Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 3321
  • Návštěvy: 125/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28338
    Týden:
    125
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    1.kolo

    12.08. 19:00 Blšany - Litol 2:2 (1:2)
    So 13.08. 10:15 Český Dub - Motorlet Praha 1:3 (1:0)
    So 13.08. 10:15 Teplice B - Vyšehrad 1:3 (1:2)
    So 13.08. 17:00 Vilémov - Žatec 1:0 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Př. Kopanina - Čelákovice 2:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Souš - Brozany 1:1 (1:1)
    Ne 14.08. 10:15 Meteor - Neratovice 5:0 (3:0)
    Ne 14.08. 17:00 Zápy - Jirny 2:5 (0:3)

    2.kolo

    So 20.08. 10:15 Čelákovice - Souš 1:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Motorlet Praha - Teplice B 1:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Litol - Český Dub 2:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Vilémov - Blšany 2:1 (2:0)
    Ne 21.08. 10:15 Vyšehrad - Př. Kopanina 3:0 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Žatec - Neratovice 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Jirny - Meteor 7:0 (3:0)
    Ne 21.08. 17:00 Brozany - Zápy 1:3 (0:2)

    3.kolo

    26.08. 19:00 Blšany - Žatec 1:1 (0:0)
    So 27.08. 10:15 Český Dub - Vilémov 2:2 (0:2)
    So 27.08. 10:15 Teplice B - Litol 7:1 (4:0)
    So 27.08. 17:00 Př. Kopanina - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Souš - Vyšehrad 5:1 (4:0)
    Ne 28.08. 10:15 Meteor - Brozany 2:1 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Zápy - Čelákovice 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Neratovice - Jirny 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Čelákovice - Meteor 1:1 (0:0)
    So 03.09. 10:30 Blšany - Český Dub 1:3 (0:2)
    So 03.09. 17:00 Motorlet Praha - Souš 5:2 (2:0)
    So 03.09. 17:00 Litol - Př. Kopanina 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 10:15 Vyšehrad - Zápy 0:1 (0:1)
    Ne 04.09. 15:00 Vilémov - Teplice B 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Žatec - Jirny 2:4 (1:2)
    Ne 04.09. 17:00 Brozany - Neratovice 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Český Dub - Žatec 0:4 (0:3)
    So 10.09. 10:15 Teplice B - Blšany 4:4 (4:3)
    So 10.09. 17:00 Př. Kopanina - Vilémov 0:1 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Souš - Litol 6:1 (2:0)
    Ne 11.09. 10:15 Meteor - Vyšehrad 2:3 (2:2)
    Ne 11.09. 17:00 Zápy - Motorlet Praha 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Neratovice - Čelákovice 1:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Jirny - Brozany 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:15 Čelákovice - Jirny 1:2 (0:1)
    So 17.09. 10:15 Český Dub - Teplice B 0:0 (0:0)
    So 17.09. 10:30 Blšany - Př. Kopanina 1:2 (0:2)
    So 17.09. 16:30 Motorlet Praha - Meteor 3:1 (1:1)
    So 17.09. 16:30 Litol - Zápy 1:2 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Vilémov - Souš 3:1 (1:0)
    Ne 18.09. 10:15 Vyšehrad - Neratovice 3:2 (2:1)
    Ne 18.09. 16:30 Žatec - Brozany 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Teplice B - Žatec 2:3 (1:2)
    So 24.09. 16:30 Př. Kopanina - Český Dub 1:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Souš - Blšany 5:0 (1:0)
    Ne 25.09. 10:15 Meteor - Litol 1:2 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Zápy - Vilémov 3:1 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Neratovice - Motorlet Praha 1:3 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Jirny - Vyšehrad 3:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Brozany - Čelákovice 6:0 (1:0)

    8.kolo

    30.09. 19:00 Blšany - Zápy 1:2 (0:1)
    So 01.10. 10:15 Český Dub - Souš 3:3 (2:1)
    So 01.10. 10:15 Teplice B - Př. Kopanina 2:0 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Motorlet Praha - Jirny 2:1 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Litol - Neratovice 2:2 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Vilémov - Meteor 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 10:15 Vyšehrad - Brozany 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:00 Žatec - Čelákovice 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Čelákovice - Vyšehrad 2:1 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Př. Kopanina - Žatec 2:3 (0:2)
    So 08.10. 16:00 Souš - Teplice B 5:5 (3:3)
    Ne 09.10. 10:15 Meteor - Blšany 5:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Zápy - Český Dub 4:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Neratovice - Vilémov 1:1 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Jirny - Litol 5:0 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Brozany - Motorlet Praha 3:2 (1:1)

