Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 3407
  • Návštěvy: 75/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5840
    Týden:
    75
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 20:00 Real Madrid - Atlético Madrid 2:1 (1:1)
    So 25.08. 22:00 Real Murcia - Zaragoza 2:1 (1:1)
    So 25.08. 22:00 FC Sevilla - Getafe 4:1 (0:1)
    Ne 26.08. 19:00 Bilbao - Osasuna 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 19:00 Santander - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 19:00 Mallorca - Levante 3:0 (1:0)
    Ne 26.08. 19:00 La Coruňa - Alméria 0:3 (0:2)
    Ne 26.08. 19:00 RCR Huelva - Betis 1:1 (1:1)
    Ne 26.08. 21:00 Valencia - Villarreal 0:3 (0:1)
    Ne 26.08. 21:00 Esp. Barcelona - Valladolid 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 22:00 Zaragoza - Santander 1:1 (0:0)
    So 01.09. 22:00 Levante - Real Murcia 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 19:00 FC Barcelona - Bilbao 3:1 (2:0)
    Ne 02.09. 19:00 Alméria - Valencia 1:2 (0:0)
    Ne 02.09. 19:00 Valladolid - La Coruňa 2:2 (1:0)
    Ne 02.09. 19:00 Betis - Esp. Barcelona 2:2 (0:2)
    Ne 02.09. 19:00 Getafe - RCR Huelva 1:1 (0:0)
    Ne 02.09. 21:00 Atlético Madrid - Mallorca 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 21:00 Villarreal - Real Madrid 0:5 (0:1)
    St 05.12. 21:00 Osasuna - FC Sevilla 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 15.09. 20:00 Real Madrid - Alméria 3:1 (1:0)
    So 15.09. 20:00 Valencia - Valladolid 2:1 (1:1)
    So 15.09. 22:00 Bilbao - Zaragoza 1:1 (1:1)
    Ne 16.09. 17:00 Santander - Levante 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 17:00 Real Murcia - Atlético Madrid 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 17:00 Mallorca - Villarreal 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 17:00 La Coruňa - Betis 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 17:00 Esp. Barcelona - Getafe 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 19:00 FC Sevilla - RCR Huelva 4:1 (2:0)
    Ne 16.09. 21:00 Osasuna - FC Barcelona 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 22.09. 20:00 RCR Huelva - Esp. Barcelona 2:1 (0:1)
    So 22.09. 22:00 FC Barcelona - FC Sevilla 2:1 (0:0)
    Ne 23.09. 17:00 Zaragoza - Osasuna 2:1 (1:1)
    Ne 23.09. 17:00 Levante - Bilbao 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 17:00 Villarreal - Real Murcia 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 17:00 Alméria - Mallorca 1:1 (1:0)
    Ne 23.09. 17:00 Betis - Valencia 1:2 (0:0)
    Ne 23.09. 17:00 Getafe - La Coruňa 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 19:00 Atlético Madrid - Santander 4:0 (1:0)
    Ne 23.09. 21:00 Valladolid - Real Madrid 1:1 (0:0)

