácko - Sokolov 1:0 (0:0)
    Ne 05.08. 16:30 Vítkovice - Čáslav 3:1 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 1.FK Příbram - Fulnek 1:1 (1:1)
    Ne 05.08. 17:00 Ústí n/L - Třinec 2:0 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Hradec Králové - Sparta Krč 3:1 (2:0)

    2.kolo

    So 11.08. 10:15 Třinec - Jihlava 0:2 (0:0)
    So 11.08. 10:15 Bohemians - Ústí n/L 2:1 (0:1)
    So 11.08. 10:15 Sparta Krč - Hlučín 1:1 (1:0)
    So 11.08. 10:15 Sokolov - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Fulnek - Vítkovice 3:0 (3:0)
    So 11.08. 17:00 Opava - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 HFK Olomouc - Hradec Králové 1:2 (1:2)
    Ne 12.08. 17:00 Čáslav - Dukla Praha 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 18.08. 10:30 Dukla Praha - HFK Olomouc 2:2 (2:2)
    So 18.08. 17:00 Hlučín - Čáslav 0:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Fulnek - Sokolov 1:1 (0:0)
    So 18.08. 19:00 1.FC Slovácko - Třinec 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Vítkovice - Sparta Krč 2:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Hradec Králové - Jihlava 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Ústí n/L - Opava 0:4 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 3:0 (3:0)

    4.kolo

    24.08. 19:00 Jihlava - Dukla Praha 3:3 (0:3)
    So 25.08. 10:15 Sokolov - Hlučín 1:0 (1:0)
    So 25.08. 10:15 Třinec - Vítkovice 1:1 (0:0)
    So 25.08. 10:15 Bohemians - Fulnek 3:0 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Opava - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 10:15 Sparta Krč - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 HFK Olomouc - Ústí n/L 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Čáslav - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)

    5.kolo

    31.08. 19:00 1.FC Slovácko - Bohemians 2:0 (2:0)
    So 01.09. 10:15 Sokolov - Čáslav 1:1 (0:1)
    So 01.09. 10:30 Dukla Praha - Sparta Krč 1:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Hlučín - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Fulnek - Třinec 4:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Vítkovice - Jihlava 3:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Ústí n/L - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 1.FK Příbram - Opava 1:0 (0:0)

    6.kolo

    07.09. 19:00 Jihlava - Ústí n/L 3:0 (1:0)
    So 08.09. 10:15 Bohemians - Sokolov 1:0 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Třinec - Hlučín 2:1 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Sparta Krč - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Opava - Vítkovice 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Hradec Králové - Dukla Praha 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Čáslav - Fulnek 4:1 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko 3:2 (0:0)

    7.kolo

    14.09. 17:00 Bohemians - Opava 1:1 (1:1)
    So 15.09. 10:15 Sokolov - Třinec 1:1 (0:1)
    So 15.09. 17:00 Hlučín - Dukla Praha 3:1 (1:0)
    So 15.09. 17:00 Fulnek - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
    So 15.09. 19:00 1.FC Slovácko - Čáslav 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 14:30 Vítkovice - Hradec Králové 1:2 (1:1)
    Ne 16.09. 14:30 Ústí n/L - Sparta Krč 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 17:00 1.FK Příbram - Jihlava 5:1 (1:0)

    8.kolo

    21.09. 19:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    So 22.09. 10:15 Třinec - 1.FK Příbram 1:3 (1:1)
    So 22.09. 10:15 Sparta Krč - Fulnek 1:1 (1:0)
    So 22.09. 10:30 Dukla Praha - Ústí n/L 2:1 (1:0)
    So 22.09. 17:00 Opava - Sokolov 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Čáslav - Bohemians 2:3 (2:1)
    Ne 23.09. 16:30 HFK Olomouc - Vítkovice 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 17:00 Hradec Králové - Hlučín 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 10:15 Bohemians - Sparta Krč 1:1 (0:0)
    So 29.09. 10:15 Sokolov - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
    So 29.09. 16:30 Hlučín - Jihlava 0:2 (0:2)
    So 29.09. 16:30 Fulnek - Opava 3:2 (1:0)
    Ne 30.09. 14:00 Vítkovice - Ústí n/L 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Čáslav - Třinec 2:0 (1:0)
    Ne 30.09. 17:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 19:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 3:0 (2:0)

