Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 3077
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4655
    Týden:
    30
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 29.07. 00:00 Prostějov - Mladá Boleslav 2:2 (2:1)
    So 29.07. 00:00 Vítkovice - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 29.07. 00:00 Neratovice - Hradec Králové 2:4 (1:2)
    So 29.07. 00:00 Třinec - Zlín 1:3 (1:2)
    So 29.07. 00:00 Karviná - Opava 0:6 (0:2)
    So 29.07. 00:00 Pardubice - Xaverov 2:2 (1:1)
    So 29.07. 00:00 Chomutov - Jihlava 4:1 (1:0)
    So 29.07. 00:00 Holice - Ratíškovice 1:1 (0:0)

    2.kolo

    So 05.08. 00:00 Mladá Boleslav - Ratíškovice 2:2 (0:1)
    So 05.08. 00:00 Jihlava - Holice 1:1 (1:0)
    So 05.08. 00:00 Xaverov - Chomutov 1:2 (1:1)
    So 05.08. 00:00 Opava - Pardubice 2:0 (2:0)
    So 05.08. 00:00 Zlín - Karviná 0:0 (0:0)
    So 05.08. 00:00 Hradec Králové - Třinec 2:1 (1:0)
    So 05.08. 00:00 Mostecký FK - Neratovice 1:2 (0:1)
    So 05.08. 00:00 Prostějov - Vítkovice 2:2 (1:1)

    3.kolo

    So 12.08. 00:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Neratovice - Prostějov 0:2 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Třinec - Mostecký FK 0:3 (0:2)
    So 12.08. 00:00 Karviná - Hradec Králové 1:3 (1:2)
    So 12.08. 00:00 Pardubice - Zlín 1:0 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Chomutov - Opava 2:2 (1:0)
    So 12.08. 00:00 Holice - Xaverov 1:1 (1:1)
    So 12.08. 00:00 Ratíškovice - Jihlava 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 19.08. 00:00 Mladá Boleslav - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 19.08. 00:00 Xaverov - Ratíškovice 4:0 (2:0)
    So 19.08. 00:00 Opava - Holice 2:1 (1:0)
    So 19.08. 00:00 Zlín - Chomutov 2:0 (2:0)
    So 19.08. 00:00 Hradec Králové - Pardubice 2:1 (2:0)
    So 19.08. 00:00 Mostecký FK - Karviná 2:0 (0:0)
    So 19.08. 00:00 Prostějov - Třinec 2:0 (1:0)
    So 19.08. 00:00 Vítkovice - Neratovice 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 26.08. 00:00 Neratovice - Mladá Boleslav 3:1 (1:0)
    So 26.08. 00:00 Třinec - Vítkovice 1:1 (0:0)
    So 26.08. 00:00 Karviná - Prostějov 1:2 (1:1)
    So 26.08. 00:00 Pardubice - Mostecký FK 1:0
    So 26.08. 00:00 Chomutov - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 26.08. 00:00 Holice - Zlín 0:2 (0:0)
    So 26.08. 00:00 Ratíškovice - Opava 1:1 (1:0)
    So 26.08. 00:00 Jihlava - Xaverov 5:1 (3:1)

    6.kolo

    So 02.09. 00:00 Mladá Boleslav - Xaverov 0:0 (0:0)
    So 02.09. 00:00 Opava - Jihlava 3:0 (3:0)
    So 02.09. 00:00 Zlín - Ratíškovice 2:0 (2:1)
    So 02.09. 00:00 Hradec Králové - Holice 2:1 (1:1)
    So 02.09. 00:00 Mostecký FK - Chomutov 2:2 (1:2)
    So 02.09. 00:00 Prostějov - Pardubice 1:1 (0:0)
    So 02.09. 00:00 Vítkovice - Karviná 2:1 (1:1)
    So 02.09. 00:00 Neratovice - Třinec 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 09.09. 00:00 Třinec - Mladá Boleslav 2:3 (1:1)
    So 09.09. 00:00 Karviná - Neratovice 0:5 (0:2)
    So 09.09. 00:00 Pardubice - Vítkovice 2:2 (2:0)
    So 09.09. 00:00 Chomutov - Prostějov 5:0 (2:0)
    So 09.09. 00:00 Holice - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    So 09.09. 00:00 Ratíškovice - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    So 09.09. 00:00 Jihlava - Zlín 2:2 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Xaverov - Opava 2:1 (2:0)

