Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 3240
  • Návštěvy: 111/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    31486
    Týden:
    111
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    05.08. 19:00 Jihlava - Bohemians 0:3 (0:1)
    So 06.08. 10:15 Sparta Praha B - Znojmo 1:4 (1:1)
    So 06.08. 10:15 Sokolov - Táborsko 0:2 (0:1)
    So 06.08. 17:00 Karviná - Čáslav 1:2 (1:2)
    So 06.08. 18:00 Opava - Ústí n/L 3:1 (2:0)
    So 06.08. 19:00 Zlín - Třinec 2:0 (1:0)
    Ne 07.08. 17:00 Varnsdorf - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 07.08. 17:00 Mostecký FK - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 13.08. 10:15 Bohemians - Karviná 1:0 (1:0)
    So 13.08. 10:15 Ústí n/L - Sparta Praha B 2:1 (2:1)
    So 13.08. 16:00 Zbrojovka Brno - Opava 0:1 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Táborsko - Jihlava 0:1 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Třinec - Varnsdorf 2:2 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Znojmo - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Vlašim - Zlín 1:1 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Čáslav - Sokolov 0:2 (0:1)

    3.kolo

    19.08. 18:00 Jihlava - Ústí n/L 2:5 (1:3)
    So 20.08. 10:15 Sokolov - Zbrojovka Brno 2:2 (0:1)
    So 20.08. 10:15 Bohemians - Táborsko 1:2 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Karviná - Třinec 2:1 (0:0)
    So 20.08. 18:00 Opava - Vlašim 4:1 (2:1)
    So 20.08. 19:00 Zlín - Znojmo 3:1 (2:1)
    Ne 21.08. 17:00 Varnsdorf - Sparta Praha B 2:5 (1:3)
    Ne 21.08. 17:00 Mostecký FK - Čáslav 3:2 (1:1)

    4.kolo

    So 27.08. 10:15 Sparta Praha B - Zlín 0:1 (0:0)
    So 27.08. 10:15 Ústí n/L - Karviná 4:2 (3:0)
    So 27.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Třinec - Táborsko 2:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Znojmo - Sokolov 0:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Vlašim - Mostecký FK 7:0 (4:0)
    Ne 28.08. 17:00 Varnsdorf - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Čáslav - Jihlava 0:0 (0:0)

    5.kolo

    02.09. 19:00 Zlín - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 03.09. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 3:2 (1:1)
    So 03.09. 10:15 Bohemians - Čáslav 0:0 (0:0)
    So 03.09. 10:30 Karviná - Vlašim 3:1 (0:1)
    So 03.09. 11:00 Táborsko - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
    So 03.09. 18:00 Opava - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Mostecký FK - Třinec 1:4 (1:1)
    Ne 04.09. 18:00 Jihlava - Znojmo 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 10:15 Sparta Praha B - Karviná 1:2 (0:1)
    So 10.09. 10:15 Ústí n/L - Mostecký FK 4:2 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Třinec - Sokolov 1:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Vlašim - Bohemians 0:1 (0:0)
    So 10.09. 19:00 Zlín - Opava 2:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Varnsdorf - Jihlava 4:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Čáslav - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Znojmo - Táborsko 3:1 (1:0)

    7.kolo

    16.09. 18:00 Jihlava - Vlašim 2:0 (1:0)
    So 17.09. 10:15 Sokolov - Sparta Praha B 2:0 (0:0)
    So 17.09. 10:15 Bohemians - Ústí n/L 2:0 (2:0)
    So 17.09. 16:30 Karviná - Zlín 1:0 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Táborsko - Čáslav 3:0 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Zbrojovka Brno - Třinec 0:0 (0:0)
    So 17.09. 18:00 Opava - Znojmo 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 16:30 Mostecký FK - Varnsdorf 0:1 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 10:15 Sparta Praha B - Jihlava 1:2 (0:1)
    So 24.09. 10:15 Ústí n/L - Táborsko 2:1 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Znojmo - Bohemians 0:2 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Vlašim - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 24.09. 18:00 Opava - Karviná 3:2 (2:0)
    So 24.09. 19:00 Zlín - Mostecký FK 2:1 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Varnsdorf - Sokolov 1:3 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Třinec - Čáslav 1:1 (0:1)

