Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 3319
  • Návštěvy: 78/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    34848
    Týden:
    78
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 SK Kladno - Viktoria Plzeň B 5:2 (0:2)
    So 13.08. 10:15 Chrudim - Ovčáry 2:0 (0:0)
    So 13.08. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 1:1 (0:1)
    So 13.08. 10:15 Chomutov - Kunice 1:1 (1:1)
    So 13.08. 10:15 Písek - Mladá Boleslav B 2:1 (0:1)
    So 13.08. 11:00 Česká Lípa - Hlavice 0:1 (0:1)
    So 13.08. 14:00 Domažlice - Pardubice 1:2 (0:2)
    Ne 14.08. 10:15 Slovan Liberec B - Letohrad 2:1 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Roudnice - Karlovy Vary 2:1 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:15 Pardubice - Chomutov 6:3 (5:2)
    So 20.08. 17:00 Letohrad - Mladá Boleslav B 2:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Kunice - Písek 5:0 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Ovčáry - Vltavín 3:0 (3:0)
    So 20.08. 17:00 Hlavice - Roudnice 3:1 (3:1)
    Ne 21.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Chrudim 2:2 (0:2)
    Ne 21.08. 10:15 Slovan Liberec B - Česká Lípa 4:0 (3:0)
    Ne 21.08. 10:30 Karlovy Vary - SK Kladno 2:1 (2:1)
    Ne 21.08. 17:00 Králův Dvůr - Domažlice 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 SK Kladno - Hlavice 2:1 (0:1)
    So 27.08. 10:15 Chrudim - Karlovy Vary 2:2 (1:1)
    So 27.08. 10:15 Vltavín - Viktoria Plzeň B 1:1 (1:0)
    So 27.08. 10:15 Chomutov - Králův Dvůr 0:1 (0:1)
    So 27.08. 10:15 Písek - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 27.08. 10:15 Mladá Boleslav B - Kunice 2:0 (0:0)
    Ne 28.08. 10:15 Domažlice - Ovčáry 5:2 (3:2)
    Ne 28.08. 11:00 Česká Lípa - Letohrad 2:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Roudnice - Slovan Liberec B 2:0 (2:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Pardubice - Mladá Boleslav B 3:3 (1:2)
    So 03.09. 11:00 Česká Lípa - Roudnice 1:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Letohrad - Kunice 2:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Hlavice - Chrudim 0:3 (0:2)
    Ne 04.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Domažlice 1:5 (0:1)
    Ne 04.09. 10:15 Slovan Liberec B - SK Kladno 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 10:30 Karlovy Vary - Vltavín 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Králův Dvůr - Písek 0:3 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Ovčáry - Chomutov 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 SK Kladno - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 10.09. 10:15 Chrudim - Slovan Liberec B 1:0 (1:0)
    So 10.09. 10:15 Vltavín - Hlavice 2:1 (1:0)
    So 10.09. 10:15 Chomutov - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    So 10.09. 10:15 Písek - Ovčáry 1:0 (0:0)
    So 10.09. 10:15 Mladá Boleslav B - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Domažlice - Karlovy Vary 5:1 (3:1)
    So 10.09. 17:00 Kunice - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Roudnice - Letohrad 3:3 (1:1)

    17.kolo

    St 14.09. 17:00 Písek - Letohrad 0:0 (0:0)
    St 14.09. 17:00 Mladá Boleslav B - Chomutov 12:1 (6:1)
    St 14.09. 17:00 Kunice - Domažlice 2:1 (0:0)
    St 14.09. 17:00 Pardubice - Vltavín 4:0 (2:0)
    St 14.09. 17:00 Králův Dvůr - Chrudim 1:3 (1:1)
    St 14.09. 17:00 Ovčáry - SK Kladno 5:3 (4:0)
    St 14.09. 17:00 Viktoria Plzeň B - Roudnice 3:2 (3:1)
    St 14.09. 17:00 Karlovy Vary - Česká Lípa 1:0 (1:0)
    St 14.09. 17:00 Hlavice - Slovan Liberec B 3:0 (3:0)

