Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 3340
  • Návštěvy: 88/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21357
    Týden:
    88
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 14:00 Havířov - Val. Meziříčí 2:1 (0:1)
    So 06.08. 16:30 Lískovec - Nový Jičín 1:1 (1:0)
    So 06.08. 16:30 Mikulovice - Slavičín 1:1 (1:1)
    So 06.08. 16:30 Loko Petrovice - Orlová 0:3 (0:1)
    So 06.08. 16:30 Dolní Benešov - Kravaře 0:0 (0:0)
    Ne 07.08. 10:15 Opava B - Krnov 2:0 (0:0)
    Ne 07.08. 10:15 Brumov - Šumperk 1:2 (0:0)
    St 17.08. 17:00 Mohelnice - Prostějov 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Prostějov - Brumov 4:3 (2:2)
    So 13.08. 16:30 Orlová - Mohelnice 4:0 (2:0)
    So 13.08. 16:30 Val. Meziříčí - Opava B 2:1 (0:1)
    So 13.08. 16:30 Lískovec - Mikulovice 1:3 (1:1)
    Ne 14.08. 10:15 Slavičín - Havířov 1:1 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Nový Jičín - Kravaře 2:5 (1:2)
    Ne 14.08. 16:30 Šumperk - Dolní Benešov 1:0 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Krnov - Loko Petrovice 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 14:00 Havířov - Lískovec 1:1 (0:1)
    So 20.08. 14:00 Kravaře - Šumperk 1:1 (1:1)
    So 20.08. 16:30 Mikulovice - Nový Jičín 2:3 (2:2)
    So 20.08. 16:30 Loko Petrovice - Val. Meziříčí 1:1 (1:1)
    So 20.08. 16:30 Mohelnice - Krnov 1:1 (0:1)
    So 20.08. 16:30 Dolní Benešov - Prostějov 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 10:15 Opava B - Slavičín 0:3 (0:2)
    Ne 21.08. 10:15 Brumov - Orlová 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Prostějov - Kravaře 2:0 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Orlová - Dolní Benešov 3:0 (2:0)
    So 27.08. 16:30 Val. Meziříčí - Mohelnice 5:2 (3:2)
    So 27.08. 16:30 Lískovec - Opava B 5:1 (1:1)
    So 27.08. 16:30 Mikulovice - Havířov 2:1 (1:0)
    Ne 28.08. 10:15 Slavičín - Loko Petrovice 1:1 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Nový Jičín - Šumperk 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Krnov - Brumov 1:2 (0:1)

    5.kolo

    So 03.09. 14:00 Havířov - Nový Jičín 1:2 (1:1)
    So 03.09. 16:30 Loko Petrovice - Lískovec 3:1 (3:0)
    So 03.09. 16:30 Mohelnice - Slavičín 0:1 (0:1)
    So 03.09. 16:30 Dolní Benešov - Krnov 2:1 (0:1)
    Ne 04.09. 10:15 Opava B - Mikulovice 3:3 (2:1)
    Ne 04.09. 10:15 Brumov - Val. Meziříčí 2:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Kravaře - Orlová 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Šumperk - Prostějov 2:0 (2:0)

    15.kolo

    St 07.09. 17:00 Dolní Benešov - Nový Jičín 1:1 (1:1)
    St 07.09. 17:00 Kravaře - Brumov 2:0 (1:0)
    St 07.09. 17:00 Šumperk - Mohelnice 1:0 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Prostějov - Loko Petrovice 0:1 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Orlová - Opava B 2:0 (2:0)
    St 07.09. 17:00 Krnov - Havířov 2:3 (1:2)
    St 07.09. 17:00 Val. Meziříčí - Mikulovice 1:3 (1:1)
    St 07.09. 17:00 Slavičín - Lískovec 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 14:00 Havířov - Opava B 2:3
    So 10.09. 16:00 Orlová - Šumperk 2:1 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Val. Meziříčí - Dolní Benešov 1:2 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Lískovec - Mohelnice 5:4 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Mikulovice - Loko Petrovice 4:2 (4:0)
    Ne 11.09. 10:15 Slavičín - Brumov 0:1 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Nový Jičín - Prostějov 1:5 (1:2)
    Ne 11.09. 16:00 Krnov - Kravaře 6:2 (4:0)

