Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 3570
  • Návštěvy: 126/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9094
    Týden:
    126
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 27.08. 18:00 Gijón - Real Sociedad 1:2 (0:1)
    So 27.08. 20:00 Valencia - Santander 4:3 (1:2)
    So 27.08. 22:00 Granada - Betis 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 12:00 Atlético Madrid - Osasuna 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:00 Bilbao - Vallecano 1:1 (0:0)
    Ne 28.08. 18:00 Mallorca - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 18:00 Getafe - Levante 1:1 (0:0)
    Ne 28.08. 20:00 Zaragoza - Real Madrid 0:6 (0:2)
    Ne 28.08. 22:00 FC Sevilla - Málaga 2:1 (2:0)
    Po 29.08. 21:00 FC Barcelona - Villarreal 5:0 (2:0)

    3.kolo

    So 10.09. 18:00 Real Sociedad - FC Barcelona 2:2 (0:2)
    So 10.09. 18:00 Villarreal - FC Sevilla 2:2 (1:1)
    So 10.09. 20:00 Real Madrid - Getafe 4:2 (1:1)
    So 10.09. 22:00 Valencia - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 12:00 Betis - Mallorca 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Santander - Levante 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 18:00 Vallecano - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 18:00 Osasuna - Gijón 2:1 (2:0)
    Ne 11.09. 22:00 Esp. Barcelona - Bilbao 2:1 (1:0)
    Po 12.09. 21:00 Málaga - Granada 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 17.09. 18:00 Mallorca - Málaga 0:1 (0:1)
    So 17.09. 18:00 Gijón - Valencia 0:1 (0:1)
    So 17.09. 18:00 Granada - Villarreal 1:0 (0:0)
    So 17.09. 20:00 FC Barcelona - Osasuna 8:0 (5:0)
    So 17.09. 22:00 FC Sevilla - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 12:00 Getafe - Vallecano 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 16:00 Zaragoza - Esp. Barcelona 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 18:00 Atlético Madrid - Santander 4:0 (1:0)
    Ne 18.09. 20:00 Levante - Real Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 22:00 Bilbao - Betis 2:3 (1:3)

    5.kolo

    Út 20.09. 20:00 Osasuna - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Út 20.09. 20:00 Real Sociedad - Granada 1:0 (0:0)
    Út 20.09. 22:00 Villarreal - Mallorca 2:0 (1:0)
    St 21.09. 20:00 Atlético Madrid - Gijón 4:0 (1:0)
    St 21.09. 20:00 Vallecano - Levante 1:2 (0:2)
    St 21.09. 20:00 Málaga - Bilbao 1:0 (0:0)
    St 21.09. 20:00 Santander - Real Madrid 0:0 (0:0)
    St 21.09. 22:00 Valencia - FC Barcelona 2:2 (2:1)
    Čt 22.09. 20:00 Esp. Barcelona - Getafe 1:0 (0:0)
    Čt 22.09. 22:00 Betis - Zaragoza 4:3 (2:1)

    6.kolo

    So 24.09. 18:00 Bilbao - Villarreal 1:1 (0:0)
    So 24.09. 18:00 FC Sevilla - Valencia 1:0 (1:0)
    So 24.09. 20:00 Real Madrid - Vallecano 6:2 (2:1)
    So 24.09. 22:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 5:0 (3:0)
    Ne 25.09. 12:00 Mallorca - Real Sociedad 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Levante - Esp. Barcelona 3:1 (1:0)
    Ne 25.09. 18:00 Granada - Osasuna 1:1 (0:1)
    Ne 25.09. 20:00 Gijón - Santander 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 22:00 Zaragoza - Málaga 0:0 (0:0)
    Po 26.09. 21:00 Getafe - Betis 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 01.10. 18:00 Santander - Vallecano 1:1 (0:1)
    So 01.10. 18:00 Villarreal - Zaragoza 2:2 (1:2)
    So 01.10. 18:00 Osasuna - Mallorca 2:2 (1:1)
    So 01.10. 20:00 Valencia - Granada 1:0 (1:0)
    So 01.10. 22:00 Málaga - Getafe 3:2 (0:0)
    Ne 02.10. 12:00 Real Sociedad - Bilbao 1:2 (0:1)
    Ne 02.10. 16:00 Betis - Levante 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 18:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 20:00 Gijón - FC Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 22:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 0:4 (0:1)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Getafe - Villarreal 0:0 (0:0)
    So 15.10. 18:00 Real Madrid - Betis 4:1 (1:0)
    So 15.10. 18:00 Mallorca - Valencia 1:1 (0:1)
    So 15.10. 20:00 FC Barcelona - Santander 3:0 (2:0)
    So 15.10. 22:00 Granada - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 12:00 Vallecano - Esp. Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Zaragoza - Real Sociedad 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 18:00 Levante - Málaga 3:0 (3:0)
    Ne 16.10. 22:00 FC Sevilla - Gijón 2:1 (1:0)
    Po 17.10. 21:00 Bilbao - Osasuna 3:1 (3:0)

