Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 3538
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14887
    Týden:
    52
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Sparta Praha - České Budějovice 3:1 (2:1)
    So 20.08. 00:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 0:2
    So 20.08. 00:00 Písek - FF Roudnice 1:1
    So 20.08. 00:00 SK Kladno - Sokolov 3:0
    So 20.08. 00:00 Rokycany - 1.FK Příbram 0:10 (0:5)
    So 20.08. 00:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 4:1 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Teplice - Táborsko 6:0 (1:0)

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Táborsko - Sparta Praha 0:6 (0:3)
    So 27.08. 00:00 Ústí n/L - Teplice 2:9 (0:3)
    So 27.08. 00:00 1.FK Příbram - Karlovy Vary 7:0 (4:0)
    So 27.08. 00:00 Sokolov - Rokycany 2:2 (2:1)
    So 27.08. 00:00 FF Roudnice - SK Kladno 1:5 (0:2)
    So 27.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Písek 5:2 (3:1)
    So 27.08. 00:00 České Budějovice - Mostecký FK 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Táborsko - Ústí n/L 2:1 (0:1)
    So 03.09. 11:00 Teplice - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
    So 03.09. 12:30 SK Kladno - Viktoria Plzeň 4:2 (0:1)
    Ne 04.09. 10:00 Rokycany - FF Roudnice 0:3 (0:0)
    Ne 04.09. 10:15 Sparta Praha - Mostecký FK 4:1 (2:0)
    Ne 04.09. 14:00 Karlovy Vary - Sokolov 2:2 (1:0)
    Ne 04.09. 14:15 Písek - České Budějovice 1:4 (1:2)

    5.kolo

    St 07.09. 14:00 Viktoria Plzeň - Rokycany 6:1
    So 10.09. 10:00 1.FK Příbram - Táborsko 4:3 (3:1)
    So 10.09. 10:15 Sokolov - Teplice 0:8
    So 10.09. 10:15 FF Roudnice - Karlovy Vary 4:2 (4:2)
    So 10.09. 11:00 České Budějovice - SK Kladno 5:1 (2:0)
    Ne 11.09. 12:00 Mostecký FK - Písek 4:1 (1:0)
    Ne 11.09. 14:00 Ústí n/L - Sparta Praha 2:11 (0:5)

    6.kolo

    So 17.09. 10:00 SK Kladno - Mostecký FK 1:2 (1:2)
    So 17.09. 10:15 Teplice - FF Roudnice 2:0 (1:0)
    So 17.09. 10:15 Táborsko - Sokolov 1:0 (1:0)
    So 17.09. 11:00 Ústí n/L - 1.FK Příbram 1:3 (0:1)
    Ne 18.09. 10:00 Rokycany - České Budějovice 1:6 (0:2)
    Ne 18.09. 10:15 Sparta Praha - Písek 6:0 (1:0)
    Ne 18.09. 14:00 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň 0:4 (0:0)

