Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 3339
  • Návštěvy: 78/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    23376
    Týden:
    78
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Sparta Brno - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 06.08. 16:30 Spytihněv - Přerov 4:0 (2:0)
    So 06.08. 16:30 Napajedla - Bohunice 4:0 (1:0)
    Ne 07.08. 16:30 Vrchovina - Hodonín 1:1 (0:1)
    Ne 07.08. 16:30 Vyškov - Otrokovice 2:1 (0:1)
    Ne 07.08. 16:30 Pelhřimov - Slavoj Polná 2:2 (1:0)
    Ne 07.08. 16:30 Bystrc - Třebíč 2:1 (0:1)
    Ne 07.08. 16:30 Tasovice - Žďár n.Sázavou 2:2 (0:2)

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Bohunice - Bystrc 1:2 (1:1)
    So 13.08. 16:30 Přerov - Napajedla 1:2 (1:0)
    So 13.08. 16:30 Otrokovice - Sparta Brno 0:1 (0:1)
    Ne 14.08. 10:15 Hodonín - Žďár n.Sázavou 0:3 (0:2)
    Ne 14.08. 10:15 Velké Meziříčí - Pelhřimov 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Třebíč - Tasovice 0:2 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Slavoj Polná - Spytihněv 1:2 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Vrchovina - Vyškov 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Sparta Brno - Vrchovina 0:1 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Spytihněv - Velké Meziříčí 4:2 (1:1)
    So 20.08. 16:30 Napajedla - Slavoj Polná 3:0 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Vyškov - Hodonín 2:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Pelhřimov - Otrokovice 1:1 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Bystrc - Přerov 4:2 (3:2)
    Ne 21.08. 16:30 Tasovice - Bohunice 2:2 (0:2)
    Ne 21.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Třebíč 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Bohunice - Žďár n.Sázavou 1:4 (0:3)
    So 27.08. 16:30 Přerov - Tasovice 2:2 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Otrokovice - Spytihněv 1:1 (0:1)
    Ne 28.08. 10:15 Hodonín - Třebíč 2:1 (2:1)
    Ne 28.08. 10:15 Velké Meziříčí - Napajedla 0:1 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Slavoj Polná - Bystrc 3:2 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 Vrchovina - Pelhřimov 0:1 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Vyškov - Sparta Brno 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Sparta Brno - Hodonín 0:4 (0:2)
    So 03.09. 16:30 Spytihněv - Vrchovina 0:0 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Napajedla - Otrokovice 1:0 (1:0)
    So 03.09. 16:30 Žďár n.Sázavou - Přerov 1:1 (1:1)
    So 03.09. 16:30 Třebíč - Bohunice 1:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Pelhřimov - Vyškov 1:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Bystrc - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Tasovice - Slavoj Polná 2:1 (1:1)

    15.kolo

    St 07.09. 17:00 Tasovice - Hodonín 1:0 (1:0)
    St 07.09. 17:00 Žďár n.Sázavou - Bystrc 0:1 (0:1)
    St 07.09. 17:00 Třebíč - Napajedla 2:0 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Bohunice - Spytihněv 6:1 (4:0)
    St 07.09. 17:00 Přerov - Pelhřimov 0:0 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Slavoj Polná - Sparta Brno 4:2 (2:2)
    St 07.09. 17:00 Velké Meziříčí - Vyškov 1:1 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Otrokovice - Vrchovina 2:0 (2:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Přerov - Třebíč 4:1 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Slavoj Polná - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Otrokovice - Bystrc 0:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Sparta Brno - Pelhřimov 1:0 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 Hodonín - Bohunice 0:2 (0:1)
    Ne 11.09. 10:15 Velké Meziříčí - Tasovice 3:3 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Vrchovina - Napajedla 0:2 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Vyškov - Spytihněv 1:4 (1:3)

