Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 3211
  • Návštěvy: 121/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24379
    Týden:
    121
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 Mšeno - Polepy 1:3 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Nová Paka - Hradec Králové B 1:0 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Náchod - Jablonec B 1:3 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Ústí n.O. - Trutnov 2:1 (0:1)
    Ne 14.08. 10:15 Převýšov - RMSK Cidlina 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Turnov - Velim 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Dvůr Králové - Pardubice B 5:1 (2:1)
    Ne 14.08. 17:00 Kolín - Admira Praha 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:15 Jablonec B - Kolín 0:4 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Polepy - Převýšov 4:0 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Nová Paka - Turnov 1:1 (1:1)
    Ne 21.08. 10:15 Hradec Králové B - Trutnov 1:1 (0:0)
    Ne 21.08. 10:15 Admira Praha - Ústí n.O. 1:2 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Pardubice B - Náchod 2:1 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 RMSK Cidlina - Dvůr Králové 1:1 (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Velim - Mšeno 3:1 (0:1)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 Mšeno - Nová Paka 2:7 (1:4)
    So 27.08. 17:00 Náchod - RMSK Cidlina 0:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Ústí n.O. - Jablonec B 4:2 (3:0)
    Ne 28.08. 10:15 Převýšov - Velim 3:1 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Turnov - Hradec Králové B 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Dvůr Králové - Polepy 5:1 (4:0)
    Ne 28.08. 17:00 Kolín - Pardubice B 2:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Trutnov - Admira Praha 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Jablonec B - Trutnov 4:0 (3:0)
    So 03.09. 17:00 Polepy - Náchod 1:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Nová Paka - Převýšov 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 10:15 Hradec Králové B - Admira Praha 2:1 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Pardubice B - Ústí n.O. 2:2 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 RMSK Cidlina - Kolín 0:6 (0:2)
    Ne 04.09. 17:00 Velim - Dvůr Králové 0:7 (0:4)
    Ne 04.09. 17:00 Turnov - Mšeno 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Mšeno - Hradec Králové B 3:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Náchod - Velim 2:1 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Ústí n.O. - RMSK Cidlina 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Převýšov - Turnov 6:0 (2:0)
    Ne 11.09. 10:15 Admira Praha - Jablonec B 3:2 (0:2)
    Ne 11.09. 16:00 Kolín - Polepy 2:3 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Dvůr Králové - Nová Paka 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Trutnov - Pardubice B 1:2 (0:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:15 Mšeno - Převýšov 1:2 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Polepy - Ústí n.O. 0:1 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Nová Paka - Náchod 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 10:15 Hradec Králové B - Jablonec B 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 16:30 Pardubice B - Admira Praha 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 16:30 RMSK Cidlina - Trutnov 3:2 (2:1)
    Ne 18.09. 16:30 Velim - Kolín 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 16:30 Turnov - Dvůr Králové 1:2 (1:0)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Jablonec B - Pardubice B 2:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Náchod - Turnov 0:2 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Ústí n.O. - Velim 5:0 (3:0)
    Ne 25.09. 10:15 Převýšov - Hradec Králové B 5:1 (1:1)
    Ne 25.09. 10:15 Admira Praha - RMSK Cidlina 2:1 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Dvůr Králové - Mšeno 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Kolín - Nová Paka 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Trutnov - Polepy 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 Mšeno - Náchod 4:2 (4:0)
    So 01.10. 16:00 Polepy - Admira Praha 4:0 (3:0)
    So 01.10. 16:00 Nová Paka - Ústí n.O. 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 10:15 Hradec Králové B - Pardubice B 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 10:15 Převýšov - Dvůr Králové 4:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 RMSK Cidlina - Jablonec B 1:3 (1:1)
    Ne 02.10. 16:00 Velim - Trutnov 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:00 Turnov - Kolín 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Jablonec B - Polepy 0:2 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Náchod - Převýšov 2:1 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Ústí n.O. - Turnov 1:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Pardubice B - RMSK Cidlina 5:0 (1:0)
    Ne 09.10. 10:15 Admira Praha - Velim 1:1 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Dvůr Králové - Hradec Králové B 1:1 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Kolín - Mšeno 1:0 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Trutnov - Nová Paka 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Mšeno - Ústí n.O. 3:0 (2:0)
    So 15.10. 15:30 Polepy - Pardubice B 3:1 (3:1)
    So 15.10. 15:30 Nová Paka - Admira Praha 4:1 (0:0)
    Ne 16.10. 10:15 Hradec Králové B - RMSK Cidlina 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 10:15 Převýšov - Kolín 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Velim - Jablonec B 6:1 (3:1)
    Ne 16.10. 15:30 Turnov - Trutnov 4:1 (2:1)
    Ne 16.10. 15:30 Dvůr Králové - Náchod 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Jablonec B - Nová Paka 3:1 (3:1)
    So 22.10. 15:30 Náchod - Hradec Králové B 1:1 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Ústí n.O. - Převýšov 0:3 (0:3)
    So 22.10. 15:30 RMSK Cidlina - Polepy 3:0 (1:0)
    Ne 23.10. 10:15 Admira Praha - Turnov 4:3 (2:3)
    Ne 23.10. 15:30 Kolín - Dvůr Králové 2:0 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Trutnov - Mšeno 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Pardubice B - Velim 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 29.10. 10:15 Mšeno - Admira Praha 0:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Nová Paka - Pardubice B 2:1 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Náchod - Kolín 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 10:15 Hradec Králové B - Polepy 6:1 (2:1)
    Ne 30.10. 10:15 Převýšov - Trutnov 3:2 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Velim - RMSK Cidlina 5:2 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Turnov - Jablonec B 4:3 (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Dvůr Králové - Ústí n.O. 5:1 (2:0)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Jablonec B - Mšeno 1:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Ústí n.O. - Náchod 2:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Polepy - Velim 0:5 (0:1)
    Ne 06.11. 10:15 Admira Praha - Převýšov 1:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Kolín - Hradec Králové B 2:3 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Trutnov - Dvůr Králové 0:4 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Pardubice B - Turnov 3:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 RMSK Cidlina - Nová Paka 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 Mšeno - Pardubice B 3:2 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Nová Paka - Polepy 3:4 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Náchod - Trutnov 1:1 (1:1)
    Ne 13.11. 10:15 Hradec Králové B - Velim 0:1 (0:1)
    Ne 13.11. 10:15 Převýšov - Jablonec B 3:0 (2:0)
    Ne 13.11. 14:00 Turnov - RMSK Cidlina 1:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Dvůr Králové - Admira Praha 0:2 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 Kolín - Ústí n.O. 2:1 (0:0)

