Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. května 2019
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 3227
  • Návštěvy: 541/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    90585
    Týden:
    541
    Dnes:
    61
    On-line:
    1

    1.kolo

    29.07. 18:00 Dukla Praha - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    29.07. 20:15 Bohemians 1905 - Slavia Praha 2:0 (2:0)
    So 30.07. 17:00 Baník Ostrava - Teplice 3:4 (3:3)
    So 30.07. 17:30 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:2 (2:1)
    So 30.07. 19:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:3 (0:0)
    Ne 31.07. 17:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    Ne 31.07. 17:00 České Budějovice - Sparta Praha 2:4 (0:1)
    Po 01.08. 16:45 Jablonec - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)

    2.kolo

    05.08. 18:00 Dukla Praha - České Budějovice 4:2 (1:1)
    05.08. 20:15 Teplice - Hradec Králové 0:3 (0:2)
    So 06.08. 16:00 1.FK Příbram - Viktoria Žižkov 2:1 (0:1)
    So 06.08. 18:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 3:0 (2:0)
    So 06.08. 18:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 2:1 (2:0)
    Ne 07.08. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    Ne 07.08. 17:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    Ne 07.08. 19:30 Sparta Praha - Jablonec 2:1 (2:1)

    3.kolo

    12.08. 18:00 Viktoria Plzeň - Teplice 2:0 (0:0)
    12.08. 20:15 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    So 13.08. 18:20 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 1:4 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 0:3 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 1:2 (0:0)
    Po 15.08. 18:30 Jablonec - Bohemians 1905 5:0 (2:0)

    4.kolo

    19.08. 20:15 Jablonec - Baník Ostrava 4:0 (1:0)
    So 20.08. 16:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 2:3 (1:0)
    So 20.08. 18:20 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 2:4 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 Sparta Praha - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
    Ne 21.08. 17:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 2:1 (1:0)
    Po 22.08. 18:30 Teplice - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    5.kolo

    26.08. 20:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 27.08. 19:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 27.08. 19:20 Slovan Liberec - Teplice 0:2 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 2:2 (2:1)
    Ne 28.08. 17:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 České Budějovice - Jablonec 1:5 (1:2)
    Po 29.08. 18:30 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:2 (0:2)

    6.kolo

    09.09. 18:00 Dukla Praha - Hradec Králové 4:0 (1:0)
    09.09. 20:15 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 2:3 (1:2)
    So 10.09. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    So 10.09. 20:15 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 1:4 (0:2)
    Ne 11.09. 17:00 Teplice - 1.FK Příbram 2:1 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 České Budějovice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Jablonec - Slavia Praha 4:0 (1:0)
    Po 12.09. 20:15 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 4:1 (2:0)

    7.kolo

    16.09. 20:15 Slavia Praha - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 17.09. 18:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    So 17.09. 19:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 17.09. 20:15 Viktoria Plzeň - Jablonec 4:2 (1:2)
    Ne 18.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Teplice 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 2:0 (2:0)
    Ne 18.09. 17:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Po 19.09. 18:30 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:2 (0:1)

    8.kolo

    23.09. 18:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 2:1 (1:1)
    23.09. 20:15 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 24.09. 16:35 Sigma Olomouc - Teplice 1:0 (0:0)
    So 24.09. 17:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 3:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 17:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 1:1 (1:1)
    Po 26.09. 19:30 Sparta Praha - Slavia Praha 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 01.10. 17:20 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    So 01.10. 18:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 1:2 (1:0)
    So 01.10. 19:30 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    Ne 02.10. 17:00 Teplice - Mladá Boleslav 1:3 (1:1)
    Ne 02.10. 17:00 Hradec Králové - České Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 17:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    Po 03.10. 18:30 1.FC Slovácko - Jablonec 1:0 (0:0)

    10.kolo

    14.10. 20:15 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)
    So 15.10. 16:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 15.10. 18:20 Sparta Praha - Slovan Liberec 0:3 (0:2)
    Ne 16.10. 15:00 České Budějovice - Teplice 1:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Jablonec - 1.FK Příbram 5:1 (3:0)
    Ne 16.10. 17:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
    Ne 16.10. 17:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    Po 17.10. 18:30 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:0 (1:0)

    11.kolo

    21.10. 20:15 Slovan Liberec - Baník Ostrava 3:2 (2:1)
    So 22.10. 16:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 4:1 (1:0)
    So 22.10. 18:20 Dukla Praha - Jablonec 1:3 (1:0)
    Ne 23.10. 15:00 Slavia Praha - České Budějovice 2:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 17:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 17:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 4:1 (0:0)
    Po 24.10. 18:30 Teplice - Sparta Praha 0:1 (0:1)

