Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. června 2019
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 3338
  • Návštěvy: 124/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22371
    Týden:
    124
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 11:00 Jihlava B - Hlučín 1:2 (0:0)
    So 06.08. 16:30 Kroměříž - Sigma Olomouc B 0:2 (0:0)
    So 06.08. 16:30 Líšeň - Zbrojovka Brno B 4:2 (0:1)
    So 06.08. 16:30 Břeclav - FC Zlín B 1:0 (1:0)
    Ne 07.08. 10:15 Uničov - Baník Ostrava B 2:1 (0:1)
    Ne 07.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek 1:1 (1:0)
    Ne 07.08. 16:30 Zábřeh - Hulín 1:3 (0:1)
    Ne 07.08. 16:30 Rosice - HFK Olomouc 0:4 (0:2)

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Hlučín - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    So 13.08. 16:30 HFK Olomouc - Líšeň 4:1 (2:0)
    So 13.08. 16:30 Hulín - Kroměříž 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Břeclav 1:0 (1:0)
    Ne 14.08. 10:15 Baník Ostrava B - Rosice 2:1 (2:0)
    Ne 14.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Uničov 2:3 (1:2)
    Ne 14.08. 10:30 FC Zlín B - 1.FC Slovácko B 2:2 (2:0)
    Ne 14.08. 11:00 Jihlava B - Zábřeh 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 10:15 Frýdek-Místek - FC Zlín B 2:1 (0:1)
    So 20.08. 16:30 Kroměříž - Jihlava B 2:2 (0:2)
    So 20.08. 16:30 Rosice - Sigma Olomouc B 3:3 (2:2)
    So 20.08. 16:30 Líšeň - Baník Ostrava B 1:1 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Břeclav - HFK Olomouc 1:3 (1:0)
    Ne 21.08. 10:15 Uničov - Hulín 4:1 (1:1)
    Ne 21.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 4:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Zábřeh - Hlučín 4:2 (2:1)

    4.kolo

    So 27.08. 11:00 Jihlava B - Uničov 2:2 (2:1)
    So 27.08. 16:30 Hlučín - FC Zlín B 3:1 (0:0)
    So 27.08. 16:30 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko B 1:2 (1:1)
    So 27.08. 16:30 Hulín - Rosice 2:0 (0:0)
    Ne 28.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek 1:2 (0:1)
    Ne 28.08. 10:15 Baník Ostrava B - Břeclav 2:0 (2:0)
    Ne 28.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Líšeň 2:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Zábřeh - Kroměříž 3:1 (1:0)

    5.kolo

    So 03.09. 10:15 Líšeň - Hulín 1:3 (0:1)
    So 03.09. 10:15 Břeclav - Sigma Olomouc B 5:0 (3:0)
    So 03.09. 16:30 Kroměříž - Hlučín 0:4 (0:1)
    So 03.09. 16:30 Frýdek-Místek - HFK Olomouc 1:1 (0:0)
    Ne 04.09. 10:15 Uničov - Zábřeh 2:2 (2:1)
    Ne 04.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 1:1 (0:0)
    Ne 04.09. 10:30 FC Zlín B - Zbrojovka Brno B 0:4 (0:2)
    Ne 04.09. 16:30 Rosice - Jihlava B 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 10.09. 11:00 Jihlava B - Líšeň 3:3 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Hlučín - Zbrojovka Brno B 0:3 (0:3)
    So 10.09. 16:00 HFK Olomouc - FC Zlín B 1:0 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Hulín - Břeclav 1:1 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Kroměříž - Uničov 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek 0:3 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Zábřeh - Rosice 1:2 (1:0)

