Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. února 2020
svátek má Patrik.
Hlavní menu
  • ID: 346
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2669
    Týden:
    10
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Příluky B - Otrokovice B 0:5
    Ne 15.08. 10:00 Fryšták B - Mladcová B 2:1
    Ne 15.08. 16:30 Pohořelice - Tečovice B 2:2
    Ne 15.08. 16:30 Lhota - Halenkovice 3:1
    Ne 15.08. 16:30 Komárov - Doubravy 3:2
    Ne 15.08. 16:30 Žlutava - Napajedla B 0:1

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Mladcová B - Napajedla B 2:6
    Ne 22.08. 10:00 Fryšták B - Pohořelice 2:1
    Ne 22.08. 10:15 Otrokovice B - Žlutava 3:1
    Ne 22.08. 16:30 Doubravy - Příluky B 1:1
    Ne 22.08. 16:30 Halenkovice - Komárov 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Tečovice B - Lhota 3:1

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Pohořelice - Mladcová B 3:2
    Ne 29.08. 10:15 Napajedla B - Otrokovice B 3:3
    Ne 29.08. 16:30 Lhota - Fryšták B 0:1
    Ne 29.08. 16:30 Komárov - Tečovice B 3:2
    Ne 29.08. 16:30 Příluky B - Halenkovice 4:1
    Ne 29.08. 16:30 Žlutava - Doubravy 4:2

    4.kolo

    Ne 05.09. 10:00 Fryšták B - Komárov 2:3
    Ne 05.09. 10:30 Mladcová B - Otrokovice B 2:7
    Ne 05.09. 16:30 Doubravy - Napajedla B 3:4
    Ne 05.09. 16:30 Halenkovice - Žlutava 0:2
    Ne 05.09. 16:30 Tečovice B - Příluky B 3:2 (1:2)
    Ne 05.09. 16:30 Pohořelice - Lhota 2:3

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Příluky B - Fryšták B 4:5
    Ne 12.09. 10:15 Napajedla B - Halenkovice 7:2
    Ne 12.09. 10:15 Otrokovice B - Doubravy 12:1
    Ne 12.09. 16:30 Lhota - Mladcová B 2:0
    Ne 12.09. 16:30 Komárov - Pohořelice 0:1
    Ne 12.09. 16:30 Žlutava - Tečovice B 2:2

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Mladcová B - Doubravy 0:2
    Ne 19.09. 10:00 Fryšták B - Žlutava 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Halenkovice - Otrokovice B 0:1
    Ne 19.09. 16:00 Tečovice B - Napajedla B 2:8
    Ne 19.09. 16:00 Pohořelice - Příluky B 2:0
    Ne 19.09. 16:00 Lhota - Komárov 4:1

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Příluky B - Lhota 4:1
    Ne 26.09. 10:15 Napajedla B - Fryšták B 2:2
    Ne 26.09. 10:15 Otrokovice B - Tečovice B 4:1
    Ne 26.09. 16:00 Komárov - Mladcová B 5:1
    Ne 26.09. 16:00 Žlutava - Pohořelice 1:3
    Ne 26.09. 16:00 Doubravy - Halenkovice 1:2

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Mladcová B - Halenkovice 1:3
    Ne 03.10. 10:00 Fryšták B - Otrokovice B 0:1
    Ne 03.10. 15:30 Tečovice B - Doubravy 2:1
    Ne 03.10. 15:30 Pohořelice - Napajedla B 1:1
    Ne 03.10. 15:30 Lhota - Žlutava 4:2
    Ne 03.10. 15:30 Komárov - Příluky B 0:3

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Příluky B - Mladcová B 7:0
    Ne 10.10. 10:15 Napajedla B - Lhota 2:1
    Ne 10.10. 10:15 Otrokovice B - Pohořelice 4:2
    Ne 10.10. 15:30 Žlutava - Komárov 0:1
    Ne 10.10. 15:30 Doubravy - Fryšták B 1:3
    Ne 10.10. 15:30 Halenkovice - Tečovice B 2:1

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Mladcová B - Tečovice B 2:2
    So 16.10. 15:00 Příluky B - Žlutava 3:0
    Ne 17.10. 10:00 Fryšták B - Halenkovice 3:1
    Ne 17.10. 15:00 Pohořelice - Doubravy 5:1
    Ne 17.10. 15:00 Lhota - Otrokovice B 1:3
    Ne 17.10. 15:00 Komárov - Napajedla B 1:3

    11.kolo

    Ne 24.10. 10:15 Napajedla B - Příluky B 7:1
    Ne 24.10. 10:15 Otrokovice B - Komárov 1:0
    Ne 24.10. 14:30 Žlutava - Mladcová B 4:1
    Ne 24.10. 14:30 Doubravy - Lhota 2:5
    Ne 24.10. 14:30 Halenkovice - Pohořelice 2:1
    Ne 24.10. 14:30 Tečovice B - Fryšták B 1:2 (0:2)

    12.kolo

    So 09.04. 16:00 Mladcová B - Fryšták B 2:1
    So 09.04. 16:00 Tečovice B - Pohořelice 2:2
    So 09.04. 16:00 Halenkovice - Lhota 2:0
    So 09.04. 16:00 Doubravy - Komárov 0:0
    So 09.04. 16:00 Otrokovice B - Příluky B 6:0
    So 09.04. 16:00 Napajedla B - Žlutava 3:0

