Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 3214
  • Návštěvy: 53/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5450
    Týden:
    53
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 18:00 Lazio - Torino FC 2:2 (0:1)
    So 25.08. 20:30 Juventus - Livorno 5:1 (1:0)
    Ne 26.08. 15:00 AC Siena - Sampdoria 1:2 (0:1)
    Ne 26.08. 15:00 Reggina - Bergamo 1:1 (0:0)
    Ne 26.08. 15:00 Parma - Catania 2:2 (1:1)
    Ne 26.08. 15:00 Neapol - Cagliari 0:2 (0:0)
    Ne 26.08. 15:00 Inter Milán - Udinese 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 15:00 FC Janov - AC Milán 0:3 (0:3)
    Ne 26.08. 15:00 Fiorentina - Empoli 3:1 (0:0)
    Ne 26.08. 20:30 Palermo - AS Řím 0:2 (0:2)

    2.kolo

    So 01.09. 20:30 Empoli - Inter Milán 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 15:00 Cagliari - Juventus 2:3 (0:0)
    Ne 02.09. 15:00 Bergamo - Parma 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 15:00 Livorno - Palermo 2:4 (0:4)
    Ne 02.09. 15:00 Udinese - Neapol 0:5 (0:2)
    Ne 02.09. 15:00 Torino FC - Reggina 2:2 (1:1)
    Ne 02.09. 15:00 AS Řím - AC Siena 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 15:00 Catania - FC Janov 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 20:30 Sampdoria - Lazio 0:0 (0:0)
    Po 03.09. 18:00 AC Milán - Fiorentina 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 15.09. 18:00 AC Siena - AC Milán 1:1 (1:0)
    So 15.09. 20:30 Lazio - Empoli 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Fiorentina - Bergamo 2:2 (1:0)
    Ne 16.09. 15:00 FC Janov - Livorno 1:1 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Inter Milán - Catania 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:00 Juventus - Udinese 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Neapol - Sampdoria 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:00 Reggina - AS Řím 0:2 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Palermo - Torino FC 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 20:30 Parma - Cagliari 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 22.09. 18:00 Udinese - Reggina 2:0 (1:0)
    So 22.09. 20:30 AC Milán - Parma 1:1 (1:0)
    Ne 23.09. 15:00 Bergamo - Lazio 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 15:00 Cagliari - Palermo 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 15:00 Catania - Fiorentina 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 15:00 Empoli - Neapol 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:00 Livorno - Inter Milán 2:2 (1:1)
    Ne 23.09. 15:00 AS Řím - Juventus 2:2 (2:1)
    Ne 23.09. 15:00 Torino FC - AC Siena 1:1 (1:0)
    Ne 23.09. 20:30 Sampdoria - FC Janov 0:0 (0:0)

    5.kolo

    St 26.09. 20:30 Catania - Empoli 1:0 (0:0)
    St 26.09. 20:30 Fiorentina - AS Řím 2:2 (1:2)
    St 26.09. 20:30 FC Janov - Udinese 3:2 (1:0)
    St 26.09. 20:30 Inter Milán - Sampdoria 3:0 (1:0)
    St 26.09. 20:30 Juventus - Reggina 4:0 (0:0)
    St 26.09. 20:30 Lazio - Cagliari 3:1 (0:0)
    St 26.09. 20:30 Neapol - Livorno 1:0 (0:0)
    St 26.09. 20:30 Palermo - AC Milán 2:1 (1:0)
    St 26.09. 20:30 Parma - Torino FC 2:0 (0:0)
    St 26.09. 20:30 AC Siena - Bergamo 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 29.09. 18:00 AS Řím - Inter Milán 1:4 (0:1)
    So 29.09. 20:30 Livorno - Fiorentina 0:3 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 Cagliari - AC Siena 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Empoli - Palermo 3:1 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 AC Milán - Catania 1:1 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 Neapol - FC Janov 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 Reggina - Lazio 1:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Sampdoria - Bergamo 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Udinese - Parma 2:1 (0:0)
    Ne 30.09. 20:30 Torino FC - Juventus 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 06.10. 18:00 Bergamo - Udinese 0:0 (0:0)
    So 06.10. 20:30 Inter Milán - Neapol 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Catania - Livorno 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Fiorentina - Juventus 1:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 FC Janov - Cagliari 2:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Palermo - Reggina 1:1 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Parma - AS Řím 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 AC Siena - Empoli 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Torino FC - Sampdoria 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 20:30 Lazio - AC Milán 1:5 (1:2)

