Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 3347
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6128
    Týden:
    15
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 13:00 Pardubice - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    Ne 28.08. 14:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 1:1 (0:1)
    Ne 28.08. 15:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 11:0 (7:0)
    Ne 28.08. 15:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:9 (0:6)

    2.kolo

    So 03.09. 10:30 Hradec Králové - Baník Ostrava 3:1
    So 03.09. 13:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:3
    So 03.09. 13:00 Pardubice - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    Ne 04.09. 15:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:3

    3.kolo

    So 10.09. 14:30 Slavia Praha - Hradec Králové 6:0 (3:0)
    Ne 11.09. 14:00 1.FC Slovácko - Pardubice 4:1 (1:1)
    Ne 11.09. 15:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 3:0 (2:0)
    Ne 11.09. 15:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:2 (0:2)

    4.kolo

    So 24.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:9 (0:5)
    So 24.09. 13:00 Pardubice - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    So 24.09. 14:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Ne 25.09. 15:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 5:1 (3:0)

    5.kolo

    So 01.10. 10:30 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 3:1
    So 01.10. 13:30 Slavia Praha - Pardubice 11:0 (5:0)
    So 01.10. 14:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:7
    Ne 02.10. 14:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:1

    6.kolo

    So 08.10. 12:30 Pardubice - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Ne 09.10. 11:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 4:3 (0:0)
    Ne 09.10. 14:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    Ne 09.10. 14:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 3:1

    7.kolo

    So 15.10. 10:30 Hradec Králové - Sparta Praha 0:11 (0:4)
    So 15.10. 13:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 6:0 (3:0)
    Ne 16.10. 13:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:2 (0:1)
    Ne 16.10. 14:00 Viktoria Plzeň - Pardubice 3:2 (2:0)

    8.kolo

    So 29.10. 10:30 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 29.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:5 (0:4)
    So 29.10. 12:30 Slavia Praha - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 12:30 Zbrojovka Brno - Pardubice 5:0 (2:0)

    9.kolo

    So 05.11. 11:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Sparta Praha - Pardubice 8:0 (4:0)
    Ne 06.11. 14:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:0

    10.kolo

    Ne 18.03. 10:30 Hradec Králové - Slavia Praha 1:5 (1:3)
    Ne 18.03. 12:30 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:5 (0:3)
    Ne 18.03. 12:30 Pardubice - 1.FC Slovácko 0:3 (0:1)
    Ne 18.03. 14:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 24.03. 10:30 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    So 24.03. 12:30 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 11:0 (3:0)
    Ne 25.03. 12:30 Baník Ostrava - Pardubice 1:1 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 1:3 (0:3)

    12.kolo

    So 07.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 07.04. 13:00 Pardubice - Slavia Praha 0:6 (0:3)
    Ne 08.04. 12:30 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:3 (0:1)
    Po 09.04. 14:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 8:0

    13.kolo

    So 14.04. 10:30 Hradec Králové - Pardubice 2:1 (0:1)
    So 14.04. 14:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    Ne 15.04. 12:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:3
    Ne 15.04. 13:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:7 (1:2)

    14.kolo

    So 21.04. 13:00 Pardubice - Viktoria Plzeň 1:4 (1:2)
    Ne 22.04. 13:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 3:0 (0:0)
    Ne 22.04. 15:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    Ne 22.04. 15:00 Sparta Praha - Hradec Králové 10:0 (5:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 12 2 0 80:4 38
    2. 14 12 2 0 77:4 38
    3. 14 8 2 4 30:25 26
    4. 14 6 2 6 21:26 20
    5. 14 4 2 8 11:40 14
    6. 14 3 2 9 19:57 11
    7. 14 0 6 8 11:50 6
    8. 14 1 2 11 8:51 5