    12.kolo

    28.10. 18:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    28.10. 20:15 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 5:0 (1:0)
    So 29.10. 16:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 1:2 (1:1)
    So 29.10. 18:20 Sparta Praha - Mladá Boleslav 0:3 (0:1)
    Ne 30.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 1:4 (0:2)
    Ne 30.10. 15:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 4:1 (3:0)
    Ne 30.10. 17:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:3 (0:3)
    Po 31.10. 18:30 Jablonec - Teplice 0:1 (0:0)

    13.kolo

    04.11. 20:15 Hradec Králové - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 05.11. 16:00 Slovan Liberec - České Budějovice 4:0 (3:0)
    So 05.11. 16:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
    So 05.11. 18:20 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 17:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (2:1)
    Ne 06.11. 17:00 Teplice - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    Ne 06.11. 17:00 Mladá Boleslav - Dukla Praha 3:1 (1:1)
    Po 07.11. 18:30 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 0:3 (0:0)

    14.kolo

    18.11. 20:15 Jablonec - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    So 19.11. 14:00 Dukla Praha - Teplice 0:0 (0:0)
    So 19.11. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    So 19.11. 18:20 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 3:2 (3:1)
    Ne 20.11. 15:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 20.11. 15:00 Hradec Králové - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    Ne 20.11. 17:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:2 (0:0)
    Po 21.11. 18:30 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:4 (0:1)

    15.kolo

    25.11. 20:15 Sparta Praha - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 26.11. 17:45 Slovan Liberec - Jablonec 2:2 (0:1)
    Ne 27.11. 10:15 Viktoria Žižkov - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    Ne 27.11. 14:30 Teplice - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Ne 27.11. 16:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 3:1 (2:0)
    Ne 27.11. 17:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)
    Ne 27.11. 17:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 0:2 (0:0)
    Po 28.11. 18:30 Slavia Praha - Baník Ostrava 0:0 (0:0)

    16.kolo

    02.12. 20:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 4:1 (3:1)
    So 03.12. 16:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:3 (0:2)
    So 03.12. 16:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 03.12. 19:20 Jablonec - Sparta Praha 2:4 (2:2)
    Ne 04.12. 10:15 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram 1:2 (0:0)
    Ne 04.12. 15:00 České Budějovice - Dukla Praha 3:2 (2:0)
    Ne 04.12. 17:00 Hradec Králové - Teplice 3:2 (1:1)
    Po 05.12. 18:30 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)

    17.kolo

    17.02. 20:15 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 3:0 (3:0)
    So 18.02. 14:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 18.02. 16:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 3:1 (1:0)
    So 18.02. 18:20 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Ne 19.02. 15:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
    Ne 19.02. 17:00 Bohemians 1905 - Jablonec 1:2 (0:1)
    Ne 19.02. 17:00 Teplice - Viktoria Plzeň 3:4 (1:1)
    Po 20.02. 18:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 0:0 (0:0)

    18.kolo

    24.02. 20:15 Hradec Králové - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 25.02. 16:00 Baník Ostrava - Jablonec 2:2 (2:1)
    So 25.02. 17:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 25.02. 18:50 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    Ne 26.02. 10:15 Viktoria Žižkov - Mladá Boleslav 1:2 (1:1)
    Ne 26.02. 15:00 České Budějovice - Bohemians 1905 3:1 (2:0)
    Ne 26.02. 17:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 1:1 (1:0)
    Po 27.02. 18:00 Slavia Praha - Teplice 0:0 (0:0)

    19.kolo

    02.03. 18:00 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    02.03. 20:15 Teplice - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 03.03. 15:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 03.03. 18:20 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)
    Ne 04.03. 15:00 Jablonec - České Budějovice 1:1 (1:1)
    Ne 04.03. 17:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 3:2 (2:1)
    Ne 04.03. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    Po 05.03. 18:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:1 (0:1)

    20.kolo

    09.03. 20:15 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 10.03. 16:00 Baník Ostrava - České Budějovice 1:1 (0:0)
    So 10.03. 17:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 3:2 (1:1)
    So 10.03. 19:30 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
    Ne 11.03. 15:00 Hradec Králové - Dukla Praha 0:2 (0:0)
    Ne 11.03. 15:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 0:4 (0:0)
    Ne 11.03. 17:00 Slavia Praha - Jablonec 0:0 (0:0)
    Po 12.03. 18:00 1.FK Příbram - Teplice 0:0 (0:0)

    21.kolo

    16.03. 20:15 Sparta Praha - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    So 17.03. 15:50 Jablonec - Viktoria Plzeň 0:2 (0:2)
    So 17.03. 16:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:4 (1:0)
    So 17.03. 17:30 Teplice - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 2:2 (1:0)
    Ne 18.03. 16:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 2:2 (0:1)
    Ne 18.03. 17:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Po 19.03. 17:00 Dukla Praha - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    22.kolo

