Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 2585
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
3260
Týden:
18
Dnes:
1
On-line:
1

2.kolo

So 18.08. 11:45 Vyškov - Boskovice 6:1 (4:1)
So 18.08. 11:45 Zbrojovka Brno B - Bohunice 1:3 (0:2)
So 18.08. 12:45 Jihlava B - Kroměříž 3:3 (1:2)
Ne 19.08. 11:45 Třebíč - Sparta Brno 0:2 (0:1)
Ne 19.08. 11:45 1.FC Slovácko B - Prostějov 3:2 (0:2)
Ne 19.08. 11:45 Havlíčkův Brod - Kyjov 7:0 (3:0)
Ne 19.08. 11:45 Vrchovina - Znojmo 0:3 (0:1)

3.kolo

Čt 23.08. 16:45 Sparta Brno - Vyškov 1:1 (0:1)
So 25.08. 11:45 Kroměříž - Vrchovina 5:0
So 25.08. 11:45 Bohunice - Jihlava B 3:0 (1:0)
So 25.08. 11:45 Kyjov - Zbrojovka Brno B 0:11 (0:6)
So 25.08. 11:45 Prostějov - Havlíčkův Brod 2:3 (1:0)
So 25.08. 11:45 Boskovice - 1.FC Slovácko B 3:5 (0:3)
Ne 26.08. 11:45 Znojmo - Třebíč 3:1 (2:1)

1.kolo

St 29.08. 11:45 Znojmo - Jihlava B 0:2 (0:1)
St 29.08. 16:45 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 3:4
St 29.08. 16:45 Prostějov - Vyškov 0:5 (0:2)
St 29.08. 16:45 Boskovice - Sparta Brno 0:0 (0:0)
St 29.08. 17:15 Kyjov - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:0)
St 29.08. 17:45 Bohunice - Havlíčkův Brod 7:0 (6:0)
Čt 06.09. 17:30 Vrchovina - Třebíč 2:2 (2:2)

4.kolo

So 01.09. 11:45 Zbrojovka Brno B - Prostějov 8:0 (2:0)
So 01.09. 11:45 Znojmo - Kroměříž 4:2 (2:0)
So 01.09. 12:45 Jihlava B - Kyjov 3:1 (1:1)
Ne 02.09. 10:00 Vrchovina - Bohunice 0:6 (0:3)
Ne 02.09. 11:45 Třebíč - Vyškov 0:5 (0:1)
Ne 02.09. 11:45 1.FC Slovácko B - Sparta Brno 2:3 (1:1)
Ne 02.09. 11:45 Havlíčkův Brod - Boskovice 3:1 (2:0)

5.kolo

So 08.09. 11:45 Kroměříž - Třebíč 7:0 (4:0)
So 08.09. 11:45 Bohunice - Znojmo 3:4 (2:3)
So 08.09. 11:45 Prostějov - Jihlava B 2:3 (2:2)
So 08.09. 11:45 Boskovice - Zbrojovka Brno B 1:1 (1:1)
So 08.09. 11:45 Sparta Brno - Havlíčkův Brod 2:0 (0:0)
St 12.09. 16:15 Vyškov - 1.FC Slovácko B 2:0
Út 02.10. 16:15 Kyjov - Vrchovina 2:1 (0:0)

6.kolo

St 22.08. 11:45 Třebíč - 1.FC Slovácko B 3:5 (3:2)
So 15.09. 11:45 Kroměříž - Bohunice 2:6 (2:4)
So 15.09. 12:45 Jihlava B - Boskovice 3:3 (1:1)
Ne 16.09. 11:45 Havlíčkův Brod - Vyškov 0:0 (0:0)
Ne 16.09. 11:45 Vrchovina - Prostějov 1:0 (1:0)
Ne 16.09. 11:45 Znojmo - Kyjov 4:0 (2:0)
St 19.09. 16:45 Zbrojovka Brno B - Sparta Brno 0:0 (0:0)

7.kolo

So 22.09. 11:45 Bohunice - Třebíč 9:1 (5:0)
So 22.09. 11:45 Kyjov - Kroměříž 1:6 (1:3)
So 22.09. 11:45 Prostějov - Znojmo 0:2 (0:1)
So 22.09. 11:45 Sparta Brno - Jihlava B 2:1 (1:0)
So 22.09. 11:45 Vyškov - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
So 22.09. 13:45 Boskovice - Vrchovina 4:0 (2:0)
Ne 23.09. 11:45 1.FC Slovácko B - Havlíčkův Brod 1:3 (0:0)