    5.kolo

    Út 25.09. 21:00 FC Sevilla - Esp. Barcelona 2:3 (0:1)
    St 26.09. 20:00 Osasuna - Levante 4:1 (1:1)
    St 26.09. 20:00 Santander - Villarreal 0:2 (0:1)
    St 26.09. 20:00 Real Murcia - Alméria 0:1 (0:1)
    St 26.09. 20:00 Mallorca - Valladolid 4:2 (0:2)
    St 26.09. 20:00 Valencia - Getafe 2:1 (2:0)
    St 26.09. 20:00 La Coruňa - RCR Huelva 0:2 (0:1)
    St 26.09. 21:00 Bilbao - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    St 26.09. 22:00 FC Barcelona - Zaragoza 4:1 (4:1)
    Čt 27.09. 22:00 Real Madrid - Betis 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 29.09. 20:00 Zaragoza - FC Sevilla 2:0 (0:0)
    So 29.09. 22:00 Levante - FC Barcelona 1:4 (0:2)
    Ne 30.09. 17:00 Villarreal - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 17:00 Atlético Madrid - Osasuna 2:0 (1:0)
    Ne 30.09. 17:00 Esp. Barcelona - La Coruňa 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 17:00 Betis - Mallorca 3:0 (0:0)
    Ne 30.09. 17:00 Valladolid - Real Murcia 1:4 (0:1)
    Ne 30.09. 17:00 Alméria - Santander 0:1 (0:1)
    Ne 30.09. 19:00 Getafe - Real Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 21:00 RCR Huelva - Valencia 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 06.10. 22:00 Valencia - Esp. Barcelona 1:2 (1:1)
    Ne 07.10. 17:00 Mallorca - Getafe 4:2 (0:1)
    Ne 07.10. 17:00 Bilbao - Alméria 1:1 (1:0)
    Ne 07.10. 17:00 Osasuna - Villarreal 3:2 (2:2)
    Ne 07.10. 17:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 17:00 Zaragoza - Levante 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 17:00 FC Sevilla - La Coruňa 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 17:00 Real Madrid - RCR Huelva 2:0 (0:0)
    Ne 07.10. 17:00 Real Murcia - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 21:00 Santander - Valladolid 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 20.10. 20:00 Levante - FC Sevilla 0:2 (0:2)
    So 20.10. 20:00 Villarreal - FC Barcelona 3:1 (3:1)
    So 20.10. 20:00 La Coruňa - Valencia 2:4 (1:3)
    So 20.10. 22:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 17:00 Alméria - Osasuna 2:0 (0:0)
    Ne 21.10. 17:00 Valladolid - Bilbao 1:2 (0:2)
    Ne 21.10. 17:00 Getafe - Real Murcia 2:0 (0:0)
    Ne 21.10. 17:00 RCR Huelva - Mallorca 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 17:00 Betis - Santander 1:1 (0:0)
    Ne 21.10. 21:00 Atlético Madrid - Zaragoza 4:0 (4:0)

    9.kolo

    So 27.10. 20:00 Mallorca - Esp. Barcelona 2:2 (1:2)
    So 27.10. 22:00 Bilbao - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 17:00 Santander - Getafe 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 17:00 Zaragoza - Villarreal 4:1 (1:0)
    Ne 28.10. 17:00 Levante - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 17:00 Osasuna - Valladolid 2:2 (0:1)
    Ne 28.10. 17:00 Real Madrid - La Coruňa 3:1 (1:1)
    Ne 28.10. 17:00 Real Murcia - RCR Huelva 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 19:00 FC Barcelona - Alméria 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 21:00 FC Sevilla - Valencia 3:0 (1:0)

    10.kolo

    St 31.10. 20:00 RCR Huelva - Santander 0:0 (0:0)
    St 31.10. 20:00 Villarreal - Levante 3:0 (3:0)
    St 31.10. 20:00 Alméria - Zaragoza 0:1 (0:0)
    St 31.10. 20:00 Betis - Osasuna 0:3 (0:1)
    St 31.10. 20:00 Getafe - Bilbao 2:0 (2:0)
    St 31.10. 20:00 La Coruňa - Mallorca 1:1 (1:1)
    St 31.10. 21:00 Valencia - Real Madrid 1:5 (0:4)
    St 31.10. 22:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 4:3 (2:2)
    Čt 01.11. 22:00 Valladolid - FC Barcelona 1:1 (1:1)
    Čt 01.11. 22:00 Esp. Barcelona - Real Murcia 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 03.11. 20:00 Mallorca - Valencia 0:2 (0:1)
    So 03.11. 22:00 FC Sevilla - Real Madrid 2:0 (2:0)
    Ne 04.11. 17:00 Atlético Madrid - Villarreal 3:4 (2:2)
    Ne 04.11. 17:00 Zaragoza - Valladolid 2:3 (1:3)
    Ne 04.11. 17:00 Real Murcia - La Coruňa 0:2 (0:0)
    Ne 04.11. 17:00 Santander - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    Ne 04.11. 17:00 Osasuna - Getafe 0:2 (0:0)
    Ne 04.11. 17:00 Levante - Alméria 3:0 (3:0)
    Ne 04.11. 19:00 FC Barcelona - Betis 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 21:00 Bilbao - RCR Huelva 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 10.11. 20:00 Getafe - FC Barcelona 2:0 (1:0)
    So 10.11. 22:00 Valencia - Real Murcia 3:0 (2:0)
    Ne 11.11. 17:00 La Coruňa - Santander 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 17:00 RCR Huelva - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 17:00 Betis - Zaragoza 2:1 (0:1)
    Ne 11.11. 17:00 Valladolid - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 17:00 Alméria - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 11.11. 17:00 Esp. Barcelona - Bilbao 2:1 (1:1)
    Ne 11.11. 19:00 Real Madrid - Mallorca 4:3 (2:2)
    Ne 11.11. 21:00 Villarreal - FC Sevilla 3:2 (1:1)