    8.kolo

    So 20.10. 18:00 AS Řím - Neapol 4:4 (2:1)
    So 20.10. 20:30 Reggina - Inter Milán 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Bergamo - Torino FC 2:2 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Cagliari - Catania 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Fiorentina - AC Siena 3:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:00 Livorno - Lazio 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 AC Milán - Empoli 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Sampdoria - Parma 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Udinese - Palermo 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 20:30 Juventus - FC Janov 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 27.10. 18:00 Torino FC - Cagliari 2:0 (0:0)
    So 27.10. 20:30 Neapol - Juventus 3:1 (0:0)
    Ne 28.10. 15:00 Catania - Sampdoria 2:0 (2:0)
    Ne 28.10. 15:00 Empoli - Bergamo 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 15:00 Lazio - Udinese 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 15:00 AC Milán - AS Řím 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 15:00 Palermo - Inter Milán 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 15:00 Parma - Livorno 3:2 (1:1)
    Ne 28.10. 15:00 AC Siena - Reggina 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 20:30 FC Janov - Fiorentina 0:0 (0:0)

    10.kolo

    St 31.10. 20:30 Bergamo - Cagliari 2:2 (0:1)
    St 31.10. 20:30 Juventus - Empoli 3:0 (0:0)
    St 31.10. 20:30 Inter Milán - FC Janov 4:1 (1:0)
    St 31.10. 20:30 Fiorentina - Neapol 1:0 (0:0)
    St 31.10. 20:30 Udinese - Torino FC 2:1 (1:0)
    St 31.10. 20:30 AC Siena - Catania 1:1 (0:0)
    St 31.10. 20:30 Sampdoria - AC Milán 0:5 (0:0)
    St 31.10. 20:30 AS Řím - Lazio 3:2 (2:1)
    St 31.10. 20:30 Reggina - Livorno 1:3 (1:1)
    St 31.10. 20:30 Palermo - Parma 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 03.11. 18:00 Lazio - Fiorentina 0:1 (0:1)
    So 03.11. 20:30 AC Milán - Torino FC 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 15:00 Cagliari - Sampdoria 0:3 (0:3)
    Ne 04.11. 15:00 Catania - Bergamo 1:2 (0:0)
    Ne 04.11. 15:00 Empoli - AS Řím 2:2 (0:2)
    Ne 04.11. 15:00 FC Janov - Palermo 3:3 (0:1)
    Ne 04.11. 15:00 Livorno - Udinese 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 15:00 Neapol - Reggina 1:1 (0:0)
    Ne 04.11. 15:00 Parma - AC Siena 2:2 (1:1)
    Ne 04.11. 20:30 Juventus - Inter Milán 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 10.11. 18:00 Sampdoria - Empoli 3:0 (2:0)
    So 10.11. 20:30 Palermo - Neapol 2:1 (0:0)
    So 10.11. 20:30 Bergamo - AC Milán 2:1 (1:1)
    Ne 11.11. 15:00 Torino FC - Catania 1:1 (1:0)
    Ne 11.11. 15:00 AC Siena - Livorno 2:3 (1:3)
    Ne 11.11. 15:00 Reggina - FC Janov 2:0 (1:0)
    Ne 11.11. 15:00 Parma - Juventus 2:2 (1:0)
    Ne 11.11. 15:00 Fiorentina - Udinese 1:2 (1:1)
    St 05.12. 15:00 Inter Milán - Lazio 3:0 (2:0)
    St 05.12. 20:30 AS Řím - Cagliari 2:0 (2:0)