    15.kolo

    So 19.11. 10:15 Jablonec B - Dvůr Králové 0:1 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Ústí n.O. - Hradec Králové B 1:2 (0:2)
    So 19.11. 13:30 Polepy - Turnov 0:1 (0:1)
    Ne 20.11. 10:15 Admira Praha - Náchod 0:1 (0:1)
    Ne 20.11. 13:30 Trutnov - Kolín 0:2 (0:1)
    Ne 20.11. 13:30 Pardubice B - Převýšov 5:3 (4:0)
    Ne 20.11. 13:30 RMSK Cidlina - Mšeno 1:2 (0:2)
    Ne 20.11. 13:30 Velim - Nová Paka 2:0 (2:0)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 Jablonec B - Náchod 3:1 (1:1)
    So 10.03. 10:15 Trutnov - Ústí n.O. 1:1 (0:0)
    So 10.03. 14:30 Polepy - Mšeno 2:4 (2:2)
    So 10.03. 14:30 Pardubice B - Dvůr Králové 1:1 (0:0)
    Ne 11.03. 10:15 Hradec Králové B - Nová Paka 1:1 (0:0)
    Ne 11.03. 10:15 Admira Praha - Kolín 0:4 (0:1)
    Ne 11.03. 14:30 Velim - Turnov 1:1 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 RMSK Cidlina - Převýšov 3:2 (1:2)

