Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 3170
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3290
    Týden:
    18
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Benešov - Tábor 2:1
    So 18.08. 10:00 Prazdroj Plzeň - Petřín Plzeň 2:4 (1:1)
    So 18.08. 10:00 Strakonice - Meteor 1:0
    So 18.08. 10:15 Spartak Příbram - Vejprnice 2:2 (1:1)
    So 18.08. 14:00 Prachatice - Libuš 3:1 (0:0)
    Ne 19.08. 10:00 Motorlet Praha B - Klatovy 4:1 (1:1)
    Ne 19.08. 14:45 Podolí - Rokycany 2:2 (1:1)

    4.kolo

    St 22.08. 15:30 Klatovy - Benešov 3:1 (0:0)
    So 25.08. 10:00 Vejprnice - Meteor 0:1 (0:0)
    So 25.08. 10:00 Petřín Plzeň - Strakonice 1:5 (0:0)
    So 25.08. 10:00 Libuš - Prazdroj Plzeň 3:2 (2:1)
    So 25.08. 10:00 Rokycany - Prachatice 2:1 (2:1)
    So 25.08. 10:15 Spartak Příbram - Motorlet Praha B 3:2 (1:0)
    Ne 26.08. 10:00 Tábor - Podolí 1:1

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Benešov - Spartak Příbram 4:0
    So 01.09. 10:00 Prazdroj Plzeň - Rokycany 0:2 (0:1)
    So 01.09. 10:15 Meteor - Petřín Plzeň 4:1 (4:1)
    So 01.09. 14:00 Prachatice - Tábor 4:1
    Ne 02.09. 10:00 Motorlet Praha B - Vejprnice 5:0 (3:0)
    Ne 02.09. 10:00 Strakonice - Libuš 4:0 (0:0)
    Ne 02.09. 14:45 Podolí - Klatovy 1:2

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Vejprnice - Petřín Plzeň 0:1 (0:0)
    So 08.09. 10:00 Libuš - Meteor 1:4 (1:2)
    So 08.09. 10:00 Rokycany - Strakonice 3:0 (2:0)
    So 08.09. 10:00 Klatovy - Prachatice 4:2 (2:2)
    So 08.09. 10:00 Motorlet Praha B - Benešov 1:1 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Spartak Příbram - Podolí 4:1 (1:1)
    Ne 09.09. 10:00 Tábor - Prazdroj Plzeň 3:1

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Benešov - Vejprnice 0:4 (0:2)
    So 15.09. 10:00 Prazdroj Plzeň - Klatovy 2:1 (1:1)
    So 15.09. 10:00 Strakonice - Tábor 4:0
    So 15.09. 10:00 Petřín Plzeň - Libuš 0:1 (0:1)
    So 15.09. 10:15 Meteor - Rokycany 2:1 (1:0)
    So 15.09. 14:00 Prachatice - Spartak Příbram 2:1 (2:0)
    Ne 16.09. 14:15 Podolí - Motorlet Praha B 0:2 (0:2)

    8.kolo

    21.09. 15:00 Klatovy - Strakonice 4:1 (0:1)
    So 22.09. 10:00 Vejprnice - Libuš 3:0 (1:0)
    So 22.09. 10:00 Rokycany - Petřín Plzeň 3:0 (1:0)
    So 22.09. 10:00 Benešov - Podolí 2:1 (1:0)
    So 22.09. 10:15 Spartak Příbram - Prazdroj Plzeň 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 10:00 Tábor - Meteor 2:3 (2:2)
    Ne 23.09. 10:00 Motorlet Praha B - Prachatice 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 29.09. 10:00 Prazdroj Plzeň - Motorlet Praha B 2:2 (1:2)
    So 29.09. 10:00 Strakonice - Spartak Příbram 3:0 (1:0)
    So 29.09. 10:00 Petřín Plzeň - Tábor 0:2 (0:0)
    So 29.09. 10:00 Libuš - Rokycany 1:2 (0:1)
    So 29.09. 10:15 Meteor - Klatovy 5:1 (2:0)
    So 29.09. 14:00 Prachatice - Benešov 6:3
    Ne 30.09. 14:15 Podolí - Vejprnice 1:4 (1:1)