    13.kolo

    So 24.11. 18:00 FC Janov - AS Řím 0:1 (0:1)
    So 24.11. 20:30 Inter Milán - Bergamo 2:1 (2:1)
    Ne 25.11. 15:00 Cagliari - AC Milán 1:2 (1:0)
    Ne 25.11. 15:00 Empoli - Torino FC 0:0 (0:0)
    Ne 25.11. 15:00 Lazio - Parma 1:0 (0:0)
    Ne 25.11. 15:00 Livorno - Sampdoria 3:1 (2:0)
    Ne 25.11. 15:00 Neapol - Catania 2:0 (1:0)
    Ne 25.11. 15:00 Reggina - Fiorentina 0:0 (0:0)
    Ne 25.11. 15:00 Udinese - AC Siena 2:0 (1:0)
    Ne 25.11. 20:30 Juventus - Palermo 5:0 (2:0)

    14.kolo

    So 01.12. 18:00 AC Milán - Juventus 0:0 (0:0)
    So 01.12. 20:30 Sampdoria - Reggina 3:0 (1:0)
    Ne 02.12. 15:00 Bergamo - Neapol 5:1 (3:0)
    Ne 02.12. 15:00 Cagliari - Livorno 0:0 (0:0)
    Ne 02.12. 15:00 Catania - Palermo 3:1 (2:0)
    Ne 02.12. 15:00 Fiorentina - Inter Milán 0:2 (0:2)
    Ne 02.12. 15:00 Parma - Empoli 1:0 (1:0)
    Ne 02.12. 15:00 AS Řím - Udinese 2:1 (2:1)
    Ne 02.12. 15:00 AC Siena - Lazio 1:1 (1:1)
    Ne 02.12. 20:30 Torino FC - FC Janov 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 08.12. 18:00 Lazio - Catania 2:0 (1:0)
    So 08.12. 20:30 Palermo - Fiorentina 2:0 (1:0)
    So 08.12. 20:30 Reggina - AC Milán 0:1 (0:1)
    Ne 09.12. 15:00 Empoli - Cagliari 4:1 (2:0)
    Ne 09.12. 15:00 FC Janov - AC Siena 1:3 (0:3)
    Ne 09.12. 15:00 Inter Milán - Torino FC 4:0 (1:0)
    Ne 09.12. 15:00 Juventus - Bergamo 1:0 (0:0)
    Ne 09.12. 15:00 Livorno - AS Řím 1:1 (1:1)
    Ne 09.12. 15:00 Udinese - Sampdoria 3:2 (1:2)
    Ne 09.12. 20:30 Neapol - Parma 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 15.12. 18:00 Catania - Udinese 2:0 (1:0)
    So 15.12. 20:30 Lazio - Juventus 2:3 (1:1)
    So 15.12. 20:30 AC Milán - Livorno 1:1 (0:0)
    Ne 16.12. 15:00 AC Siena - Neapol 1:1 (0:0)
    Ne 16.12. 15:00 Sampdoria - Fiorentina 2:2 (1:1)
    Ne 16.12. 15:00 Torino FC - AS Řím 0:0 (0:0)
    Ne 16.12. 15:00 Empoli - FC Janov 1:1 (1:0)
    Ne 16.12. 15:00 Bergamo - Palermo 1:3 (0:2)
    Ne 16.12. 15:00 Parma - Reggina 3:0 (1:0)
    Ne 16.12. 20:30 Cagliari - Inter Milán 0:2 (0:0)