    6.kolo

    So 17.09. 11:00 Česká Lípa - Chrudim 1:2 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Letohrad - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Hlavice - Domažlice 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Písek 3:2 (1:2)
    Ne 18.09. 10:15 Slovan Liberec B - Vltavín 3:1 (2:1)
    Ne 18.09. 10:30 Karlovy Vary - Chomutov 4:2 (2:1)
    Ne 18.09. 16:30 Králův Dvůr - Kunice 0:4 (0:0)
    Ne 18.09. 16:30 Ovčáry - Mladá Boleslav B 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:30 Roudnice - SK Kladno 2:1 (1:1)

    7.kolo

    23.09. 14:30 Mladá Boleslav B - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:0)
    So 24.09. 10:15 SK Kladno - Letohrad 1:1 (1:1)
    So 24.09. 10:15 Chrudim - Roudnice 1:0 (1:0)
    So 24.09. 10:15 Vltavín - Česká Lípa 2:0 (2:0)
    So 24.09. 10:15 Chomutov - Hlavice 0:1 (0:0)
    So 24.09. 10:15 Písek - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    So 24.09. 10:15 Pardubice - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Kunice - Ovčáry 1:1 (0:1)
    Ne 25.09. 10:15 Domažlice - Slovan Liberec B 4:2 (2:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 SK Kladno - Chrudim 1:3 (0:2)
    So 01.10. 11:00 Česká Lípa - Domažlice 1:0 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Letohrad - Králův Dvůr 1:1 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Ovčáry - Pardubice 4:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Hlavice - Písek 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Kunice 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 10:15 Slovan Liberec B - Chomutov 0:2 (0:1)
    Ne 02.10. 10:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav B 0:1 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 Roudnice - Vltavín 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Chrudim - Letohrad 2:1 (0:0)
    So 08.10. 10:15 Vltavín - SK Kladno 3:1 (2:1)
    So 08.10. 10:15 Chomutov - Česká Lípa 0:1 (0:0)
    So 08.10. 10:15 Písek - Slovan Liberec B 3:1 (1:1)
    So 08.10. 10:15 Mladá Boleslav B - Hlavice 2:1 (2:0)
    So 08.10. 10:15 Pardubice - Viktoria Plzeň B 3:1 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Domažlice - Roudnice 4:3 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Kunice - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Králův Dvůr - Ovčáry 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 SK Kladno - Domažlice 4:1 (0:0)
    So 15.10. 10:15 Chrudim - Vltavín 1:0 (1:0)
    So 15.10. 11:00 Česká Lípa - Písek 3:0 (3:0)
    So 15.10. 15:30 Letohrad - Ovčáry 1:1 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Hlavice - Kunice 2:2 (0:0)
    Ne 16.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 0:1 (0:1)
    Ne 16.10. 10:15 Slovan Liberec B - Mladá Boleslav B 1:2 (0:1)
    Ne 16.10. 10:30 Karlovy Vary - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Roudnice - Chomutov 6:1 (3:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Vltavín - Letohrad 3:1 (3:1)
    So 22.10. 10:15 Chomutov - SK Kladno 3:2 (3:2)
    So 22.10. 10:15 Mladá Boleslav B - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    So 22.10. 10:15 Pardubice - Hlavice 1:0 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Kunice - Slovan Liberec B 2:0 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Ovčáry - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:1)
    Ne 23.10. 10:15 Domažlice - Chrudim 1:2 (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Písek - Roudnice 4:4 (2:1)
    Ne 23.10. 15:30 Králův Dvůr - Karlovy Vary 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 29.10. 10:15 SK Kladno - Písek 2:1 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Chrudim - Chomutov 2:0 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Vltavín - Domažlice 3:1 (0:1)
    So 29.10. 11:00 Česká Lípa - Kunice 0:5 (0:3)
    So 29.10. 14:30 Letohrad - Viktoria Plzeň B 3:4 (1:3)
    So 29.10. 14:30 Hlavice - Králův Dvůr 2:3 (0:1)
    Ne 30.10. 10:15 Slovan Liberec B - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 10:30 Karlovy Vary - Ovčáry 3:2 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Roudnice - Mladá Boleslav B 4:1 (2:0)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Chomutov - Vltavín 2:2 (1:1)
    So 05.11. 10:15 Písek - Chrudim 0:2 (0:2)
    So 05.11. 10:15 Mladá Boleslav B - SK Kladno 2:2 (0:1)
    So 05.11. 10:15 Pardubice - Česká Lípa 3:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Kunice - Roudnice 2:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Ovčáry - Hlavice 4:1 (1:1)
    Ne 06.11. 10:15 Domažlice - Letohrad 5:1 (1:0)
    Ne 06.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - Karlovy Vary 4:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Králův Dvůr - Slovan Liberec B 1:3 (1:3)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 SK Kladno - Kunice 2:2 (1:0)
    So 12.11. 10:15 Chrudim - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)
    So 12.11. 10:15 Vltavín - Písek 3:1 (3:0)
    So 12.11. 11:00 Česká Lípa - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Letohrad - Karlovy Vary 0:1 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Hlavice - Viktoria Plzeň B 3:1 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Domažlice - Chomutov 4:1 (3:1)
    Ne 13.11. 10:15 Slovan Liberec B - Ovčáry 2:1 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Roudnice - Pardubice 3:1 (3:0)

