Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 3123
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5058
    Týden:
    32
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.08. 00:00 Chrudim - Mostecký FK 2:2 (2:0)
    So 01.08. 00:00 Bohemians 1905 - Třinec 3:0 (3:0)
    So 01.08. 00:00 Vítkovice - Přerov 3:1 (0:1)
    So 01.08. 00:00 Poštorná - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    So 01.08. 00:00 Lázně Bohdaneč - České Budějovice 0:2 (0:1)
    So 01.08. 00:00 Prostějov - SK Loděnice 0:0 (0:0)
    So 01.08. 00:00 Frýdek-Místek - Mladá Boleslav 2:2 (0:1)
    So 01.08. 00:00 Zlín - Česká Lípa 4:0 (1:0)

    2.kolo

    So 08.08. 00:00 Mostecký FK - Česká Lípa 3:1 (2:0)
    So 08.08. 00:00 Mladá Boleslav - Zlín 3:0 (2:0)
    So 08.08. 00:00 SK Loděnice - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 08.08. 00:00 České Budějovice - Prostějov 3:0 (1:0)
    So 08.08. 00:00 1.FC Slovácko - Lázně Bohdaneč 0:2 (0:1)
    So 08.08. 00:00 Přerov - Poštorná 2:2 (1:1)
    So 08.08. 00:00 Třinec - Vítkovice 1:1 (0:1)
    So 08.08. 00:00 Chrudim - Bohemians 1905 0:4 (0:0)

    3.kolo

    So 15.08. 00:00 Bohemians 1905 - Mostecký FK 5:0 (2:0)
    So 15.08. 00:00 Vítkovice - Chrudim 2:0 (0:0)
    So 15.08. 00:00 Poštorná - Třinec 3:0 (2:0)
    So 15.08. 00:00 Lázně Bohdaneč - Přerov 3:0 (2:0)
    So 15.08. 00:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    So 15.08. 00:00 Frýdek-Místek - České Budějovice 0:1 (0:0)
    So 15.08. 00:00 Zlín - SK Loděnice 1:1 (1:0)
    So 15.08. 00:00 Česká Lípa - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 22.08. 00:00 Mostecký FK - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 22.08. 00:00 SK Loděnice - Česká Lípa 1:2 (1:2)
    So 22.08. 00:00 České Budějovice - Zlín 3:0 (0:0)
    So 22.08. 00:00 1.FC Slovácko - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    So 22.08. 00:00 Přerov - Prostějov 2:1 (1:1)
    So 22.08. 00:00 Třinec - Lázně Bohdaneč 0:1 (0:1)
    So 22.08. 00:00 Chrudim - Poštorná 0:1 (0:0)
    So 22.08. 00:00 Bohemians 1905 - Vítkovice 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 29.08. 00:00 Vítkovice - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    So 29.08. 00:00 Poštorná - Bohemians 1905 2:1 (2:1)
    So 29.08. 00:00 Lázně Bohdaneč - Chrudim 2:2 (1:0)
    So 29.08. 00:00 Prostějov - Třinec 0:3 (0:2)
    So 29.08. 00:00 Frýdek-Místek - Přerov 1:2 (0:1)
    So 29.08. 00:00 Zlín - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    So 29.08. 00:00 Česká Lípa - České Budějovice 1:3 (0:1)
    So 29.08. 00:00 Mladá Boleslav - SK Loděnice 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 05.09. 00:00 Mostecký FK - SK Loděnice 1:1 (0:0)
    So 05.09. 00:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 4:1 (2:0)
    So 05.09. 00:00 1.FC Slovácko - Česká Lípa 1:1 (0:1)
    So 05.09. 00:00 Přerov - Zlín 2:1 (1:1)
    So 05.09. 00:00 Třinec - Frýdek-Místek 3:0 (2:0)
    So 05.09. 00:00 Chrudim - Prostějov 1:0 (1:0)
    So 05.09. 00:00 Bohemians 1905 - Lázně Bohdaneč 1:0 (0:0)
    So 05.09. 00:00 Vítkovice - Poštorná 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 12.09. 00:00 Poštorná - Mostecký FK 0:3 (0:1)
    So 12.09. 00:00 Lázně Bohdaneč - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 12.09. 00:00 Prostějov - Bohemians 1905 0:3 (0:2)
    So 12.09. 00:00 Frýdek-Místek - Chrudim 3:0 (1:0)
    So 12.09. 00:00 Zlín - Třinec 4:1 (1:0)
    So 12.09. 00:00 Česká Lípa - Přerov 3:0 (3:0)
    So 12.09. 00:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    So 12.09. 00:00 SK Loděnice - České Budějovice 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 19.09. 00:00 Mostecký FK - České Budějovice 2:1 (1:0)
    So 19.09. 00:00 1.FC Slovácko - SK Loděnice 4:0 (3:0)
    So 19.09. 00:00 Přerov - Mladá Boleslav 3:0 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Třinec - Česká Lípa 3:0 (1:0)
    So 19.09. 00:00 Chrudim - Zlín 3:1 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Bohemians 1905 - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Vítkovice - Prostějov 2:0 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Poštorná - Lázně Bohdaneč 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 26.09. 00:00 Lázně Bohdaneč - Mostecký FK 0:1 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Prostějov - Poštorná 2:1 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 2:0 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Zlín - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    So 26.09. 00:00 Česká Lípa - Chrudim 0:0 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Mladá Boleslav - Třinec 4:0 (3:0)
    So 26.09. 00:00 SK Loděnice - Přerov 3:0 (1:0)
    So 26.09. 00:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 2:2 (1:1)