    13.kolo

    So 16.04. 16:30 Napajedla B - Mladcová B 3:1
    So 16.04. 16:30 Žlutava - Otrokovice B 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Příluky B - Doubravy 6:2
    So 16.04. 16:30 Komárov - Halenkovice 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Lhota - Tečovice B 2:3
    So 16.04. 16:30 Pohořelice - Fryšták B 3:2

    14.kolo

    So 23.04. 16:30 Mladcová B - Pohořelice 1:0
    So 23.04. 16:30 Fryšták B - Lhota 2:2
    So 23.04. 16:30 Tečovice B - Komárov 2:0
    So 23.04. 16:30 Halenkovice - Příluky B 4:1
    So 23.04. 16:30 Doubravy - Žlutava 3:1
    So 23.04. 16:30 Otrokovice B - Napajedla B 1:0

    15.kolo

    So 30.04. 16:30 Otrokovice B - Mladcová B 8:0
    So 30.04. 16:30 Napajedla B - Doubravy 7:0
    So 30.04. 16:30 Žlutava - Halenkovice 2:2 (2:2)
    So 30.04. 16:30 Příluky B - Tečovice B 1:3
    So 30.04. 16:30 Komárov - Fryšták B 0:1
    So 30.04. 16:30 Lhota - Pohořelice 1:4

    16.kolo

    So 07.05. 16:30 Mladcová B - Lhota 2:0
    So 07.05. 16:30 Pohořelice - Komárov 3:4
    So 07.05. 16:30 Fryšták B - Příluky B 1:0
    So 07.05. 16:30 Tečovice B - Žlutava 1:4
    So 07.05. 16:30 Halenkovice - Napajedla B 0:4 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Doubravy - Otrokovice B 0:13

    17.kolo

    So 14.05. 16:30 Doubravy - Mladcová B 0:0
    So 14.05. 16:30 Otrokovice B - Halenkovice 6:0 (5:0)
    So 14.05. 16:30 Napajedla B - Tečovice B 1:2
    So 14.05. 16:30 Žlutava - Fryšták B 1:1
    So 14.05. 16:30 Příluky B - Pohořelice 3:2
    So 14.05. 16:30 Komárov - Lhota 0:0

    18.kolo

    So 21.05. 16:30 Mladcová B - Komárov 2:1
    So 21.05. 16:30 Lhota - Příluky B 4:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Pohořelice - Žlutava 2:5
    So 21.05. 16:30 Fryšták B - Napajedla B 3:2
    So 21.05. 16:30 Tečovice B - Otrokovice B 2:2
    So 21.05. 16:30 Halenkovice - Doubravy 1:1 (0:0)

    19.kolo

    So 28.05. 16:30 Halenkovice - Mladcová B 3:1 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Doubravy - Tečovice B 1:3
    So 28.05. 16:30 Otrokovice B - Fryšták B 5:3
    So 28.05. 16:30 Napajedla B - Pohořelice 1:4
    So 28.05. 16:30 Žlutava - Lhota 0:3
    So 28.05. 16:30 Příluky B - Komárov 2:2 (0:0)

    20.kolo

    So 04.06. 16:30 Mladcová B - Příluky B 2:1
    So 04.06. 16:30 Komárov - Žlutava 2:3
    So 04.06. 16:30 Lhota - Napajedla B 2:2
    So 04.06. 16:30 Pohořelice - Otrokovice B 2:3
    So 04.06. 16:30 Fryšták B - Doubravy 7:1 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Tečovice B - Halenkovice 1:1 (0:1)

    21.kolo

    So 11.06. 16:30 Tečovice B - Mladcová B 3:1
    So 11.06. 16:30 Halenkovice - Fryšták B 1:3
    So 11.06. 16:30 Doubravy - Pohořelice 1:5
    So 11.06. 16:30 Otrokovice B - Lhota 5:1
    So 11.06. 16:30 Napajedla B - Komárov 3:2
    So 11.06. 16:30 Žlutava - Příluky B 3:1

    22.kolo

    So 18.06. 16:30 Mladcová B - Žlutava 2:0
    So 18.06. 16:30 Příluky B - Napajedla B 2:1
    So 18.06. 16:30 Komárov - Otrokovice B 1:3
    So 18.06. 16:30 Lhota - Doubravy 8:2
    So 18.06. 16:30 Pohořelice - Halenkovice 2:1
    So 18.06. 16:30 Fryšták B - Tečovice B 2:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 3 0 96:20 60
    2. 22 13 4 5 71:35 43
    3. 22 13 4 5 48:33 43
    4. 22 10 3 9 52:42 33
    5. 22 9 6 7 44:46 33
    6. 22 9 3 10 48:43 30
    7. 22 7 5 10 35:40 26
    8. 22 8 2 12 46:55 26
    9. 22 7 5 10 29:45 26
    10. 22 6 5 11 29:38 23
    11. 22 6 2 14 26:63 20
    12. 22 2 4 16 28:92 10