    10.kolo

    14.10. 19:00 Blšany - Neratovice 0:1 (0:1)
    So 15.10. 10:15 Český Dub - Meteor 2:5 (0:3)
    So 15.10. 10:15 Teplice B - Zápy 0:2 (0:1)
    So 15.10. 15:30 Motorlet Praha - Čelákovice 2:1 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Litol - Brozany 2:1 (1:1)
    So 15.10. 15:30 Vilémov - Jirny 1:3 (1:2)
    So 15.10. 15:30 Př. Kopanina - Souš 1:1 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Žatec - Vyšehrad 2:1 (2:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Čelákovice - Litol 4:2 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Souš - Žatec 3:0 (1:0)
    Ne 23.10. 10:15 Meteor - Teplice B 4:1 (1:1)
    Ne 23.10. 10:15 Vyšehrad - Motorlet Praha 3:3 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Zápy - Př. Kopanina 6:0 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Neratovice - Český Dub 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Jirny - Blšany 3:1 (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Brozany - Vilémov 3:2 (2:0)

    12.kolo

    28.10. 19:00 Blšany - Brozany 1:3 (0:2)
    So 29.10. 10:15 Český Dub - Jirny 1:3 (0:1)
    So 29.10. 10:15 Teplice B - Neratovice 0:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Litol - Vyšehrad 0:2 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Vilémov - Čelákovice 2:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Př. Kopanina - Meteor 1:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Souš - Zápy 1:5 (0:4)
    Ne 30.10. 14:30 Žatec - Motorlet Praha 3:1 (2:1)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Čelákovice - Blšany 2:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Motorlet Praha - Litol 4:1 (2:0)
    Ne 06.11. 10:15 Meteor - Souš 1:2 (0:0)
    Ne 06.11. 10:15 Vyšehrad - Vilémov 5:0 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Zápy - Žatec 3:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Neratovice - Př. Kopanina 2:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Jirny - Teplice B 7:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Brozany - Český Dub 7:2 (2:0)

    14.kolo

    Čt 10.11. 19:00 Blšany - Vyšehrad 0:4 (0:1)
    So 12.11. 10:15 Český Dub - Čelákovice 3:1 (2:0)
    So 12.11. 10:15 Teplice B - Brozany 4:1 (3:1)
    So 12.11. 14:00 Vilémov - Motorlet Praha 7:0 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Př. Kopanina - Jirny 1:2 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Souš - Neratovice 3:2 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Žatec - Litol 2:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Zápy - Meteor 1:3 (0:2)

    15.kolo

    So 19.11. 10:15 Čelákovice - Teplice B 1:1 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Motorlet Praha - Blšany 2:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Litol - Vilémov 2:1 (1:1)
    Ne 20.11. 10:15 Meteor - Žatec 1:0 (0:0)
    Ne 20.11. 10:15 Vyšehrad - Český Dub 4:1 (2:1)
    Ne 20.11. 13:30 Neratovice - Zápy 0:1 (0:1)
    Ne 20.11. 13:30 Jirny - Souš 3:2 (2:1)
    Ne 20.11. 13:30 Brozany - Př. Kopanina 6:1 (3:0)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 Čelákovice - Př. Kopanina 2:1 (0:0)
    So 10.03. 14:30 Litol - Blšany 3:0k
    So 10.03. 14:30 Motorlet Praha - Český Dub 6:0 (2:0)
    Ne 11.03. 10:15 Vyšehrad - Teplice B 0:1 (0:0)
    Ne 11.03. 14:30 Žatec - Vilémov 2:1 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 Brozany - Souš 1:2 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 Neratovice - Meteor 0:0 (0:0)
    St 04.04. 00:00 Jirny - Zápy 2:1 (2:0)