    10.kolo

    So 06.10. 10:00 Vejprnice - Rokycany 2:1 (2:0)
    So 06.10. 10:00 Tábor - Libuš 1:1
    So 06.10. 10:00 Klatovy - Petřín Plzeň 5:1
    So 06.10. 10:00 Benešov - Prazdroj Plzeň 3:0 (1:0)
    So 06.10. 10:15 Spartak Příbram - Meteor 5:0 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Motorlet Praha B - Strakonice 3:2 (1:0)
    Ne 07.10. 13:45 Podolí - Prachatice 2:0

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Prachatice - Vejprnice 2:0 (2:0)
    So 13.10. 10:00 Prazdroj Plzeň - Podolí 2:2 (1:0)
    So 13.10. 10:00 Strakonice - Benešov 1:1
    So 13.10. 10:00 Petřín Plzeň - Spartak Příbram 2:3 (1:0)
    So 13.10. 10:00 Libuš - Klatovy 2:1 (1:0)
    So 13.10. 10:00 Rokycany - Tábor 4:2 (3:1)
    So 13.10. 10:15 Meteor - Motorlet Praha B 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 10:00 Vejprnice - Tábor 3:1 (0:1)
    So 20.10. 10:00 Klatovy - Rokycany 0:3 (0:2)
    So 20.10. 10:00 Benešov - Meteor 3:4 (2:3)
    So 20.10. 10:00 Prachatice - Prazdroj Plzeň 2:0
    So 20.10. 10:15 Spartak Příbram - Libuš 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Motorlet Praha B - Petřín Plzeň 0:1
    Ne 21.10. 13:15 Podolí - Strakonice 3:0

    13.kolo

    So 27.10. 10:00 Prazdroj Plzeň - Vejprnice 1:6 (1:4)
    So 27.10. 10:00 Strakonice - Prachatice 1:0 (1:0)
    So 27.10. 10:00 Petřín Plzeň - Benešov 2:1 (1:1)
    So 27.10. 10:00 Libuš - Motorlet Praha B 3:0 (2:0)
    So 27.10. 10:00 Rokycany - Spartak Příbram 3:0 (2:0)
    So 27.10. 10:15 Meteor - Podolí 5:2 (4:2)
    Ne 28.10. 10:00 Tábor - Klatovy 0:4 (0:2)

    2.kolo

    So 03.11. 09:30 Rokycany - Benešov 1:0 (1:0)
    So 03.11. 10:00 Libuš - Podolí 1:0 (1:0)
    So 03.11. 10:00 Klatovy - Spartak Příbram 0:1 (0:0)
    So 03.11. 10:15 Meteor - Prazdroj Plzeň 1:2 (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Vejprnice - Strakonice 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Petřín Plzeň - Prachatice 0:1
    Ne 04.11. 10:00 Tábor - Motorlet Praha B 2:1 (1:0)

    1.kolo

    So 10.11. 09:30 Motorlet Praha B - Rokycany 3:1
    So 10.11. 10:00 Klatovy - Vejprnice 3:3 (0:1)
    So 10.11. 10:00 Benešov - Libuš 0:1
    So 10.11. 10:00 Prachatice - Meteor 0:1 (0:1)
    So 10.11. 10:00 Prazdroj Plzeň - Strakonice 0:0 (0:0)
    So 10.11. 10:15 Spartak Příbram - Tábor 1:1 (1:0)
    Ne 11.11. 11:45 Podolí - Petřín Plzeň 2:0 (0:0)

    14.kolo

    So 29.03. 10:00 Vejprnice - Klatovy 2:1 (0:0)
    So 29.03. 10:00 Tábor - Spartak Příbram 3:0 (1:0)
    So 29.03. 10:00 Rokycany - Motorlet Praha B 4:2 (1:1)
    So 29.03. 10:00 Libuš - Benešov 1:1 (1:1)
    So 29.03. 10:00 Petřín Plzeň - Podolí 2:3 (1:2)
    So 29.03. 10:00 Strakonice - Prazdroj Plzeň 6:0
    So 29.03. 10:15 Meteor - Prachatice 1:0 (0:0)