    15.kolo

    So 19.11. 10:15 Chomutov - Letohrad 2:1 (1:1)
    So 19.11. 10:15 Písek - Domažlice 1:1 (0:1)
    So 19.11. 10:15 Pardubice - SK Kladno 5:2 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Kunice - Chrudim 0:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Ovčáry - Česká Lípa 2:1 (1:1)
    Ne 20.11. 10:15 Mladá Boleslav B - Vltavín 2:2 (0:2)
    Ne 20.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - Slovan Liberec B 6:1 (2:1)
    Ne 20.11. 10:30 Karlovy Vary - Hlavice 1:1 (0:1)
    Ne 20.11. 13:30 Králův Dvůr - Roudnice 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 26.11. 10:15 SK Kladno - Králův Dvůr 2:1 (0:1)
    So 26.11. 10:15 Chrudim - Pardubice 1:1 (0:0)
    So 26.11. 10:15 Vltavín - Kunice 1:2 (0:0)
    So 26.11. 10:15 Chomutov - Písek 3:1 (0:1)
    So 26.11. 11:00 Česká Lípa - Viktoria Plzeň B 4:2 (4:1)
    So 26.11. 13:30 Letohrad - Hlavice 1:1 (0:0)
    So 26.11. 13:30 Roudnice - Ovčáry 2:4 (2:0)
    So 26.11. 13:30 Domažlice - Mladá Boleslav B 4:2 (1:0)
    Ne 27.11. 10:15 Slovan Liberec B - Karlovy Vary 2:2 (1:0)

    18.kolo

    So 10.03. 10:15 Pardubice - Domažlice 5:0 (4:0)
    So 10.03. 10:15 Mladá Boleslav B - Písek 3:1 (1:1)
    So 10.03. 14:30 Letohrad - Slovan Liberec B 0:2 (0:0)
    So 10.03. 14:30 Hlavice - Česká Lípa 0:2 (0:1)
    So 10.03. 14:30 Ovčáry - Chrudim 2:1 (0:0)
    Ne 11.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - SK Kladno 2:1 (0:0)
    Ne 11.03. 10:30 Karlovy Vary - Roudnice 0:1 (0:1)
    Ne 11.03. 14:30 Králův Dvůr - Vltavín 2:2 (0:1)
    St 04.04. 16:30 Kunice - Chomutov 2:1 (1:1)