    23.03. 20:15 1.FK Příbram - Dukla Praha 2:2 (2:1)
    So 24.03. 15:50 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    So 24.03. 16:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
    So 24.03. 18:30 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 17:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 4:2 (3:1)
    Ne 25.03. 17:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    Ne 25.03. 17:00 Teplice - Sigma Olomouc 3:1 (0:1)
    Po 26.03. 16:30 Viktoria Plzeň - České Budějovice 4:0 (2:0)

    23.kolo

    30.03. 20:15 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 1:2 (1:0)
    Ne 01.04. 15:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 16:00 Mladá Boleslav - Teplice 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 17:00 České Budějovice - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 17:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
    Ne 01.04. 20:05 Dukla Praha - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
    Po 02.04. 17:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:3 (0:2)

    24.kolo

    06.04. 18:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    06.04. 18:00 Teplice - České Budějovice 0:1 (0:1)
    06.04. 20:15 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:3 (1:1)
    So 07.04. 16:00 1.FK Příbram - Jablonec 4:3 (2:1)
    So 07.04. 19:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:3 (0:1)
    Ne 08.04. 17:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Po 09.04. 20:15 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)

    25.kolo

    13.04. 20:15 České Budějovice - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 14.04. 15:50 Sparta Praha - Teplice 2:2 (0:1)
    So 14.04. 19:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 15:00 Jablonec - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    Ne 15.04. 17:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 17:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 4:4 (2:3)
    Po 16.04. 19:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:3 (1:2)

    26.kolo

    20.04. 18:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 4:1 (3:0)
    20.04. 20:15 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 4:0 (0:0)
    So 21.04. 16:00 1.FK Příbram - České Budějovice 1:2 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Teplice - Jablonec 3:2 (2:1)
    Ne 22.04. 17:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 19:15 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:0 (0:0)
    Po 23.04. 18:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 4:0 (3:0)

    27.kolo

    27.04. 20:15 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 28.04. 16:45 České Budějovice - Slovan Liberec 0:4 (0:1)
    So 28.04. 17:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0)
    So 28.04. 19:00 1.FC Slovácko - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 15:00 Jablonec - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    Ne 29.04. 17:00 Dukla Praha - Mladá Boleslav 1:2 (0:2)
    Po 30.04. 18:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 3:0 (3:0)

    28.kolo

    Čt 03.05. 18:30 Slavia Praha - Hradec Králové 5:0 (3:0)
    04.05. 20:15 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 05.05. 15:20 1.FK Příbram - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    Ne 06.05. 10:15 Viktoria Žižkov - České Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Teplice - Dukla Praha 4:0 (3:0)
    Ne 06.05. 17:00 Sigma Olomouc - Jablonec 1:1 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 19:15 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:0 (0:0)

    29.kolo

    St 09.05. 18:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 3:0 (2:0)
    St 09.05. 18:00 1.FC Slovácko - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
    St 09.05. 18:00 Jablonec - Slovan Liberec 0:2 (0:0)
    St 09.05. 18:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 5:0 (3:0)
    St 09.05. 18:00 Bohemians 1905 - Teplice 0:0 (0:0)
    St 09.05. 18:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    St 09.05. 18:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    St 09.05. 18:00 Dukla Praha - Sparta Praha 1:1 (0:0)

    30.kolo

    So 12.05. 17:30 Sparta Praha - České Budějovice 3:0 (2:0)
    So 12.05. 17:30 Mladá Boleslav - Jablonec 3:0 (2:0)
    So 12.05. 17:30 Sigma Olomouc - Dukla Praha 2:1 (1:1)
    So 12.05. 17:30 Teplice - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    So 12.05. 17:30 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:4 (0:1)
    So 12.05. 17:30 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 12.05. 17:30 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 12.05. 17:30 Slavia Praha - Bohemians 1905 3:1 (0:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 6 4 68:29 66
    2. 30 20 4 6 51:25 64
    3. 30 19 6 5 66:33 63
    4. 30 15 5 10 49:34 50
    5. 30 12 10 8 36:30 46
    6. 30 11 9 10 42:35 42
    7. 30 12 5 13 29:32 41
    8. 30 11 7 12 54:43 40
    9. 30 11 6 13 44:56 39
    10. 30 9 8 13 30:51 35
    11. 30 11 10 9 42:38 34
    12. 30 8 10 12 28:34 34
    13. 30 8 7 15 22:38 31
    14. 30 7 7 16 31:48 28
    15. 30 6 6 18 20:54 24
    16. 30 5 4 21 23:55 19