    17.kolo

    So 22.12. 18:00 FC Janov - Parma 1:0 (1:0)
    So 22.12. 20:30 AS Řím - Sampdoria 2:0 (1:0)
    Ne 23.12. 15:00 Fiorentina - Cagliari 5:1 (3:1)
    Ne 23.12. 15:00 Inter Milán - AC Milán 2:1 (1:1)
    Ne 23.12. 15:00 Juventus - AC Siena 2:0 (1:0)
    Ne 23.12. 15:00 Livorno - Bergamo 1:1 (1:1)
    Ne 23.12. 15:00 Neapol - Torino FC 1:1 (0:1)
    Ne 23.12. 15:00 Palermo - Lazio 2:2 (1:0)
    Ne 23.12. 15:00 Reggina - Catania 3:1 (1:0)
    Ne 23.12. 15:00 Udinese - Empoli 2:2 (1:0)

    18.kolo

    So 12.01. 18:00 Empoli - Reggina 1:1 (1:1)
    So 12.01. 20:30 Catania - Juventus 1:1 (1:0)
    Ne 13.01. 15:00 Bergamo - AS Řím 1:2 (1:2)
    Ne 13.01. 15:00 Cagliari - Udinese 0:1 (0:1)
    Ne 13.01. 15:00 Lazio - FC Janov 1:2 (1:0)
    Ne 13.01. 15:00 Parma - Fiorentina 1:2 (0:1)
    Ne 13.01. 15:00 Sampdoria - Palermo 3:0 (2:0)
    Ne 13.01. 15:00 AC Siena - Inter Milán 2:3 (1:2)
    Ne 13.01. 15:00 Torino FC - Livorno 1:2 (0:2)
    Ne 13.01. 20:30 AC Milán - Neapol 5:2 (2:2)

    19.kolo

    So 19.01. 18:00 FC Janov - Bergamo 2:1 (0:0)
    So 19.01. 20:30 Fiorentina - Torino FC 2:1 (1:0)
    Ne 20.01. 15:00 Juventus - Sampdoria 0:0 (0:0)
    Ne 20.01. 15:00 Livorno - Empoli 1:0 (0:0)
    Ne 20.01. 15:00 Neapol - Lazio 2:2 (1:2)
    Ne 20.01. 15:00 Palermo - AC Siena 2:3 (1:2)
    Ne 20.01. 15:00 Reggina - Cagliari 2:0 (0:0)
    Ne 20.01. 15:00 AS Řím - Catania 2:0 (1:0)
    Ne 20.01. 15:00 Udinese - AC Milán 0:1 (0:0)
    Ne 20.01. 20:30 Inter Milán - Parma 3:2 (1:1)

    20.kolo

    So 26.01. 18:00 Sampdoria - AC Siena 1:0 (1:0)
    So 26.01. 20:30 AS Řím - Palermo 1:0 (0:0)
    Ne 27.01. 15:00 Empoli - Fiorentina 0:2 (0:0)
    Ne 27.01. 15:00 AC Milán - FC Janov 2:0 (0:0)
    Ne 27.01. 15:00 Udinese - Inter Milán 0:0 (0:0)
    Ne 27.01. 15:00 Torino FC - Lazio 0:0 (0:0)
    Ne 27.01. 15:00 Cagliari - Neapol 2:1 (0:0)
    Ne 27.01. 15:00 Catania - Parma 0:0 (0:0)
    Ne 27.01. 15:00 Bergamo - Reggina 2:2 (1:0)
    Ne 27.01. 20:30 Livorno - Juventus 1:3 (0:1)