    9.kolo

    30.09. 18:00 Jihlava - Opava 3:1 (2:1)
    So 01.10. 10:15 Sokolov - Vlašim 0:1 (0:0)
    So 01.10. 10:15 Bohemians - Třinec 1:2 (0:1)
    So 01.10. 15:00 Zbrojovka Brno - Ústí n/L 1:4 (1:2)
    So 01.10. 16:00 Karviná - Varnsdorf 0:1 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Táborsko - Zlín 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 16:00 Mostecký FK - Sparta Praha B 4:2 (3:0)
    Ne 02.10. 16:00 Čáslav - Znojmo 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 10:15 Sparta Praha B - Táborsko 2:0 (1:0)
    So 08.10. 10:15 Ústí n/L - Třinec 1:0 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Opava - Sokolov 2:2 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Karviná - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Znojmo - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Vlašim - Čáslav 1:2 (0:1)
    So 08.10. 19:00 Zlín - Jihlava 0:1 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Varnsdorf - Bohemians 1:1 (1:0)

    11.kolo

    14.10. 18:00 Jihlava - Karviná 1:1 (1:0)
    So 15.10. 10:15 Sokolov - Zlín 2:0 (1:0)
    So 15.10. 10:15 Bohemians - Sparta Praha B 3:2 (2:2)
    So 15.10. 15:30 Táborsko - Vlašim 0:0 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Zbrojovka Brno - Varnsdorf 3:1 (2:0)
    So 15.10. 15:30 Třinec - Znojmo 2:1 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Mostecký FK - Opava 1:4 (1:4)
    Ne 16.10. 15:30 Čáslav - Ústí n/L 1:2 (1:2)

    12.kolo

    So 22.10. 10:15 Sparta Praha B - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Karviná - Sokolov 2:1 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Znojmo - Ústí n/L 2:1 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Vlašim - Třinec 2:2 (1:0)
    So 22.10. 16:00 Opava - Bohemians 2:3 (2:2)
    So 22.10. 17:00 Zlín - Čáslav 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Varnsdorf - Táborsko 3:3 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Mostecký FK - Jihlava 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 10:15 Sokolov - Jihlava 3:1 (3:1)
    So 29.10. 10:15 Bohemians - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Ústí n/L - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Táborsko - Karviná 0:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Zbrojovka Brno - Zlín 0:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Třinec - Opava 1:1 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Znojmo - Vlašim 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Čáslav - Sparta Praha B 2:0 (0:0)

    14.kolo

    04.11. 18:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 05.11. 10:15 Sparta Praha B - Třinec 3:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Karviná - Znojmo 4:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Mostecký FK - Sokolov 0:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Vlašim - Ústí n/L 0:2 (0:2)
    So 05.11. 16:00 Opava - Táborsko 0:1 (0:1)
    So 05.11. 17:00 Zlín - Bohemians 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Varnsdorf - Čáslav 2:2 (0:1)

    15.kolo

    St 09.11. 14:00 Bohemians - Sokolov 3:0 (1:0)
    So 12.11. 10:15 Ústí n/L - Zlín 3:0 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Táborsko - Mostecký FK 2:0 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Zbrojovka Brno - Karviná 4:1 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Třinec - Jihlava 1:3 (0:2)
    So 12.11. 14:00 Znojmo - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Vlašim - Sparta Praha B 2:1 (2:1)
    Ne 13.11. 14:00 Čáslav - Opava 2:1 (1:0)

    16.kolo

    18.11. 18:00 Jihlava - Táborsko 4:0 (2:0)
    So 19.11. 10:15 Sokolov - Čáslav 3:1 (1:1)
    So 19.11. 10:15 Sparta Praha B - Ústí n/L 0:1 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Karviná - Bohemians 2:0 (1:0)
    So 19.11. 16:00 Opava - Zbrojovka Brno 1:4 (1:1)
    So 19.11. 17:00 Zlín - Vlašim 2:1 (0:0)
    Ne 20.11. 13:30 Varnsdorf - Třinec 1:0 (1:0)
    Ne 20.11. 13:30 Mostecký FK - Znojmo 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 03.03. 10:15 Sparta Praha B - Varnsdorf 0:1 (0:1)
    So 03.03. 10:15 Třinec - Karviná 2:0 (2:0)
    So 03.03. 10:15 Ústí n/L - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 03.03. 14:30 Vlašim - Opava 1:1 (1:1)
    So 03.03. 14:30 Táborsko - Bohemians 2:4 (2:3)
    Ne 04.03. 14:30 Znojmo - Zlín 4:1 (1:1)
    Ne 04.03. 14:30 Čáslav - Mostecký FK 1:2 (1:1)
    Ne 04.03. 14:30 Zbrojovka Brno - Sokolov 1:0 (1:0)

