Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 2634
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3838
    Týden:
    30
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    10.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 11.08. 10:15 1.FK Příbram - Opava 2:0 (1:0)
    So 11.08. 11:00 Slavia Praha - České Budějovice 0:2 (0:1)
    So 11.08. 11:00 Jihlava - Zlín 1:1 (0:0)
    So 11.08. 11:00 Teplice - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    So 11.08. 11:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 0:3 (0:0)
    So 11.08. 13:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:2 (1:2)
    St 29.08. 10:15 Sparta Praha - Baník Ostrava 3:2 (1:1)

    1.kolo

    St 15.08. 10:00 Zlín - Viktoria Plzeň 4:1 (1:0)
    St 15.08. 11:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 2:3 (0:1)
    St 15.08. 11:00 1.FC Slovácko - Teplice 1:1 (0:1)
    St 15.08. 11:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 2:0 (2:0)
    St 15.08. 12:00 Baník Ostrava - Jihlava 0:2 (0:1)
    St 15.08. 12:00 Hradec Králové - České Budějovice 0:4 (0:2)
    St 15.08. 13:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    St 15.08. 14:00 Opava - Zbrojovka Brno 1:3 (1:0)

    3.kolo

    So 18.08. 13:15 Baník Ostrava - Teplice 1:0 (1:0)
    So 18.08. 13:15 Zlín - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 18.08. 13:15 Hradec Králové - Jihlava 3:2 (2:0)
    So 18.08. 13:15 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:6 (0:1)
    So 18.08. 14:15 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 18.08. 15:15 Sigma Olomouc - Slavia Praha 2:3 (1:1)
    So 18.08. 15:15 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 3:2 (1:2)
    Ne 19.08. 13:15 Opava - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 25.08. 13:15 Jihlava - České Budějovice 1:1 (0:0)
    So 25.08. 13:15 Sparta Praha - Hradec Králové 6:0 (4:0)
    So 25.08. 13:15 Sigma Olomouc - Opava 2:0 (1:0)
    So 25.08. 15:15 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 25.08. 16:15 Teplice - Zlín 5:1 (2:0)
    So 25.08. 16:15 1.FK Příbram - Bohemians 1905 1:4 (0:2)
    Út 04.09. 13:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:1 (0:0)
    St 05.09. 13:15 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:2 (2:0)

    5.kolo

    31.08. 13:15 Opava - Slavia Praha 2:3 (1:0)
    31.08. 13:15 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:2 (1:1)
    So 01.09. 12:30 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 1:3
    So 01.09. 13:15 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    So 01.09. 13:15 Zlín - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    So 01.09. 13:15 Hradec Králové - Teplice 3:1
    So 01.09. 13:15 České Budějovice - Sparta Praha 0:2
    So 01.09. 14:15 Viktoria Plzeň - Jihlava 0:0 (0:0)

    6.kolo

    07.09. 16:30 Opava - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 08.09. 12:30 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    So 08.09. 13:15 Slavia Praha - Jihlava 1:2 (0:1)
    So 08.09. 13:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 3:1 (1:1)
    So 08.09. 15:15 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 4:2 (2:0)
    So 08.09. 16:00 1.FK Příbram - Zlín 1:5 (0:3)
    So 08.09. 17:00 Teplice - České Budějovice 3:0 (1:0)
    St 19.09. 14:15 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 1:0 (0:0)

    7.kolo

    Čt 13.09. 16:15 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    14.09. 13:15 Jihlava - Sparta Praha 2:2 (2:0)
    So 15.09. 13:15 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:0
    So 15.09. 13:15 Zlín - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
    So 15.09. 13:15 Hradec Králové - 1.FK Příbram 4:1 (1:0)
    So 15.09. 13:15 Viktoria Plzeň - Teplice 3:1 (1:1)
    So 15.09. 14:15 České Budějovice - Zbrojovka Brno 6:1 (2:0)
    So 15.09. 15:45 Bohemians 1905 - Opava 1:1 (1:1)