    7.kolo

    So 24.09. 10:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:3 (0:2)
    So 24.09. 10:15 FF Roudnice - Táborsko 1:0 (1:0)
    So 24.09. 12:00 České Budějovice - Karlovy Vary 15:0 (5:0)
    So 24.09. 13:00 Sokolov - Ústí n/L 8:0 (5:0)
    Ne 25.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Teplice 5:2 (1:2)
    Ne 25.09. 11:00 Mostecký FK - Rokycany 9:1
    Ne 25.09. 14:15 Písek - SK Kladno 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:00 Ústí n/L - FF Roudnice 8:2 (3:1)
    So 01.10. 10:15 Táborsko - Viktoria Plzeň 1:4 (0:1)
    So 01.10. 13:45 Teplice - České Budějovice 1:3 (1:0)
    Ne 02.10. 10:00 Rokycany - Písek 2:1 (2:0)
    Ne 02.10. 10:15 Sparta Praha - SK Kladno 5:4 (1:2)
    Ne 02.10. 11:00 1.FK Příbram - Sokolov 1:1 (0:1)
    Ne 02.10. 13:45 Karlovy Vary - Mostecký FK 0:12 (0:5)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 FF Roudnice - 1.FK Příbram 0:4 (0:2)
    So 08.10. 11:00 České Budějovice - Táborsko 1:0 (1:0)
    So 08.10. 12:30 SK Kladno - Rokycany 5:0 (1:0)
    So 08.10. 13:00 Sokolov - Sparta Praha 2:3 (2:1)
    Ne 09.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Ústí n/L 8:1 (3:0)
    Ne 09.10. 11:00 Mostecký FK - Teplice 1:1 (0:1)
    Ne 09.10. 13:45 Písek - Karlovy Vary 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 15.10. 10:00 Ústí n/L - České Budějovice 0:14 (0:7)
    So 15.10. 10:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    So 15.10. 10:15 Táborsko - Mostecký FK 1:3
    So 15.10. 13:00 Sokolov - FF Roudnice 4:0 (2:0)
    So 15.10. 13:15 Teplice - Písek 3:0 (0:0)
    Ne 16.10. 10:15 Sparta Praha - Rokycany 7:0
    Ne 16.10. 13:30 Karlovy Vary - SK Kladno 0:3 (0:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 FF Roudnice - Sparta Praha 2:3 (0:2)
    So 22.10. 11:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
    So 22.10. 12:30 SK Kladno - Teplice 4:4 (1:3)
    Ne 23.10. 10:00 Rokycany - Karlovy Vary 6:1 (1:0)
    Ne 23.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Sokolov 4:0 (2:0)
    Ne 23.10. 11:00 Mostecký FK - Ústí n/L 4:1 (2:1)
    Ne 23.10. 13:15 Písek - Táborsko 0:5

    12.kolo

    St 26.10. 13:00 Teplice - Rokycany 5:0 (3:0)
    Čt 27.10. 12:00 Sokolov - České Budějovice 2:2 (2:1)
    28.10. 10:15 FF Roudnice - Viktoria Plzeň 0:5 (0:1)
    So 29.10. 10:15 Táborsko - SK Kladno 1:0 (0:0)
    So 29.10. 11:00 1.FK Příbram - Mostecký FK 4:4 (3:2)
    So 29.10. 12:00 Ústí n/L - Písek 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 10:15 Sparta Praha - Karlovy Vary 7:0 (1:0)

    13.kolo

    So 05.11. 12:00 České Budějovice - FF Roudnice 13:0 (3:0)
    So 05.11. 12:30 SK Kladno - Ústí n/L 0:2 (0:0)
    Ne 06.11. 10:00 Písek - 1.FK Příbram 1:4 (1:3)
    Ne 06.11. 10:00 Rokycany - Táborsko 2:2 (1:1)
    Ne 06.11. 10:00 Karlovy Vary - Teplice 1:4 (0:1)
    Ne 06.11. 11:00 Mostecký FK - Sokolov 4:3 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 4:1 (2:1)

    1.kolo

    So 12.11. 10:00 1.FK Příbram - SK Kladno 5:0 (3:0)
    So 12.11. 10:15 Táborsko - Karlovy Vary 6:0 (4:0)
    So 12.11. 10:15 FF Roudnice - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    So 12.11. 11:45 Ústí n/L - Rokycany 1:2
    So 12.11. 11:45 Sokolov - Písek 3:1 (2:1)
    Ne 13.11. 10:15 Teplice - Sparta Praha 2:5 (1:3)
    Ne 13.11. 11:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 1:1 (1:0)

    15.kolo

    So 17.03. 10:00 1.FK Příbram - Rokycany 11:0 (3:0)
    So 17.03. 10:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 3:2 (2:2)
    So 17.03. 10:15 FF Roudnice - Písek 1:1 (1:0)
    So 17.03. 10:15 Sokolov - SK Kladno 4:0 (3:0)
    So 17.03. 11:00 Táborsko - Teplice 0:7 (0:3)
    So 17.03. 13:45 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 4:1 (1:0)
    Ne 18.03. 11:00 České Budějovice - Sparta Praha 0:6 (0:1)