    10.kolo

    05.10. 18:00 Jihlava - Fulnek 0:0 (0:0)
    So 06.10. 10:15 Třinec - Bohemians 0:3 (0:2)
    So 06.10. 10:15 Sparta Krč - Sokolov 1:1 (0:1)
    So 06.10. 10:30 Dukla Praha - Vítkovice 1:0 (0:0)
    So 06.10. 17:00 Opava - Čáslav 5:1 (2:0)
    Ne 07.10. 14:30 Ústí n/L - Hlučín 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 HFK Olomouc - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    Ne 07.10. 17:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:15 Sokolov - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 13.10. 10:15 Bohemians - HFK Olomouc 4:2 (2:2)
    So 13.10. 16:00 Fulnek - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 13.10. 17:00 Opava - Třinec 1:0 (0:0)
    So 13.10. 19:00 1.FC Slovácko - Ústí n/L 1:2 (0:1)
    Ne 14.10. 16:00 Čáslav - Sparta Krč 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 16:30 Vítkovice - Hlučín 1:3 (0:1)
    Ne 14.10. 17:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 2:1 (1:1)

    12.kolo

    19.10. 18:00 Jihlava - Čáslav 0:1 (0:1)
    So 20.10. 10:15 Sparta Krč - Třinec 3:0 (3:0)
    So 20.10. 10:30 Dukla Praha - Sokolov 2:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Hlučín - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Ústí n/L - Fulnek 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 HFK Olomouc - Opava 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 17:00 Hradec Králové - Bohemians 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 19:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko 2:3 (1:2)

    13.kolo

    So 27.10. 10:15 Bohemians - Jihlava 3:3 (1:3)
    So 27.10. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 2:1 (0:0)
    So 27.10. 10:15 Třinec - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    So 27.10. 12:30 Fulnek - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 27.10. 17:00 1.FC Slovácko - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 27.10. 17:00 Opava - Sparta Krč 2:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Čáslav - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 17:00 1.FK Příbram - Vítkovice 4:1 (3:0)

    14.kolo

    02.11. 18:00 Jihlava - Sparta Krč 2:1 (1:1)
    So 03.11. 10:30 Dukla Praha - Třinec 0:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Hlučín - Opava 1:1 (1:1)
    So 03.11. 17:00 1.FC Slovácko - Fulnek 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Ústí n/L - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Vítkovice - Bohemians 5:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 HFK Olomouc - Čáslav 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 17:00 Hradec Králové - Sokolov 3:1 (3:0)

    15.kolo

    So 10.11. 10:15 Třinec - Hradec Králové 2:2 (0:1)
    So 10.11. 10:15 Bohemians - Dukla Praha 2:1 (0:0)
    So 10.11. 10:15 Sokolov - Vítkovice 2:0 (1:0)
    So 10.11. 10:15 Sparta Krč - HFK Olomouc 2:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Fulnek - Hlučín 2:0 (2:0)
    So 10.11. 17:00 Opava - Jihlava 2:1 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Čáslav - Ústí n/L 3:0 (2:0)
    Ne 11.11. 17:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 08.03. 10:15 Sparta Krč - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 08.03. 10:15 Třinec - Ústí n/L 2:1 (2:1)
    So 08.03. 10:15 Bohemians - Hlučín 3:1 (1:0)
    So 08.03. 10:15 Sokolov - 1.FC Slovácko 3:2 (2:2)
    So 08.03. 14:30 HFK Olomouc - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 08.03. 14:30 Fulnek - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 08.03. 17:00 Opava - Dukla Praha 0:2 (0:0)
    Ne 09.03. 14:30 Čáslav - Vítkovice 0:1 (0:1)

    17.kolo

    14.03. 16:30 Vítkovice - Fulnek 0:0 (0:0)
    14.03. 18:00 Jihlava - Třinec 3:0 (2:0)
    So 15.03. 10:30 Dukla Praha - Čáslav 2:2 (2:1)
    So 15.03. 14:30 Hlučín - Sparta Krč 1:0 (0:0)
    So 15.03. 17:00 1.FC Slovácko - Opava 1:1 (0:0)
    Ne 16.03. 14:00 Ústí n/L - Bohemians 0:1 (0:0)
    Ne 16.03. 17:00 Hradec Králové - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 17:00 1.FK Příbram - Sokolov 0:0 (0:0)