    17.kolo

    So 17.03. 10:15 Trutnov - Hradec Králové B 0:0 (0:0)
    So 17.03. 10:15 Mšeno - Velim 1:2 (0:2)
    So 17.03. 15:00 Ústí n.O. - Admira Praha 2:0 (1:0)
    So 17.03. 15:00 Náchod - Pardubice B 1:1 (0:0)
    Ne 18.03. 10:15 Převýšov - Polepy 5:0 (1:0)
    Ne 18.03. 15:00 Kolín - Jablonec B 5:0 (2:0)
    Ne 18.03. 15:00 Dvůr Králové - RMSK Cidlina 4:0 (1:0)
    Ne 18.03. 15:00 Turnov - Nová Paka 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Jablonec B - Ústí n.O. 1:5 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Nová Paka - Mšeno 1:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Polepy - Dvůr Králové 3:2 (1:1)
    Ne 25.03. 10:15 Hradec Králové B - Turnov 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Admira Praha - Trutnov 3:1 (2:1)
    Ne 25.03. 14:00 Pardubice B - Kolín 2:2 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Velim - Převýšov 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 RMSK Cidlina - Náchod 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 31.03. 10:15 Trutnov - Jablonec B 0:7 (0:5)
    So 31.03. 10:15 Mšeno - Turnov 3:1 (2:0)
    So 31.03. 16:30 Ústí n.O. - Pardubice B 1:2 (1:1)
    So 31.03. 16:30 Náchod - Polepy 2:1 (0:1)
    Ne 01.04. 10:15 Admira Praha - Hradec Králové B 2:1 (1:0)
    Ne 01.04. 10:15 Převýšov - Nová Paka 5:1 (3:0)
    Ne 01.04. 16:30 Kolín - RMSK Cidlina 3:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:30 Dvůr Králové - Velim 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Jablonec B - Admira Praha 3:0 (2:0)
    So 07.04. 16:30 Nová Paka - Dvůr Králové 1:2 (1:1)
    So 07.04. 16:30 Polepy - Kolín 0:3 (0:2)
    Ne 08.04. 10:15 Hradec Králové B - Mšeno 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Turnov - Převýšov 1:1 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Velim - Náchod 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 RMSK Cidlina - Ústí n.O. 1:4 (0:1)
    Ne 08.04. 16:30 Pardubice B - Trutnov 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Jablonec B - Hradec Králové B 1:0 (0:0)
    So 14.04. 10:15 Trutnov - RMSK Cidlina 0:2 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Ústí n.O. - Polepy 7:1 (3:1)
    So 14.04. 16:30 Náchod - Nová Paka 1:1 (1:1)
    Ne 15.04. 10:15 Admira Praha - Pardubice B 1:1 (0:1)
    Ne 15.04. 10:15 Převýšov - Mšeno 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Dvůr Králové - Turnov 2:1 (0:1)
    St 25.04. 17:00 Kolín - Velim 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 Mšeno - Dvůr Králové 2:1 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Nová Paka - Kolín 0:2 (0:2)
    So 21.04. 17:00 Polepy - Trutnov 6:0 (5:0)
    So 21.04. 17:00 Pardubice B - Jablonec B 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 10:15 Hradec Králové B - Převýšov 2:2 (1:1)
    Ne 22.04. 17:00 Turnov - Náchod 3:1 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Velim - Ústí n.O. 1:1 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 RMSK Cidlina - Admira Praha 3:2 (2:0)

    23.kolo

    So 28.04. 10:15 Jablonec B - RMSK Cidlina 4:1 (1:1)
    So 28.04. 10:15 Trutnov - Velim 0:3 (0:3)
    So 28.04. 17:00 Pardubice B - Hradec Králové B 0:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Ústí n.O. - Nová Paka 0:1 (0:1)
    So 28.04. 17:00 Náchod - Mšeno 0:1 (0:1)
    Ne 29.04. 10:15 Admira Praha - Polepy 1:3 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Kolín - Turnov 3:0 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Dvůr Králové - Převýšov 1:3 (0:1)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 Mšeno - Kolín 0:1 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Nová Paka - Trutnov 1:0 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Polepy - Jablonec B 3:0
    Ne 06.05. 10:15 Hradec Králové B - Dvůr Králové 1:1 (1:0)
    Ne 06.05. 10:15 Převýšov - Náchod 4:1 (1:1)
    Ne 06.05. 17:00 Turnov - Ústí n.O. 2:3 (1:2)
    Ne 06.05. 17:00 Velim - Admira Praha 2:1 (2:0)
    Ne 06.05. 17:00 RMSK Cidlina - Pardubice B 1:3 (1:1)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Jablonec B - Velim 0:1 (0:1)
    So 12.05. 10:15 Trutnov - Turnov 1:1 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Ústí n.O. - Mšeno 2:2 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Náchod - Dvůr Králové 5:3 (3:2)
    Ne 13.05. 10:15 Admira Praha - Nová Paka 2:4 (0:2)
    Ne 13.05. 17:00 RMSK Cidlina - Hradec Králové B 0:3 (0:2)
    Ne 13.05. 17:00 Pardubice B - Polepy 2:0 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Kolín - Převýšov 4:2 (4:1)

