Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 1. dubna 2020
svátek má Hugo.
Hlavní menu
  • ID: 288
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3448
    Týden:
    22
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Ráječko B - Boskovice B 0:2 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Lipůvka - Svitávka 2:2 (2:1)
    Ne 15.08. 16:30 Rozseč - Šošůvka 1:4 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Vilémovice - Ostrov 3:1 (2:0)
    Ne 15.08. 16:30 Olomučany - Sloup 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Šebrov - Kunštát B 1:0 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Vavřinec - Úsobrno 1:3 (0:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Kunštát B - Vavřinec 2:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Boskovice B - Šebrov 5:1 (2:0)
    Ne 22.08. 16:30 Svitávka - Úsobrno 1:2 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Sloup - Ráječko B 7:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Ostrov - Olomučany 3:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Šošůvka - Vilémovice 1:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Lipůvka - Rozseč 7:3 (2:2)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Ráječko B - Ostrov 1:1 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Rozseč - Svitávka 2:1 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Vilémovice - Lipůvka 2:3 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Olomučany - Šošůvka 1:3 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Šebrov - Sloup 2:4 (1:2)
    Ne 29.08. 16:30 Vavřinec - Boskovice B 1:2 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Úsobrno - Kunštát B 5:5 (1:2)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Boskovice B - Úsobrno 1:1 (1:1)
    Ne 05.09. 16:30 Svitávka - Kunštát B 0:4 (0:2)
    Ne 05.09. 16:30 Sloup - Vavřinec 2:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Ostrov - Šebrov 2:2 (1:2)
    Ne 05.09. 16:30 Šošůvka - Ráječko B 5:0 (4:0)
    Ne 05.09. 16:30 Lipůvka - Olomučany 1:4 (0:2)
    Ne 05.09. 16:30 Rozseč - Vilémovice 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Ráječko B - Lipůvka 4:0 (0:0)
    So 11.09. 16:30 Kunštát B - Boskovice B 0:3 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Vilémovice - Svitávka 5:0 (4:0)
    Ne 12.09. 16:30 Olomučany - Rozseč 0:1 (0:1)
    Ne 12.09. 16:30 Šebrov - Šošůvka 2:4 (1:1)
    Ne 12.09. 16:30 Vavřinec - Ostrov 4:0 (2:0)
    Ne 12.09. 16:30 Úsobrno - Sloup 3:2 (1:0)

    6.kolo

    Ne 19.09. 16:00 Svitávka - Boskovice B 1:6 (0:4)
    Ne 19.09. 16:00 Sloup - Kunštát B 9:2 (5:1)
    Ne 19.09. 16:00 Ostrov - Úsobrno 1:1 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Šošůvka - Vavřinec 0:3 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Lipůvka - Šebrov 4:0 (2:0)
    Ne 19.09. 16:00 Rozseč - Ráječko B 1:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Vilémovice - Olomučany 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 25.09. 15:00 Úsobrno - Šošůvka 2:5 (1:3)
    So 25.09. 16:00 Ráječko B - Vilémovice 1:1 (1:1)
    So 25.09. 16:00 Kunštát B - Ostrov 4:1 (2:0)
    So 25.09. 16:00 Boskovice B - Sloup 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Olomučany - Svitávka 5:2 (3:1)
    Ne 26.09. 16:00 Šebrov - Rozseč 1:1 (1:1)
    Ne 26.09. 16:00 Vavřinec - Lipůvka 2:0 (1:0)

    8.kolo

    Ne 03.10. 15:30 Svitávka - Sloup 1:5 (0:3)
    Ne 03.10. 15:30 Ostrov - Boskovice B 3:1 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Šošůvka - Kunštát B 4:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Lipůvka - Úsobrno 3:2 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Rozseč - Vavřinec 1:2 (0:2)
    Ne 03.10. 15:30 Vilémovice - Šebrov 1:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Olomučany - Ráječko B 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Ráječko B - Svitávka 4:0 (2:0)
    So 09.10. 15:30 Kunštát B - Lipůvka 1:0 (1:0)
    So 09.10. 15:30 Boskovice B - Šošůvka 3:1 (1:0)
    Ne 10.10. 15:30 Šebrov - Olomučany 1:5 (0:2)
    Ne 10.10. 15:30 Vavřinec - Vilémovice 0:1 (0:0)
    Ne 10.10. 15:30 Úsobrno - Rozseč 1:3 (0:2)
    Ne 10.10. 15:30 Sloup - Ostrov 2:3 (2:2)