    13.kolo

    So 24.11. 20:00 FC Barcelona - RCR Huelva 3:0 (0:0)
    So 24.11. 20:00 FC Sevilla - Mallorca 1:2 (0:2)
    So 24.11. 22:00 Real Murcia - Real Madrid 1:1 (0:1)
    Ne 25.11. 17:00 Villarreal - Alméria 1:1 (1:0)
    Ne 25.11. 17:00 Atlético Madrid - Valladolid 4:3 (1:1)
    Ne 25.11. 17:00 Levante - Betis 4:3 (2:2)
    Ne 25.11. 17:00 Osasuna - Esp. Barcelona 1:2 (0:2)
    Ne 25.11. 17:00 Bilbao - La Coruňa 2:2 (1:0)
    Ne 25.11. 19:00 Santander - Valencia 1:0 (0:0)
    Ne 25.11. 21:00 Zaragoza - Getafe 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 01.12. 20:00 Alméria - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    So 01.12. 20:00 Real Madrid - Santander 3:1 (2:0)
    So 01.12. 22:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona 1:1 (0:1)
    Ne 02.12. 17:00 Valladolid - Villarreal 2:0 (1:0)
    Ne 02.12. 17:00 Getafe - Levante 2:1 (0:1)
    Ne 02.12. 17:00 RCR Huelva - Zaragoza 2:1 (2:1)
    Ne 02.12. 17:00 La Coruňa - Osasuna 1:2 (0:0)
    Ne 02.12. 17:00 Mallorca - Real Murcia 1:1 (0:1)
    Ne 02.12. 19:00 Betis - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 02.12. 21:00 Valencia - Bilbao 0:3 (0:1)

    15.kolo

    So 08.12. 20:00 Osasuna - Valencia 0:0 (0:0)
    So 08.12. 22:00 Bilbao - Real Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 09.12. 17:00 Alméria - Valladolid 1:0 (0:0)
    Ne 09.12. 17:00 Villarreal - Betis 0:1 (0:1)
    Ne 09.12. 17:00 Levante - RCR Huelva 0:2 (0:1)
    Ne 09.12. 17:00 Zaragoza - Esp. Barcelona 3:3 (1:3)
    Ne 09.12. 17:00 Santander - Mallorca 3:1 (2:1)
    Ne 09.12. 17:00 FC Sevilla - Real Murcia 3:1 (1:0)
    Ne 09.12. 19:00 Atlético Madrid - Getafe 1:0 (1:0)
    Ne 09.12. 21:00 FC Barcelona - La Coruňa 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 15.12. 20:00 Esp. Barcelona - Levante 1:0 (1:0)
    So 15.12. 22:00 Valencia - FC Barcelona 0:3 (0:2)
    Ne 16.12. 17:00 Valladolid - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 16.12. 17:00 Betis - Alméria 3:1 (1:1)
    Ne 16.12. 17:00 Getafe - Villarreal 1:3 (0:1)
    Ne 16.12. 17:00 La Coruňa - Zaragoza 1:1 (0:1)
    Ne 16.12. 17:00 Mallorca - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 16.12. 17:00 Real Murcia - Santander 2:1 (0:0)
    Ne 16.12. 19:00 RCR Huelva - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 16.12. 21:00 Real Madrid - Osasuna 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 22.12. 20:00 Alméria - Getafe 0:2 (0:1)
    So 22.12. 20:00 Zaragoza - Valencia 2:2 (2:0)
    So 22.12. 22:00 FC Sevilla - Santander 4:1 (1:0)
    Ne 23.12. 17:00 Valladolid - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 23.12. 17:00 Villarreal - RCR Huelva 1:1 (1:1)
    Ne 23.12. 17:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 1:2 (1:0)
    Ne 23.12. 17:00 Levante - La Coruňa 0:1 (0:0)
    Ne 23.12. 17:00 Osasuna - Mallorca 3:1 (1:0)
    Ne 23.12. 19:00 FC Barcelona - Real Madrid 0:1 (0:1)
    Ne 23.12. 21:00 Bilbao - Real Murcia 1:1 (1:0)