    8.kolo

    So 16.09. 00:00 Mladá Boleslav - Opava 1:2 (0:1)
    So 16.09. 00:00 Zlín - Xaverov 0:1 (0:1)
    So 16.09. 00:00 Hradec Králové - Jihlava 2:0 (2:0)
    So 16.09. 00:00 Mostecký FK - Ratíškovice 2:1 (1:1)
    So 16.09. 00:00 Prostějov - Holice 3:3 (2:1)
    So 16.09. 00:00 Vítkovice - Chomutov 1:0 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Neratovice - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Třinec - Karviná 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 23.09. 00:00 Karviná - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Pardubice - Třinec 1:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Chomutov - Neratovice 3:1 (2:0)
    So 23.09. 00:00 Holice - Vítkovice 2:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Ratíškovice - Prostějov 4:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Jihlava - Mostecký FK 0:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Xaverov - Hradec Králové 2:2 (0:1)
    So 23.09. 00:00 Opava - Zlín 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 30.09. 00:00 Mladá Boleslav - Zlín 1:0 (0:0)
    So 30.09. 00:00 Hradec Králové - Opava 2:1 (0:0)
    So 30.09. 00:00 Mostecký FK - Xaverov 2:2 (1:0)
    So 30.09. 00:00 Prostějov - Jihlava 0:2 (0:1)
    So 30.09. 00:00 Vítkovice - Ratíškovice 0:3 (0:1)
    So 30.09. 00:00 Neratovice - Holice 3:0 (1:0)
    So 30.09. 00:00 Třinec - Chomutov 2:1 (1:0)
    So 30.09. 00:00 Karviná - Pardubice 1:4 (1:1)

    11.kolo

    So 07.10. 00:00 Pardubice - Mladá Boleslav 2:2 (2:0)
    So 07.10. 00:00 Chomutov - Karviná 1:2 (0:1)
    So 07.10. 00:00 Holice - Třinec 2:3 (1:2)
    So 07.10. 00:00 Ratíškovice - Neratovice 3:1 (2:0)
    So 07.10. 00:00 Jihlava - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 07.10. 00:00 Xaverov - Prostějov 1:0 (1:0)
    So 07.10. 00:00 Opava - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Zlín - Hradec Králové 2:2 (1:1)

    12.kolo

    So 14.10. 00:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:2 (0:1)
    So 14.10. 00:00 Mostecký FK - Zlín 0:1 (0:0)
    So 14.10. 00:00 Prostějov - Opava 0:1 (0:1)
    So 14.10. 00:00 Vítkovice - Xaverov 1:4 (1:0)
    So 14.10. 00:00 Neratovice - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 14.10. 00:00 Třinec - Ratíškovice 0:2 (0:1)
    So 14.10. 00:00 Karviná - Holice 2:1 (0:1)
    So 14.10. 00:00 Pardubice - Chomutov 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 21.10. 00:00 Chomutov - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Holice - Pardubice 4:0 (1:0)
    So 21.10. 00:00 Ratíškovice - Karviná 4:1 (1:1)
    So 21.10. 00:00 Jihlava - Třinec 1:0 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Xaverov - Neratovice 5:0 (2:0)
    So 21.10. 00:00 Opava - Vítkovice 2:0 (2:0)
    So 21.10. 00:00 Zlín - Prostějov 3:1 (2:0)
    So 21.10. 00:00 Hradec Králové - Mostecký FK 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 28.10. 00:00 Mladá Boleslav - Mostecký FK 1:1 (1:0)
    So 28.10. 00:00 Prostějov - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    So 28.10. 00:00 Vítkovice - Zlín 3:0 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Neratovice - Opava 2:5 (1:4)
    So 28.10. 00:00 Třinec - Xaverov 0:3 (0:2)
    So 28.10. 00:00 Karviná - Jihlava 1:2 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Pardubice - Ratíškovice 1:0 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Chomutov - Holice 5:1 (4:0)

