Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 3246
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3801
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 13:30 Mnichovo Hradiště - Jestřabí Lhota 4:0 (0:0)
    So 27.08. 13:30 Meteor Hradištko - Kutná Hora 1:1 (1:0)
    So 27.08. 14:00 Čechie Tuklaty - Jablonec 1:5 (0:1)
    So 27.08. 14:00 FC Mělník B - Uhl. Janovice 3:0 (1:0)
    Ne 28.08. 13:30 Boh. Poděbrady - Čáslav 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 03.09. 14:00 Všestudy - Čechie Tuklaty 8:1 (5:1)
    So 03.09. 17:00 Kutná Hora - FC Mělník B 7:1 (4:0)
    So 03.09. 17:00 Čáslav - Mnichovo Hradiště 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 14:00 Jestřabí Lhota - Meteor Hradištko 0:2 (0:1)
    Ne 04.09. 14:00 Jablonec - Boh. Poděbrady 7:0 (4:0)

    3.kolo

    So 10.09. 10:15 Meteor Hradištko - Čáslav 3:1 (1:1)
    So 10.09. 14:00 Mnichovo Hradiště - Jablonec 2:4 (1:1)
    Ne 11.09. 14:00 FC Mělník B - Jestřabí Lhota 1:1 (1:1)
    Ne 11.09. 14:00 Uhl. Janovice - Kutná Hora 7:2 (4:2)
    Ne 11.09. 14:30 Boh. Poděbrady - Všestudy 1:2 (0:0)

    4.kolo

    So 17.09. 14:00 Všestudy - Mnichovo Hradiště 7:0 (4:0)
    So 17.09. 14:00 Čechie Tuklaty - Boh. Poděbrady 3:2 (2:1)
    So 17.09. 16:00 Jablonec - Meteor Hradištko 3:0
    Ne 18.09. 14:00 Jestřabí Lhota - Uhl. Janovice 0:3 (0:2)
    Ne 18.09. 16:30 Čáslav - FC Mělník B 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 24.09. 13:00 Mnichovo Hradiště - Čechie Tuklaty 11:1 (4:0)
    So 24.09. 13:00 Meteor Hradištko - Všestudy 3:2 (1:1)
    So 24.09. 14:00 Kutná Hora - Jestřabí Lhota 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 14:00 FC Mělník B - Jablonec 2:3 (2:1)
    Ne 25.09. 15:00 Uhl. Janovice - Čáslav 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 01.10. 13:30 Všestudy - FC Mělník B 3:0
    So 01.10. 14:00 Jablonec - Uhl. Janovice 4:1
    So 01.10. 14:00 Čechie Tuklaty - Meteor Hradištko 2:1 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Čáslav - Kutná Hora 0:1
    Ne 02.10. 14:30 Boh. Poděbrady - Mnichovo Hradiště 1:3

    7.kolo

    So 08.10. 13:30 Kutná Hora - Jablonec 2:4 (0:1)
    Ne 09.10. 13:00 Meteor Hradištko - Boh. Poděbrady 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 14:00 FC Mělník B - Čechie Tuklaty 0:0 (0:0)
    Ne 09.10. 14:00 Uhl. Janovice - Všestudy 0:4 (0:1)
    Ne 09.10. 14:00 Jestřabí Lhota - Čáslav 0:1 (0:1)

    8.kolo

    So 15.10. 12:00 Mnichovo Hradiště - Meteor Hradištko 3:2
    So 15.10. 14:00 Čechie Tuklaty - Uhl. Janovice 5:2 (2:1)
    So 15.10. 15:30 Všestudy - Kutná Hora 3:3
    Ne 16.10. 14:30 Jablonec - Jestřabí Lhota 4:1
    Ne 16.10. 14:30 Boh. Poděbrady - FC Mělník B 4:1

    9.kolo

    So 22.10. 13:00 Kutná Hora - Čechie Tuklaty 7:1 (4:1)
    Ne 23.10. 10:15 Čáslav - Jablonec 0:2 (0:0)
    Ne 23.10. 14:00 FC Mělník B - Mnichovo Hradiště 2:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:00 Uhl. Janovice - Boh. Poděbrady 2:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:00 Jestřabí Lhota - Všestudy 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 29.10. 11:00 Mnichovo Hradiště - Uhl. Janovice 2:2 (2:0)
    So 29.10. 14:00 Čechie Tuklaty - Jestřabí Lhota 3:1 (0:0)
    Ne 30.10. 13:00 Meteor Hradištko - FC Mělník B 6:1 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Všestudy - Čáslav 4:0 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Boh. Poděbrady - Kutná Hora 0:4 (0:2)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Čáslav - Čechie Tuklaty 1:0 (0:0)
    So 05.11. 15:30 Jablonec - Všestudy 2:1 (1:0)
    Ne 06.11. 10:30 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště 5:2 (2:0)
    Ne 06.11. 11:00 Uhl. Janovice - Meteor Hradištko 2:9 (1:3)
    Ne 06.11. 14:00 Jestřabí Lhota - Boh. Poděbrady 0:3 (0:1)