    7.kolo

    So 17.09. 16:00 Loko Petrovice - Havířov 4:0 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Mohelnice - Mikulovice 3:1 (2:1)
    So 17.09. 16:00 Dolní Benešov - Slavičín 2:1 (1:1)
    Ne 18.09. 10:15 Opava B - Nový Jičín 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 10:15 Brumov - Lískovec 2:1 (0:1)
    Ne 18.09. 16:00 Kravaře - Val. Meziříčí 4:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Šumperk - Krnov 4:1 (3:0)
    Ne 18.09. 16:00 Prostějov - Orlová 1:2 (0:2)

    8.kolo

    So 24.09. 14:00 Havířov - Mohelnice 5:1 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Val. Meziříčí - Šumperk 3:4 (2:2)
    So 24.09. 16:00 Lískovec - Dolní Benešov 2:0 (2:0)
    So 24.09. 16:00 Mikulovice - Brumov 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 10:15 Slavičín - Kravaře 3:3 (2:1)
    Ne 25.09. 10:15 Opava B - Loko Petrovice 3:1 (2:1)
    Ne 25.09. 16:00 Nový Jičín - Orlová 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Krnov - Prostějov 3:1 (2:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 Loko Petrovice - Nový Jičín 1:2 (1:1)
    So 01.10. 15:30 Mohelnice - Opava B 1:0 (1:0)
    So 01.10. 15:30 Dolní Benešov - Mikulovice 0:1 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Orlová - Krnov 4:1 (1:1)
    Ne 02.10. 10:15 Brumov - Havířov 2:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Kravaře - Lískovec 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Šumperk - Slavičín 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Prostějov - Val. Meziříčí 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 08.10. 14:00 Havířov - Dolní Benešov 1:2 (0:2)
    So 08.10. 15:00 Val. Meziříčí - Orlová 2:1 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Lískovec - Šumperk 1:2 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Mikulovice - Kravaře 2:1 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Loko Petrovice - Mohelnice 1:1 (0:1)
    Ne 09.10. 10:15 Slavičín - Prostějov 0:1 (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Opava B - Brumov 5:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Nový Jičín - Krnov 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Mohelnice - Nový Jičín 1:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Dolní Benešov - Opava B 0:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Prostějov - Lískovec 4:0 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Orlová - Slavičín 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 10:15 Brumov - Loko Petrovice 1:2 (1:2)
    Ne 16.10. 15:00 Kravaře - Havířov 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Šumperk - Mikulovice 1:2 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Krnov - Val. Meziříčí 1:4 (0:2)

    12.kolo

    So 22.10. 14:00 Havířov - Šumperk 2:0 (2:0)
    So 22.10. 14:30 Lískovec - Orlová 1:4 (1:2)
    So 22.10. 14:30 Mikulovice - Prostějov 1:1 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Loko Petrovice - Dolní Benešov 3:0 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Mohelnice - Brumov 5:1 (1:0)
    Ne 23.10. 10:15 Slavičín - Krnov 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 10:15 Opava B - Kravaře 2:3 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Nový Jičín - Val. Meziříčí 1:4 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Dolní Benešov - Mohelnice 1:2 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Orlová - Mikulovice 2:1 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Val. Meziříčí - Slavičín 2:1 (2:1)
    Ne 30.10. 10:15 Brumov - Nový Jičín 3:2 (1:1)
    Ne 30.10. 14:00 Kravaře - Loko Petrovice 0:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Šumperk - Opava B 3:0 (2:0)
    Ne 30.10. 14:00 Krnov - Lískovec 1:2 (0:1)
    Ne 18.03. 15:00 Prostějov - Havířov 4:0 (3:0)

    14.kolo

    So 05.11. 14:00 Lískovec - Val. Meziříčí 1:1 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Mikulovice - Krnov 3:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Havířov - Orlová 1:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Loko Petrovice - Šumperk 0:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Mohelnice - Kravaře 3:0 (3:0)
    Ne 06.11. 10:15 Opava B - Prostějov 2:2 (0:1)
    Ne 06.11. 10:15 Brumov - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Nový Jičín - Slavičín 4:2 (2:2)

    16.kolo

    So 12.11. 13:30 Nový Jičín - Lískovec 3:1 (0:0)
    So 12.11. 13:30 Val. Meziříčí - Havířov 2:1 (1:1)
    So 12.11. 13:30 Orlová - Loko Petrovice 1:0 (1:0)
    So 12.11. 13:30 Prostějov - Mohelnice 0:0 (0:0)
    So 12.11. 13:30 Šumperk - Brumov 2:2 (0:2)
    Ne 13.11. 10:15 Slavičín - Mikulovice 5:4 (3:3)
    Ne 13.11. 13:30 Krnov - Opava B 6:1 (0:0)
    Ne 13.11. 13:30 Kravaře - Dolní Benešov 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 24.03. 15:00 Dolní Benešov - Šumperk 1:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Mohelnice - Orlová 2:1 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Loko Petrovice - Krnov 1:1 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Mikulovice - Lískovec 1:0 (1:0)
    Ne 25.03. 10:15 Brumov - Prostějov 1:1 (0:1)
    Ne 25.03. 10:15 Opava B - Val. Meziříčí 2:2 (1:0)
    Ne 25.03. 14:30 Havířov - Slavičín 0:3 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Kravaře - Nový Jičín 2:2 (0:1)