8.kolo

So 29.09. 11:45 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 8:2 (4:0)
So 29.09. 11:45 Kroměříž - Prostějov 4:2 (3:1)
So 29.09. 11:45 Bohunice - Kyjov 7:1 (6:1)
So 29.09. 12:45 Jihlava B - Vyškov 2:1 (1:1)
Ne 30.09. 11:45 Třebíč - Havlíčkův Brod 1:1 (0:1)
Ne 30.09. 11:45 Vrchovina - Sparta Brno 1:2 (0:0)
Ne 30.09. 11:45 Znojmo - Boskovice 6:0 (3:0)

9.kolo

So 06.10. 11:45 Kyjov - Třebíč 1:4 (0:1)
So 06.10. 11:45 Prostějov - Bohunice 0:5 (0:2)
So 06.10. 11:45 Boskovice - Kroměříž 0:3 (0:0)
So 06.10. 11:45 Sparta Brno - Znojmo 1:3 (1:3)
So 06.10. 11:45 Vyškov - Vrchovina 8:0 (3:0)
Ne 07.10. 11:45 1.FC Slovácko B - Jihlava B 1:2 (0:1)
Ne 07.10. 11:45 Havlíčkův Brod - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:1)

10.kolo

So 13.10. 11:45 Znojmo - Vyškov 0:0 (0:0)
So 13.10. 11:45 Kroměříž - Sparta Brno 3:1 (2:0)
So 13.10. 11:45 Bohunice - Boskovice 6:0 (2:0)
So 13.10. 12:45 Jihlava B - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
Ne 14.10. 11:45 Třebíč - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:0)
Ne 14.10. 11:45 Vrchovina - 1.FC Slovácko B 0:2 (0:1)
Ne 14.10. 11:45 Kyjov - Prostějov 0:4 (0:2)

11.kolo

So 20.10. 11:45 Prostějov - Třebíč 3:0 (1:0)
So 20.10. 11:45 Boskovice - Kyjov 6:0 (3:0)
So 20.10. 11:45 Sparta Brno - Bohunice 1:1 (1:1)
So 20.10. 11:45 Vyškov - Kroměříž 2:2 (2:0)
So 20.10. 11:45 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 6:0 (1:0)
Ne 21.10. 11:45 1.FC Slovácko B - Znojmo 1:2 (0:1)
Ne 21.10. 11:45 Havlíčkův Brod - Vrchovina 5:0 (3:0)

12.kolo

So 27.10. 11:45 Vrchovina - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:1)
So 27.10. 11:45 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 5:1
So 27.10. 11:45 Bohunice - Vyškov 4:1 (1:1)
So 27.10. 11:45 Prostějov - Boskovice 2:1 (1:0)
Ne 28.10. 11:45 Třebíč - Jihlava B 0:4 (0:1)
Ne 28.10. 11:45 Znojmo - Havlíčkův Brod 3:0 (2:0)
Ne 28.10. 11:45 Kyjov - Sparta Brno 1:7 (1:3)

13.kolo

So 03.11. 11:45 Boskovice - Třebíč 5:1 (4:0)
So 03.11. 11:45 Vyškov - Kyjov 4:0 (0:0)
So 03.11. 11:45 Zbrojovka Brno B - Znojmo 0:1 (0:1)
So 03.11. 11:45 Jihlava B - Vrchovina 3:1 (2:0)
Ne 04.11. 11:45 Sparta Brno - Prostějov 4:1 (1:0)
Ne 04.11. 11:45 1.FC Slovácko B - Bohunice 2:5 (0:4)
Ne 04.11. 11:45 Havlíčkův Brod - Kroměříž 2:1 (1:0)