    15.kolo

    So 04.11. 00:00 Holice - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 04.11. 00:00 Ratíškovice - Chomutov 1:0 (1:0)
    So 04.11. 00:00 Jihlava - Pardubice 2:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Xaverov - Karviná 3:1 (2:1)
    So 04.11. 00:00 Opava - Třinec 3:1 (1:1)
    So 04.11. 00:00 Zlín - Neratovice 1:1 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Hradec Králové - Vítkovice 3:2 (1:2)
    So 04.11. 00:00 Mostecký FK - Prostějov 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 17.02. 00:00 Mladá Boleslav - Prostějov 1:0 (0:0)
    So 17.02. 00:00 Mostecký FK - Vítkovice 2:1 (1:1)
    So 17.02. 00:00 Hradec Králové - Neratovice 2:1 (1:1)
    So 17.02. 00:00 Zlín - Třinec 5:3 (1:1)
    So 17.02. 00:00 Opava - Karviná 0:0 (0:0)
    So 17.02. 00:00 Xaverov - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 17.02. 00:00 Jihlava - Chomutov 4:1 (3:1)
    So 17.02. 00:00 Ratíškovice - Holice 3:0 (3:0)

    17.kolo

    So 24.02. 00:00 Ratíškovice - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    So 24.02. 00:00 Holice - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 24.02. 00:00 Chomutov - Xaverov 0:2 (0:1)
    So 24.02. 00:00 Pardubice - Opava 0:1 (0:1)
    So 24.02. 00:00 Karviná - Zlín 1:0 (1:0)
    So 24.02. 00:00 Třinec - Hradec Králové 0:3 (0:0)
    So 24.02. 00:00 Neratovice - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    So 24.02. 00:00 Vítkovice - Prostějov 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 03.03. 00:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 2:3 (1:0)
    So 03.03. 00:00 Prostějov - Neratovice 2:0 (0:0)
    So 03.03. 00:00 Mostecký FK - Třinec 1:2 (1:1)
    So 03.03. 00:00 Hradec Králové - Karviná 2:0 (0:0)
    So 03.03. 00:00 Zlín - Pardubice 1:1 (0:0)
    So 03.03. 00:00 Opava - Chomutov 4:0 (2:0)
    So 03.03. 00:00 Xaverov - Holice 1:2 (1:0)
    So 03.03. 00:00 Jihlava - Ratíškovice 4:1 (3:1)

    19.kolo

    So 10.03. 00:00 Jihlava - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 10.03. 00:00 Ratíškovice - Xaverov 1:1 (0:0)
    So 10.03. 00:00 Holice - Opava 1:1 (0:0)
    So 10.03. 00:00 Chomutov - Zlín 0:0 (0:0)
    So 10.03. 00:00 Pardubice - Hradec Králové 1:2 (1:1)
    So 10.03. 00:00 Karviná - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    So 10.03. 00:00 Třinec - Prostějov 3:0 (1:0)
    So 10.03. 00:00 Neratovice - Vítkovice 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 17.03. 00:00 Mladá Boleslav - Neratovice 1:1 (0:1)
    So 17.03. 00:00 Vítkovice - Třinec 5:1 (3:0)
    So 17.03. 00:00 Prostějov - Karviná 0:0 (0:0)
    So 17.03. 00:00 Mostecký FK - Pardubice 1:1 (1:1)
    So 17.03. 00:00 Hradec Králové - Chomutov 3:1 (0:0)
    So 17.03. 00:00 Zlín - Holice 3:1 (1:0)
    So 17.03. 00:00 Opava - Ratíškovice 2:0 (2:0)
    So 17.03. 00:00 Xaverov - Jihlava 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 24.03. 00:00 Xaverov - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    So 24.03. 00:00 Jihlava - Opava 0:0 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Ratíškovice - Zlín 2:0 (2:0)
    So 24.03. 00:00 Holice - Hradec Králové 2:3 (1:0)
    So 24.03. 00:00 Chomutov - Mostecký FK 1:1 (0:1)
    So 24.03. 00:00 Pardubice - Prostějov 3:1 (1:0)
    So 24.03. 00:00 Karviná - Vítkovice 1:5 (0:3)
    So 24.03. 00:00 Třinec - Neratovice 0:1 (0:1)

    22.kolo

    So 31.03. 00:00 Mladá Boleslav - Třinec 2:1 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Neratovice - Karviná 2:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Vítkovice - Pardubice 1:1 (1:1)
    So 31.03. 00:00 Prostějov - Chomutov 4:3 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Mostecký FK - Holice 1:0 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Hradec Králové - Ratíškovice 0:0 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Zlín - Jihlava 4:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Opava - Xaverov 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 07.04. 00:00 Opava - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Xaverov - Zlín 0:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Jihlava - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Ratíškovice - Mostecký FK 0:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Holice - Prostějov 2:0 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Chomutov - Vítkovice 1:1 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Pardubice - Neratovice 1:1 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Karviná - Třinec 2:2 (1:1)