    18.kolo

    So 31.03. 15:30 Nový Jičín - Mikulovice 2:5 (2:3)
    So 31.03. 15:30 Val. Meziříčí - Loko Petrovice 0:1 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Orlová - Brumov 3:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Prostějov - Dolní Benešov 4:0 (2:0)
    Ne 01.04. 10:15 Slavičín - Opava B 0:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Lískovec - Havířov 3:0 (2:0)
    Ne 01.04. 15:30 Krnov - Mohelnice 1:2 (1:2)
    Ne 01.04. 15:30 Šumperk - Kravaře 3:1 (1:0)

    19.kolo

    So 07.04. 15:30 Dolní Benešov - Orlová 1:1 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Mohelnice - Val. Meziříčí 2:0 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Loko Petrovice - Slavičín 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 10:15 Brumov - Krnov 4:2 (1:2)
    Ne 08.04. 10:15 Opava B - Lískovec 1:3 (0:2)
    Ne 08.04. 15:30 Šumperk - Nový Jičín 3:2 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Kravaře - Prostějov 1:1 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Havířov - Mikulovice 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 14.04. 16:00 Nový Jičín - Havířov 4:1 (1:1)
    So 14.04. 16:00 Mikulovice - Opava B 2:1 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Orlová - Kravaře 4:1 (3:1)
    So 14.04. 16:00 Prostějov - Šumperk 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 10:15 Slavičín - Mohelnice 2:3 (0:2)
    Ne 15.04. 16:00 Lískovec - Loko Petrovice 1:2 (0:2)
    Ne 15.04. 16:00 Val. Meziříčí - Brumov 2:0 (2:0)
    Ne 15.04. 16:00 Krnov - Dolní Benešov 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 21.04. 16:00 Prostějov - Nový Jičín 2:1 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Dolní Benešov - Val. Meziříčí 1:3 (1:1)
    So 21.04. 16:00 Loko Petrovice - Mikulovice 2:1 (1:1)
    Ne 22.04. 10:15 Brumov - Slavičín 2:0 (0:0)
    Ne 22.04. 10:15 Opava B - Havířov 2:2 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Šumperk - Orlová 2:2 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Kravaře - Krnov 0:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Mohelnice - Lískovec 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 28.04. 16:00 Nový Jičín - Opava B 0:2 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Mikulovice - Mohelnice 2:2 (1:0)
    So 28.04. 16:00 Val. Meziříčí - Kravaře 1:3 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Orlová - Prostějov 0:3 (0:1)
    Ne 29.04. 10:15 Slavičín - Dolní Benešov 4:1 (2:1)
    Ne 29.04. 14:30 Havířov - Loko Petrovice 4:1 (2:0)
    Ne 29.04. 16:00 Lískovec - Brumov 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Krnov - Šumperk 1:7 (0:4)

    23.kolo

    So 05.05. 16:30 Orlová - Nový Jičín 4:3 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Prostějov - Krnov 0:0 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Dolní Benešov - Lískovec 1:3 (1:2)
    So 05.05. 16:30 Mohelnice - Havířov 3:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Loko Petrovice - Opava B 1:2 (0:1)
    Ne 06.05. 10:15 Brumov - Mikulovice 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Šumperk - Val. Meziříčí 2:1 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Kravaře - Slavičín 4:1 (3:0)

    30.kolo

    St 09.05. 17:00 Nový Jičín - Dolní Benešov 5:3 (1:1)
    St 09.05. 17:00 Brumov - Kravaře 2:1 (1:1)
    St 09.05. 17:00 Mohelnice - Šumperk 1:5 (0:1)
    St 09.05. 17:00 Loko Petrovice - Prostějov 0:3 (0:1)
    St 09.05. 17:00 Opava B - Orlová 1:3 (1:1)
    St 09.05. 17:00 Havířov - Krnov 2:2 (2:1)
    St 09.05. 17:00 Mikulovice - Val. Meziříčí 6:0 (2:0)
    St 09.05. 17:00 Lískovec - Slavičín 3:1 (0:1)