    17.kolo

    So 17.03. 10:15 Teplice B - Motorlet Praha 0:2 (0:0)
    So 17.03. 10:15 Český Dub - Litol 1:2 (1:0)
    So 17.03. 10:30 Blšany - Vilémov 0:2 (0:1)
    So 17.03. 15:00 Souš - Čelákovice 5:2 (2:0)
    So 17.03. 15:00 Př. Kopanina - Vyšehrad 0:1 (0:0)
    Ne 18.03. 10:15 Meteor - Jirny 3:2 (2:0)
    Ne 18.03. 15:00 Neratovice - Žatec 5:2 (1:1)
    Ne 18.03. 15:00 Zápy - Brozany 2:1 (0:1)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Čelákovice - Zápy 0:3 (0:2)
    So 24.03. 15:00 Vilémov - Český Dub 2:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Litol - Teplice B 3:1 (2:1)
    So 24.03. 15:00 Motorlet Praha - Př. Kopanina 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 10:15 Vyšehrad - Souš 3:2 (2:0)
    Ne 25.03. 14:30 Jirny - Neratovice 3:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Žatec - Blšany 3:0k
    Ne 25.03. 15:00 Brozany - Meteor 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 31.03. 10:15 Teplice B - Vilémov 1:3 (1:2)
    So 31.03. 10:15 Český Dub - Blšany 1:3 (1:1)
    So 31.03. 16:30 Souš - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    So 31.03. 16:30 Př. Kopanina - Litol 1:1 (1:1)
    Ne 01.04. 10:15 Meteor - Čelákovice 3:0 (1:0)
    Ne 01.04. 14:30 Jirny - Žatec 4:2 (2:0)
    Ne 01.04. 16:30 Neratovice - Brozany 2:1 (0:0)
    Ne 01.04. 16:30 Zápy - Vyšehrad 2:1 (2:1)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Čelákovice - Neratovice 0:2 (0:1)
    So 07.04. 10:30 Blšany - Teplice B 0:5 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Litol - Souš 4:0 (3:0)
    So 07.04. 16:30 Motorlet Praha - Zápy 1:3 (0:2)
    Ne 08.04. 10:15 Vyšehrad - Meteor 2:1 (2:0)
    Ne 08.04. 14:00 Vilémov - Př. Kopanina 6:0 (3:0)
    Ne 08.04. 16:30 Žatec - Český Dub 2:0 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Brozany - Jirny 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Teplice B - Český Dub 5:0 (4:0)
    So 14.04. 16:30 Souš - Vilémov 0:0 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Př. Kopanina - Blšany 4:1 (1:0)
    Ne 15.04. 10:15 Meteor - Motorlet Praha 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 14:30 Jirny - Čelákovice 10:0 (4:0)
    Ne 15.04. 16:30 Brozany - Žatec 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:30 Neratovice - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    Ne 15.04. 16:30 Zápy - Litol 1:1 (1:1)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 Český Dub - Př. Kopanina 0:4 (0:1)
    So 21.04. 10:15 Čelákovice - Brozany 0:0 (0:0)
    So 21.04. 10:30 Blšany - Souš 1:3 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Litol - Meteor 0:1 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Motorlet Praha - Neratovice 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 10:15 Vyšehrad - Jirny 1:2 (1:0)
    Ne 22.04. 14:00 Vilémov - Zápy 0:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Žatec - Teplice B 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 28.04. 10:15 Čelákovice - Žatec 0:1 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Souš - Český Dub 3:0
    So 28.04. 17:00 Př. Kopanina - Teplice B 2:0 (0:0)
    Ne 29.04. 10:15 Meteor - Vilémov 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 15:00 Jirny - Motorlet Praha 3:1 (2:0)
    Ne 29.04. 17:00 Brozany - Vyšehrad 4:0 (2:0)
    Ne 29.04. 17:00 Neratovice - Litol 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Zápy - Blšany 7:0 (4:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 Teplice B - Souš 9:1 (4:0)
    So 05.05. 10:15 Český Dub - Zápy 0:3 (0:3)
    So 05.05. 10:30 Blšany - Meteor 1:7 (0:4)
    So 05.05. 17:00 Vilémov - Neratovice 4:2 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Litol - Jirny 0:4 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Motorlet Praha - Brozany 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 10:15 Vyšehrad - Čelákovice 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Žatec - Př. Kopanina 3:2 (1:0)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Čelákovice - Motorlet Praha 1:5 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Souš - Př. Kopanina 2:0 (0:0)
    Ne 13.05. 10:15 Vyšehrad - Žatec 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 10:15 Meteor - Český Dub 5:0 (3:0)
    Ne 13.05. 15:00 Jirny - Vilémov 6:1 (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 Brozany - Litol 3:0 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Neratovice - Blšany 3:0 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Zápy - Teplice B 3:0 (2:0)