    8.kolo

    21.09. 16:15 Opava - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    So 22.09. 12:15 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
    So 22.09. 13:15 Slavia Praha - Sparta Praha 3:1 (3:0)
    So 22.09. 13:15 1.FK Příbram - České Budějovice 0:3 (0:2)
    So 22.09. 13:15 Mladá Boleslav - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    So 22.09. 13:15 Sigma Olomouc - Zlín 2:2 (0:0)
    So 22.09. 14:15 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 7:2 (4:0)
    So 22.09. 16:30 Teplice - Jihlava 1:1 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 13:15 Bohemians 1905 - Slavia Praha 2:0 (1:0)
    So 29.09. 13:15 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 4:0 (3:0)
    So 29.09. 13:15 Zlín - Opava 1:1 (0:1)
    So 29.09. 13:15 Hradec Králové - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)
    So 29.09. 13:15 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
    So 29.09. 14:15 České Budějovice - Mladá Boleslav 2:3 (1:3)
    Út 16.10. 13:15 Sparta Praha - Teplice 4:2 (1:1)
    St 24.10. 13:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:2 (2:0)

    10.kolo

    05.10. 15:30 Opava - Hradec Králové 2:2 (1:1)
    So 06.10. 12:30 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 2:5 (1:1)
    So 06.10. 13:15 Slavia Praha - Teplice 3:1 (1:1)
    So 06.10. 13:15 1.FC Slovácko - Zlín 0:3 (0:1)
    So 06.10. 14:15 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 3:2 (1:2)
    So 06.10. 15:15 1.FK Příbram - Jihlava 3:4 (2:2)
    So 06.10. 15:15 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    So 06.10. 15:15 Sigma Olomouc - České Budějovice 3:0 (1:0)

    11.kolo

    12.10. 16:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    So 13.10. 12:30 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    So 13.10. 12:30 České Budějovice - Opava 3:2 (1:0)
    So 13.10. 14:15 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:1 (1:1)
    So 13.10. 15:15 Zlín - Bohemians 1905 2:3 (0:0)
    So 13.10. 15:45 Sparta Praha - 1.FK Příbram 5:0 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1:3 (0:3)
    Út 16.10. 13:15 Jihlava - Mladá Boleslav 1:3 (1:0)

    12.kolo

    19.10. 12:30 Opava - Viktoria Plzeň 1:2 (1:0)
    So 20.10. 13:15 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 20.10. 13:15 Sigma Olomouc - Jihlava 5:0 (1:0)
    So 20.10. 13:15 Bohemians 1905 - Hradec Králové 5:2 (2:2)
    So 20.10. 13:15 Baník Ostrava - Zlín 8:1 (4:1)
    So 20.10. 14:15 1.FK Příbram - Teplice 1:1 (0:1)
    So 20.10. 15:15 1.FC Slovácko - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 20.10. 15:45 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 3:3 (1:0)

    13.kolo

    So 27.10. 13:15 České Budějovice - Bohemians 1905 0:3 (0:1)
    So 27.10. 13:15 Teplice - Mladá Boleslav 1:4 (0:2)
    So 27.10. 14:15 Zlín - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 27.10. 14:15 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:3 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 4:2 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Jihlava - Opava 0:1 (0:1)
    So 27.10. 14:45 Sparta Praha - Sigma Olomouc 7:2 (2:0)
    So 27.10. 15:15 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)

    14.kolo

    02.11. 12:30 Opava - Sparta Praha 0:4 (0:2)
    So 03.11. 12:30 Baník Ostrava - České Budějovice 2:0 (2:0)
    So 03.11. 13:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram 2:1 (2:0)
    So 03.11. 13:15 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 1:2 (0:2)
    So 03.11. 13:15 Sigma Olomouc - Teplice 2:0 (1:0)
    So 03.11. 13:15 1.FC Slovácko - Jihlava 4:1 (3:0)
    So 03.11. 13:15 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
    So 03.11. 14:15 Zlín - Hradec Králové 5:0 (2:0)

    15.kolo

    09.11. 12:30 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    09.11. 13:15 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 1:3 (1:2)
    So 10.11. 10:15 Hradec Králové - Slavia Praha 1:2 (0:2)
    So 10.11. 12:30 Teplice - Opava 2:1 (0:0)
    So 10.11. 13:15 České Budějovice - Zlín 0:3 (0:2)
    So 10.11. 13:15 Jihlava - Bohemians 1905 4:4 (2:2)
    So 10.11. 13:15 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 10.11. 14:15 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 6:0 (2:0)