    15.kolo

    St 14.09. 16:30 1.FC Slovácko B - Hlučín 0:0 (0:0)
    St 14.09. 16:30 Frýdek-Místek - Břeclav 4:1 (2:0)
    St 14.09. 16:30 FC Zlín B - Líšeň 5:2 (3:1)
    St 14.09. 16:30 Zbrojovka Brno B - Rosice 2:0 (1:0)
    St 14.09. 16:30 HFK Olomouc - Uničov 0:0 (0:0)
    St 14.09. 16:30 Baník Ostrava B - Kroměříž 2:0 (2:0)
    St 14.09. 16:30 Sigma Olomouc B - Zábřeh 1:1 (0:0)
    St 14.09. 16:30 Hulín - Jihlava B 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 10:15 Líšeň - Zábřeh 2:3 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Břeclav - Jihlava B 3:1 (2:0)
    So 17.09. 16:00 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 1:2 (0:1)
    Ne 18.09. 10:15 Uničov - Hlučín 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Hulín 3:1 (2:1)
    Ne 18.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - HFK Olomouc 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 10:30 FC Zlín B - Baník Ostrava B 2:1 (1:1)
    Ne 18.09. 16:00 Rosice - Kroměříž 6:1 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Hlučín - HFK Olomouc 0:1 (0:1)
    So 24.09. 16:00 Hulín - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
    So 24.09. 16:00 Kroměříž - Líšeň 6:2 (2:0)
    Ne 25.09. 10:15 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B 1:3 (0:2)
    Ne 25.09. 10:15 Sigma Olomouc B - FC Zlín B 5:2 (1:0)
    Ne 25.09. 10:15 Uničov - Rosice 3:0 (2:0)
    Ne 25.09. 11:00 Jihlava B - 1.FC Slovácko B 2:2 (2:2)
    Ne 25.09. 16:00 Zábřeh - Břeclav 1:4 (1:3)

    9.kolo

    So 01.10. 10:15 Líšeň - Uničov 2:1 (2:0)
    So 01.10. 10:15 Frýdek-Místek - Jihlava B 1:1 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Břeclav - Kroměříž 1:0 (1:0)
    So 01.10. 15:30 HFK Olomouc - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Zábřeh 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 0:2 (0:2)
    Ne 02.10. 10:30 FC Zlín B - Hulín 3:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Rosice - Hlučín 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Hlučín - Baník Ostrava B 7:1 (3:0)
    So 08.10. 15:00 Hulín - Zbrojovka Brno B 2:1 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 10:15 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 2:2 (1:2)
    Ne 09.10. 10:15 Uničov - Břeclav 1:3 (1:2)
    Ne 09.10. 11:00 Jihlava B - FC Zlín B 2:1 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Zábřeh - Frýdek-Místek 0:4 (0:3)
    Ne 09.10. 15:00 Rosice - Líšeň 3:2 (2:1)

    11.kolo

    So 15.10. 10:15 Líšeň - Hlučín 1:2 (1:1)
    So 15.10. 10:15 Frýdek-Místek - Kroměříž 3:1 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Břeclav - Rosice 2:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 HFK Olomouc - Hulín 5:1 (3:0)
    Ne 16.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Uničov 1:3 (1:2)
    Ne 16.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 10:15 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 1:1 (0:0)
    Ne 16.10. 10:30 FC Zlín B - Zábřeh 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:3 (0:2)
    So 22.10. 14:30 Hulín - Baník Ostrava B 2:2 (2:0)
    So 22.10. 14:30 Kroměříž - FC Zlín B 0:4 (0:2)
    Ne 23.10. 10:15 Uničov - Frýdek-Místek 1:2 (0:0)
    Ne 23.10. 11:00 Jihlava B - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Zábřeh - Zbrojovka Brno B 2:4 (1:2)
    Ne 23.10. 14:30 Rosice - 1.FC Slovácko B 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Líšeň - Břeclav 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 10:15 Frýdek-Místek - Rosice 2:1 (1:1)
    So 29.10. 14:00 Břeclav - Hlučín 1:0 (1:0)
    So 29.10. 14:00 HFK Olomouc - Zábřeh 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Líšeň 3:0 (2:0)
    Ne 30.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Hulín 3:1 (2:0)
    Ne 30.10. 10:30 FC Zlín B - Uničov 4:0 (2:0)
    Ne 30.10. 12:00 Baník Ostrava B - Jihlava B 2:1 (0:0)

    14.kolo

    So 05.11. 10:15 Líšeň - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    So 05.11. 11:00 Jihlava B - Sigma Olomouc B 2:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Hlučín - Hulín 5:1 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Kroměříž - HFK Olomouc 0:1 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Břeclav - 1.FC Slovácko B 3:0 (1:0)
    Ne 06.11. 10:15 Uničov - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Zábřeh - Baník Ostrava B 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Rosice - FC Zlín B 1:4 (1:1)

    16.kolo

    St 26.10. 17:00 Sigma Olomouc B - Kroměříž 3:0 (2:0)
    So 12.11. 10:15 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:0)
    So 12.11. 13:30 HFK Olomouc - Rosice 2:1 (0:1)
    So 12.11. 13:30 Hulín - Zábřeh 2:2 (0:2)
    So 12.11. 13:30 Hlučín - Jihlava B 2:4 (0:0)
    Ne 13.11. 10:15 Zbrojovka Brno B - Líšeň 1:1 (1:0)
    Ne 13.11. 10:15 Baník Ostrava B - Uničov 2:1 (0:0)
    Ne 13.11. 10:30 FC Zlín B - Břeclav 2:2 (1:0)