    19.kolo

    So 17.03. 10:15 Mladá Boleslav B - Letohrad 2:2 (1:0)
    So 17.03. 10:15 Písek - Kunice 3:1 (1:1)
    So 17.03. 10:15 Chomutov - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 17.03. 10:15 Vltavín - Ovčáry 1:0 (0:0)
    So 17.03. 10:15 Chrudim - Viktoria Plzeň B 3:1 (2:0)
    So 17.03. 10:15 SK Kladno - Karlovy Vary 3:0 (1:0)
    So 17.03. 15:00 Domažlice - Králův Dvůr 0:1 (0:1)
    Ne 18.03. 15:00 Roudnice - Hlavice 3:1 (1:0)
    Ne 18.03. 15:00 Česká Lípa - Slovan Liberec B 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 24.03. 10:15 Pardubice - Písek 2:0 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Letohrad - Česká Lípa 4:1 (2:1)
    So 24.03. 15:00 Hlavice - SK Kladno 1:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Ovčáry - Domažlice 2:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Kunice - Mladá Boleslav B 2:2 (0:1)
    Ne 25.03. 10:15 Slovan Liberec B - Roudnice 2:3 (1:0)
    Ne 25.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Vltavín 2:1 (2:0)
    Ne 25.03. 10:30 Karlovy Vary - Chrudim 3:2 (2:1)
    Ne 25.03. 15:00 Králův Dvůr - Chomutov 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 31.03. 10:15 Mladá Boleslav B - Pardubice 1:3 (1:2)
    So 31.03. 10:15 Písek - Králův Dvůr 0:0 (0:0)
    So 31.03. 10:15 Chomutov - Ovčáry 2:0 (1:0)
    So 31.03. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary 2:0 (2:0)
    So 31.03. 10:15 Chrudim - Hlavice 4:0 (1:0)
    So 31.03. 10:15 SK Kladno - Slovan Liberec B 0:1 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Domažlice - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:1)
    So 31.03. 16:30 Kunice - Letohrad 5:1 (2:1)
    Ne 01.04. 16:30 Roudnice - Česká Lípa 4:1 (3:1)

    22.kolo

    So 07.04. 10:15 Pardubice - Kunice 2:1 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Letohrad - Roudnice 1:2 (1:2)
    So 07.04. 16:30 Hlavice - Vltavín 1:2 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Ovčáry - Písek 0:1 (0:0)
    Ne 08.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Chomutov 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 10:30 Karlovy Vary - Domažlice 2:0 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Česká Lípa - SK Kladno 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Králův Dvůr - Mladá Boleslav B 3:2 (3:0)
    St 25.04. 17:00 Slovan Liberec B - Chrudim 0:3 (0:2)

    23.kolo

    So 14.04. 10:15 Pardubice - Letohrad 4:0 (2:0)
    So 14.04. 10:15 Mladá Boleslav B - Ovčáry 3:0 (1:0)
    So 14.04. 10:15 Písek - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:1)
    So 14.04. 10:15 Chomutov - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    So 14.04. 10:15 Vltavín - Slovan Liberec B 3:0 (2:0)
    So 14.04. 10:15 Chrudim - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 14.04. 10:15 SK Kladno - Roudnice 1:2 (0:2)
    So 14.04. 16:30 Kunice - Králův Dvůr 1:1 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Domažlice - Hlavice 4:0 (2:0)