    21.kolo

    So 02.02. 18:00 Palermo - Livorno 1:0 (0:0)
    So 02.02. 20:30 Neapol - Udinese 3:1 (1:1)
    Ne 03.02. 15:00 Parma - Bergamo 2:3 (1:1)
    Ne 03.02. 15:00 Juventus - Cagliari 1:1 (0:0)
    Ne 03.02. 15:00 FC Janov - Catania 2:1 (1:0)
    Ne 03.02. 15:00 Inter Milán - Empoli 1:0 (1:0)
    Ne 03.02. 15:00 AC Siena - AS Řím 3:0 (2:0)
    Ne 03.02. 15:00 Lazio - Sampdoria 2:1 (1:1)
    Ne 03.02. 15:00 Reggina - Torino FC 1:3 (0:2)
    Ne 03.02. 20:30 Fiorentina - AC Milán 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 09.02. 18:00 Bergamo - Fiorentina 2:2 (1:1)
    So 09.02. 20:30 AS Řím - Reggina 2:0 (1:0)
    Ne 10.02. 15:00 Livorno - FC Janov 1:1 (1:0)
    Ne 10.02. 15:00 Udinese - Juventus 1:2 (1:0)
    Ne 10.02. 15:00 Empoli - Lazio 1:0 (1:0)
    Ne 10.02. 15:00 Sampdoria - Neapol 2:0 (0:0)
    Ne 10.02. 15:00 Torino FC - Palermo 3:1 (0:1)
    Ne 10.02. 15:00 Cagliari - Parma 1:1 (1:1)
    Ne 10.02. 15:00 AC Milán - AC Siena 1:0 (0:0)
    Ne 10.02. 20:30 Catania - Inter Milán 0:2 (0:0)

    23.kolo

    So 16.02. 18:00 Inter Milán - Livorno 2:0 (2:0)
    So 16.02. 18:00 Parma - AC Milán 0:0 (0:0)
    So 16.02. 20:30 Juventus - AS Řím 1:0 (1:0)
    Ne 17.02. 15:00 Lazio - Bergamo 3:0 (1:0)
    Ne 17.02. 15:00 Palermo - Cagliari 2:1 (2:0)
    Ne 17.02. 15:00 Fiorentina - Catania 2:1 (1:0)
    Ne 17.02. 15:00 Neapol - Empoli 1:3 (1:1)
    Ne 17.02. 15:00 FC Janov - Sampdoria 0:1 (0:0)
    Ne 17.02. 15:00 AC Siena - Torino FC 0:0 (0:0)
    Ne 17.02. 15:00 Reggina - Udinese 1:3 (0:1)

    24.kolo

    So 23.02. 18:00 Torino FC - Parma 4:4 (2:4)
    So 23.02. 20:30 Reggina - Juventus 2:1 (1:0)
    Ne 24.02. 15:00 Empoli - Catania 2:0 (1:0)
    Ne 24.02. 15:00 AS Řím - Fiorentina 1:0 (0:0)
    Ne 24.02. 15:00 Udinese - FC Janov 3:5 (2:2)
    Ne 24.02. 15:00 Sampdoria - Inter Milán 1:1 (0:0)
    Ne 24.02. 15:00 Cagliari - Lazio 1:0 (0:0)
    Ne 24.02. 15:00 Livorno - Neapol 1:2 (0:0)
    Ne 24.02. 15:00 Bergamo - AC Siena 2:2 (2:2)
    Ne 24.02. 20:30 AC Milán - Palermo 2:1 (1:1)

    25.kolo

    Út 26.02. 20:30 Juventus - Torino FC 0:0 (0:0)
    St 27.02. 20:30 AC Siena - Cagliari 1:0 (0:0)
    St 27.02. 20:30 Palermo - Empoli 2:0 (2:0)
    St 27.02. 20:30 Fiorentina - Livorno 1:0 (0:0)
    St 27.02. 20:30 Catania - AC Milán 1:1 (0:0)
    St 27.02. 20:30 FC Janov - Neapol 2:0 (1:0)
    St 27.02. 20:30 Lazio - Reggina 1:0 (1:0)
    St 27.02. 20:30 Inter Milán - AS Řím 1:1 (0:1)
    St 27.02. 20:30 Bergamo - Sampdoria 4:1 (3:1)
    St 27.02. 20:30 Parma - Udinese 2:0 (0:0)

