Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 3320
  • Návštěvy: 83/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25840
    Týden:
    83
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    12.08. 18:00 Rokycany - Bohemians 1905 B 4:0 (1:0)
    So 13.08. 10:15 Strakonice - Hor. Měcholupy 4:0 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Votice - Čížová 2:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Tachov - Táborsko B 0:0 (0:0)
    Ne 14.08. 16:00 Koloveč - Slavia Praha B 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Český Krumlov - Hořovicko 1:4 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Benešov - Štěchovice 3:2 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Milevsko - Dukla Praha B 0:2 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Slavia Praha B - Dukla Praha B 4:1 (3:0)
    So 20.08. 00:00 Táborsko B - Milevsko 3:2 (1:2)
    So 20.08. 00:00 Štěchovice - Tachov 5:0 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Hor. Měcholupy - Benešov 2:0 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Čížová - Strakonice 0:4 (0:3)
    So 20.08. 00:00 Hořovicko - Votice 2:0 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Bohemians 1905 B - Český Krumlov 4:1 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Koloveč - Rokycany 0:0 (0:0)

    3.kolo

    26.08. 18:00 Rokycany - Slavia Praha B 1:2 (0:0)
    So 27.08. 10:15 Strakonice - Hořovicko 1:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Votice - Bohemians 1905 B 5:0 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Tachov - Hor. Měcholupy 3:4 (0:2)
    Ne 28.08. 10:15 Dukla Praha B - Táborsko B 2:1 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Český Krumlov - Koloveč 2:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Benešov - Čížová 4:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Milevsko - Štěchovice 2:0 (0:0)

    4.kolo

    02.09. 18:00 Rokycany - Český Krumlov 4:1 (2:1)
    So 03.09. 10:15 Slavia Praha B - Táborsko B 3:4 (0:1)
    So 03.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Strakonice 0:2 (0:1)
    So 03.09. 10:30 Hořovicko - Benešov 0:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Čížová - Tachov 2:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Koloveč - Votice 2:1 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Štěchovice - Dukla Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Milevsko 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Strakonice - Koloveč 2:2 (2:1)
    So 10.09. 17:00 Votice - Rokycany 1:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Benešov - Bohemians 1905 B 3:1 (3:1)
    So 10.09. 17:00 Tachov - Hořovicko 2:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Táborsko B - Štěchovice 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Dukla Praha B - Hor. Měcholupy 3:3 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Český Krumlov - Slavia Praha B 1:5 (0:5)
    Ne 11.09. 17:00 Milevsko - Čížová 4:1 (1:1)

    6.kolo

    16.09. 17:00 Rokycany - Strakonice 0:2 (0:0)
    So 17.09. 10:15 Slavia Praha B - Štěchovice 2:3 (1:2)
    So 17.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Tachov 0:2 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Čížová - Dukla Praha B 0:0 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Hořovicko - Milevsko 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Koloveč - Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 16:30 Hor. Měcholupy - Táborsko B 3:1 (0:1)
    Ne 18.09. 16:30 Český Krumlov - Votice 0:5 (0:4)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Strakonice - Český Krumlov 5:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Votice - Slavia Praha B 3:3 (0:3)
    So 24.09. 16:30 Tachov - Koloveč 0:3 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Táborsko B - Čížová 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 10:15 Dukla Praha B - Hořovicko 1:3 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Benešov - Rokycany 2:1 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Milevsko - Bohemians 1905 B 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Štěchovice - Hor. Měcholupy 0:2 (0:2)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 Slavia Praha B - Hor. Měcholupy 2:2 (1:0)
    So 01.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Dukla Praha B 0:2 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Čížová - Štěchovice 1:0 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Hořovicko - Táborsko B 1:1 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Rokycany - Tachov 3:0 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Votice - Strakonice 3:0 (3:0)
    Ne 02.10. 16:00 Koloveč - Milevsko 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:00 Český Krumlov - Benešov 2:3 (0:3)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Strakonice - Slavia Praha B 2:2 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Tachov - Český Krumlov 0:2 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Táborsko B - Bohemians 1905 B 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 10:15 Dukla Praha B - Koloveč 5:2 (2:1)
    Ne 09.10. 16:00 Benešov - Votice 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Milevsko - Rokycany 1:0 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Štěchovice - Hořovicko 1:0 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Hor. Měcholupy - Čížová 7:0 (3:0)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Slavia Praha B - Čížová 3:0 (1:0)
    So 15.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Štěchovice 0:2 (0:1)
    So 15.10. 10:15 Strakonice - Benešov 0:1 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Hořovicko - Hor. Měcholupy 1:2 (1:2)
    So 15.10. 15:30 Rokycany - Dukla Praha B 0:0 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Votice - Tachov 1:2 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Koloveč - Táborsko B 1:2 (0:2)
    Ne 16.10. 15:30 Český Krumlov - Milevsko 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 22.10. 15:30 Tachov - Strakonice 2:2 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Táborsko B - Rokycany 5:0 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Hor. Měcholupy - Bohemians 1905 B 5:0 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Čížová - Hořovicko 1:1 (0:1)
    Ne 23.10. 10:15 Dukla Praha B - Český Krumlov 5:0 (3:0)
    Ne 23.10. 15:30 Benešov - Slavia Praha B 1:2 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Milevsko - Votice 0:3 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Štěchovice - Koloveč 3:1 (1:1)