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Vilémovice - Úsobrno 4:1 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 Svitávka - Ostrov 1:4 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Šošůvka - Sloup 2:2 (1:2)
    Ne 17.10. 15:00 Lipůvka - Boskovice B 0:4 (0:3)
    Ne 17.10. 15:00 Rozseč - Kunštát B 2:1 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Olomučany - Vavřinec 0:1 (0:0)
    Čt 28.10. 15:00 Ráječko B - Šebrov 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Kunštát B - Vilémovice 1:1 (1:0)
    So 23.10. 15:00 Boskovice B - Rozseč 1:1 (0:1)
    Ne 24.10. 15:00 Šebrov - Svitávka 6:0 (2:0)
    Ne 24.10. 15:00 Vavřinec - Ráječko B 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 15:00 Úsobrno - Olomučany 3:3 (1:3)
    Ne 24.10. 15:00 Sloup - Lipůvka 8:1 (5:0)
    Ne 24.10. 15:00 Ostrov - Šošůvka 2:2 (2:0)

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Ráječko B - Úsobrno 7:2 (6:0)
    Ne 31.10. 14:00 Svitávka - Šošůvka 0:6 (0:4)
    Ne 31.10. 14:00 Lipůvka - Ostrov 4:2 (1:1)
    Ne 31.10. 14:00 Rozseč - Sloup 1:4 (1:2)
    Ne 31.10. 14:00 Vilémovice - Boskovice B 0:3 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Olomučany - Kunštát B 0:3 (0:1)
    Ne 31.10. 14:00 Šebrov - Vavřinec 0:3 (0:0)

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Kunštát B - Ráječko B 2:1 (0:0)
    So 06.11. 13:30 Boskovice B - Olomučany 8:0 (5:0)
    So 06.11. 13:30 Sloup - Vilémovice 3:1 (2:1)
    Ne 07.11. 13:30 Vavřinec - Svitávka 12:0 (6:0)
    Ne 07.11. 13:30 Úsobrno - Šebrov 9:1 (2:0)
    Ne 07.11. 13:30 Ostrov - Rozseč 6:1 (3:0)
    Ne 07.11. 13:30 Šošůvka - Lipůvka 10:0 (4:0)

    14.kolo

    So 13.11. 13:30 Boskovice B - Ráječko B 5:0 (5:0)
    So 13.11. 13:30 Kunštát B - Šebrov 2:0 (1:0)
    Ne 14.11. 13:30 Svitávka - Lipůvka 2:6 (1:3)
    Ne 14.11. 13:30 Šošůvka - Rozseč 3:2 (1:2)
    Ne 14.11. 13:30 Ostrov - Vilémovice 5:1 (2:0)
    Ne 14.11. 13:30 Sloup - Olomučany 4:2 (3:0)
    Ne 14.11. 13:30 Úsobrno - Vavřinec 1:1 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 Ráječko B - Sloup 3:2 (1:1)
    So 02.04. 16:00 Olomučany - Ostrov 1:4 (0:1)
    Ne 03.04. 16:00 Úsobrno - Svitávka 7:1 (5:0)
    Ne 03.04. 16:00 Vavřinec - Kunštát B 3:1 (1:1)
    Ne 03.04. 16:00 Šebrov - Boskovice B 0:4 (0:3)
    Ne 03.04. 16:00 Vilémovice - Šošůvka 2:1 (2:0)
    Ne 03.04. 16:00 Rozseč - Lipůvka 4:1 (2:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Svitávka - Rozseč 2:3 (0:2)
    So 09.04. 16:00 Lipůvka - Vilémovice 2:0 (2:0)
    So 09.04. 16:00 Šošůvka - Olomučany 5:1 (2:1)
    So 09.04. 16:00 Ostrov - Ráječko B 1:5 (0:3)
    So 09.04. 16:00 Sloup - Šebrov 7:2 (4:1)
    So 09.04. 16:00 Boskovice B - Vavřinec 4:1 (3:0)
    So 09.04. 16:00 Kunštát B - Úsobrno 2:1 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Boskovice B - Svitávka 1:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Kunštát B - Sloup 2:2 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Úsobrno - Ostrov 2:3 (1:2)
    So 30.04. 16:30 Vavřinec - Šošůvka 2:3 (0:2)
    So 30.04. 16:30 Šebrov - Lipůvka 0:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Ráječko B - Rozseč 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Olomučany - Vilémovice 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Svitávka - Olomučany 0:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Vilémovice - Ráječko B 2:3 (1:3)
    So 07.05. 16:30 Rozseč - Šebrov 4:1 (3:0)
    So 07.05. 16:30 Lipůvka - Vavřinec 2:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Šošůvka - Úsobrno 3:1 (2:1)
    So 07.05. 16:30 Ostrov - Kunštát B 2:2 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Sloup - Boskovice B 2:4 (2:2)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Sloup - Svitávka 7:1 (5:1)
    So 14.05. 16:30 Boskovice B - Ostrov 3:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Kunštát B - Šošůvka 2:1 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Úsobrno - Lipůvka 4:1 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Vavřinec - Rozseč 2:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Šebrov - Vilémovice 0:2 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Ráječko B - Olomučany 3:0 (2:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Kunštát B - Svitávka 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Úsobrno - Boskovice B 2:3 (0:2)
    So 16.04. 16:30 Vavřinec - Sloup 1:3 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Šebrov - Ostrov 0:2 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Ráječko B - Šošůvka 2:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Olomučany - Lipůvka 3:1 (2:1)
    So 16.04. 16:30 Vilémovice - Rozseč 1:2 (0:1)