    26.kolo

    So 01.03. 18:00 AS Řím - Parma 4:0 (1:0)
    So 01.03. 20:30 AC Milán - Lazio 1:1 (0:0)
    Ne 02.03. 15:00 Udinese - Bergamo 2:0 (2:0)
    Ne 02.03. 15:00 Livorno - Catania 1:0 (0:0)
    Ne 02.03. 15:00 Juventus - Fiorentina 2:3 (1:1)
    Ne 02.03. 15:00 Cagliari - FC Janov 2:1 (2:1)
    Ne 02.03. 15:00 Reggina - Palermo 0:0 (0:0)
    Ne 02.03. 15:00 Empoli - AC Siena 0:2 (0:1)
    Ne 02.03. 15:00 Sampdoria - Torino FC 2:2 (1:1)
    Ne 02.03. 20:30 Neapol - Inter Milán 1:0 (1:0)

    27.kolo

    So 08.03. 18:00 Inter Milán - Reggina 2:0 (2:0)
    So 08.03. 20:30 Palermo - Udinese 1:1 (1:0)
    Ne 09.03. 15:00 Torino FC - Bergamo 1:0 (1:0)
    Ne 09.03. 15:00 Catania - Cagliari 2:1 (1:1)
    Ne 09.03. 15:00 AC Siena - Fiorentina 1:0 (0:0)
    Ne 09.03. 15:00 Lazio - Livorno 2:0 (2:0)
    Ne 09.03. 15:00 Empoli - AC Milán 1:3 (1:1)
    Ne 09.03. 15:00 Neapol - AS Řím 0:2 (0:1)
    Ne 09.03. 15:00 Parma - Sampdoria 1:2 (0:1)
    Ne 09.03. 20:30 FC Janov - Juventus 0:2 (0:2)

    28.kolo

    So 15.03. 18:00 Udinese - Lazio 2:2 (0:1)
    So 15.03. 20:30 AS Řím - AC Milán 2:1 (0:0)
    Ne 16.03. 15:00 Bergamo - Empoli 4:1 (2:0)
    Ne 16.03. 15:00 Cagliari - Torino FC 3:0 (2:0)
    Ne 16.03. 15:00 Reggina - AC Siena 4:0 (3:0)
    Ne 16.03. 15:00 Livorno - Parma 1:1 (1:0)
    Ne 16.03. 15:00 Inter Milán - Palermo 2:1 (2:1)
    Ne 16.03. 15:00 Fiorentina - FC Janov 3:1 (2:0)
    Ne 16.03. 15:00 Sampdoria - Catania 3:1 (0:0)
    Ne 16.03. 20:30 Juventus - Neapol 1:0 (0:0)

    29.kolo

    St 19.03. 20:30 Cagliari - Bergamo 1:0 (1:0)
    St 19.03. 20:30 Neapol - Fiorentina 2:0 (2:0)
    St 19.03. 20:30 FC Janov - Inter Milán 1:1 (0:1)
    St 19.03. 20:30 Empoli - Juventus 0:0 (0:0)
    St 19.03. 20:30 Parma - Palermo 2:1 (0:0)
    St 19.03. 20:30 Livorno - Reggina 1:1 (0:1)
    St 19.03. 20:30 AC Milán - Sampdoria 1:2 (0:2)
    St 19.03. 20:30 Catania - AC Siena 0:0 (0:0)
    St 19.03. 20:30 Torino FC - Udinese 0:1 (0:1)
    St 19.03. 21:15 Lazio - AS Řím 3:2 (1:1)

    30.kolo

    So 22.03. 15:00 Sampdoria - Cagliari 1:1 (0:1)
    So 22.03. 15:00 Bergamo - Catania 0:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 AS Řím - Empoli 2:1 (1:0)
    So 22.03. 15:00 Palermo - FC Janov 2:3 (1:1)
    So 22.03. 15:00 Fiorentina - Lazio 1:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Udinese - Livorno 2:0 (1:0)
    So 22.03. 15:00 Torino FC - AC Milán 0:1 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Reggina - Neapol 1:1 (0:0)
    So 22.03. 15:00 AC Siena - Parma 2:0 (0:0)
    Ne 23.03. 20:30 Inter Milán - Juventus 1:2 (0:0)