    16.kolo

    So 24.03. 10:15 Teplice - Ústí n/L 6:0 (3:0)
    So 24.03. 10:15 Mostecký FK - České Budějovice 2:0 (1:0)
    So 24.03. 12:30 SK Kladno - FF Roudnice 4:2 (2:1)
    So 24.03. 14:15 Písek - Viktoria Plzeň 1:4 (1:1)
    Ne 25.03. 10:00 Rokycany - Sokolov 4:3 (0:2)
    Ne 25.03. 10:15 Sparta Praha - Táborsko 7:0 (4:0)
    Ne 25.03. 13:15 Karlovy Vary - 1.FK Příbram 1:3 (1:1)

    17.kolo

    So 31.03. 10:00 Ústí n/L - Táborsko 4:3 (1:2)
    So 31.03. 10:15 FF Roudnice - Rokycany 1:1 (0:0)
    So 31.03. 11:00 1.FK Příbram - Teplice 7:0 (2:0)
    Ne 01.04. 10:15 Viktoria Plzeň - SK Kladno 5:0 (2:0)
    Ne 01.04. 11:00 Mostecký FK - Sparta Praha 1:5 (0:0)
    Ne 01.04. 11:00 České Budějovice - Písek 7:0 (3:0)
    Ne 01.04. 16:15 Sokolov - Karlovy Vary 5:1 (2:0)

    18.kolo

    06.04. 10:00 Karlovy Vary - FF Roudnice 3:0 (1:0)
    So 07.04. 10:15 Teplice - Sokolov 2:0 (2:0)
    So 07.04. 12:30 SK Kladno - České Budějovice 2:2 (2:0)
    Ne 08.04. 10:00 Rokycany - Viktoria Plzeň 3:5 (2:1)
    Ne 08.04. 10:15 Sparta Praha - Ústí n/L 4:0 (1:0)
    Ne 08.04. 10:15 Táborsko - 1.FK Příbram 0:7 (0:2)
    Ne 08.04. 14:15 Písek - Mostecký FK 2:1 (2:0)

    19.kolo

    So 14.04. 10:15 Mostecký FK - SK Kladno 2:2 (2:0)
    So 14.04. 10:15 Viktoria Plzeň - Karlovy Vary 10:0 (6:0)
    So 14.04. 10:15 FF Roudnice - Teplice 3:6 (1:4)
    So 14.04. 10:15 Sokolov - Táborsko 1:0 (0:0)
    So 14.04. 10:15 1.FK Příbram - Ústí n/L 2:2 (2:1)
    Ne 15.04. 11:00 České Budějovice - Rokycany 12:0 (4:0)
    Ne 15.04. 14:15 Písek - Sparta Praha 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 21.04. 10:00 Ústí n/L - Sokolov 0:4 (0:3)
    So 21.04. 10:00 SK Kladno - Písek 3:0 (2:0)
    So 21.04. 11:00 Teplice - Viktoria Plzeň 5:0 (2:0)
    Ne 22.04. 10:00 Rokycany - Mostecký FK 2:1 (1:0)
    Ne 22.04. 10:15 Sparta Praha - 1.FK Příbram 1:2 (1:1)
    Ne 22.04. 10:15 Táborsko - FF Roudnice 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 11:30 Karlovy Vary - České Budějovice 1:12 (1:6)

    21.kolo

    So 28.04. 10:00 Sokolov - 1.FK Příbram 1:4 (0:1)
    So 28.04. 10:15 Mostecký FK - Karlovy Vary 8:1 (3:1)
    So 28.04. 10:15 FF Roudnice - Ústí n/L 1:6 (0:3)
    So 28.04. 12:30 SK Kladno - Sparta Praha 1:7 (1:2)
    So 28.04. 14:00 Viktoria Plzeň - Táborsko 5:1 (3:0)
    Ne 29.04. 11:00 České Budějovice - Teplice 0:1 (0:0)
    Ne 29.04. 14:15 Písek - Rokycany 0:4 (0:2)