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Svitávka - Vilémovice 1:1 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Rozseč - Olomučany 3:4 (0:3)
    So 23.04. 16:30 Lipůvka - Ráječko B 3:0 (2:0)
    So 23.04. 16:30 Šošůvka - Šebrov 5:0 (3:0)
    So 23.04. 16:30 Ostrov - Vavřinec 2:4 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Sloup - Úsobrno 8:4 (4:2)
    So 23.04. 16:30 Boskovice B - Kunštát B 4:1 (2:1)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Svitávka - Ráječko B 1:4 (0:2)
    So 21.05. 16:30 Olomučany - Šebrov 3:2 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Vilémovice - Vavřinec 1:3 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Rozseč - Úsobrno 2:2 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Lipůvka - Kunštát B 3:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Šošůvka - Boskovice B 1:3 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Ostrov - Sloup 1:4 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Ostrov - Svitávka 3:0
    So 28.05. 16:30 Sloup - Šošůvka 3:3 (1:2)
    So 28.05. 16:30 Boskovice B - Lipůvka 13:0 (5:0)
    So 28.05. 16:30 Kunštát B - Rozseč 3:0 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Úsobrno - Vilémovice 0:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Vavřinec - Olomučany 1:2 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Šebrov - Ráječko B 2:4 (2:1)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Svitávka - Šebrov 5:2 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Ráječko B - Vavřinec 2:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Olomučany - Úsobrno 2:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Vilémovice - Kunštát B 4:2 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Rozseč - Boskovice B 2:3 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Lipůvka - Sloup 2:6 (2:1)
    So 04.06. 16:30 Šošůvka - Ostrov 3:0 (2:0)

    25.kolo

    Út 00.00. 00:00 Šošůvka - Svitávka 5:3 (5:2)
    Út 00.00. 00:00 Ostrov - Lipůvka 3:2 (2:0)
    Út 00.00. 00:00 Sloup - Rozseč 8:2 (3:2)
    Út 00.00. 00:00 Boskovice B - Vilémovice 7:0 (2:0)
    Út 00.00. 00:00 Kunštát B - Olomučany 1:2 (0:0)
    Út 00.00. 00:00 Úsobrno - Ráječko B 1:1 (1:0)
    Út 00.00. 00:00 Vavřinec - Šebrov 3:0

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Svitávka - Vavřinec 1:3 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Šebrov - Úsobrno 4:0 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Ráječko B - Kunštát B 0:2 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Olomučany - Boskovice B 1:4 (0:2)
    So 18.06. 16:30 Vilémovice - Sloup 1:8 (0:5)
    So 18.06. 16:30 Rozseč - Ostrov 1:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Lipůvka - Šošůvka 1:3 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 3 1 97:19 69
    2. 26 17 5 4 112:45 56
    3. 26 17 3 6 83:38 54
    4. 26 14 1 11 55:33 43
    5. 26 12 4 10 48:42 40
    6. 26 11 6 9 56:54 39
    7. 26 11 5 10 46:49 38
    8. 26 12 2 12 45:57 38
    9. 26 11 1 14 50:84 34
    10. 26 9 5 12 37:52 32
    11. 26 9 5 12 43:61 32
    12. 26 6 8 12 60:68 26
    13. 26 3 3 20 30:80 12
    14. 26 1 3 22 26:106 6