    16.kolo

    07.03. 13:15 Viktoria Plzeň - Zlín 0:0 (0:0)
    So 08.03. 12:30 Teplice - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
    So 08.03. 13:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:1 (0:1)
    So 08.03. 13:15 Zbrojovka Brno - Opava 0:0 (0:0)
    So 08.03. 13:15 Sparta Praha - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 08.03. 14:15 Jihlava - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    So 08.03. 14:15 České Budějovice - Hradec Králové 2:2 (1:1)
    So 08.03. 14:45 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:6 (0:3)

    17.kolo

    So 15.03. 12:30 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 15.03. 12:30 Opava - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 15.03. 13:15 České Budějovice - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    So 15.03. 13:15 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
    So 15.03. 13:15 Bohemians 1905 - Teplice 0:3 (0:2)
    So 15.03. 13:15 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
    So 15.03. 15:15 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    Út 08.04. 13:15 Zlín - Jihlava 1:2 (0:0)

    18.kolo

    Út 18.03. 12:30 Mladá Boleslav - Opava 2:0 (0:0)
    21.03. 15:15 Sparta Praha - Zlín 2:3 (0:2)
    So 22.03. 13:15 Jihlava - Hradec Králové 3:1 (0:1)
    So 22.03. 14:15 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 22.03. 15:15 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
    So 22.03. 15:15 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    Út 08.04. 16:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 1:4 (0:4)
    St 23.04. 12:30 Teplice - Baník Ostrava 3:3 (2:1)

    19.kolo

    28.03. 13:15 České Budějovice - Jihlava 4:3 (3:2)
    28.03. 14:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:4 (0:0)
    So 29.03. 13:15 Hradec Králové - Sparta Praha 3:2 (0:0)
    So 29.03. 13:15 Zlín - Teplice 3:0 (1:0)
    So 29.03. 13:15 Opava - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    So 29.03. 15:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 29.03. 15:15 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 3:1 (1:0)
    Út 08.04. 13:15 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:1

    20.kolo

    So 05.04. 12:30 1.FK Příbram - Baník Ostrava 1:3 (0:1)
    So 05.04. 13:15 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:1 (1:1)
    So 05.04. 13:15 Zbrojovka Brno - Zlín 1:1 (0:1)
    So 05.04. 14:15 Jihlava - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
    So 05.04. 15:45 Sparta Praha - České Budějovice 3:0 (0:0)
    So 05.04. 16:15 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 05.04. 16:30 Teplice - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 05.04. 16:45 Slavia Praha - Opava 3:3 (0:1)

    21.kolo

    11.04. 16:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 12.04. 12:30 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 2:2 (1:1)
    So 12.04. 13:15 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    So 12.04. 13:15 1.FC Slovácko - Opava 1:1 (0:0)
    So 12.04. 15:15 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 12.04. 15:45 České Budějovice - Teplice 0:1 (0:0)
    So 12.04. 15:45 Zlín - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    Ne 13.04. 14:15 Jihlava - Slavia Praha 0:1 (0:1)

    22.kolo

    18.04. 15:15 Opava - Bohemians 1905 2:2 (0:0)
    So 19.04. 13:15 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    So 19.04. 13:15 1.FK Příbram - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 19.04. 15:15 Zbrojovka Brno - České Budějovice 1:1 (0:0)
    So 19.04. 15:45 Sparta Praha - Jihlava 7:0 (5:0)
    So 19.04. 16:15 Mladá Boleslav - Zlín 1:5 (1:3)
    So 19.04. 16:30 Teplice - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)

    23.kolo

    25.04. 15:15 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 26.04. 13:15 Sparta Praha - Slavia Praha 6:0 (2:0)
    So 26.04. 13:15 Hradec Králové - Mladá Boleslav 5:0 (2:0)
    So 26.04. 13:15 Zlín - Sigma Olomouc 4:2 (2:2)
    So 26.04. 13:15 Baník Ostrava - Opava 3:1 (2:0)
    So 26.04. 15:45 České Budějovice - 1.FK Příbram 3:0 (0:0)
    So 26.04. 15:45 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 27.04. 15:15 Jihlava - Teplice 1:3 (0:1)

    24.kolo

    Čt 01.05. 13:15 Zbrojovka Brno - Jihlava 0:1 (0:0)
    02.05. 13:15 Opava - Zlín 4:2 (1:1)
    So 03.05. 13:15 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:2 (0:0)
    So 03.05. 13:15 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 03.05. 13:15 Sigma Olomouc - Hradec Králové 4:1 (2:0)
    So 03.05. 13:15 Teplice - Sparta Praha 1:4 (0:2)
    So 03.05. 16:15 Mladá Boleslav - České Budějovice 0:0 (0:0)
    Út 03.06. 13:15 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)