    31.kolo

    So 29.03. 18:00 Cagliari - AS Řím 1:1 (1:1)
    So 29.03. 20:30 Lazio - Inter Milán 1:1 (0:1)
    Ne 30.03. 15:00 Catania - Torino FC 1:2 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Livorno - AC Siena 0:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Empoli - Sampdoria 0:2 (0:2)
    Ne 30.03. 15:00 FC Janov - Reggina 2:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Udinese - Fiorentina 3:1 (1:0)
    Ne 30.03. 15:00 AC Milán - Bergamo 1:2 (0:2)
    Ne 30.03. 20:30 Neapol - Palermo 1:0 (0:0)
    St 16.04. 21:00 Juventus - Parma 3:0 (2:0)

    32.kolo

    So 05.04. 18:00 AS Řím - FC Janov 3:2 (2:0)
    So 05.04. 20:30 AC Milán - Cagliari 3:1 (2:0)
    Ne 06.04. 15:00 Bergamo - Inter Milán 0:2 (0:1)
    Ne 06.04. 15:00 Torino FC - Empoli 0:1 (0:0)
    Ne 06.04. 15:00 AC Siena - Udinese 1:1 (0:0)
    Ne 06.04. 15:00 Fiorentina - Reggina 2:0 (1:0)
    Ne 06.04. 15:00 Catania - Neapol 3:0 (2:0)
    Ne 06.04. 15:00 Sampdoria - Livorno 2:0 (0:0)
    Ne 06.04. 15:00 Parma - Lazio 2:2 (2:2)
    Ne 06.04. 20:30 Palermo - Juventus 3:2 (2:0)

    33.kolo

    So 12.04. 18:00 Palermo - Catania 1:0 (0:0)
    So 12.04. 20:30 Juventus - AC Milán 3:2 (2:2)
    Ne 13.04. 15:00 Neapol - Bergamo 2:0 (0:0)
    Ne 13.04. 15:00 Livorno - Cagliari 1:2 (1:1)
    Ne 13.04. 15:00 Empoli - Parma 1:1 (1:1)
    Ne 13.04. 15:00 Udinese - AS Řím 1:3 (0:0)
    Ne 13.04. 15:00 Reggina - Sampdoria 1:0 (1:0)
    Ne 13.04. 15:00 Lazio - AC Siena 1:1 (1:0)
    Ne 13.04. 15:00 FC Janov - Torino FC 3:0 (0:0)
    Ne 13.04. 20:30 Inter Milán - Fiorentina 2:0 (0:0)

    34.kolo

    So 19.04. 18:00 AS Řím - Livorno 1:1 (0:0)
    So 19.04. 20:30 Fiorentina - Palermo 1:0 (1:0)
    Ne 20.04. 15:00 Cagliari - Empoli 2:0 (1:0)
    Ne 20.04. 15:00 AC Siena - FC Janov 0:1 (0:1)
    Ne 20.04. 15:00 Bergamo - Juventus 0:4 (0:3)
    Ne 20.04. 15:00 Catania - Lazio 1:0 (1:0)
    Ne 20.04. 15:00 Parma - Neapol 1:2 (1:1)
    Ne 20.04. 15:00 AC Milán - Reggina 5:1 (2:1)
    Ne 20.04. 15:00 Sampdoria - Udinese 3:0 (2:0)
    Ne 20.04. 20:30 Torino FC - Inter Milán 0:1 (0:1)

    35.kolo

    Ne 27.04. 15:00 Neapol - AC Siena 0:0 (0:0)
    Ne 27.04. 15:00 Inter Milán - Cagliari 2:1 (1:0)
    Ne 27.04. 15:00 AS Řím - Torino FC 4:1 (2:1)
    Ne 27.04. 15:00 Fiorentina - Sampdoria 2:2 (0:0)
    Ne 27.04. 15:00 Reggina - Parma 2:1 (0:1)
    Ne 27.04. 15:00 Livorno - AC Milán 1:4 (0:1)
    Ne 27.04. 15:00 Juventus - Lazio 5:2 (4:0)
    Ne 27.04. 15:00 FC Janov - Empoli 0:1 (0:1)
    Ne 27.04. 15:00 Palermo - Bergamo 0:0 (0:0)
    Ne 27.04. 15:00 Udinese - Catania 2:1 (2:1)