    18.kolo

    So 05.01. 20:00 Mallorca - FC Barcelona 0:2 (0:0)
    So 05.01. 22:00 Esp. Barcelona - Villarreal 3:0 (3:0)
    Ne 06.01. 17:00 Santander - Bilbao 1:0 (1:0)
    Ne 06.01. 17:00 Getafe - Valladolid 0:3 (0:0)
    Ne 06.01. 17:00 RCR Huelva - Alméria 1:1 (1:1)
    Ne 06.01. 17:00 La Coruňa - Atlético Madrid 0:3 (0:1)
    Ne 06.01. 17:00 Valencia - Levante 0:0 (0:0)
    Ne 06.01. 17:00 Real Murcia - Osasuna 2:0 (0:0)
    Ne 06.01. 19:00 Real Madrid - Zaragoza 2:0 (0:0)
    Ne 06.01. 21:00 FC Sevilla - Betis 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 12.01. 20:00 FC Barcelona - Real Murcia 4:0 (1:0)
    So 12.01. 22:00 Bilbao - FC Sevilla 2:0 (1:0)
    Ne 13.01. 17:00 Betis - Getafe 3:2 (2:0)
    Ne 13.01. 17:00 Valladolid - RCR Huelva 3:1 (2:1)
    Ne 13.01. 17:00 Alméria - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 13.01. 17:00 Villarreal - La Coruňa 4:3 (1:1)
    Ne 13.01. 17:00 Zaragoza - Mallorca 2:2 (2:1)
    Ne 13.01. 17:00 Osasuna - Santander 0:2 (0:0)
    Ne 13.01. 19:00 Levante - Real Madrid 0:2 (0:0)
    Ne 13.01. 21:00 Atlético Madrid - Valencia 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 19.01. 20:00 Getafe - FC Sevilla 3:2 (1:1)
    So 19.01. 22:00 Villarreal - Valencia 3:0 (1:0)
    Ne 20.01. 17:00 Osasuna - Bilbao 2:0 (0:0)
    Ne 20.01. 17:00 Zaragoza - Real Murcia 3:1 (1:0)
    Ne 20.01. 17:00 Levante - Mallorca 2:2 (1:1)
    Ne 20.01. 17:00 Alméria - La Coruňa 1:0 (0:0)
    Ne 20.01. 17:00 Valladolid - Esp. Barcelona 2:1 (2:0)
    Ne 20.01. 17:00 Betis - RCR Huelva 1:1 (0:0)
    Ne 20.01. 19:00 Atlético Madrid - Real Madrid 0:2 (0:2)
    Ne 20.01. 21:00 FC Barcelona - Santander 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 26.01. 22:00 FC Sevilla - Osasuna 2:1 (0:0)
    Ne 27.01. 17:00 Santander - Zaragoza 2:2 (1:0)
    Ne 27.01. 17:00 Real Murcia - Levante 2:3 (0:0)
    Ne 27.01. 17:00 Mallorca - Atlético Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 27.01. 17:00 Valencia - Alméria 0:1 (0:1)
    Ne 27.01. 17:00 La Coruňa - Valladolid 3:1 (1:0)
    Ne 27.01. 17:00 Esp. Barcelona - Betis 1:2 (0:1)
    Ne 27.01. 17:00 RCR Huelva - Getafe 1:3 (1:2)
    Ne 27.01. 19:00 Bilbao - FC Barcelona 1:1 (0:1)
    Ne 27.01. 21:00 Real Madrid - Villarreal 3:2 (1:1)