    18.kolo

    09.03. 18:00 Jihlava - Čáslav 3:0 (1:0)
    So 10.03. 10:15 Bohemians - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 10.03. 10:15 Sokolov - Znojmo 2:2 (1:0)
    So 10.03. 14:00 Mostecký FK - Vlašim 2:0 (0:0)
    So 10.03. 14:30 Táborsko - Třinec 2:1 (1:1)
    So 10.03. 16:00 Opava - Varnsdorf 5:0 (1:0)
    So 10.03. 19:00 Zlín - Sparta Praha B 2:0 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 Karviná - Ústí n/L 1:1 (0:1)

    19.kolo

    So 17.03. 10:15 Sparta Praha B - Opava 0:1 (0:0)
    So 17.03. 10:15 Třinec - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 17.03. 10:15 Ústí n/L - Sokolov 2:0 (1:0)
    So 17.03. 15:00 Vlašim - Karviná 2:0 (1:0)
    Ne 18.03. 14:30 Zbrojovka Brno - Táborsko 2:1 (0:1)
    Ne 18.03. 15:00 Varnsdorf - Zlín 2:0 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Znojmo - Jihlava 1:0 (1:0)
    Ne 18.03. 15:00 Čáslav - Bohemians 1:1 (1:0)

    20.kolo

    23.03. 18:00 Jihlava - Varnsdorf 0:1 (0:1)
    So 24.03. 10:15 Sokolov - Třinec 2:1 (2:0)
    So 24.03. 10:15 Bohemians - Vlašim 1:1 (1:1)
    So 24.03. 14:00 Mostecký FK - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    So 24.03. 14:00 Táborsko - Znojmo 1:0 (1:0)
    So 24.03. 18:00 Opava - Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 25.03. 14:30 Zbrojovka Brno - Čáslav 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 16:00 Karviná - Sparta Praha B 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 31.03. 10:15 Sparta Praha B - Sokolov 1:2 (0:1)
    So 31.03. 10:15 Ústí n/L - Bohemians 0:1 (0:0)
    So 31.03. 10:15 Třinec - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Vlašim - Jihlava 1:3 (1:2)
    So 31.03. 19:00 Zlín - Karviná 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 16:30 Znojmo - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 16:30 Varnsdorf - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    Ne 01.04. 16:30 Čáslav - Táborsko 2:0 (1:0)

    22.kolo

    06.04. 18:00 Jihlava - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    So 07.04. 10:15 Sokolov - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 07.04. 10:15 Bohemians - Znojmo 4:0 (3:0)
    So 07.04. 16:00 Mostecký FK - Zlín 1:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Táborsko - Ústí n/L 5:0 (3:0)
    Ne 08.04. 15:00 Zbrojovka Brno - Vlašim 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Karviná - Opava 2:0 (2:0)
    Ne 08.04. 16:30 Čáslav - Třinec 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 14.04. 10:15 Sparta Praha B - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    So 14.04. 10:15 Třinec - Bohemians 0:4 (0:2)
    So 14.04. 10:15 Ústí n/L - Zbrojovka Brno 2:2 (2:0)
    So 14.04. 16:30 Vlašim - Sokolov 1:3 (1:2)
    So 14.04. 18:00 Opava - Jihlava 0:2 (0:0)
    So 14.04. 19:00 Zlín - Táborsko 1:2 (1:1)
    Ne 15.04. 16:30 Varnsdorf - Karviná 1:1 (1:1)
    Ne 15.04. 16:30 Znojmo - Čáslav 1:1 (0:1)