    7.kolo

    So 17.09. 16:00 Spytihněv - Sparta Brno 2:1 (1:1)
    So 17.09. 16:00 Napajedla - Vyškov 0:3 (0:3)
    So 17.09. 16:00 Třebíč - Slavoj Polná 1:1 (0:1)
    So 17.09. 16:00 Bohunice - Přerov 0:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Pelhřimov - Hodonín 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Bystrc - Vrchovina 5:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Tasovice - Otrokovice 3:0 (3:0)
    Ne 18.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Otrokovice - Žďár n.Sázavou 1:3 (1:2)
    So 24.09. 16:00 Sparta Brno - Napajedla 3:0 (2:0)
    Ne 25.09. 10:15 Hodonín - Přerov 3:1 (1:1)
    Ne 25.09. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 2:4 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Slavoj Polná - Bohunice 1:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Vrchovina - Tasovice 3:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 Vyškov - Bystrc 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Pelhřimov - Spytihněv 2:3 (2:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 Spytihněv - Hodonín 0:3 (0:1)
    So 01.10. 15:30 Napajedla - Pelhřimov 4:1 (1:0)
    So 01.10. 15:30 Bohunice - Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
    So 01.10. 15:30 Přerov - Slavoj Polná 3:2 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Bystrc - Sparta Brno 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Tasovice - Vyškov 3:2 (2:2)
    Ne 02.10. 15:30 Žďár n.Sázavou - Vrchovina 1:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Třebíč - Otrokovice 2:3 (2:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Otrokovice - Bohunice 3:2 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Sparta Brno - Tasovice 0:3 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Spytihněv - Napajedla 0:5 (0:2)
    Ne 09.10. 10:15 Hodonín - Slavoj Polná 0:7 (0:4)
    Ne 09.10. 10:15 Velké Meziříčí - Přerov 3:0 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Vrchovina - Třebíč 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Vyškov - Žďár n.Sázavou 3:2 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Pelhřimov - Bystrc 1:4 (1:3)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Napajedla - Hodonín 0:1 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Třebíč - Vyškov 4:0 (3:0)
    So 15.10. 15:00 Bohunice - Vrchovina 2:2 (2:1)
    So 15.10. 15:00 Přerov - Otrokovice 0:2 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Bystrc - Spytihněv 2:1 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Tasovice - Pelhřimov 0:3 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 4:1 (2:0)
    Ne 16.10. 15:00 Slavoj Polná - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Sparta Brno - Třebíč 1:2 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Spytihněv - Tasovice 0:2 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Napajedla - Bystrc 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 10:15 Hodonín - Velké Meziříčí 2:2 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Otrokovice - Slavoj Polná 2:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Vrchovina - Přerov 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Vyškov - Bohunice 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 0:3 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Třebíč - Pelhřimov 1:1 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Bohunice - Sparta Brno 3:0 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Přerov - Vyškov 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 10:15 Velké Meziříčí - Otrokovice 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Bystrc - Hodonín 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Tasovice - Napajedla 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Žďár n.Sázavou - Spytihněv 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Slavoj Polná - Vrchovina 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 05.11. 10:15 Hodonín - Otrokovice 2:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Sparta Brno - Přerov 2:2 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Spytihněv - Třebíč 1:2 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Napajedla - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Vrchovina - Velké Meziříčí 1:2 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Vyškov - Slavoj Polná 1:3 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Pelhřimov - Bohunice 3:1 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Bystrc - Tasovice 5:1 (1:0)

    16.kolo

    So 12.11. 10:15 Hodonín - Vrchovina 0:3 (0:2)
    So 12.11. 13:30 Otrokovice - Vyškov 2:0 (1:0)
    So 12.11. 13:30 Přerov - Spytihněv 2:5 (1:2)
    So 12.11. 13:30 Bohunice - Napajedla 2:2 (1:0)
    So 12.11. 13:30 Třebíč - Bystrc 0:0 (0:0)
    So 12.11. 13:30 Žďár n.Sázavou - Tasovice 1:0 (1:0)
    Ne 13.11. 10:15 Velké Meziříčí - Sparta Brno 1:2 (1:1)
    Ne 13.11. 13:30 Slavoj Polná - Pelhřimov 1:4 (1:1)