    22.kolo

    So 02.02. 20:00 Alméria - Real Madrid 2:0 (1:0)
    So 02.02. 22:00 Betis - La Coruňa 0:1 (0:1)
    Ne 03.02. 17:00 Zaragoza - Bilbao 1:0 (1:0)
    Ne 03.02. 17:00 Levante - Santander 1:1 (0:0)
    Ne 03.02. 17:00 Atlético Madrid - Real Murcia 1:1 (0:0)
    Ne 03.02. 17:00 Villarreal - Mallorca 1:1 (1:1)
    Ne 03.02. 17:00 Valladolid - Valencia 0:2 (0:0)
    Ne 03.02. 17:00 RCR Huelva - FC Sevilla 1:2 (0:1)
    Ne 03.02. 19:00 FC Barcelona - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 03.02. 21:00 Getafe - Esp. Barcelona 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 09.02. 20:00 Real Murcia - Villarreal 0:1 (0:0)
    So 09.02. 20:00 La Coruňa - Getafe 1:1 (1:0)
    So 09.02. 22:00 FC Sevilla - FC Barcelona 1:1 (1:0)
    Ne 10.02. 17:00 Osasuna - Zaragoza 1:0 (1:0)
    Ne 10.02. 17:00 Bilbao - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 10.02. 17:00 Santander - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
    Ne 10.02. 17:00 Mallorca - Alméria 0:0 (0:0)
    Ne 10.02. 17:00 Esp. Barcelona - RCR Huelva 1:2 (1:2)
    Ne 10.02. 19:00 Real Madrid - Valladolid 7:0 (5:0)
    Ne 10.02. 21:00 Valencia - Betis 3:1 (2:0)

    24.kolo

    So 16.02. 20:00 Betis - Real Madrid 2:1 (2:1)
    So 16.02. 20:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 2:4 (1:2)
    So 16.02. 22:00 Zaragoza - FC Barcelona 1:2 (0:1)
    Ne 17.02. 17:00 Levante - Osasuna 2:1 (0:1)
    Ne 17.02. 17:00 Villarreal - Santander 0:0 (0:0)
    Ne 17.02. 17:00 Alméria - Real Murcia 1:0 (1:0)
    Ne 17.02. 17:00 Valladolid - Mallorca 1:1 (1:0)
    Ne 17.02. 17:00 RCR Huelva - La Coruňa 3:2 (0:1)
    Ne 17.02. 19:00 Getafe - Valencia 0:0 (0:0)
    Ne 17.02. 21:00 Atlético Madrid - Bilbao 1:2 (1:2)