    22.kolo

    Út 01.05. 11:00 Sparta Praha - Sokolov 6:1 (3:0)
    So 05.05. 10:00 1.FK Příbram - FF Roudnice 7:0 (3:0)
    So 05.05. 10:00 Ústí n/L - Viktoria Plzeň 0:8 (0:3)
    So 05.05. 10:00 Táborsko - České Budějovice 2:5 (2:3)
    So 05.05. 14:00 Teplice - Mostecký FK 2:3 (2:2)
    Ne 06.05. 10:00 Karlovy Vary - Písek 1:2 (1:2)
    Ne 06.05. 10:00 Rokycany - SK Kladno 4:6 (4:1)

    23.kolo

    Čt 10.05. 11:00 Písek - Teplice 1:3 (0:2)
    So 12.05. 10:15 Mostecký FK - Táborsko 1:0 (0:0)
    So 12.05. 10:15 FF Roudnice - Sokolov 1:0 (1:0)
    So 12.05. 12:30 SK Kladno - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 10:00 Rokycany - Sparta Praha 2:13 (2:5)
    Ne 13.05. 10:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 1:7 (1:4)
    Ne 13.05. 11:00 České Budějovice - Ústí n/L 7:1 (5:0)

    24.kolo

    So 19.05. 10:00 Sokolov - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
    So 19.05. 10:00 1.FK Příbram - České Budějovice 1:1 (1:0)
    So 19.05. 10:00 Ústí n/L - Mostecký FK 2:1 (0:1)
    Ne 20.05. 10:00 Karlovy Vary - Rokycany 1:0 (0:0)
    Ne 20.05. 10:15 Sparta Praha - FF Roudnice 8:0 (3:0)
    Ne 20.05. 10:15 Táborsko - Písek 3:0 (2:0)
    Ne 20.05. 14:00 Teplice - SK Kladno 3:2 (2:2)

    25.kolo

    St 23.05. 14:00 České Budějovice - Sokolov 4:2 (0:0)
    Čt 24.05. 14:30 Rokycany - Teplice 0:2 (0:0)
    So 26.05. 10:15 Mostecký FK - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    So 26.05. 10:15 Viktoria Plzeň - FF Roudnice 7:1 (2:0)
    So 26.05. 12:30 SK Kladno - Táborsko 5:2 (2:2)
    Ne 27.05. 10:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 0:8 (0:2)
    Ne 27.05. 12:00 Písek - Ústí n/L 0:3 (0:1)

    26.kolo

    So 02.06. 10:00 Sokolov - Mostecký FK 4:0 (2:0)
    So 02.06. 10:00 1.FK Příbram - Písek 5:0 (2:0)
    So 02.06. 10:00 Ústí n/L - SK Kladno 2:1 (1:1)
    So 02.06. 10:15 FF Roudnice - České Budějovice 3:3 (0:1)
    Ne 03.06. 10:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 4:0 (0:0)
    Ne 03.06. 10:15 Táborsko - Rokycany 2:1 (0:1)
    Ne 03.06. 14:00 Teplice - Karlovy Vary 9:5 (6:1)

    14.kolo

    St 06.06. 11:00 Sparta Praha - Teplice 8:2 (4:0)
    So 09.06. 10:15 Mostecký FK - FF Roudnice 5:2 (3:1)
    So 09.06. 12:30 SK Kladno - 1.FK Příbram 0:2 (0:2)
    Ne 10.06. 10:00 Karlovy Vary - Táborsko 2:2 (0:1)
    Ne 10.06. 10:00 Rokycany - Ústí n/L 3:1 (0:0)
    Ne 10.06. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 6:3 (1:0)
    Ne 10.06. 14:15 Písek - Sokolov 3:4 (1:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 24 0 2 142:28 72
    2. 26 20 4 2 109:22 64
    3. 26 18 1 7 102:48 55
    4. 26 16 5 5 126:36 53
    5. 26 17 2 7 95:52 53
    6. 26 14 3 9 74:48 45
    7. 26 10 4 12 59:56 34
    8. 26 10 3 13 57:63 33
    9. 26 9 1 16 46:109 28
    10. 26 8 2 16 39:73 26
    11. 26 7 3 16 41:116 24
    12. 26 4 4 18 29:102 16
    13. 26 4 2 20 30:135 14
    14. 26 3 2 21 20:81 11