    12.kolo

    So 29.10. 10:15 Slavia Praha B - Hořovicko 1:1 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Čížová 2:2 (1:0)
    So 29.10. 10:15 Strakonice - Milevsko 2:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Rokycany - Štěchovice 2:2 (2:2)
    So 29.10. 14:30 Votice - Dukla Praha B 2:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Koloveč - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Český Krumlov - Táborsko B 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Benešov - Tachov 2:1 (1:1)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Tachov - Slavia Praha B 2:2 (2:2)
    So 05.11. 14:00 Čížová - Koloveč 4:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Hořovicko - Bohemians 1905 B 2:0 (2:0)
    Ne 06.11. 10:15 Dukla Praha B - Strakonice 2:1 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Milevsko - Benešov 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Táborsko B - Votice 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Štěchovice - Český Krumlov 1:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Hor. Měcholupy - Rokycany 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 Slavia Praha B - Bohemians 1905 B 6:0 (3:0)
    So 12.11. 10:15 Strakonice - Táborsko B 2:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Rokycany - Čížová 1:4 (0:3)
    So 12.11. 14:00 Votice - Štěchovice 4:2 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Tachov - Milevsko 0:1 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Koloveč - Hořovicko 0:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Český Krumlov - Hor. Měcholupy 0:1 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 Benešov - Dukla Praha B 2:0 (1:0)

    15.kolo

    Čt 17.11. 13:30 Milevsko - Slavia Praha B 1:2 (0:0)
    So 19.11. 10:15 Bohemians 1905 B - Koloveč 2:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Táborsko B - Benešov 0:2 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Čížová - Český Krumlov 3:0 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Hořovicko - Rokycany 2:1 (2:0)
    Ne 20.11. 10:15 Dukla Praha B - Tachov 1:2 (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Štěchovice - Strakonice 2:4 (2:2)
    Ne 20.11. 13:30 Hor. Měcholupy - Votice 2:3 (0:1)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 Slavia Praha B - Koloveč 3:3 (0:2)
    So 10.03. 14:30 Hořovicko - Český Krumlov 2:2 (1:1)
    Ne 11.03. 10:15 Bohemians 1905 B - Rokycany 5:1 (2:0)
    Ne 11.03. 10:15 Dukla Praha B - Milevsko 6:1 (4:1)
    Ne 11.03. 11:00 Táborsko B - Tachov 2:1 (0:1)
    Ne 11.03. 14:30 Hor. Měcholupy - Strakonice 0:0 (0:0)
    Ne 11.03. 14:30 Štěchovice - Benešov 1:1 (1:1)
    St 28.03. 00:00 Čížová - Votice 0:4 (0:1)