    26.kolo

    So 19.05. 10:15 Teplice B - Meteor 1:1 (1:1)
    So 19.05. 10:15 Český Dub - Neratovice 1:1 (1:1)
    So 19.05. 10:30 Blšany - Jirny 1:8 (0:4)
    So 19.05. 17:00 Př. Kopanina - Zápy 0:1 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Vilémov - Brozany 1:3 (0:2)
    So 19.05. 17:00 Litol - Čelákovice 3:3 (0:2)
    So 19.05. 17:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 2:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Žatec - Souš 4:1 (2:0)

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Čelákovice - Vilémov 2:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Motorlet Praha - Žatec 4:0 (0:0)
    Ne 27.05. 10:15 Vyšehrad - Litol 8:3 (4:2)
    Ne 27.05. 10:15 Meteor - Př. Kopanina 4:0 (1:0)
    Ne 27.05. 15:00 Jirny - Český Dub 7:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Brozany - Blšany 3:0 (2:0)
    Ne 27.05. 17:00 Neratovice - Teplice B 0:3 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Zápy - Souš 2:1 (1:1)

    28.kolo

    So 02.06. 10:15 Teplice B - Jirny 4:5 (3:1)
    So 02.06. 10:15 Český Dub - Brozany 0:3 (0:1)
    So 02.06. 10:30 Blšany - Čelákovice 1:10 (0:2)
    So 02.06. 17:00 Souš - Meteor 1:3 (0:2)
    So 02.06. 17:00 Př. Kopanina - Neratovice 2:2 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Vilémov - Vyšehrad 3:2 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Litol - Motorlet Praha 1:5 (0:2)
    Ne 03.06. 17:00 Žatec - Zápy 2:1 (1:1)

    29.kolo

    So 09.06. 10:15 Čelákovice - Český Dub 1:1 (1:1)
    So 09.06. 17:00 Litol - Žatec 2:6 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Motorlet Praha - Vilémov 3:1 (1:0)
    Ne 10.06. 10:15 Vyšehrad - Blšany 3:1 (1:1)
    Ne 10.06. 10:15 Meteor - Zápy 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 15:00 Jirny - Př. Kopanina 7:0 (5:0)
    Ne 10.06. 17:00 Brozany - Teplice B 3:1 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Neratovice - Souš 0:1 (0:0)

    30.kolo

    St 30.05. 17:00 Teplice B - Čelákovice 5:1 (4:0)
    St 13.06. 17:00 Souš - Jirny 1:2 (1:1)
    St 13.06. 17:30 Žatec - Meteor 1:4 (0:1)
    15.06. 18:00 Blšany - Motorlet Praha 0:8 (0:1)
    So 16.06. 10:15 Český Dub - Vyšehrad 0:0 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Př. Kopanina - Brozany 0:1 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Vilémov - Litol 7:0 (3:0)
    Ne 17.06. 17:00 Zápy - Neratovice 2:0 (0:0)
    Správce soutěže: Karel Horňák

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 26 1 3 115:32 79
    2. 30 21 4 5 67:24 67
    3. 30 20 3 7 74:35 63
    4. 30 17 5 8 66:36 56
    5. 30 17 2 11 65:36 53
    6. 30 17 2 11 54:46 53
    7. 30 16 3 11 60:43 51
    8. 30 15 4 11 59:43 49
    9. 30 13 5 12 64:63 44
    10. 30 9 7 14 34:46 34
    11. 30 9 6 15 42:81 33
    12. 30 9 5 16 64:62 32
    13. 30 8 6 16 39:68 30
    14. 30 7 4 19 29:64 25
    15. 30 2 6 22 23:88 12
    16. 30 1 3 26 23:111 6