    15.kolo

    St 02.04. 12:15 Motorlet Praha B - Tábor 0:1 (0:0)
    So 05.04. 10:00 Strakonice - Vejprnice 2:2
    So 05.04. 10:00 Prazdroj Plzeň - Meteor 0:1
    So 05.04. 10:00 Benešov - Rokycany 3:3 (1:3)
    So 05.04. 10:15 Spartak Příbram - Klatovy 1:3 (0:1)
    So 05.04. 14:00 Prachatice - Petřín Plzeň 1:0 (1:0)
    Ne 06.04. 14:15 Podolí - Libuš 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 12.04. 10:00 Vejprnice - Spartak Příbram 3:0 (0:0)
    So 12.04. 10:00 Klatovy - Motorlet Praha B 2:0 (2:0)
    So 12.04. 10:00 Tábor - Benešov 1:2 (0:0)
    So 12.04. 10:00 Rokycany - Podolí 1:2 (0:0)
    So 12.04. 10:00 Libuš - Prachatice 0:1 (0:0)
    So 12.04. 10:00 Petřín Plzeň - Prazdroj Plzeň 5:0 (3:0)
    So 12.04. 16:30 Meteor - Strakonice 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 19.04. 10:00 Strakonice - Petřín Plzeň 3:0 (1:0)
    So 19.04. 10:00 Prazdroj Plzeň - Libuš 4:0 (1:0)
    So 19.04. 10:00 Benešov - Klatovy 1:2 (1:0)
    So 19.04. 10:15 Meteor - Vejprnice 2:0 (1:0)
    So 19.04. 14:00 Prachatice - Rokycany 2:1 (1:0)
    Ne 20.04. 10:00 Motorlet Praha B - Spartak Příbram 2:1 (1:0)
    Ne 20.04. 14:45 Podolí - Tábor 2:0 (0:0)

    18.kolo

    So 26.04. 10:00 Vejprnice - Motorlet Praha B 0:2
    So 26.04. 10:00 Klatovy - Podolí 3:1 (1:0)
    So 26.04. 10:00 Tábor - Prachatice 1:0
    So 26.04. 10:00 Rokycany - Prazdroj Plzeň 1:1 (1:1)
    So 26.04. 10:00 Libuš - Strakonice 1:0 (1:0)
    So 26.04. 10:00 Petřín Plzeň - Meteor 1:0 (0:0)
    So 26.04. 10:15 Spartak Příbram - Benešov 2:3 (1:1)

    19.kolo

    So 03.05. 10:00 Petřín Plzeň - Vejprnice 4:1 (2:1)
    So 03.05. 10:00 Strakonice - Rokycany 2:1 (1:1)
    So 03.05. 10:00 Prazdroj Plzeň - Tábor 2:2
    So 03.05. 10:00 Benešov - Motorlet Praha B 3:0 (1:0)
    So 03.05. 10:15 Meteor - Libuš 2:2 (0:1)
    So 03.05. 14:00 Prachatice - Klatovy 0:1
    Ne 04.05. 14:45 Podolí - Spartak Příbram 1:1 (1:1)

    20.kolo

    Čt 08.05. 10:00 Vejprnice - Benešov 1:5 (0:3)
    So 10.05. 10:00 Klatovy - Prazdroj Plzeň 2:0 (0:0)
    So 10.05. 10:00 Tábor - Strakonice 1:0
    So 10.05. 10:00 Rokycany - Meteor 1:3 (0:0)
    So 10.05. 10:00 Libuš - Petřín Plzeň 0:1 (0:0)
    So 10.05. 10:15 Spartak Příbram - Prachatice 3:2 (2:0)
    Ne 11.05. 10:00 Motorlet Praha B - Podolí 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 17.05. 10:00 Libuš - Vejprnice 1:1 (0:0)
    So 17.05. 10:00 Petřín Plzeň - Rokycany 4:1 (1:1)
    So 17.05. 10:00 Strakonice - Klatovy 1:2 (1:1)
    So 17.05. 10:00 Prazdroj Plzeň - Spartak Příbram 5:2 (2:0)
    So 17.05. 10:15 Meteor - Tábor 3:0 (1:0)
    So 17.05. 14:00 Prachatice - Motorlet Praha B 3:2 (1:2)
    Ne 18.05. 14:45 Podolí - Benešov 0:5 (0:3)