    24.kolo

    So 14.04. 00:00 Mladá Boleslav - Karviná 2:1 (2:0)
    So 14.04. 00:00 Třinec - Pardubice 2:2 (1:1)
    So 14.04. 00:00 Neratovice - Chomutov 2:3 (1:1)
    So 14.04. 00:00 Vítkovice - Holice 1:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Prostějov - Ratíškovice 1:1 (1:1)
    So 14.04. 00:00 Mostecký FK - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Hradec Králové - Xaverov 1:1 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Zlín - Opava 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 21.04. 00:00 Zlín - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Opava - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Xaverov - Mostecký FK 0:1 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Jihlava - Prostějov 2:1 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Ratíškovice - Vítkovice 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Holice - Neratovice 2:1 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Chomutov - Třinec 4:1 (1:1)
    So 21.04. 00:00 Pardubice - Karviná 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 28.04. 00:00 Mladá Boleslav - Pardubice 5:3 (1:1)
    So 28.04. 00:00 Karviná - Chomutov 3:0 (2:0)
    So 28.04. 00:00 Třinec - Holice 1:3 (0:3)
    So 28.04. 00:00 Neratovice - Ratíškovice 0:2 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Vítkovice - Jihlava 1:1 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Prostějov - Xaverov 2:1 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Mostecký FK - Opava 1:1 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Hradec Králové - Zlín 2:1 (1:0)

    27.kolo

    So 05.05. 00:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 4:0 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Zlín - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Opava - Prostějov 1:1 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Xaverov - Vítkovice 2:0 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Jihlava - Neratovice 2:0 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Ratíškovice - Třinec 3:1 (3:1)
    So 05.05. 00:00 Holice - Karviná 1:0 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Chomutov - Pardubice 1:2 (1:2)

    28.kolo

    So 12.05. 00:00 Mladá Boleslav - Chomutov 1:2 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Pardubice - Holice 2:1 (2:1)
    So 12.05. 00:00 Karviná - Ratíškovice 0:1 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Třinec - Jihlava 0:2 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Neratovice - Xaverov 1:2 (1:1)
    So 12.05. 00:00 Vítkovice - Opava 2:1 (2:1)
    So 12.05. 00:00 Prostějov - Zlín 0:0 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Mostecký FK - Hradec Králové 0:0 (0:0)

    29.kolo

    So 19.05. 00:00 Mostecký FK - Mladá Boleslav 2:1 (2:0)
    So 19.05. 00:00 Hradec Králové - Prostějov 1:1 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Zlín - Vítkovice 5:0 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Opava - Neratovice 6:0 (4:0)
    So 19.05. 00:00 Xaverov - Třinec 3:0 (2:0)
    So 19.05. 00:00 Jihlava - Karviná 3:0 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Ratíškovice - Pardubice 2:0 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Holice - Chomutov 0:1 (0:1)

    30.kolo

    So 26.05. 00:00 Mladá Boleslav - Holice 1:2 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Chomutov - Ratíškovice 1:3 (0:2)
    So 26.05. 00:00 Pardubice - Jihlava 3:1 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Karviná - Xaverov 2:4 (2:4)
    So 26.05. 00:00 Třinec - Opava 1:4 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Neratovice - Zlín 0:0 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Vítkovice - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Prostějov - Mostecký FK 1:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 9 2 55:28 66
    2. 30 17 9 4 57:20 60
    3. 30 14 9 7 43:26 51
    4. 30 14 8 8 51:30 50
    5. 30 13 10 7 40:23 49
    6. 30 13 8 9 38:31 47
    7. 30 11 11 8 39:38 44
    8. 30 9 11 10 27:27 38
    9. 30 9 10 11 37:43 37
    10. 30 10 6 14 46:50 36
    11. 30 9 9 12 34:42 36
    12. 30 10 5 15 38:45 35
    13. 30 10 5 15 39:50 35
    14. 30 7 11 12 31:47 32
    15. 30 6 4 20 24:62 22
    16. 30 5 3 22 33:70 18