    25.kolo

    So 23.02. 20:00 Valencia - RCR Huelva 1:1 (1:0)
    So 23.02. 22:00 FC Sevilla - Zaragoza 5:0 (3:0)
    Ne 24.02. 17:00 Osasuna - Atlético Madrid 3:1 (2:1)
    Ne 24.02. 17:00 Bilbao - Villarreal 1:2 (1:0)
    Ne 24.02. 17:00 Santander - Alméria 1:0 (0:0)
    Ne 24.02. 17:00 Real Murcia - Valladolid 0:1 (0:1)
    Ne 24.02. 17:00 Mallorca - Betis 1:1 (0:0)
    Ne 24.02. 17:00 La Coruňa - Esp. Barcelona 2:0 (2:0)
    Ne 24.02. 19:00 FC Barcelona - Levante 5:1 (2:1)
    Ne 24.02. 21:00 Real Madrid - Getafe 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 01.03. 20:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 4:2 (2:1)
    So 01.03. 20:00 RCR Huelva - Real Madrid 2:3 (1:1)
    So 01.03. 20:00 La Coruňa - FC Sevilla 2:1 (1:1)
    So 01.03. 22:00 Esp. Barcelona - Valencia 2:0 (1:0)
    Ne 02.03. 17:00 Levante - Zaragoza 2:1 (1:0)
    Ne 02.03. 17:00 Valladolid - Santander 0:1 (0:0)
    Ne 02.03. 17:00 Betis - Real Murcia 4:0 (2:0)
    Ne 02.03. 17:00 Getafe - Mallorca 3:3 (2:1)
    Ne 02.03. 19:00 Villarreal - Osasuna 0:0 (0:0)
    Ne 02.03. 21:00 Alméria - Bilbao 1:1 (0:0)

    27.kolo

    So 08.03. 20:00 Real Madrid - Esp. Barcelona 2:1 (1:1)
    So 08.03. 22:00 Zaragoza - Atlético Madrid 2:1 (1:1)
    Ne 09.03. 17:00 FC Sevilla - Levante 2:1 (1:1)
    Ne 09.03. 17:00 Osasuna - Alméria 2:1 (2:1)
    Ne 09.03. 17:00 Bilbao - Valladolid 2:0 (1:0)
    Ne 09.03. 17:00 Santander - Betis 3:0 (0:0)
    Ne 09.03. 17:00 Real Murcia - Getafe 0:3 (0:0)
    Ne 09.03. 17:00 Mallorca - RCR Huelva 7:1 (5:1)
    Ne 09.03. 19:00 Valencia - La Coruňa 2:2 (2:2)
    Ne 09.03. 21:00 FC Barcelona - Villarreal 1:2 (0:1)

    28.kolo

    So 15.03. 20:00 Betis - Bilbao 1:2 (1:1)
    So 15.03. 20:00 RCR Huelva - Real Murcia 4:2 (1:1)
    So 15.03. 20:00 La Coruňa - Real Madrid 1:0 (0:0)
    So 15.03. 22:00 Valencia - FC Sevilla 1:2 (0:2)
    Ne 16.03. 17:00 Villarreal - Zaragoza 2:0 (1:0)
    Ne 16.03. 17:00 Valladolid - Osasuna 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 17:00 Getafe - Santander 2:1 (0:0)
    Ne 16.03. 17:00 Esp. Barcelona - Mallorca 2:1 (0:1)
    Ne 16.03. 19:00 Alméria - FC Barcelona 2:2 (1:1)
    Ne 16.03. 21:00 Atlético Madrid - Levante 3:0 (2:0)

    29.kolo

    So 22.03. 20:00 Mallorca - La Coruňa 1:0 (1:0)
    So 22.03. 22:00 FC Sevilla - Atlético Madrid 1:2 (0:1)
    Ne 23.03. 17:00 Levante - Villarreal 1:2 (0:1)
    Ne 23.03. 17:00 Zaragoza - Alméria 1:1 (0:0)
    Ne 23.03. 17:00 FC Barcelona - Valladolid 4:1 (1:1)
    Ne 23.03. 17:00 Osasuna - Betis 0:1 (0:0)
    Ne 23.03. 17:00 Santander - RCR Huelva 2:0 (0:0)
    Ne 23.03. 17:00 Real Murcia - Esp. Barcelona 4:0 (1:0)
    Ne 23.03. 19:00 Real Madrid - Valencia 2:3 (1:1)
    Ne 23.03. 21:00 Bilbao - Getafe 1:0 (1:0)