    17.kolo

    So 17.03. 10:15 Strakonice - Čížová 0:1 (0:0)
    So 17.03. 15:00 Milevsko - Táborsko B 0:1 (0:0)
    So 17.03. 15:00 Tachov - Štěchovice 1:1 (0:0)
    So 17.03. 15:00 Votice - Hořovicko 0:1 (0:1)
    So 17.03. 15:00 Rokycany - Koloveč 4:1 (1:1)
    Ne 18.03. 10:15 Dukla Praha B - Slavia Praha B 2:2 (1:1)
    Ne 18.03. 15:00 Benešov - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Český Krumlov - Bohemians 1905 B 0:2 (0:0)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Slavia Praha B - Rokycany 0:1 (0:0)
    So 24.03. 11:30 Čížová - Benešov 1:1 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Bohemians 1905 B - Votice 1:2 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Hořovicko - Strakonice 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Táborsko B - Dukla Praha B 4:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Hor. Měcholupy - Tachov 6:0 (3:0)
    Ne 25.03. 15:00 Štěchovice - Milevsko 1:2 (0:1)
    Ne 25.03. 16:00 Koloveč - Český Krumlov 1:2 (1:1)

    19.kolo

    So 31.03. 10:15 Táborsko B - Slavia Praha B 2:0 (1:0)
    So 31.03. 10:15 Dukla Praha B - Štěchovice 3:4 (1:2)
    So 31.03. 10:15 Strakonice - Bohemians 1905 B 1:1 (1:1)
    So 31.03. 16:30 Milevsko - Hor. Měcholupy 0:2 (0:1)
    So 31.03. 16:30 Tachov - Čížová 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 16:30 Benešov - Hořovicko 3:2 (0:1)
    Ne 01.04. 16:30 Votice - Koloveč 2:1 (1:1)
    Ne 01.04. 16:30 Český Krumlov - Rokycany 2:0 (2:0)

    20.kolo

    St 04.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Dukla Praha B 1:0 (1:0)
    So 07.04. 10:15 Slavia Praha B - Český Krumlov 2:0 (0:0)
    So 07.04. 10:15 Bohemians 1905 B - Benešov 3:0 (2:0)
    So 07.04. 16:30 Rokycany - Votice 0:1 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Hořovicko - Tachov 0:1 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Čížová - Milevsko 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 16:00 Koloveč - Strakonice 0:1 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Štěchovice - Táborsko B 3:2 (1:1)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Strakonice - Rokycany 2:1 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Tachov - Bohemians 1905 B 1:1 (1:1)
    So 14.04. 16:30 Votice - Český Krumlov 1:1 (0:1)
    Ne 15.04. 10:15 Dukla Praha B - Čížová 5:0 (3:0)
    Ne 15.04. 11:00 Táborsko B - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Štěchovice - Slavia Praha B 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 16:30 Milevsko - Hořovicko 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:30 Benešov - Koloveč 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 Slavia Praha B - Votice 6:1 (3:0)
    So 21.04. 10:15 Bohemians 1905 B - Milevsko 2:2 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Rokycany - Benešov 2:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Hořovicko - Dukla Praha B 3:0 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Čížová - Táborsko B 2:1 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Koloveč - Tachov 4:1 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Český Krumlov - Strakonice 0:2 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Štěchovice 2:0 (2:0)

    23.kolo

    27.04. 17:00 Dukla Praha B - Bohemians 1905 B 4:2 (2:1)
    So 28.04. 10:15 Strakonice - Votice 2:0 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Tachov - Rokycany 3:0 (2:0)
    Ne 29.04. 10:15 Táborsko B - Hořovicko 1:1 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Slavia Praha B 1:1 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Štěchovice - Čížová 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Milevsko - Koloveč 2:1 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Benešov - Český Krumlov 3:1 (1:0)

    24.kolo

    04.05. 18:00 Rokycany - Milevsko 3:0 (1:0)
    So 05.05. 10:15 Slavia Praha B - Strakonice 0:3 (0:2)
    So 05.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Táborsko B 1:1 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Hořovicko - Štěchovice 1:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Čížová - Hor. Měcholupy 1:1 (0:0)
    Ne 06.05. 16:00 Votice - Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 16:00 Koloveč - Dukla Praha B 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Český Krumlov - Tachov 0:0 (0:0)

