Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 294
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2830
    Týden:
    7
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    14.kolo

    Út 00.00. 00:00 Mokrá B - RAFK B 4:2
    Út 00.00. 00:00 Újezd u Brna B - Troubsko 2:6
    Út 00.00. 00:00 Kobylnice - Moutnice B 4:4
    Út 00.00. 00:00 FK Podolí - Babice n.Svit. 3:1
    Út 00.00. 00:00 Tvarožná - Blučina 6:4
    Út 00.00. 00:00 Blažovice - Pozořice B 7:0
    Út 00.00. 00:00 Rajhradice - Ochoz 6:1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Troubsko - Újezd u Brna B 3:1 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Moutnice B - Kobylnice 2:5 (1:3)
    So 14.08. 16:30 Blučina - Tvarožná 0:2 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Pozořice B - Blažovice 1:4 (0:2)
    So 14.08. 16:30 Ochoz - Rajhradice 1:3 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 RAFK B - Mokrá B 2:2 (2:0)
    Ne 15.08. 16:30 Babice n.Svit. - FK Podolí 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 FK Podolí - Blučina 2:1 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Kobylnice - Babice n.Svit. 0:2 (0:1)
    So 21.08. 16:30 Újezd u Brna B - Moutnice B 5:1 (5:0)
    Ne 22.08. 11:00 Mokrá B - Rajhradice 5:3 (3:1)
    Ne 22.08. 16:30 Blažovice - Ochoz 4:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Tvarožná - Pozořice B 4:1 (2:0)
    Ne 22.08. 16:30 RAFK B - Troubsko 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 28.08. 12:00 Moutnice B - RAFK B 1:4 (0:2)
    So 28.08. 16:30 Troubsko - Mokrá B 0:1 (0:0)
    So 28.08. 16:30 Pozořice B - FK Podolí 1:0 (0:0)
    So 28.08. 16:30 Ochoz - Tvarožná 2:2 (2:0)
    Ne 29.08. 16:30 Babice n.Svit. - Újezd u Brna B 3:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Blučina - Kobylnice 1:1 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Rajhradice - Blažovice 3:0 (0:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 FK Podolí - Ochoz 8:2 (5:2)
    So 04.09. 16:30 Kobylnice - Pozořice B 1:0 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Újezd u Brna B - Blučina 3:1 (2:1)
    So 04.09. 16:30 Troubsko - Moutnice B 4:1 (3:0)
    Ne 05.09. 10:30 Tvarožná - Rajhradice 4:3 (3:2)
    Ne 05.09. 11:00 Mokrá B - Blažovice 3:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 RAFK B - Babice n.Svit. 2:3 (1:1)

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Moutnice B - Mokrá B 0:1 (0:1)
    So 11.09. 16:30 Pozořice B - Újezd u Brna B 1:7 (0:2)
    So 11.09. 16:30 Ochoz - Kobylnice 2:2 (2:0)
    Ne 12.09. 16:30 Babice n.Svit. - Troubsko 2:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:30 Blučina - RAFK B 1:2 (1:1)
    Ne 12.09. 16:30 Rajhradice - FK Podolí 4:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:30 Blažovice - Tvarožná 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Kobylnice - Rajhradice 2:1 (1:0)
    So 18.09. 16:00 Újezd u Brna B - Ochoz 1:0 (1:0)
    So 18.09. 16:00 RAFK B - Pozořice B 12:0 (4:0)
    So 18.09. 16:00 Troubsko - Blučina 5:0 (2:0)
    So 18.09. 16:00 Moutnice B - Babice n.Svit. 1:3 (1:1)
    Ne 19.09. 11:00 Mokrá B - Tvarožná 1:2 (0:0)
    Út 28.09. 16:00 FK Podolí - Blažovice 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Pozořice B - Troubsko 0:8 (0:4)
    So 25.09. 16:00 Ochoz - RAFK B 1:0 (1:0)
    Ne 26.09. 10:30 Tvarožná - FK Podolí 1:2 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Babice n.Svit. - Mokrá B 4:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Blučina - Moutnice B 3:0
    Ne 26.09. 16:00 Rajhradice - Újezd u Brna B 4:1 (1:1)
    Ne 26.09. 16:00 Blažovice - Kobylnice 5:2 (1:1)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Kobylnice - Tvarožná 1:0 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Újezd u Brna B - Blažovice 1:3 (1:2)
    So 02.10. 15:30 Troubsko - Ochoz 3:0 (2:0)
    So 02.10. 15:30 Moutnice B - Pozořice B 5:1 (2:1)
    Ne 03.10. 11:00 Mokrá B - FK Podolí 0:1 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 RAFK B - Rajhradice 4:5 (4:3)
    Ne 03.10. 15:30 Babice n.Svit. - Blučina 6:1 (3:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Pozořice B - Babice n.Svit. 1:1 (1:0)
    So 09.10. 15:30 Ochoz - Moutnice B 5:2 (4:0)
    So 09.10. 15:30 FK Podolí - Kobylnice 0:1 (0:1)
    Ne 10.10. 10:30 Tvarožná - Újezd u Brna B 4:3 (3:2)
    Ne 10.10. 15:30 Blučina - Mokrá B 3:6 (2:3)
    Ne 10.10. 15:30 Rajhradice - Troubsko 2:2 (0:1)
    Ne 10.10. 15:30 Blažovice - RAFK B 2:2 (2:1)