    30.kolo

    So 29.03. 20:00 Betis - FC Barcelona 3:2 (0:2)
    So 29.03. 22:00 Villarreal - Atlético Madrid 3:0 (2:0)
    Ne 30.03. 17:00 Alméria - Levante 2:1 (2:0)
    Ne 30.03. 17:00 Valladolid - Zaragoza 2:1 (0:1)
    Ne 30.03. 17:00 Getafe - Osasuna 0:2 (0:1)
    Ne 30.03. 17:00 RCR Huelva - Bilbao 1:1 (1:0)
    Ne 30.03. 17:00 Esp. Barcelona - Santander 0:3 (0:2)
    Ne 30.03. 17:00 Valencia - Mallorca 0:3 (0:2)
    Ne 30.03. 19:00 La Coruňa - Real Murcia 3:1 (1:1)
    Ne 30.03. 21:00 Real Madrid - FC Sevilla 3:1 (2:1)

    31.kolo

    So 05.04. 20:00 Osasuna - RCR Huelva 0:1 (0:1)
    So 05.04. 22:00 Mallorca - Real Madrid 1:1 (0:1)
    Ne 06.04. 17:00 Atlético Madrid - Alméria 6:3 (3:3)
    Ne 06.04. 17:00 Levante - Valladolid 0:3 (0:2)
    Ne 06.04. 17:00 Zaragoza - Betis 0:3 (0:2)
    Ne 06.04. 17:00 Bilbao - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 06.04. 17:00 Santander - La Coruňa 1:3 (1:3)
    Ne 06.04. 17:00 Real Murcia - Valencia 1:0 (1:0)
    Ne 06.04. 19:00 FC Sevilla - Villarreal 2:0 (1:0)
    Ne 06.04. 21:00 FC Barcelona - Getafe 0:0 (0:0)

    32.kolo

    So 12.04. 20:00 Valencia - Santander 1:2 (0:0)
    So 12.04. 22:00 RCR Huelva - FC Barcelona 2:2 (1:1)
    Ne 13.04. 17:00 Valladolid - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    Ne 13.04. 17:00 Betis - Levante 0:1 (0:0)
    Ne 13.04. 17:00 Getafe - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 13.04. 17:00 Esp. Barcelona - Osasuna 0:1 (0:1)
    Ne 13.04. 17:00 La Coruňa - Bilbao 3:0 (1:0)
    Ne 13.04. 17:00 Mallorca - FC Sevilla 2:3 (1:1)
    Ne 13.04. 19:00 Real Madrid - Real Murcia 1:0 (0:0)
    Ne 13.04. 21:00 Alméria - Villarreal 1:0 (0:0)

    33.kolo

    So 19.04. 20:00 Atlético Madrid - Betis 1:3 (1:1)
    So 19.04. 20:00 Zaragoza - RCR Huelva 3:0 (2:0)
    So 19.04. 20:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    So 19.04. 22:00 FC Sevilla - Alméria 1:4 (0:1)
    Ne 20.04. 17:00 Villarreal - Valladolid 2:0 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Levante - Getafe 3:1 (2:0)
    Ne 20.04. 17:00 Osasuna - La Coruňa 0:1 (0:0)
    Ne 20.04. 17:00 Real Murcia - Mallorca 1:4 (0:2)
    Ne 20.04. 19:00 Santander - Real Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 20.04. 21:00 Bilbao - Valencia 5:1 (1:0)

    34.kolo

    So 26.04. 20:00 La Coruňa - FC Barcelona 2:0 (0:0)
    So 26.04. 22:00 Real Murcia - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 RCR Huelva - Levante 2:0 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Mallorca - Santander 3:1 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Valencia - Osasuna 3:0 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Esp. Barcelona - Zaragoza 1:1 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Getafe - Atlético Madrid 1:1 (1:1)
    Ne 27.04. 17:00 Valladolid - Alméria 1:0 (0:0)
    Ne 27.04. 19:00 Betis - Villarreal 0:1 (0:1)
    Ne 27.04. 21:00 Real Madrid - Bilbao 3:0 (2:0)