    12.kolo

    So 24.03. 00:00 Jablonec - Čechie Tuklaty 4:0 (2:0)
    So 24.03. 00:00 Čáslav - Boh. Poděbrady 3:1 (2:0)
    So 24.03. 00:00 Jestřabí Lhota - Mnichovo Hradiště 0:0 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Kutná Hora - Meteor Hradištko 2:5 (2:2)
    So 24.03. 00:00 Uhl. Janovice - FC Mělník B 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 31.03. 00:00 FC Mělník B - Kutná Hora 3:2 (1:1)
    So 31.03. 00:00 Meteor Hradištko - Jestřabí Lhota 8:1 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Mnichovo Hradiště - Čáslav 1:2 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Boh. Poděbrady - Jablonec 2:6 (0:4)
    So 31.03. 00:00 Čechie Tuklaty - Všestudy 1:1 (0:1)

    14.kolo

    So 07.04. 00:00 Všestudy - Boh. Poděbrady 2:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Jablonec - Mnichovo Hradiště 4:0 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Čáslav - Meteor Hradištko 0:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Jestřabí Lhota - FC Mělník B 0:2 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Kutná Hora - Uhl. Janovice 7:1 (1:1)

    15.kolo

    So 14.04. 00:00 Uhl. Janovice - Jestřabí Lhota 1:2 (1:0)
    So 14.04. 00:00 FC Mělník B - Čáslav 0:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Meteor Hradištko - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Mnichovo Hradiště - Všestudy 2:1 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Boh. Poděbrady - Čechie Tuklaty 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 21.04. 00:00 Čechie Tuklaty - Mnichovo Hradiště 2:4 (1:3)
    So 21.04. 00:00 Všestudy - Meteor Hradištko 7:1 (3:1)
    So 21.04. 00:00 Jablonec - FC Mělník B 3:0 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Čáslav - Uhl. Janovice 2:1 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Jestřabí Lhota - Kutná Hora 1:1 (1:0)

    17.kolo

    So 28.04. 00:00 Kutná Hora - Čáslav 3:0 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Uhl. Janovice - Jablonec 0:4 (0:3)
    So 28.04. 00:00 FC Mělník B - Všestudy 2:5 (1:3)
    So 28.04. 00:00 Meteor Hradištko - Čechie Tuklaty 3:1 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Mnichovo Hradiště - Boh. Poděbrady 4:0 (1:0)

    18.kolo

    So 05.05. 00:00 Boh. Poděbrady - Meteor Hradištko 2:2 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Čechie Tuklaty - FC Mělník B 4:1 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Všestudy - Uhl. Janovice 5:2 (2:1)
    So 05.05. 00:00 Jablonec - Kutná Hora 6:1 (3:0)
    So 05.05. 00:00 Čáslav - Jestřabí Lhota 2:0 (2:0)

    19.kolo

    So 12.05. 00:00 Jestřabí Lhota - Jablonec 0:6 (0:4)
    So 12.05. 00:00 Kutná Hora - Všestudy 0:4 (0:3)
    So 12.05. 00:00 Uhl. Janovice - Čechie Tuklaty 0:2 (0:1)
    So 12.05. 00:00 FC Mělník B - Boh. Poděbrady 1:4 (0:2)
    So 12.05. 00:00 Meteor Hradištko - Mnichovo Hradiště 3:1 (0:0)

    20.kolo

    So 19.05. 00:00 Mnichovo Hradiště - FC Mělník B 7:2
    So 19.05. 00:00 Boh. Poděbrady - Uhl. Janovice 4:0 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Čechie Tuklaty - Kutná Hora 8:0 (2:0)
    So 19.05. 00:00 Všestudy - Jestřabí Lhota 5:0
    So 19.05. 00:00 Jablonec - Čáslav 4:0 (3:0)

    21.kolo

    So 26.05. 00:00 Čáslav - Všestudy 0:2 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Jestřabí Lhota - Čechie Tuklaty 1:1 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Kutná Hora - Boh. Poděbrady 0:3 (0:3)
    So 26.05. 00:00 Uhl. Janovice - Mnichovo Hradiště 2:2 (2:0)
    So 26.05. 00:00 FC Mělník B - Meteor Hradištko 7:1 (1:1)

    22.kolo

    So 02.06. 00:00 Meteor Hradištko - Uhl. Janovice 10:1 (5:1)
    So 02.06. 00:00 Mnichovo Hradiště - Kutná Hora 9:2
    So 02.06. 00:00 Boh. Poděbrady - Jestřabí Lhota 0:2
    So 02.06. 00:00 Čechie Tuklaty - Čáslav 2:1 (2:1)
    So 02.06. 00:00 Všestudy - Jablonec 2:2 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 18 1 1 77:16 55
    2. 20 14 3 3 70:20 45
    3. 20 13 2 5 64:37 41
    4. 20 9 3 8 58:44 30
    5. 20 10 0 10 21:26 30
    6. 20 9 3 8 39:53 30
    7. 20 8 3 9 51:59 27
    8. 20 6 2 12 30:56 20
    9. 20 6 1 13 28:45 19
    10. 20 3 2 15 27:69 11
    11. 20 2 4 14 10:50 10