    25.kolo

    So 12.05. 11:00 Tachov - Votice 5:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Čížová - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 10:15 Táborsko B - Koloveč 3:1 (1:0)
    Ne 13.05. 10:15 Dukla Praha B - Rokycany 2:3 (2:0)
    Ne 13.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Hořovicko 3:0 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Štěchovice - Bohemians 1905 B 2:1 (2:0)
    Ne 13.05. 17:00 Milevsko - Český Krumlov 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Benešov - Strakonice 0:3 (0:2)

    26.kolo

    18.05. 17:00 Rokycany - Táborsko B 3:0 (0:0)
    So 19.05. 10:15 Strakonice - Tachov 3:3 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Hořovicko - Čížová 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 14:00 Slavia Praha B - Benešov 1:2 (0:1)
    Ne 20.05. 16:00 Votice - Milevsko 2:0 (1:0)
    Ne 20.05. 16:00 Koloveč - Štěchovice 5:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Český Krumlov - Dukla Praha B 2:1 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Bohemians 1905 B - Hor. Měcholupy 1:2 (1:1)

    27.kolo

    25.05. 17:00 Čížová - Bohemians 1905 B 3:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Hořovicko - Slavia Praha B 2:1 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Tachov - Benešov 2:1 (1:0)
    Ne 27.05. 10:15 Táborsko B - Český Krumlov 1:3 (1:2)
    Ne 27.05. 10:15 Dukla Praha B - Votice 5:0 (3:0)
    Ne 27.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Koloveč 2:1 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Štěchovice - Rokycany 2:6 (0:4)
    Ne 27.05. 17:00 Milevsko - Strakonice 0:1 (0:1)

    28.kolo

    St 23.05. 17:00 Strakonice - Dukla Praha B 2:1 (1:1)
    01.06. 18:00 Rokycany - Hor. Měcholupy 2:3 (0:2)
    So 02.06. 10:15 Slavia Praha B - Tachov 2:0 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Votice - Táborsko B 5:0 (1:0)
    Ne 03.06. 16:00 Koloveč - Čížová 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Benešov - Milevsko 4:0 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Český Krumlov - Štěchovice 1:1 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Bohemians 1905 B - Hořovicko 2:3 (1:0)

    29.kolo

    St 02.05. 17:30 Bohemians 1905 B - Slavia Praha B 0:3 (0:0)
    St 06.06. 18:00 Čížová - Rokycany 0:4 (0:2)
    08.06. 17:30 Hořovicko - Koloveč 2:2 (1:1)
    08.06. 17:30 Štěchovice - Votice 2:4 (1:1)
    So 09.06. 14:00 Milevsko - Tachov 2:0 (1:0)
    Ne 10.06. 10:15 Táborsko B - Strakonice 0:3 (0:2)
    Ne 10.06. 10:15 Dukla Praha B - Benešov 1:3 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Hor. Měcholupy - Český Krumlov 0:1 (0:1)

    30.kolo

    Út 08.05. 17:00 Slavia Praha B - Milevsko 1:1 (0:1)
    St 09.05. 17:30 Koloveč - Bohemians 1905 B 4:0 (3:0)
    St 30.05. 17:00 Český Krumlov - Čížová 2:0 (1:0)
    St 06.06. 17:00 Tachov - Dukla Praha B 5:1
    St 06.06. 17:30 Votice - Hor. Měcholupy 4:7 (0:5)
    15.06. 18:00 Benešov - Táborsko B 1:1 (0:0)
    15.06. 18:00 Rokycany - Hořovicko 1:4 (0:1)
    So 16.06. 10:15 Strakonice - Štěchovice 1:0 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 8 3 70:28 65
    2. 30 19 6 5 57:23 63
    3. 30 19 4 7 52:30 61
    4. 30 16 2 12 59:51 50
    5. 30 13 10 7 65:40 49
    6. 30 14 7 9 41:31 49
    7. 30 11 9 10 40:41 42
    8. 30 11 5 14 42:54 38
    9. 30 11 3 16 48:51 36
    10. 30 9 8 13 40:51 35
    11. 30 9 8 13 28:53 35
    12. 30 10 4 16 55:55 34
    13. 30 10 4 16 25:44 34
    14. 30 8 6 16 43:48 30
    15. 30 8 6 16 29:59 30
    16. 30 5 6 19 32:67 21