    33.kolo

    St 18.04. 17:00 Hlavice - Letohrad 1:2 (0:1)
    St 18.04. 17:00 Karlovy Vary - Slovan Liberec B 1:1 (1:0)
    St 18.04. 17:00 Viktoria Plzeň B - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    St 18.04. 17:00 Ovčáry - Roudnice 1:1 (1:1)
    St 18.04. 17:00 Králův Dvůr - SK Kladno 2:0 (1:0)
    St 18.04. 17:00 Pardubice - Chrudim 0:2 (0:2)
    St 18.04. 17:00 Kunice - Vltavín 1:0 (0:0)
    St 18.04. 17:00 Mladá Boleslav B - Domažlice 0:0 (0:0)
    St 18.04. 17:00 Písek - Chomutov 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 21.04. 14:00 Slovan Liberec B - Domažlice 3:1 (2:1)
    So 21.04. 17:00 Letohrad - SK Kladno 1:2 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Hlavice - Chomutov 0:2 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Ovčáry - Kunice 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Mladá Boleslav B 1:1 (0:0)
    Ne 22.04. 10:30 Karlovy Vary - Písek 2:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Roudnice - Chrudim 1:3 (0:2)
    Ne 22.04. 17:00 Česká Lípa - Vltavín 3:1 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Králův Dvůr - Pardubice 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 28.04. 10:15 Pardubice - Ovčáry 1:2 (1:1)
    So 28.04. 10:15 Mladá Boleslav B - Karlovy Vary 5:0 (3:0)
    So 28.04. 10:15 Písek - Hlavice 3:1 (1:0)
    So 28.04. 10:15 Chomutov - Slovan Liberec B 4:0 (3:0)
    So 28.04. 10:15 Vltavín - Roudnice 3:1 (3:1)
    So 28.04. 10:15 Chrudim - SK Kladno 4:2 (3:1)
    So 28.04. 17:00 Kunice - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 10:15 Domažlice - Česká Lípa 2:0 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Králův Dvůr - Letohrad 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 05.05. 10:15 SK Kladno - Vltavín 2:3 (2:1)
    So 05.05. 17:00 Letohrad - Chrudim 1:2 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Hlavice - Mladá Boleslav B 2:0 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Ovčáry - Králův Dvůr 3:1 (1:0)
    Ne 06.05. 10:15 Slovan Liberec B - Písek 3:1 (1:1)
    Ne 06.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Pardubice 2:1 (2:0)
    Ne 06.05. 10:30 Karlovy Vary - Kunice 0:3 (0:3)
    Ne 06.05. 17:00 Roudnice - Domažlice 1:2 (0:2)
    Ne 06.05. 17:00 Česká Lípa - Chomutov 0:5 (0:0)

    34.kolo

    St 09.05. 14:00 Slovan Liberec B - Hlavice 1:3 (0:2)
    St 09.05. 16:00 Roudnice - Viktoria Plzeň B 3:0 (2:0)
    St 09.05. 17:00 Letohrad - Písek 1:3 (1:1)
    St 09.05. 17:00 Chomutov - Mladá Boleslav B 2:1 (2:1)
    St 09.05. 17:00 Domažlice - Kunice 2:0 (1:0)
    St 09.05. 17:00 Vltavín - Pardubice 0:3 (0:2)
    St 09.05. 17:00 Chrudim - Králův Dvůr 2:1 (1:0)
    St 09.05. 17:00 SK Kladno - Ovčáry 2:0 (1:0)
    St 09.05. 17:00 Česká Lípa - Karlovy Vary 1:1 (1:0)

    27.kolo

    So 12.05. 10:15 Pardubice - Karlovy Vary 5:0 (2:0)
    So 12.05. 10:15 Písek - Česká Lípa 2:3 (0:1)
    So 12.05. 10:15 Chomutov - Roudnice 2:0 (1:0)
    So 12.05. 10:15 Vltavín - Chrudim 0:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Ovčáry - Letohrad 2:0 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Kunice - Hlavice 4:0 (3:0)
    Ne 13.05. 10:15 Mladá Boleslav B - Slovan Liberec B 3:2 (3:2)
    Ne 13.05. 10:15 Domažlice - SK Kladno 2:0 (2:0)
    Ne 13.05. 17:00 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 3:2 (2:0)

    28.kolo

    So 19.05. 10:15 Chrudim - Domažlice 1:5 (0:1)
    So 19.05. 10:15 SK Kladno - Chomutov 1:0 (0:0)
    So 19.05. 15:00 Letohrad - Vltavín 2:1 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Hlavice - Pardubice 0:5 (0:4)
    Ne 20.05. 10:15 Slovan Liberec B - Kunice 0:4 (0:0)
    Ne 20.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Ovčáry 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 10:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr 0:2 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Roudnice - Písek 4:3 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Česká Lípa - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)