    10.kolo

    So 03.10. 00:00 Mostecký FK - 1.FC Slovácko 2:3 (0:1)
    So 03.10. 00:00 Přerov - České Budějovice 0:2 (0:1)
    So 03.10. 00:00 Třinec - SK Loděnice 1:1 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Chrudim - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    So 03.10. 00:00 Bohemians 1905 - Česká Lípa 2:0 (0:0)
    So 03.10. 00:00 Vítkovice - Zlín 4:0 (2:0)
    So 03.10. 00:00 Poštorná - Frýdek-Místek 0:2 (0:0)
    So 03.10. 00:00 Lázně Bohdaneč - Prostějov 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 10.10. 00:00 Prostějov - Mostecký FK 1:2 (0:1)
    So 10.10. 00:00 Frýdek-Místek - Lázně Bohdaneč 0:1 (0:1)
    So 10.10. 00:00 Zlín - Poštorná 1:0 (0:0)
    So 10.10. 00:00 Česká Lípa - Vítkovice 2:2 (1:2)
    So 10.10. 00:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 0:3 (0:2)
    So 10.10. 00:00 SK Loděnice - Chrudim 1:0 (0:0)
    So 10.10. 00:00 České Budějovice - Třinec 4:2 (2:0)
    So 10.10. 00:00 1.FC Slovácko - Přerov 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 17.10. 00:00 Mostecký FK - Přerov 3:2 (1:1)
    So 17.10. 00:00 Třinec - 1.FC Slovácko 1:2 (1:0)
    So 17.10. 00:00 Chrudim - České Budějovice 1:3 (1:3)
    So 17.10. 00:00 Bohemians 1905 - SK Loděnice 4:1 (2:1)
    So 17.10. 00:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 4:2 (2:2)
    So 17.10. 00:00 Poštorná - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    So 17.10. 00:00 Lázně Bohdaneč - Zlín 0:0 (0:0)
    So 17.10. 00:00 Prostějov - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 24.10. 00:00 Frýdek-Místek - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Zlín - Prostějov 2:1 (1:1)
    So 24.10. 00:00 Česká Lípa - Lázně Bohdaneč 0:1 (0:1)
    So 24.10. 00:00 Mladá Boleslav - Poštorná 1:1 (0:0)
    So 24.10. 00:00 SK Loděnice - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 České Budějovice - Bohemians 1905 3:1 (2:1)
    So 24.10. 00:00 1.FC Slovácko - Chrudim 3:1 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Přerov - Třinec 1:0 (1:0)