    26.kolo

    So 19.05. 10:15 Mšeno - Trutnov 7:0 (3:0)
    So 19.05. 17:00 Nová Paka - Jablonec B 3:3 (1:3)
    So 19.05. 17:00 Polepy - RMSK Cidlina 3:3 (2:2)
    Ne 20.05. 10:15 Hradec Králové B - Náchod 2:2 (0:1)
    Ne 20.05. 10:15 Převýšov - Ústí n.O. 3:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Dvůr Králové - Kolín 0:3 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Turnov - Admira Praha 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Velim - Pardubice B 5:1 (3:0)

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Jablonec B - Turnov 1:2 (1:1)
    So 26.05. 10:15 Trutnov - Převýšov 0:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Polepy - Hradec Králové B 3:3 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Ústí n.O. - Dvůr Králové 6:2 (3:1)
    Ne 27.05. 10:15 Admira Praha - Mšeno 1:1 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 RMSK Cidlina - Velim 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Pardubice B - Nová Paka 6:2 (1:2)
    Ne 27.05. 17:00 Kolín - Náchod 2:1 (1:0)

    28.kolo

    So 02.06. 10:15 Mšeno - Jablonec B 3:3 (0:2)
    So 02.06. 17:00 Náchod - Ústí n.O. 1:6 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Nová Paka - RMSK Cidlina 1:0 (1:0)
    Ne 03.06. 10:15 Hradec Králové B - Kolín 0:2 (0:2)
    Ne 03.06. 10:15 Převýšov - Admira Praha 2:1 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Dvůr Králové - Trutnov 4:1 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Turnov - Pardubice B 2:1 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Velim - Polepy 0:2 (0:1)

    29.kolo

    So 09.06. 10:15 Jablonec B - Převýšov 1:2 (1:2)
    So 09.06. 10:15 Trutnov - Náchod 2:4 (1:1)
    So 09.06. 17:00 Polepy - Nová Paka 1:4 (0:2)
    So 09.06. 17:00 Ústí n.O. - Kolín 1:1 (0:0)
    Ne 10.06. 10:15 Admira Praha - Dvůr Králové 6:3 (4:1)
    Ne 10.06. 17:00 Velim - Hradec Králové B 2:3 (0:2)
    Ne 10.06. 17:00 RMSK Cidlina - Turnov 1:1 (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Pardubice B - Mšeno 3:0 (1:0)

    30.kolo

    Út 05.06. 17:00 Hradec Králové B - Ústí n.O. 2:1 (1:1)
    St 13.06. 17:00 Nová Paka - Velim 0:2 (0:0)
    Čt 14.06. 18:00 Kolín - Trutnov 4:0 (1:0)
    15.06. 17:30 Převýšov - Pardubice B 2:0 (1:0)
    So 16.06. 10:15 Mšeno - RMSK Cidlina 5:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Náchod - Admira Praha 2:1 (0:1)
    Ne 17.06. 17:00 Dvůr Králové - Jablonec B 4:1 (2:1)
    Ne 17.06. 17:00 Turnov - Polepy 4:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 4 3 72:18 73
    2. 30 19 4 7 70:33 61
    3. 30 18 3 9 53:40 57
    4. 30 14 7 9 63:43 49
    5. 30 13 6 11 66:51 45
    6. 30 12 8 10 54:44 44
    7. 30 11 11 8 43:38 44
    8. 30 11 8 11 42:44 41
    9. 30 12 4 14 54:69 40
    10. 30 11 6 13 51:48 39
    11. 30 11 4 15 42:55 37
    12. 30 11 3 16 54:63 36
    13. 30 9 8 13 41:49 35
    14. 30 8 10 12 39:53 34
    15. 30 6 5 19 28:68 23
    16. 30 1 9 20 18:74 12