    22.kolo

    So 24.05. 10:00 Vejprnice - Podolí 2:0 (2:0)
    So 24.05. 10:00 Benešov - Prachatice 2:1 (1:0)
    So 24.05. 10:00 Klatovy - Meteor 1:4 (1:1)
    So 24.05. 10:00 Tábor - Petřín Plzeň 1:1 (0:0)
    So 24.05. 10:00 Rokycany - Libuš 3:2 (2:2)
    So 24.05. 10:15 Spartak Příbram - Strakonice 1:1 (1:1)
    Ne 25.05. 10:00 Motorlet Praha B - Prazdroj Plzeň 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 31.05. 10:00 Rokycany - Vejprnice 3:2 (2:1)
    So 31.05. 10:00 Libuš - Tábor 5:2 (3:0)
    So 31.05. 10:00 Petřín Plzeň - Klatovy 2:2 (1:1)
    So 31.05. 10:00 Strakonice - Motorlet Praha B 3:0 (1:0)
    So 31.05. 10:00 Prazdroj Plzeň - Benešov 3:0 (0:0)
    So 31.05. 10:15 Meteor - Spartak Příbram 2:1 (1:1)
    So 31.05. 14:00 Prachatice - Podolí 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 07.06. 10:00 Vejprnice - Prachatice 0:3
    So 07.06. 10:00 Benešov - Strakonice 3:1
    So 07.06. 10:00 Klatovy - Libuš 2:3 (0:2)
    So 07.06. 10:00 Tábor - Rokycany 0:7 (0:5)
    So 07.06. 10:15 Spartak Příbram - Petřín Plzeň 4:1 (0:0)
    Ne 08.06. 10:00 Motorlet Praha B - Meteor 2:2 (1:1)
    Ne 08.06. 14:45 Podolí - Prazdroj Plzeň 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 14.06. 10:00 Tábor - Vejprnice 3:1 (2:1)
    So 14.06. 10:00 Rokycany - Klatovy 6:5 (3:3)
    So 14.06. 10:00 Libuš - Spartak Příbram 1:0 (1:0)
    So 14.06. 10:00 Petřín Plzeň - Motorlet Praha B 3:0 (1:0)
    So 14.06. 10:00 Strakonice - Podolí 1:2 (0:0)
    So 14.06. 10:00 Prazdroj Plzeň - Prachatice 1:2 (0:1)
    So 14.06. 10:15 Meteor - Benešov 0:3 (0:2)

    26.kolo

    00.00. 00:00 Prachatice - Strakonice 2:1
    Čt 19.06. 00:00 Motorlet Praha B - Libuš 2:6
    Čt 19.06. 15:45 Vejprnice - Prazdroj Plzeň 6:1
    So 21.06. 00:00 Podolí - Meteor 3:0 (1:0)
    So 21.06. 10:00 Benešov - Petřín Plzeň 2:4 (1:2)
    So 21.06. 10:00 Klatovy - Tábor 5:4
    So 21.06. 10:15 Spartak Příbram - Rokycany 4:1
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 2 7 52:34 53
    2. 26 14 3 9 61:45 45
    3. 26 15 0 11 42:31 45
    4. 26 14 2 10 60:51 44
    5. 26 12 4 10 54:44 40
    6. 26 11 4 11 44:32 37
    7. 26 11 4 11 37:41 37
    8. 26 10 5 11 35:41 35
    9. 26 11 2 13 41:47 35
    10. 26 10 4 12 48:46 34
    11. 26 10 4 12 39:45 34
    12. 26 10 4 12 43:49 34
    13. 26 8 5 13 36:57 29
    14. 26 5 5 16 32:61 20