    17.kolo

    So 24.03. 10:15 Frýdek-Místek - Hlučín 1:0 (1:0)
    So 24.03. 14:30 Líšeň - HFK Olomouc 1:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Kroměříž - Hulín 2:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Břeclav - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Uničov - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
    Ne 25.03. 10:15 1.FC Slovácko B - FC Zlín B 2:1 (2:1)
    Ne 25.03. 15:00 Zábřeh - Jihlava B 1:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Rosice - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 31.03. 10:15 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 HFK Olomouc - Břeclav 1:1 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Hulín - Uničov 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 10:15 Baník Ostrava B - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Rosice 3:2 (2:1)
    Ne 01.04. 10:15 Hlučín - Zábřeh 1:1 (1:0)
    Ne 01.04. 10:30 FC Zlín B - Frýdek-Místek 1:1 (0:1)
    Ne 01.04. 11:00 Jihlava B - Kroměříž 4:3 (2:2)

    19.kolo

    So 07.04. 10:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 5:1 (2:0)
    So 07.04. 14:30 Líšeň - Sigma Olomouc B 0:2 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Břeclav - Baník Ostrava B 3:1 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Kroměříž - Zábřeh 2:2 (1:0)
    Ne 08.04. 10:15 1.FC Slovácko B - HFK Olomouc 1:3 (0:2)
    Ne 08.04. 10:15 Uničov - Jihlava B 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 10:30 FC Zlín B - Hlučín 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Rosice - Hulín 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 14.04. 15:00 Hulín - Líšeň 3:1 (1:1)
    So 14.04. 16:00 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 10:15 Hlučín - Kroměříž 1:3 (1:2)
    Ne 15.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Břeclav 0:1 (0:0)
    Ne 15.04. 10:15 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 1:3 (1:1)
    Ne 15.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - FC Zlín B 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 11:00 Jihlava B - Rosice 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Zábřeh - Uničov 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 21.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Hlučín 1:1 (0:0)
    So 21.04. 10:15 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    So 21.04. 15:00 Líšeň - Jihlava B 1:4 (1:4)
    So 21.04. 16:00 Břeclav - Hulín 1:1 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Rosice - Zábřeh 2:4 (2:1)
    Ne 22.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 3:1 (2:1)
    Ne 22.04. 10:15 Uničov - Kroměříž 2:1 (1:1)
    Ne 22.04. 10:30 FC Zlín B - HFK Olomouc 1:2 (1:1)

    22.kolo

    So 28.04. 11:00 Jihlava B - Břeclav 0:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Hulín - 1.FC Slovácko B 1:3 (1:2)
    So 28.04. 16:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno B 5:0 (3:0)
    Ne 29.04. 10:15 Hlučín - Uničov 0:3 (0:1)
    Ne 29.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 2:1 (2:1)
    Ne 29.04. 10:15 Baník Ostrava B - FC Zlín B 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Kroměříž - Rosice 4:0 (2:0)
    Ne 29.04. 16:00 Zábřeh - Líšeň 1:0 (1:0)

    23.kolo

    So 05.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 1:1 (0:1)
    So 05.05. 10:15 Frýdek-Místek - Hulín 5:1 (4:0)
    So 05.05. 15:00 Líšeň - Kroměříž 1:1 (0:0)
    So 05.05. 16:30 HFK Olomouc - Hlučín 0:2 (0:2)
    So 05.05. 16:30 Břeclav - Zábřeh 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Jihlava B 3:0 (0:0)
    Ne 06.05. 10:30 FC Zlín B - Sigma Olomouc B 2:0 (2:0)
    Ne 06.05. 16:30 Rosice - Uničov 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 12.05. 11:00 Jihlava B - Frýdek-Místek 1:1 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Kroměříž - Břeclav 3:0 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Hulín - FC Zlín B 2:4 (1:2)
    Ne 13.05. 10:15 Hlučín - Rosice 6:2 (2:2)
    Ne 13.05. 10:15 Uničov - Líšeň 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 2:0 (2:0)
    Ne 13.05. 10:15 Baník Ostrava B - HFK Olomouc 1:2 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Zábřeh - 1.FC Slovácko B 5:2 (5:0)