16.kolo

So 29.03. 11:45 Zbrojovka Brno B - Kyjov 8:3 (4:0)
So 29.03. 11:45 Havlíčkův Brod - Prostějov 1:0 (0:0)
So 29.03. 11:45 Vyškov - Sparta Brno 0:1 (0:0)
Ne 30.03. 10:00 Třebíč - Znojmo 0:5 (0:4)
Ne 30.03. 11:45 1.FC Slovácko B - Boskovice 9:1 (1:1)
St 09.04. 16:45 Jihlava B - Bohunice 1:4 (1:2)
Čt 08.05. 11:45 Vrchovina - Kroměříž 0:4 (0:1)

17.kolo

So 05.04. 11:45 Vyškov - Třebíč 2:2 (0:2)
So 05.04. 11:45 Sparta Brno - 1.FC Slovácko B 3:0
So 05.04. 11:45 Boskovice - Havlíčkův Brod 3:2 (1:2)
So 05.04. 11:45 Prostějov - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:1)
So 05.04. 11:45 Kyjov - Jihlava B 0:5 (0:3)
So 05.04. 11:45 Kroměříž - Znojmo 1:3 (1:2)
Ne 06.04. 11:45 Bohunice - Vrchovina 5:0 (3:0)

18.kolo

So 12.04. 11:45 Znojmo - Bohunice 0:5 (0:4)
So 12.04. 11:45 Vrchovina - Kyjov 0:3 (0:1)
So 12.04. 11:45 Jihlava B - Prostějov 4:0 (1:0)
Ne 13.04. 10:00 Třebíč - Kroměříž 3:0 (3:0)
Ne 13.04. 11:45 Zbrojovka Brno B - Boskovice 2:1 (1:1)
Ne 13.04. 11:45 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 0:4 (0:2)
Ne 13.04. 11:45 1.FC Slovácko B - Vyškov 1:4 (1:1)

19.kolo

So 19.04. 11:45 Vyškov - Havlíčkův Brod 1:2 (0:1)
So 19.04. 11:45 Sparta Brno - Zbrojovka Brno B 1:0 (1:0)
So 19.04. 11:45 Boskovice - Jihlava B 4:3 (2:0)
So 19.04. 11:45 Prostějov - Vrchovina 7:0 (2:0)
So 19.04. 11:45 Kyjov - Znojmo 1:2 (1:1)
Ne 20.04. 11:45 1.FC Slovácko B - Třebíč 11:1 (4:0)
Ne 20.04. 11:45 Bohunice - Kroměříž 2:1 (1:0)

20.kolo

So 26.04. 11:45 Kroměříž - Kyjov 2:0 (1:0)
So 26.04. 11:45 Jihlava B - Sparta Brno 2:2 (1:0)
So 26.04. 11:45 Zbrojovka Brno B - Vyškov 1:1 (0:1)
So 26.04. 11:45 Havlíčkův Brod - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:1)
Ne 27.04. 10:00 Třebíč - Bohunice 1:5 (0:5)
Ne 27.04. 11:45 Znojmo - Prostějov 4:1 (4:0)
Ne 27.04. 11:45 Vrchovina - Boskovice 1:3 (0:1)

21.kolo

St 16.04. 16:45 Boskovice - Znojmo 1:5 (0:3)
So 03.05. 11:45 Vyškov - Jihlava B 0:0 (0:0)
So 03.05. 11:45 Sparta Brno - Vrchovina 2:0 (1:0)
So 03.05. 11:45 Prostějov - Kroměříž 1:2 (1:0)
So 03.05. 11:45 Kyjov - Bohunice 0:10 (0:4)
Ne 04.05. 11:45 Havlíčkův Brod - Třebíč 2:2 (0:2)
Ne 04.05. 11:45 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:2)

22.kolo

Čt 01.05. 11:45 Kroměříž - Boskovice 5:4 (2:2)
Čt 01.05. 12:45 Jihlava B - 1.FC Slovácko B 4:3 (3:0)
So 10.05. 11:45 Znojmo - Sparta Brno 0:0 (0:0)
So 10.05. 11:45 Vrchovina - Vyškov 0:2 (0:2)
So 10.05. 11:45 Zbrojovka Brno B - Havlíčkův Brod 2:0 (2:0)
Ne 11.05. 10:00 Třebíč - Kyjov 7:1 (3:1)
Ne 11.05. 14:00 Bohunice - Prostějov 6:0 (4:0)