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Troubsko - Blažovice 0:2 (0:1)
    So 16.10. 15:00 Moutnice B - Rajhradice 2:3 (1:1)
    Ne 17.10. 11:00 Mokrá B - Kobylnice 1:2 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 RAFK B - Tvarožná 3:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 Babice n.Svit. - Ochoz 3:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 Blučina - Pozořice B 7:4 (4:0)
    Čt 28.10. 15:00 Újezd u Brna B - FK Podolí 1:3 (1:2)

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Pozořice B - Mokrá B 0:1 (0:1)
    So 23.10. 15:00 Ochoz - Blučina 1:1 (1:1)
    So 23.10. 15:00 FK Podolí - RAFK B 2:0 (0:0)
    So 23.10. 15:00 Kobylnice - Újezd u Brna B 7:2 (3:1)
    Ne 24.10. 10:30 Tvarožná - Troubsko 4:2 (2:1)
    Ne 24.10. 15:00 Rajhradice - Babice n.Svit. 0:3 (0:0)
    Ne 24.10. 15:00 Blažovice - Moutnice B 6:0 (1:0)

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Troubsko - FK Podolí 1:1 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Moutnice B - Tvarožná 2:2 (1:1)
    So 30.10. 14:00 Pozořice B - Ochoz 0:3 (0:1)
    Ne 31.10. 11:00 Mokrá B - Újezd u Brna B 1:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 RAFK B - Kobylnice 1:2 (0:1)
    Ne 31.10. 14:00 Babice n.Svit. - Blažovice 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Blučina - Rajhradice 4:1 (2:0)

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Ochoz - Mokrá B 0:0 (0:0)
    So 06.11. 13:30 FK Podolí - Moutnice B 3:0 (2:0)
    So 06.11. 13:30 Kobylnice - Troubsko 0:3 (0:1)
    So 06.11. 13:30 Újezd u Brna B - RAFK B 0:1 (0:1)
    Ne 07.11. 10:30 Tvarožná - Babice n.Svit. 1:2 (1:1)
    Ne 07.11. 13:30 Rajhradice - Pozořice B 0:2 (0:1)
    Ne 07.11. 13:30 Blažovice - Blučina 3:3 (2:2)