    25.kolo

    So 19.05. 10:15 Frýdek-Místek - Zábřeh 2:1 (1:0)
    So 19.05. 15:00 Líšeň - Rosice 1:3 (1:2)
    So 19.05. 16:30 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 4:0 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Břeclav - Uničov 1:2 (1:0)
    Ne 20.05. 10:15 Baník Ostrava B - Hlučín 4:0 (2:0)
    Ne 20.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Hulín 3:0 (2:0)
    Ne 20.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Kroměříž 3:3 (2:0)
    Ne 20.05. 10:30 FC Zlín B - Jihlava B 4:3 (2:0)

    30.kolo

    St 23.05. 17:00 Hlučín - 1.FC Slovácko B 2:3 (0:3)
    St 23.05. 17:00 Břeclav - Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
    St 23.05. 17:00 Líšeň - FC Zlín B 1:2 (0:1)
    St 23.05. 17:00 Rosice - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)
    St 23.05. 17:00 Uničov - HFK Olomouc 1:1 (1:1)
    St 23.05. 17:00 Kroměříž - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    St 23.05. 17:00 Zábřeh - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    St 23.05. 17:00 Jihlava B - Hulín 1:1 (1:0)

    26.kolo

    So 26.05. 16:30 Kroměříž - Frýdek-Místek 1:5 (0:2)
    So 26.05. 16:30 Hulín - HFK Olomouc 1:1 (0:0)
    Ne 27.05. 10:15 Hlučín - Líšeň 1:0 (0:0)
    Ne 27.05. 10:15 Uničov - 1.FC Slovácko B 3:0 (2:0)
    Ne 27.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 11:00 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 6:1 (2:1)
    Ne 27.05. 16:30 Rosice - Břeclav 0:1 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Zábřeh - FC Zlín B 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 02.06. 10:15 Zbrojovka Brno B - Zábřeh 0:3 (0:1)
    So 02.06. 10:15 Frýdek-Místek - Uničov 2:0 (0:0)
    So 02.06. 16:30 HFK Olomouc - Jihlava B 4:1 (1:1)
    So 02.06. 16:30 Břeclav - Líšeň 2:0 (1:0)
    Ne 03.06. 10:15 Sigma Olomouc B - Hlučín 2:1 (2:0)
    Ne 03.06. 10:15 Baník Ostrava B - Hulín 0:4 (0:2)
    Ne 03.06. 10:15 1.FC Slovácko B - Rosice 1:3 (1:0)
    Ne 03.06. 10:30 FC Zlín B - Kroměříž 3:1 (0:0)

    28.kolo

    St 30.05. 15:30 Jihlava B - Baník Ostrava B 1:2 (0:0)
    So 09.06. 15:00 Líšeň - 1.FC Slovácko B 3:2 (2:1)
    So 09.06. 15:30 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 2:2 (1:1)
    So 09.06. 15:30 Hulín - Sigma Olomouc B 0:1 (0:0)
    So 09.06. 16:00 Hlučín - Břeclav 1:2 (1:1)
    Ne 10.06. 10:15 Uničov - FC Zlín B 3:0 (2:0)
    Ne 10.06. 15:30 Rosice - Frýdek-Místek 0:5 (0:2)
    Ne 10.06. 15:30 Zábřeh - HFK Olomouc 0:3 (0:2)

    29.kolo

    St 06.06. 16:30 Sigma Olomouc B - Jihlava B 0:1 (0:0)
    St 06.06. 17:00 Hulín - Hlučín 5:0 (3:0)
    St 06.06. 17:00 Baník Ostrava B - Zábřeh 1:3 (1:3)
    St 06.06. 17:00 Zbrojovka Brno B - Uničov 0:1 (0:0)
    St 06.06. 17:00 1.FC Slovácko B - Břeclav 1:3 (0:2)
    St 13.06. 17:00 FC Zlín B - Rosice 1:2
    So 16.06. 15:30 HFK Olomouc - Kroměříž 7:0 (4:0)
    So 16.06. 15:30 Frýdek-Místek - Líšeň 2:1 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 10 2 63:21 64
    2. 30 19 6 5 64:27 63
    3. 30 15 7 8 43:30 52
    4. 30 15 6 9 48:40 51
    5. 30 14 6 10 44:37 48
    6. 30 12 8 10 48:47 44
    7. 30 11 8 11 53:53 41
    8. 30 11 5 14 48:49 38
    9. 30 10 8 12 38:46 38
    10. 30 11 4 15 50:48 37
    11. 30 10 7 13 45:56 37
    12. 30 9 9 12 46:48 36
    13. 30 9 8 13 33:46 35
    14. 30 9 5 16 39:59 32
    15. 30 8 5 17 41:66 29
    16. 30 5 6 19 34:64 21