    25.kolo

    St 07.05. 14:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:1 (1:0)
    St 07.05. 14:15 Jihlava - 1.FK Příbram 1:1 (0:0)
    St 07.05. 14:15 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 3:0 (2:0)
    St 07.05. 15:45 České Budějovice - Sigma Olomouc 0:2 (0:0)
    So 10.05. 13:15 Zlín - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    So 10.05. 14:15 Hradec Králové - Opava 0:1 (0:0)
    Út 20.05. 15:15 Baník Ostrava - Bohemians 1905 0:2 (0:2)
    Út 03.06. 13:15 Teplice - Slavia Praha 0:3 (0:1)

    26.kolo

    So 17.05. 12:30 Slavia Praha - Baník Ostrava 4:1 (1:1)
    So 17.05. 12:30 Opava - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 17.05. 13:15 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 17.05. 14:15 1.FC Slovácko - Hradec Králové 2:5 (1:2)
    So 17.05. 15:15 Zbrojovka Brno - Teplice 2:5 (0:4)
    So 17.05. 16:15 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 2:2 (1:0)
    So 17.05. 16:15 Mladá Boleslav - Jihlava 1:2 (1:1)
    St 28.05. 15:15 Bohemians 1905 - Zlín 2:1 (1:0)

    27.kolo

    23.05. 12:30 Viktoria Plzeň - Opava 2:0 (1:0)
    So 24.05. 13:15 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:0 (0:0)
    So 24.05. 13:15 Jihlava - Sigma Olomouc 0:4 (0:0)
    So 24.05. 13:15 Hradec Králové - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 24.05. 13:15 Zlín - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
    So 24.05. 14:15 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    So 24.05. 15:45 České Budějovice - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 24.05. 17:00 Teplice - 1.FK Příbram 6:0 (3:0)

    28.kolo

    30.05. 13:15 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 0:6 (0:3)
    30.05. 14:30 Opava - Jihlava 2:3 (0:3)
    30.05. 15:45 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 0:3 (0:1)
    So 31.05. 13:15 Bohemians 1905 - České Budějovice 0:2 (0:0)
    So 31.05. 14:15 Baník Ostrava - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 31.05. 16:15 Mladá Boleslav - Teplice 2:4 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Slavia Praha - Zlín 4:0 (1:0)
    St 04.06. 15:15 Sigma Olomouc - Sparta Praha 3:1 (1:1)

    29.kolo

    06.06. 12:30 České Budějovice - Baník Ostrava 2:3 (1:2)
    06.06. 13:15 1.FK Příbram - Slavia Praha 2:2 (1:2)
    06.06. 13:15 Jihlava - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    06.06. 13:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 3:2 (3:0)
    So 07.06. 14:15 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
    So 07.06. 14:15 Hradec Králové - Zlín 1:2 (1:0)
    So 07.06. 15:45 Sparta Praha - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 08.06. 16:30 Teplice - Sigma Olomouc 1:3 (0:0)

    30.kolo

    So 14.06. 13:15 Slavia Praha - Hradec Králové 1:1 (0:1)
    So 14.06. 13:15 Zlín - České Budějovice 1:2 (0:1)
    So 14.06. 13:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:2 (1:0)
    So 14.06. 13:15 Bohemians 1905 - Jihlava 4:2 (2:2)
    So 14.06. 13:15 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:8 (0:3)
    So 14.06. 13:15 Opava - Teplice 4:0 (2:0)
    So 14.06. 13:15 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:1 (1:1)
    So 14.06. 13:15 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 1:1 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 6 5 68:35 63
    2. 30 18 5 7 90:32 59
    3. 30 16 7 7 60:40 55
    4. 30 16 7 7 62:47 55
    5. 30 16 7 7 55:40 55
    6. 30 14 7 9 62:47 49
    7. 30 11 11 8 55:46 44
    8. 30 11 9 10 49:49 42
    9. 30 11 5 14 51:55 38
    10. 30 10 6 14 42:50 36
    11. 30 8 8 14 37:53 32
    12. 30 8 7 15 40:68 31
    13. 30 7 7 16 33:63 28
    14. 30 5 12 13 34:46 27
    15. 30 7 6 17 38:63 27
    16. 30 4 8 18 28:70 20