    17.kolo

    So 24.03. 15:00 Bystrc - Bohunice 0:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Napajedla - Přerov 4:1 (3:0)
    So 24.03. 15:00 Spytihněv - Slavoj Polná 2:2 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Sparta Brno - Otrokovice 1:1 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Žďár n.Sázavou - Hodonín 3:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Tasovice - Třebíč 2:1 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí 1:2 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Vyškov - Vrchovina 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 31.03. 15:30 Hodonín - Vyškov 0:1 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Otrokovice - Pelhřimov 2:3 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Přerov - Bystrc 3:0 (2:0)
    So 31.03. 15:30 Bohunice - Tasovice 1:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Třebíč - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:1)
    Ne 01.04. 10:15 Velké Meziříčí - Spytihněv 2:1 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Vrchovina - Sparta Brno 2:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Slavoj Polná - Napajedla 2:1 (0:1)

    19.kolo

    So 07.04. 15:30 Třebíč - Hodonín 2:1 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Bystrc - Slavoj Polná 1:0 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Napajedla - Velké Meziříčí 1:1 (1:1)
    So 07.04. 15:30 Spytihněv - Otrokovice 1:0 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Sparta Brno - Vyškov 0:5 (0:2)
    Ne 08.04. 15:30 Žďár n.Sázavou - Bohunice 4:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Tasovice - Přerov 4:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Pelhřimov - Vrchovina 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 14.04. 16:00 Hodonín - Sparta Brno 3:1 (1:1)
    So 14.04. 16:00 Otrokovice - Napajedla 0:2 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Přerov - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:1)
    So 14.04. 16:00 Bohunice - Třebíč 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Vyškov - Pelhřimov 0:1 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Vrchovina - Spytihněv 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Velké Meziříčí - Bystrc 1:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Slavoj Polná - Tasovice 1:6 (0:2)

    21.kolo

    So 21.04. 16:00 Bohunice - Hodonín 3:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Třebíč - Přerov 1:1 (1:1)
    So 21.04. 16:00 Bystrc - Otrokovice 2:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Napajedla - Vrchovina 2:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Spytihněv - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Slavoj Polná 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Tasovice - Velké Meziříčí 0:2 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Pelhřimov - Sparta Brno 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 28.04. 16:00 Hodonín - Pelhřimov 0:1 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Sparta Brno - Spytihněv 3:0 (2:0)
    So 28.04. 16:00 Otrokovice - Tasovice 3:0 (1:0)
    So 28.04. 16:00 Přerov - Bohunice 6:1 (2:0)
    Ne 29.04. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 1:2 (0:1)
    Ne 29.04. 16:00 Vyškov - Napajedla 2:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Vrchovina - Bystrc 2:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Slavoj Polná - Třebíč 0:2 (0:0)

    23.kolo

    So 05.05. 16:30 Přerov - Hodonín 5:0 (4:0)
    So 05.05. 16:30 Bohunice - Slavoj Polná 1:3 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Třebíč - Velké Meziříčí 2:2 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Tasovice - Vrchovina 1:2 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Bystrc - Vyškov 0:1 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Napajedla - Sparta Brno 1:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Spytihněv - Pelhřimov 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Otrokovice 3:0 (2:0)

    30.kolo

    St 09.05. 17:00 Hodonín - Tasovice 4:3 (2:2)
    St 09.05. 17:00 Bystrc - Žďár n.Sázavou 0:0 (0:0)
    St 09.05. 17:00 Napajedla - Třebíč 0:1 (0:1)
    St 09.05. 17:00 Spytihněv - Bohunice 2:1 (1:0)
    St 09.05. 17:00 Pelhřimov - Přerov 0:2 (0:1)
    St 09.05. 17:00 Sparta Brno - Slavoj Polná 0:1 (0:0)
    St 09.05. 17:00 Vyškov - Velké Meziříčí 0:2 (0:1)
    St 09.05. 17:00 Vrchovina - Otrokovice 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 12.05. 16:30 Hodonín - Spytihněv 3:1 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Sparta Brno - Bystrc 1:4 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Otrokovice - Třebíč 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 10:15 Velké Meziříčí - Bohunice 1:1 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Pelhřimov - Napajedla 1:1 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Vyškov - Tasovice 4:0 (3:0)
    Ne 13.05. 16:30 Vrchovina - Žďár n.Sázavou 3:2 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Slavoj Polná - Přerov 0:1 (0:1)