    24.kolo

    So 12.05. 16:30 Nový Jičín - Loko Petrovice 1:1 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Mikulovice - Dolní Benešov 6:2 (3:0)
    So 12.05. 16:30 Lískovec - Kravaře 2:0 (1:0)
    Ne 13.05. 10:15 Opava B - Mohelnice 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 10:15 Slavičín - Šumperk 3:1 (1:1)
    Ne 13.05. 14:30 Havířov - Brumov 2:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Val. Meziříčí - Prostějov 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Krnov - Orlová 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 19.05. 16:30 Orlová - Val. Meziříčí 2:0
    So 19.05. 16:30 Prostějov - Slavičín 2:0 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Dolní Benešov - Havířov 0:2 (0:2)
    So 19.05. 16:30 Mohelnice - Loko Petrovice 2:1 (2:1)
    Ne 20.05. 10:15 Brumov - Opava B 4:0 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Krnov - Nový Jičín 4:1 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Šumperk - Lískovec 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Kravaře - Mikulovice 5:2 (2:1)

    26.kolo

    25.05. 17:30 Val. Meziříčí - Krnov 1:0 (0:0)
    So 26.05. 16:30 Nový Jičín - Mohelnice 3:4 (0:2)
    So 26.05. 16:30 Loko Petrovice - Brumov 2:3 (2:1)
    So 26.05. 16:30 Mikulovice - Šumperk 2:0 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Lískovec - Prostějov 1:2 (1:2)
    Ne 27.05. 10:15 Opava B - Dolní Benešov 4:0 (2:0)
    Ne 27.05. 10:15 Slavičín - Orlová 2:0 (1:0)
    Ne 27.05. 14:30 Havířov - Kravaře 6:0 (3:0)

    27.kolo

    So 02.06. 16:30 Orlová - Lískovec 3:0 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Prostějov - Mikulovice 2:1 (0:1)
    So 02.06. 16:30 Dolní Benešov - Loko Petrovice 3:2 (1:1)
    Ne 03.06. 10:15 Brumov - Mohelnice 1:3 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Val. Meziříčí - Nový Jičín 1:3 (1:2)
    Ne 03.06. 16:30 Krnov - Slavičín 1:4 (0:2)
    Ne 03.06. 16:30 Šumperk - Havířov 1:2 (1:2)
    Ne 03.06. 16:30 Kravaře - Opava B 0:3 (0:3)

    28.kolo

    So 09.06. 15:30 Nový Jičín - Brumov 1:1 (0:1)
    So 09.06. 15:30 Mohelnice - Dolní Benešov 5:1 (3:0)
    So 09.06. 15:30 Lískovec - Krnov 4:2 (2:0)
    So 09.06. 15:30 Slavičín - Val. Meziříčí 5:0 (0:0)
    So 09.06. 16:30 Loko Petrovice - Kravaře 2:1 (1:1)
    So 09.06. 16:30 Mikulovice - Orlová 4:2 (2:2)
    Ne 10.06. 14:30 Havířov - Prostějov 0:1 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Opava B - Šumperk 0:2 (0:1)

    29.kolo

    St 30.05. 17:00 Val. Meziříčí - Lískovec 2:1 (1:1)
    St 13.06. 17:00 Kravaře - Mohelnice 3:0 (1:0)
    Čt 14.06. 16:30 Prostějov - Opava B 8:4 (4:2)
    So 16.06. 16:30 Orlová - Havířov 1:1 (1:1)
    So 16.06. 16:30 Dolní Benešov - Brumov 1:0 (1:0)
    Ne 17.06. 10:15 Slavičín - Nový Jičín 6:0 (2:0)
    Ne 17.06. 16:30 Krnov - Mikulovice 2:3 (1:0)
    Ne 17.06. 16:30 Šumperk - Loko Petrovice 3:2 (0:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 3 6 62:29 66
    2. 30 19 7 4 62:26 64
    3. 30 17 4 9 70:52 55
    4. 30 16 5 9 56:36 53
    5. 30 15 5 10 53:49 50
    6. 30 13 3 14 43:52 42
    7. 30 11 7 12 41:44 40
    8. 30 11 6 13 46:47 39
    9. 30 10 7 13 46:52 37
    10. 30 10 6 14 49:61 36
    11. 30 11 3 16 45:59 36
    12. 30 10 5 15 50:46 35
    13. 30 10 5 15 47:51 35
    14. 30 9 6 15 52:69 33
    15. 30 8 6 16 26:58 30
    16. 30 7 6 17 45:62 27