    29.kolo

    So 26.05. 10:15 Pardubice - Slovan Liberec B 6:0 (2:0)
    So 26.05. 10:15 Mladá Boleslav B - Roudnice 6:2 (2:0)
    So 26.05. 10:15 Písek - SK Kladno 1:0 (1:0)
    So 26.05. 10:15 Chomutov - Chrudim 3:1 (0:0)
    So 26.05. 14:00 Kunice - Česká Lípa 1:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Ovčáry - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Domažlice - Vltavín 1:2 (0:1)
    Ne 27.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Letohrad 1:2 (0:2)
    Ne 27.05. 17:00 Králův Dvůr - Hlavice 4:1 (1:0)

    30.kolo

    01.06. 17:30 Vltavín - Chomutov 1:2 (0:0)
    So 02.06. 10:15 Chrudim - Písek 1:0 (0:0)
    So 02.06. 10:15 SK Kladno - Mladá Boleslav B 0:1 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Letohrad - Domažlice 1:0 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Hlavice - Ovčáry 3:2 (1:1)
    Ne 03.06. 10:15 Slovan Liberec B - Králův Dvůr 2:3 (0:2)
    Ne 03.06. 10:30 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň B 3:1 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Roudnice - Kunice 1:1 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Česká Lípa - Pardubice 2:0 (1:0)

    31.kolo

    St 06.06. 17:00 Ovčáry - Slovan Liberec B 0:1 (0:0)
    St 06.06. 17:30 Písek - Vltavín 3:2 (1:1)
    So 09.06. 10:15 Pardubice - Roudnice 4:0 (2:0)
    So 09.06. 10:15 Mladá Boleslav B - Chrudim 4:2 (2:0)
    So 09.06. 10:15 Chomutov - Domažlice 1:0 (0:0)
    So 09.06. 15:00 Králův Dvůr - Česká Lípa 4:1 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Kunice - SK Kladno 2:1 (1:1)
    Ne 10.06. 10:15 Viktoria Plzeň B - Hlavice 4:2 (2:1)
    Ne 10.06. 10:30 Karlovy Vary - Letohrad 3:2 (2:0)

    32.kolo

    Út 01.05. 17:00 Vltavín - Mladá Boleslav B 1:3 (0:0)
    Út 01.05. 17:00 Slovan Liberec B - Viktoria Plzeň B 2:4 (1:3)
    St 16.05. 17:00 Hlavice - Karlovy Vary 5:1 (0:0)
    St 06.06. 17:00 Letohrad - Chomutov 4:4 (1:2)
    St 06.06. 17:00 Roudnice - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    St 13.06. 17:00 Domažlice - Písek 1:1 (0:0)
    St 13.06. 17:00 SK Kladno - Pardubice 0:5 (0:3)
    So 16.06. 10:15 Chrudim - Kunice 4:1 (2:0)
    So 16.06. 11:00 Česká Lípa - Ovčáry 3:0 (3:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 24 5 5 67:34 77
    2. 34 21 5 8 81:32 68
    3. 34 16 12 6 59:32 60
    4. 34 15 7 12 71:50 52
    5. 34 16 3 15 55:61 51
    6. 34 15 5 14 65:50 50
    7. 34 15 5 14 68:63 50
    8. 34 14 8 12 44:50 50
    9. 34 14 6 14 50:51 48
    10. 34 14 5 15 50:47 47
    11. 34 14 3 17 39:54 45
    12. 34 12 8 14 37:58 44
    13. 34 12 6 16 55:63 42
    14. 34 12 6 16 45:56 42
    15. 34 12 2 20 45:72 38
    16. 34 11 4 19 44:67 37
    17. 34 10 3 21 48:64 33
    18. 34 8 9 17 44:63 33