    25.kolo

    So 19.05. 16:30 Přerov - Velké Meziříčí 2:1 (1:1)
    So 19.05. 16:30 Bohunice - Otrokovice 7:0 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Třebíč - Vrchovina 5:0 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Napajedla - Spytihněv 2:0 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Slavoj Polná - Hodonín 4:1 (3:0)
    Ne 20.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Tasovice - Sparta Brno 2:1 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Bystrc - Pelhřimov 0:2 (0:1)

    26.kolo

    So 26.05. 16:30 Hodonín - Napajedla 1:3 (0:0)
    So 26.05. 16:30 Spytihněv - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 26.05. 16:30 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 2:4 (1:1)
    So 26.05. 16:30 Vyškov - Třebíč 0:0 (0:0)
    So 26.05. 16:30 Otrokovice - Přerov 3:3 (2:0)
    Ne 27.05. 10:15 Velké Meziříčí - Slavoj Polná 2:4 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Pelhřimov - Tasovice 3:3 (2:2)
    Ne 27.05. 16:30 Vrchovina - Bohunice 4:4 (3:0)

    27.kolo

    So 02.06. 16:30 Přerov - Vrchovina 1:1 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Bohunice - Vyškov 1:0 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Třebíč - Sparta Brno 5:0 (3:0)
    Ne 03.06. 10:15 Velké Meziříčí - Hodonín 0:0 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Slavoj Polná - Otrokovice 1:1 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Pelhřimov 2:1 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Tasovice - Spytihněv 2:2 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Bystrc - Napajedla 3:1 (1:1)

    28.kolo

    So 09.06. 15:30 Hodonín - Bystrc 2:1 (0:1)
    So 09.06. 15:30 Napajedla - Tasovice 4:3 (2:1)
    So 09.06. 15:30 Spytihněv - Žďár n.Sázavou 2:0 (0:0)
    So 09.06. 15:30 Sparta Brno - Bohunice 4:2 (3:0)
    So 09.06. 15:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 1:1 (1:1)
    Ne 10.06. 15:30 Pelhřimov - Třebíč 1:2 (0:0)
    Ne 10.06. 15:30 Vyškov - Přerov 0:0 (0:0)
    Ne 10.06. 15:30 Vrchovina - Slavoj Polná 1:0 (1:0)

    29.kolo

    15.06. 17:30 Přerov - Sparta Brno 1:1 (1:0)
    15.06. 17:30 Tasovice - Bystrc 2:1 (1:1)
    So 16.06. 15:30 Otrokovice - Hodonín 3:2 (1:1)
    So 16.06. 15:30 Bohunice - Pelhřimov 2:3 (0:1)
    So 16.06. 15:30 Třebíč - Spytihněv 9:1 (4:1)
    So 16.06. 15:30 Žďár n.Sázavou - Napajedla 3:1 (1:0)
    Ne 17.06. 10:15 Velké Meziříčí - Vrchovina 1:3 (1:2)
    Ne 17.06. 16:30 Slavoj Polná - Vyškov 3:1 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 6 4 59:25 66
    2. 30 15 5 10 48:33 50
    3. 30 14 6 10 44:28 48
    4. 30 13 8 9 55:34 47
    5. 30 13 7 10 34:38 46
    6. 30 13 4 13 36:34 43
    7. 30 12 7 11 55:54 43
    8. 30 13 4 13 43:56 43
    9. 30 12 5 13 51:46 41
    10. 30 11 8 11 40:41 41
    11. 30 8 12 10 45:50 36
    12. 30 10 5 15 37:55 35
    13. 30 8 10 12 41:43 34
    14. 30 9 7 14 49:56 34
    15. 30 9 7 14 33:48 34
    16. 30 8 3 19 31:60 27