    18.kolo

    21.03. 18:00 Jihlava - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    So 22.03. 10:15 Sparta Krč - Vítkovice 1:2 (1:2)
    So 22.03. 10:15 Třinec - 1.FC Slovácko 2:1 (2:1)
    So 22.03. 10:15 Bohemians - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 22.03. 10:15 Sokolov - Fulnek 1:1 (0:0)
    So 22.03. 15:00 HFK Olomouc - Dukla Praha 2:1 (0:0)
    So 22.03. 17:00 Opava - Ústí n/L 4:2 (1:1)
    Ne 23.03. 15:00 Čáslav - Hlučín 0:2 (0:2)

    19.kolo

    28.03. 16:30 Vítkovice - Třinec 0:2 (0:0)
    So 29.03. 10:30 Dukla Praha - Jihlava 1:1 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Hlučín - Sokolov 0:0 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Fulnek - Bohemians 0:0 (0:0)
    So 29.03. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Krč 2:0 (2:0)
    Ne 30.03. 14:00 Ústí n/L - HFK Olomouc 2:1 (1:0)
    Ne 30.03. 17:00 Hradec Králové - Opava 0:1 (0:1)
    Ne 30.03. 17:00 1.FK Příbram - Čáslav 1:1 (1:0)

    20.kolo

    04.04. 19:00 Jihlava - Vítkovice 2:0 (2:0)
    So 05.04. 10:15 Sparta Krč - Dukla Praha 0:2 (0:0)
    So 05.04. 10:15 Bohemians - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 05.04. 10:15 Třinec - Fulnek 0:1 (0:0)
    So 05.04. 16:30 HFK Olomouc - Hlučín 2:2 (0:1)
    So 05.04. 17:00 Opava - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Čáslav - Sokolov 1:2 (0:0)
    Ne 06.04. 17:00 Hradec Králové - Ústí n/L 4:0 (1:0)

    21.kolo

    11.04. 16:30 Vítkovice - Opava 2:2 (2:1)
    So 12.04. 10:15 Sokolov - Bohemians 1:0 (0:0)
    So 12.04. 10:30 Dukla Praha - Hradec Králové 2:2 (2:2)
    So 12.04. 16:30 Fulnek - Čáslav 1:1 (0:1)
    So 12.04. 16:30 Hlučín - Třinec 0:0 (0:0)
    So 12.04. 19:00 1.FC Slovácko - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 13.04. 14:00 Ústí n/L - Jihlava 1:1 (0:0)
    Ne 13.04. 17:00 1.FK Příbram - Sparta Krč 1:1 (0:0)

    22.kolo

    18.04. 19:00 Jihlava - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 19.04. 10:15 Sparta Krč - Ústí n/L 2:2 (0:0)
    So 19.04. 10:30 Dukla Praha - Hlučín 1:3 (1:1)
    So 19.04. 14:30 HFK Olomouc - Fulnek 1:2 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Opava - Bohemians 0:1 (0:0)
    Ne 20.04. 10:15 Třinec - Sokolov 1:0 (0:0)
    Ne 20.04. 17:00 Hradec Králové - Vítkovice 1:0 (0:0)
    Ne 20.04. 17:00 Čáslav - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)

    23.kolo

    25.04. 16:30 Vítkovice - HFK Olomouc 4:0 (2:0)
    So 26.04. 10:15 Bohemians - Čáslav 6:1 (2:0)
    So 26.04. 10:15 Sokolov - Opava 2:0 (1:0)
    So 26.04. 17:00 Hlučín - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Fulnek - Sparta Krč 3:2 (1:2)
    So 26.04. 19:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:2 (1:2)
    Ne 27.04. 17:00 Ústí n/L - Dukla Praha 4:2 (1:1)
    Ne 27.04. 17:00 1.FK Příbram - Třinec 0:0 (0:0)

    24.kolo

    02.05. 19:00 Jihlava - Hlučín 0:0 (0:0)
    So 03.05. 10:15 Třinec - Čáslav 3:1 (0:0)
    So 03.05. 10:15 Sparta Krč - Bohemians 1:2 (0:0)
    So 03.05. 10:30 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)
    So 03.05. 17:00 Opava - Fulnek 2:0 (0:0)
    So 03.05. 17:00 HFK Olomouc - Sokolov 1:1 (0:0)
    Ne 04.05. 14:00 Ústí n/L - Vítkovice 0:1 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 1:2 (0:0)