    35.kolo

    So 03.05. 20:00 Atlético Madrid - RCR Huelva 3:0 (1:0)
    So 03.05. 22:00 Zaragoza - La Coruňa 1:0 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 FC Sevilla - Valladolid 2:0 (2:0)
    Ne 04.05. 17:00 Alméria - Betis 1:1 (0:1)
    Ne 04.05. 17:00 Villarreal - Getafe 2:0 (2:0)
    Ne 04.05. 17:00 Levante - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Bilbao - Mallorca 1:2 (1:1)
    Ne 04.05. 17:00 Santander - Real Murcia 3:2 (1:2)
    Ne 04.05. 19:00 FC Barcelona - Valencia 6:0 (3:0)
    Ne 04.05. 21:00 Osasuna - Real Madrid 1:2 (0:0)

    36.kolo

    St 07.05. 20:00 Betis - Valladolid 1:1 (0:0)
    St 07.05. 20:00 Getafe - Alméria 4:2 (1:2)
    St 07.05. 20:00 RCR Huelva - Villarreal 0:2 (0:1)
    St 07.05. 20:00 La Coruňa - Levante 1:0 (0:0)
    St 07.05. 20:00 Valencia - Zaragoza 1:0 (1:0)
    St 07.05. 20:00 Mallorca - Osasuna 2:1 (1:0)
    St 07.05. 20:00 Real Murcia - Bilbao 1:2 (1:1)
    St 07.05. 20:00 Santander - FC Sevilla 0:3 (0:1)
    St 07.05. 22:00 Real Madrid - FC Barcelona 4:1 (2:0)
    Čt 08.05. 21:00 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 0:2 (0:2)

    37.kolo

    Ne 11.05. 21:00 Betis - FC Sevilla 0:2 (0:1)
    Ne 11.05. 21:00 Valladolid - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 11.05. 21:00 Alméria - RCR Huelva 0:2 (0:2)
    Ne 11.05. 21:00 Villarreal - Esp. Barcelona 2:0 (2:0)
    Ne 11.05. 21:00 Atlético Madrid - La Coruňa 1:0 (1:0)
    Ne 11.05. 21:00 Levante - Valencia 1:5 (1:3)
    Ne 11.05. 21:00 Zaragoza - Real Madrid 2:2 (1:1)
    Ne 11.05. 21:00 FC Barcelona - Mallorca 2:3 (1:0)
    Ne 11.05. 21:00 Osasuna - Real Murcia 2:1 (1:0)
    Ne 11.05. 21:00 Bilbao - Santander 0:0 (0:0)

    38.kolo

    So 17.05. 22:00 Real Murcia - FC Barcelona 3:5 (1:3)
    Ne 18.05. 18:00 Valencia - Atlético Madrid 3:1 (2:0)
    Ne 18.05. 18:00 Santander - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 18.05. 18:00 Mallorca - Zaragoza 3:2 (1:0)
    Ne 18.05. 18:00 Getafe - Betis 1:1 (1:0)
    Ne 18.05. 18:00 RCR Huelva - Valladolid 1:1 (0:1)
    Ne 18.05. 20:00 Real Madrid - Levante 5:2 (3:0)
    Ne 18.05. 21:00 Esp. Barcelona - Alméria 1:3 (0:1)
    Ne 18.05. 21:00 La Coruňa - Villarreal 0:2 (0:1)
    Ne 18.05. 21:00 FC Sevilla - Bilbao 4:1 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 27 4 7 84:36 85
    2. 38 24 5 9 63:40 77
    3. 38 19 10 9 76:43 67
    4. 38 20 4 14 75:49 64
    5. 38 19 7 12 66:47 64
    6. 38 17 9 12 42:41 60
    7. 38 15 14 9 69:54 59
    8. 38 15 7 16 46:47 52
    9. 38 14 10 14 42:45 52
    10. 38 15 6 17 48:62 51
    11. 38 13 11 14 40:43 50
    12. 38 13 9 16 43:53 48
    13. 38 12 11 15 44:48 47
    14. 38 12 11 15 45:51 47
    15. 38 11 12 15 42:57 45
    16. 38 11 11 16 40:60 44
    17. 38 12 7 19 37:44 43
    18. 38 10 12 16 50:61 42
    19. 38 7 9 22 36:65 30
    20. 38 7 5 26 33:75 26