14.kolo

St 14.05. 15:00 Třebíč - Vrchovina 3:1 (2:1)
St 14.05. 16:00 1.FC Slovácko B - Kyjov 8:2 (7:1)
St 14.05. 16:45 Havlíčkův Brod - Bohunice 0:2 (0:0)
St 14.05. 16:45 Vyškov - Prostějov 3:1 (1:0)
St 14.05. 16:45 Sparta Brno - Boskovice 2:1 (1:1)
Čt 15.05. 16:45 Jihlava B - Znojmo 0:5 (0:1)
St 21.05. 16:45 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 5:1 (2:0)

23.kolo

So 17.05. 11:45 Zbrojovka Brno B - Třebíč 3:1 (1:1)
So 17.05. 11:45 Havlíčkův Brod - Jihlava B 1:1 (0:0)
So 17.05. 11:45 Boskovice - Bohunice 0:5 (0:3)
Ne 18.05. 11:45 1.FC Slovácko B - Vrchovina 8:0 (5:0)
Ne 18.05. 11:45 Sparta Brno - Kroměříž 2:3 (1:3)
Ne 18.05. 11:45 Prostějov - Kyjov 7:0 (2:0)
St 28.05. 17:00 Vyškov - Znojmo 2:3 (0:1)

24.kolo

Út 20.05. 17:45 Bohunice - Sparta Brno 1:2 (1:1)
So 24.05. 11:45 Kyjov - Boskovice 2:5 (0:3)
So 24.05. 11:45 Kroměříž - Vyškov 0:2 (0:0)
So 24.05. 11:45 Vrchovina - Havlíčkův Brod 0:4 (0:1)
So 24.05. 11:45 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:1)
Ne 25.05. 10:00 Třebíč - Prostějov 2:0 (1:0)
Ne 25.05. 11:45 Znojmo - 1.FC Slovácko B 2:3 (2:2)

25.kolo

So 31.05. 11:45 Jihlava B - Třebíč 2:2 (1:1)
So 31.05. 11:45 Zbrojovka Brno B - Vrchovina 5:0 (3:0)
So 31.05. 11:45 Havlíčkův Brod - Znojmo 1:1 (1:1)
So 31.05. 11:45 1.FC Slovácko B - Kroměříž 0:3 (0:1)
So 31.05. 11:45 Sparta Brno - Kyjov 6:0 (3:0)
So 31.05. 11:45 Boskovice - Prostějov 6:2 (3:1)
So 14.06. 11:45 Vyškov - Bohunice 0:2 (0:2)

26.kolo

So 07.06. 11:45 Prostějov - Sparta Brno 0:3 (0:1)
So 07.06. 11:45 Kroměříž - Havlíčkův Brod 8:0
So 07.06. 11:45 Vrchovina - Jihlava B 0:5 (0:3)
Ne 08.06. 11:45 Třebíč - Boskovice 3:1 (2:1)
Ne 08.06. 11:45 Kyjov - Vyškov 1:9 (0:4)
Ne 08.06. 11:45 Bohunice - 1.FC Slovácko B 4:2 (3:1)
Ne 08.06. 11:45 Znojmo - Zbrojovka Brno B 2:1 (2:0)

15.kolo

St 28.05. 15:45 Kroměříž - Jihlava B 0:1 (0:0)
St 11.06. 14:30 Bohunice - Zbrojovka Brno B 3:2 (2:2)
St 11.06. 16:45 Boskovice - Vyškov 0:2 (0:2)
So 14.06. 11:45 Prostějov - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:1)
So 14.06. 11:45 Kyjov - Havlíčkův Brod 3:3 (0:3)
Ne 15.06. 11:45 Sparta Brno - Třebíč 3:2 (2:0)
Ne 15.06. 11:45 Znojmo - Vrchovina 2:0 (2:0)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 23 1 2 119:22 70
2. 26 20 3 3 69:26 63
3. 26 17 6 3 57:23 57
4. 26 16 4 6 78:25 52
5. 26 13 7 6 64:24 46
6. 26 13 6 7 55:45 45
7. 26 14 2 10 76:49 44
8. 26 10 7 9 43:48 37
9. 26 9 1 16 73:69 28
10. 26 8 3 15 55:79 27
11. 26 6 5 15 42:84 23
12. 26 6 0 20 39:73 18
13. 26 2 2 22 24:137 8
14. 26 1 1 24 8:98 4