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Mokrá B - Troubsko 0:1 (0:0)
    So 09.04. 16:00 RAFK B - Moutnice B 8:1 (5:1)
    So 09.04. 16:00 Újezd u Brna B - Babice n.Svit. 1:1 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Kobylnice - Blučina 2:2 (2:1)
    So 09.04. 16:00 FK Podolí - Pozořice B 0:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Tvarožná - Ochoz 1:0 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Blažovice - Rajhradice 3:2 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 Ochoz - Blažovice 2:5 (1:3)
    So 02.04. 16:00 Pozořice B - Tvarožná 3:0 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Moutnice B - Újezd u Brna B 0:2 (0:1)
    So 02.04. 16:00 Troubsko - RAFK B 3:2 (2:1)
    Ne 03.04. 16:00 Rajhradice - Mokrá B 1:1 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Blučina - FK Podolí 1:2 (0:1)
    Ne 03.04. 16:00 Babice n.Svit. - Kobylnice 3:1 (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Blažovice - Mokrá B 1:2 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Rajhradice - Tvarožná 3:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Ochoz - FK Podolí 2:2 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Pozořice B - Kobylnice 1:2 (0:2)
    So 16.04. 16:30 Blučina - Újezd u Brna B 4:3 (3:2)
    So 16.04. 16:30 Babice n.Svit. - RAFK B 2:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Moutnice B - Troubsko 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Mokrá B - Moutnice B 3:0 (2:0)
    So 23.04. 16:30 Troubsko - Babice n.Svit. 4:0 (2:0)
    So 23.04. 16:30 RAFK B - Blučina 4:2 (2:1)
    So 23.04. 16:30 Újezd u Brna B - Pozořice B 1:1 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Kobylnice - Ochoz 3:1 (1:0)
    So 23.04. 16:30 FK Podolí - Rajhradice 5:0 (4:0)
    So 23.04. 16:30 Tvarožná - Blažovice 0:3 (0:2)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Tvarožná - Mokrá B 1:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Blažovice - FK Podolí 2:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Rajhradice - Kobylnice 1:2 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Ochoz - Újezd u Brna B 1:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Pozořice B - RAFK B 1:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Blučina - Troubsko 4:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Babice n.Svit. - Moutnice B 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Mokrá B - Babice n.Svit. 1:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Moutnice B - Blučina 1:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Troubsko - Pozořice B 2:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 RAFK B - Ochoz 1:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Újezd u Brna B - Rajhradice 5:1
    So 07.05. 16:30 Kobylnice - Blažovice 0:2 (0:0)
    So 07.05. 16:30 FK Podolí - Tvarožná 3:1 (3:1)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 FK Podolí - Mokrá B 3:0 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Tvarožná - Kobylnice 1:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Blažovice - Újezd u Brna B 1:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Rajhradice - RAFK B 1:5 (0:3)
    So 14.05. 16:30 Ochoz - Troubsko 3:1 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Pozořice B - Moutnice B 2:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Blučina - Babice n.Svit. 3:1 (1:1)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Mokrá B - Blučina 0:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Babice n.Svit. - Pozořice B 3:0 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Moutnice B - Ochoz 2:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Troubsko - Rajhradice 5:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 RAFK B - Blažovice 3:2 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Újezd u Brna B - Tvarožná 3:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Kobylnice - FK Podolí 2:1 (2:0)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Kobylnice - Mokrá B 1:3 (1:2)
    So 28.05. 16:30 FK Podolí - Újezd u Brna B 2:2 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Tvarožná - RAFK B 2:2 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Blažovice - Troubsko 4:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Rajhradice - Moutnice B 3:1 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Ochoz - Babice n.Svit. 1:0 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Pozořice B - Blučina 1:4 (0:2)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Mokrá B - Pozořice B 3:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Blučina - Ochoz 7:3 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Babice n.Svit. - Rajhradice 2:0 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Moutnice B - Blažovice 2:3 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Troubsko - Tvarožná 3:0 (2:0)
    So 04.06. 16:30 RAFK B - FK Podolí 1:3 (0:2)
    So 04.06. 16:30 Újezd u Brna B - Kobylnice 7:1 (2:0)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Újezd u Brna B - Mokrá B 2:2 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Kobylnice - RAFK B 3:0
    So 11.06. 16:30 FK Podolí - Troubsko 3:1 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Tvarožná - Moutnice B 2:2 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Blažovice - Babice n.Svit. 4:1 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Rajhradice - Blučina 4:0 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Ochoz - Pozořice B 5:0 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Mokrá B - Ochoz 5:2 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Pozořice B - Rajhradice 0:3 (0:2)
    So 18.06. 16:30 Blučina - Blažovice 0:2 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Babice n.Svit. - Tvarožná 1:0 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Moutnice B - FK Podolí 0:2 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Troubsko - Kobylnice 3:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 RAFK B - Újezd u Brna B 3:5 (2:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 2 5 73:30 59
    2. 26 16 4 6 55:28 52
    3. 26 16 3 7 49:27 51
    4. 26 15 2 9 63:36 47
    5. 26 13 6 7 47:34 45
    6. 26 13 5 8 49:49 44
    7. 26 11 2 13 58:61 35
    8. 26 9 5 12 65:50 32
    9. 26 9 5 12 59:56 32
    10. 26 9 5 12 59:65 32
    11. 26 8 6 12 41:53 30
    12. 26 7 6 13 39:62 27
    13. 26 4 4 18 22:85 16
    14. 26 3 5 18 32:75 14