    14.kolo

    So 31.10. 00:00 Mostecký FK - Třinec 6:0 (4:0)
    So 31.10. 00:00 Chrudim - Přerov 0:2 (0:1)
    So 31.10. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Vítkovice - České Budějovice 2:2 (2:1)
    So 31.10. 00:00 Poštorná - SK Loděnice 4:1 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Lázně Bohdaneč - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    So 31.10. 00:00 Prostějov - Česká Lípa 1:0 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Frýdek-Místek - Zlín 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 07.11. 00:00 Zlín - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    So 07.11. 00:00 Česká Lípa - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    So 07.11. 00:00 Mladá Boleslav - Prostějov 2:0 (1:0)
    So 07.11. 00:00 SK Loděnice - Lázně Bohdaneč 0:1 (0:0)
    So 07.11. 00:00 České Budějovice - Poštorná 3:0 (1:0)
    So 07.11. 00:00 1.FC Slovácko - Vítkovice 2:1 (1:0)
    So 07.11. 00:00 Přerov - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    So 07.11. 00:00 Třinec - Chrudim 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 20.02. 00:00 Mostecký FK - Chrudim 1:0 (0:0)
    So 20.02. 00:00 Třinec - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    So 20.02. 00:00 Přerov - Vítkovice 1:1 (0:1)
    So 20.02. 00:00 1.FC Slovácko - Poštorná 3:0 (1:0)
    So 20.02. 00:00 České Budějovice - Lázně Bohdaneč 3:0 (1:0)
    So 20.02. 00:00 SK Loděnice - Prostějov 0:0 (0:0)
    So 20.02. 00:00 Mladá Boleslav - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 20.02. 00:00 Česká Lípa - Zlín 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 27.02. 00:00 Česká Lípa - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    So 27.02. 00:00 Zlín - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 27.02. 00:00 Frýdek-Místek - SK Loděnice 0:2 (0:0)
    So 27.02. 00:00 Prostějov - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 27.02. 00:00 Lázně Bohdaneč - 1.FC Slovácko 0:4 (0:2)
    So 27.02. 00:00 Poštorná - Přerov 2:0 (0:0)
    So 27.02. 00:00 Vítkovice - Třinec 1:0 (0:0)
    So 27.02. 00:00 Bohemians 1905 - Chrudim 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 06.03. 00:00 Mostecký FK - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    So 06.03. 00:00 Chrudim - Vítkovice 2:3 (1:1)
    So 06.03. 00:00 Třinec - Poštorná 2:1 (1:0)
    So 06.03. 00:00 Přerov - Lázně Bohdaneč 1:1 (1:0)
    So 06.03. 00:00 1.FC Slovácko - Prostějov 2:2 (1:2)
    So 06.03. 00:00 České Budějovice - Frýdek-Místek 4:0 (1:0)
    So 06.03. 00:00 SK Loděnice - Zlín 1:0 (1:0)
    So 06.03. 00:00 Mladá Boleslav - Česká Lípa 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 13.03. 00:00 Mladá Boleslav - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 13.03. 00:00 Česká Lípa - SK Loděnice 0:2 (0:1)
    So 13.03. 00:00 Zlín - České Budějovice 0:3 (0:0)
    So 13.03. 00:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 13.03. 00:00 Prostějov - Přerov 0:0 (0:0)
    So 13.03. 00:00 Lázně Bohdaneč - Třinec 2:2 (1:1)
    So 13.03. 00:00 Poštorná - Chrudim 0:1 (0:1)
    So 13.03. 00:00 Vítkovice - Bohemians 1905 1:4 (0:2)

    20.kolo

    So 20.03. 00:00 Mostecký FK - Vítkovice 0:1 (0:0)
    So 20.03. 00:00 Bohemians 1905 - Poštorná 1:0 (1:0)
    So 20.03. 00:00 Chrudim - Lázně Bohdaneč 1:0 (0:0)
    So 20.03. 00:00 Třinec - Prostějov 1:0 (1:0)
    So 20.03. 00:00 Přerov - Frýdek-Místek 0:2 (0:1)
    So 20.03. 00:00 1.FC Slovácko - Zlín 2:1 (1:0)
    So 20.03. 00:00 České Budějovice - Česká Lípa 3:0 (1:0)
    So 20.03. 00:00 SK Loděnice - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 27.03. 00:00 SK Loděnice - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 1:3 (0:2)
    So 27.03. 00:00 Česká Lípa - 1.FC Slovácko 0:3 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Zlín - Přerov 2:0 (2:0)
    So 27.03. 00:00 Frýdek-Místek - Třinec 2:2 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Prostějov - Chrudim 2:0 (1:0)
    So 27.03. 00:00 Lázně Bohdaneč - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Poštorná - Vítkovice 1:1 (1:0)

    22.kolo

    So 03.04. 00:00 Mostecký FK - Poštorná 1:0 (1:0)
    So 03.04. 00:00 Vítkovice - Lázně Bohdaneč 0:0 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Bohemians 1905 - Prostějov 1:0 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Chrudim - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Třinec - Zlín 0:0 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Přerov - Česká Lípa 0:1 (0:1)
    So 03.04. 00:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 4:2 (3:1)
    So 03.04. 00:00 České Budějovice - SK Loděnice 1:0 (1:0)

    23.kolo

    So 10.04. 00:00 České Budějovice - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    So 10.04. 00:00 SK Loděnice - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    So 10.04. 00:00 Mladá Boleslav - Přerov 3:0 (2:0)
    So 10.04. 00:00 Česká Lípa - Třinec 0:0 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Zlín - Chrudim 1:2 (0:1)
    So 10.04. 00:00 Frýdek-Místek - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    So 10.04. 00:00 Prostějov - Vítkovice 3:0 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Lázně Bohdaneč - Poštorná 1:1 (0:1)

    24.kolo

    So 17.04. 00:00 Mostecký FK - Lázně Bohdaneč 3:1 (1:1)
    So 17.04. 00:00 Poštorná - Prostějov 2:1 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Bohemians 1905 - Zlín 1:0 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Chrudim - Česká Lípa 2:0 (2:0)
    So 17.04. 00:00 Třinec - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Přerov - SK Loděnice 2:0 (1:0)
    So 17.04. 00:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 2:2 (2:0)