    25.kolo

    09.05. 16:30 Vítkovice - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    So 10.05. 10:15 Bohemians - Třinec 1:1 (0:0)
    So 10.05. 10:15 Sokolov - Sparta Krč 1:1 (1:0)
    So 10.05. 17:00 Fulnek - Jihlava 2:1 (1:0)
    So 10.05. 17:00 Hlučín - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    So 10.05. 19:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    Ne 11.05. 17:00 Čáslav - Opava 2:3 (0:1)
    Ne 11.05. 17:00 1.FK Příbram - HFK Olomouc 1:0 (1:0)

    26.kolo

    16.05. 17:00 Ústí n/L - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    16.05. 19:00 Jihlava - Sokolov 1:0 (1:0)
    So 17.05. 10:15 Sparta Krč - Čáslav 1:1 (0:0)
    So 17.05. 10:15 Třinec - Opava 1:0 (0:0)
    So 17.05. 17:00 Hlučín - Vítkovice 2:3 (1:0)
    So 17.05. 17:00 HFK Olomouc - Bohemians 1:2 (0:1)
    Ne 18.05. 10:30 Dukla Praha - 1.FK Příbram 1:2 (1:0)
    Ne 18.05. 17:00 Hradec Králové - Fulnek 2:1 (0:1)

    27.kolo

    St 21.05. 17:00 Třinec - Sparta Krč 4:1 (2:1)
    St 21.05. 17:00 1.FK Příbram - Hlučín 2:0 (0:0)
    St 21.05. 17:00 Fulnek - Ústí n/L 2:2 (2:1)
    St 21.05. 17:00 Sokolov - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    St 21.05. 17:00 Bohemians - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    St 21.05. 17:00 Čáslav - Jihlava 1:1 (1:1)
    St 21.05. 17:00 Opava - HFK Olomouc 1:2 (1:1)
    St 21.05. 18:00 1.FC Slovácko - Vítkovice 3:1 (1:0)

    28.kolo

    So 24.05. 10:15 Sparta Krč - Opava 0:1 (0:0)
    So 24.05. 16:30 Vítkovice - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 24.05. 17:00 HFK Olomouc - Třinec 1:0 (0:0)
    Ne 25.05. 17:00 Hradec Králové - Čáslav 2:1 (1:1)
    Ne 25.05. 17:00 Ústí n/L - Sokolov 3:0 (1:0)
    Ne 25.05. 17:00 Hlučín - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    Ne 25.05. 17:55 Jihlava - Bohemians 3:1 (3:1)
    Po 26.05. 17:55 Dukla Praha - Fulnek 2:0 (1:0)

    29.kolo

    So 31.05. 17:00 Sparta Krč - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Sokolov - Hradec Králové 2:0 (2:0)
    So 31.05. 17:00 Třinec - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 31.05. 17:00 1.FK Příbram - Ústí n/L 1:1 (0:1)
    So 31.05. 17:00 Opava - Hlučín 4:0 (2:0)
    So 31.05. 17:00 Bohemians - Vítkovice 1:1 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Fulnek - 1.FC Slovácko 3:2 (2:2)
    So 31.05. 17:00 Čáslav - HFK Olomouc 3:0 (3:0)

    30.kolo

    Čt 05.06. 17:00 Jihlava - Opava 3:2 (0:0)
    Čt 05.06. 17:00 Hradec Králové - Třinec 1:0 (1:0)
    Čt 05.06. 17:00 Dukla Praha - Bohemians 3:1 (2:0)
    Čt 05.06. 17:00 Ústí n/L - Čáslav 2:2 (0:1)
    Čt 05.06. 17:00 Hlučín - Fulnek 1:1 (0:0)
    Čt 05.06. 17:00 Vítkovice - Sokolov 0:0 (0:0)
    Čt 05.06. 17:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    Čt 05.06. 17:00 HFK Olomouc - Sparta Krč 0:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 15 8 7 46:38 53
    2. 30 14 10 6 33:18 52
    3. 30 15 5 10 46:31 50
    4. 30 13 11 6 34:24 50
    5. 30 13 9 8 40:27 48
    6. 30 12 11 7 36:36 47
    7. 30 11 10 9 42:35 43
    8. 30 11 8 11 33:38 41
    9. 30 9 13 8 26:24 40
    10. 30 10 6 14 35:41 36
    11. 30 10 6 14 26:39 36
    12. 30 9 7 14 35:44 34
    13. 30 8 9 13 37:44 33
    14. 30 9 6 15 36:44 33
    15. 30 7 9 14 26:35 30
    16. 30 4 12 14 27:40 24