    36.kolo

    Ne 04.05. 15:00 Cagliari - Fiorentina 2:1 (1:0)
    Ne 04.05. 15:00 Parma - FC Janov 1:0 (0:0)
    Ne 04.05. 15:00 AC Milán - Inter Milán 2:1 (0:0)
    Ne 04.05. 15:00 AC Siena - Juventus 1:0 (1:0)
    Ne 04.05. 15:00 Bergamo - Livorno 3:2 (0:0)
    Ne 04.05. 15:00 Torino FC - Neapol 2:1 (1:0)
    Ne 04.05. 15:00 Lazio - Palermo 1:2 (1:0)
    Ne 04.05. 15:00 Catania - Reggina 1:2 (0:1)
    Ne 04.05. 15:00 Sampdoria - AS Řím 0:3 (0:0)
    Ne 04.05. 15:00 Empoli - Udinese 0:1 (0:1)

    37.kolo

    Ne 11.05. 15:00 AS Řím - Bergamo 2:1 (1:0)
    Ne 11.05. 15:00 Udinese - Cagliari 0:2 (0:0)
    Ne 11.05. 15:00 Juventus - Catania 1:1 (0:0)
    Ne 11.05. 15:00 Reggina - Empoli 2:0 (0:0)
    Ne 11.05. 15:00 FC Janov - Lazio 0:2 (0:2)
    Ne 11.05. 15:00 Neapol - AC Milán 3:1 (1:0)
    Ne 11.05. 15:00 Fiorentina - Parma 3:1 (1:1)
    Ne 11.05. 15:00 Palermo - Sampdoria 0:2 (0:0)
    Ne 11.05. 15:00 Inter Milán - AC Siena 2:2 (2:1)
    Ne 11.05. 15:00 Livorno - Torino FC 0:1 (0:1)

    38.kolo

    Ne 18.05. 15:00 Torino FC - Fiorentina 0:1 (0:0)
    Ne 18.05. 15:00 Bergamo - FC Janov 2:0 (1:0)
    Ne 18.05. 15:00 Parma - Inter Milán 0:2 (0:0)
    Ne 18.05. 15:00 Sampdoria - Juventus 3:3 (2:2)
    Ne 18.05. 15:00 Empoli - Livorno 2:1 (1:0)
    Ne 18.05. 15:00 Lazio - Neapol 2:1 (1:0)
    Ne 18.05. 15:00 AC Siena - Palermo 2:2 (1:2)
    Ne 18.05. 15:00 Cagliari - Reggina 2:2 (1:0)
    Ne 18.05. 15:00 Catania - AS Řím 1:1 (0:1)
    Ne 18.05. 15:00 AC Milán - Udinese 4:1 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 25 10 3 69:26 85
    2. 38 24 10 4 72:37 82
    3. 38 20 12 6 72:37 72
    4. 38 19 9 10 55:39 66
    5. 38 18 10 10 66:38 64
    6. 38 17 9 12 56:46 60
    7. 38 16 9 13 48:53 57
    8. 38 14 8 16 50:53 50
    9. 38 12 12 14 52:56 48
    10. 38 13 9 16 44:52 48
    11. 38 12 11 15 47:57 47
    12. 38 11 13 14 47:51 46
    13. 38 9 17 12 40:45 44
    14. 38 11 9 18 40:56 42
    15. 38 8 16 14 36:49 40
    16. 38 9 13 16 37:56 40
    17. 38 8 13 17 33:45 37
    18. 38 9 9 20 29:52 36
    19. 38 7 13 18 42:62 34
    20. 38 6 12 20 35:60 30