    25.kolo

    So 24.04. 00:00 1.FC Slovácko - Mostecký FK 0:1 (0:1)
    So 24.04. 00:00 České Budějovice - Přerov 3:1 (2:0)
    So 24.04. 00:00 SK Loděnice - Třinec 1:0 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Mladá Boleslav - Chrudim 3:1 (2:0)
    So 24.04. 00:00 Česká Lípa - Bohemians 1905 0:5 (0:2)
    So 24.04. 00:00 Zlín - Vítkovice 0:1 (0:1)
    So 24.04. 00:00 Frýdek-Místek - Poštorná 3:0 (1:0)
    So 24.04. 00:00 Prostějov - Lázně Bohdaneč 3:2 (3:1)

    26.kolo

    So 01.05. 00:00 Mostecký FK - Prostějov 3:2 (1:0)
    So 01.05. 00:00 Lázně Bohdaneč - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 01.05. 00:00 Poštorná - Zlín 0:0 (0:0)
    So 01.05. 00:00 Vítkovice - Česká Lípa 4:2 (3:0)
    So 01.05. 00:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 2:1 (2:0)
    So 01.05. 00:00 Chrudim - SK Loděnice 3:2 (1:0)
    So 01.05. 00:00 Třinec - České Budějovice 0:1 (0:0)
    So 01.05. 00:00 Přerov - 1.FC Slovácko 2:6 (0:4)

    27.kolo

    So 08.05. 00:00 Přerov - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 08.05. 00:00 1.FC Slovácko - Třinec 4:1 (1:0)
    So 08.05. 00:00 České Budějovice - Chrudim 1:0 (0:0)
    So 08.05. 00:00 SK Loděnice - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 08.05. 00:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 0:0 (0:0)
    So 08.05. 00:00 Česká Lípa - Poštorná 2:2 (1:1)
    So 08.05. 00:00 Zlín - Lázně Bohdaneč 2:0 (1:0)
    So 08.05. 00:00 Frýdek-Místek - Prostějov 1:0 (1:0)

    28.kolo

    So 15.05. 00:00 Mostecký FK - Frýdek-Místek 2:2 (0:0)
    So 15.05. 00:00 Prostějov - Zlín 0:1 (0:0)
    So 15.05. 00:00 Lázně Bohdaneč - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 15.05. 00:00 Poštorná - Mladá Boleslav 3:1 (1:0)
    So 15.05. 00:00 Vítkovice - SK Loděnice 0:1 (0:1)
    So 15.05. 00:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 15.05. 00:00 Chrudim - 1.FC Slovácko 1:3 (1:0)
    So 15.05. 00:00 Třinec - Přerov 3:1 (0:1)

    29.kolo

    So 22.05. 00:00 Třinec - Mostecký FK 4:3 (1:3)
    So 22.05. 00:00 Přerov - Chrudim 1:2 (0:1)
    So 22.05. 00:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 22.05. 00:00 České Budějovice - Vítkovice 3:0 (2:0)
    So 22.05. 00:00 SK Loděnice - Poštorná 4:0 (1:0)
    So 22.05. 00:00 Mladá Boleslav - Lázně Bohdaneč 2:1 (2:0)
    So 22.05. 00:00 Česká Lípa - Prostějov 1:2 (1:1)
    So 22.05. 00:00 Zlín - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)

    30.kolo

    So 29.05. 00:00 Mostecký FK - Zlín 1:0 (0:0)
    So 29.05. 00:00 Frýdek-Místek - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    So 29.05. 00:00 Prostějov - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    So 29.05. 00:00 Lázně Bohdaneč - SK Loděnice 2:2 (1:0)
    So 29.05. 00:00 Poštorná - České Budějovice 0:1 (0:1)
    So 29.05. 00:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko 1:3 (0:2)
    So 29.05. 00:00 Bohemians 1905 - Přerov 3:1 (1:1)
    So 29.05. 00:00 Chrudim - Třinec 2:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 4 3 62:12 73
    2. 30 22 6 2 65:18 72
    3. 30 20 7 3 64:26 67
    4. 30 16 8 6 47:31 56
    5. 30 13 7 10 40:37 46
    6. 30 10 10 10 28:28 40
    7. 30 9 10 11 25:32 37
    8. 30 10 6 14 26:33 36
    9. 30 9 7 14 23:30 34
    10. 30 9 7 14 33:40 34
    11. 30 9 7 14 31:41 34
    12. 30 10 4 16 30:48 34
    13. 30 8 6 16 32:52 30
    14. 30 8 5 17 24:39 29
    15. 30 7 5 18 27:56 26
    16. 30 4 7 19 17:51 19