    24.kolo

    20.04. 18:00 Jihlava - Zlín 3:3 (2:1)
    So 21.04. 10:15 Bohemians - Varnsdorf 1:2 (0:2)
    So 21.04. 10:15 Sokolov - Opava 1:0 (0:0)
    So 21.04. 10:15 Třinec - Ústí n/L 1:2 (0:2)
    So 21.04. 16:30 Mostecký FK - Karviná 1:0 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Táborsko - Sparta Praha B 1:3 (1:1)
    Ne 22.04. 15:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Čáslav - Vlašim 2:1 (2:0)

    25.kolo

    So 28.04. 10:15 Sparta Praha B - Bohemians 3:1 (1:1)
    So 28.04. 10:15 Ústí n/L - Čáslav 2:0 (1:0)
    So 28.04. 18:00 Opava - Mostecký FK 2:2 (2:1)
    So 28.04. 19:00 Zlín - Sokolov 1:1 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Karviná - Jihlava 1:1 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Varnsdorf - Zbrojovka Brno 1:2 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Znojmo - Třinec 0:0 (0:0)
    Út 01.05. 17:00 Vlašim - Táborsko 3:1 (1:0)

    26.kolo

    04.05. 18:00 Jihlava - Mostecký FK 3:0 (1:0)
    So 05.05. 10:15 Bohemians - Opava 1:2 (0:1)
    So 05.05. 10:15 Sokolov - Karviná 2:0 (0:0)
    So 05.05. 10:15 Ústí n/L - Znojmo 1:0 (1:0)
    So 05.05. 10:15 Třinec - Vlašim 1:2 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Táborsko - Varnsdorf 1:1 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha B 1:1 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Čáslav - Zlín 3:0 (0:0)

    27.kolo

    St 09.05. 17:00 Mostecký FK - Bohemians 1:0 (1:0)
    St 09.05. 17:00 Karviná - Táborsko 1:1 (0:0)
    St 09.05. 17:00 Zlín - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    St 09.05. 17:00 Sparta Praha B - Čáslav 3:0 (2:0)
    St 09.05. 17:00 Varnsdorf - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    St 09.05. 17:00 Vlašim - Znojmo 1:1 (1:1)
    St 09.05. 18:00 Jihlava - Sokolov 1:1 (1:1)
    St 09.05. 18:00 Opava - Třinec 0:0 (0:0)

    28.kolo

    So 12.05. 10:15 Třinec - Sparta Praha B 0:2 (0:1)
    So 12.05. 10:15 Bohemians - Zlín 0:0 (0:0)
    So 12.05. 10:15 Sokolov - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    So 12.05. 10:15 Ústí n/L - Vlašim 1:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Táborsko - Opava 1:6 (0:1)
    Ne 13.05. 17:00 Čáslav - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Znojmo - Karviná 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 0:2 (0:0)

    29.kolo

    So 19.05. 15:00 Sokolov - Bohemians 3:0 (2:0)
    So 19.05. 15:00 Mostecký FK - Táborsko 3:0 (1:0)
    So 19.05. 15:00 Karviná - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    So 19.05. 15:00 Opava - Čáslav 4:0 (0:0)
    So 19.05. 15:00 Jihlava - Třinec 3:0 (1:0)
    So 19.05. 15:00 Zlín - Ústí n/L 2:2 (0:1)
    So 19.05. 15:00 Varnsdorf - Znojmo 1:1 (0:0)
    So 19.05. 15:00 Sparta Praha B - Vlašim 1:1 (0:1)

    30.kolo

    So 26.05. 17:00 Znojmo - Sparta Praha B 0:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Vlašim - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Třinec - Zlín 4:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Ústí n/L - Opava 2:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Čáslav - Karviná 0:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Mostecký FK 2:0 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Bohemians - Jihlava 2:0 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Táborsko - Sokolov 1:2 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 4 7 52:35 61
    2. 30 16 7 7 45:29 55
    3. 30 15 7 8 43:31 52
    4. 30 13 10 7 37:29 49
    5. 30 14 6 10 43:31 48
    6. 30 12 7 11 36:35 43
    7. 30 10 12 8 33:34 42
    8. 30 11 8 11 46:36 41
    9. 30 11 5 14 31:44 38
    10. 30 9 9 12 36:38 36
    11. 30 9 9 12 28:36 36
    12. 30 8 10 12 28:35 34
    13. 30 8 10 12 27:39 34
    14. 30 10 4 16 37:51 34
    15. 30 7 9 14 31:41 30
    16. 30 8 3 19 37:46 27