    9.kolo

    So 22.10. 18:00 Santander - Esp. Barcelona 0:1 (0:0)
    So 22.10. 18:00 Gijón - Granada 2:0 (2:0)
    So 22.10. 20:00 Málaga - Real Madrid 0:4 (0:4)
    So 22.10. 22:00 FC Barcelona - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 12:00 Betis - Vallecano 0:2 (0:0)
    Ne 23.10. 16:00 Real Sociedad - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 18:00 Osasuna - Zaragoza 3:0 (3:0)
    Ne 23.10. 18:00 Atlético Madrid - Mallorca 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 20:00 Valencia - Bilbao 1:1 (0:0)
    Ne 23.10. 22:00 Villarreal - Levante 0:3 (0:2)

    10.kolo

    Út 25.10. 20:00 Granada - FC Barcelona 0:1 (0:1)
    Út 25.10. 22:00 FC Sevilla - Santander 2:2 (1:0)
    St 26.10. 20:00 Vallecano - Málaga 2:0 (1:0)
    St 26.10. 20:00 Levante - Real Sociedad 3:2 (0:1)
    St 26.10. 20:00 Getafe - Osasuna 2:2 (0:1)
    St 26.10. 20:00 Zaragoza - Valencia 0:1 (0:0)
    St 26.10. 22:00 Real Madrid - Villarreal 3:0 (3:0)
    St 26.10. 22:00 Mallorca - Gijón 1:2 (1:0)
    Čt 27.10. 20:00 Esp. Barcelona - Betis 1:0 (0:0)
    Čt 27.10. 22:00 Bilbao - Atlético Madrid 3:0 (0:0)

    11.kolo

    So 29.10. 18:00 Villarreal - Vallecano 2:0 (1:0)
    So 29.10. 18:00 Valencia - Getafe 3:1 (2:1)
    So 29.10. 20:00 FC Barcelona - Mallorca 5:0 (3:0)
    So 29.10. 22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:1 (0:1)
    Ne 30.10. 12:00 Gijón - Bilbao 1:1 (0:0)
    Ne 30.10. 16:00 Osasuna - Levante 2:0 (2:0)
    Ne 30.10. 18:00 Santander - Betis 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 20:00 Atlético Madrid - Zaragoza 3:1 (2:0)
    Ne 30.10. 22:00 Málaga - Esp. Barcelona 2:1 (1:1)
    Po 31.10. 21:00 FC Sevilla - Granada 1:2 (1:0)

    12.kolo

    So 05.11. 18:00 Mallorca - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    So 05.11. 20:00 Betis - Málaga 0:0 (0:0)
    So 05.11. 22:00 Levante - Valencia 0:2 (0:1)
    Ne 06.11. 12:00 Real Madrid - Osasuna 7:1 (3:1)
    Ne 06.11. 16:00 Zaragoza - Gijón 2:2 (1:2)
    Ne 06.11. 16:00 Granada - Santander 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 18:00 Vallecano - Real Sociedad 4:0 (1:0)
    Ne 06.11. 18:00 Esp. Barcelona - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 20:00 Bilbao - FC Barcelona 2:2 (1:1)
    Ne 06.11. 22:00 Getafe - Atlético Madrid 3:2 (1:1)

    13.kolo

    So 19.11. 18:00 Villarreal - Betis 1:0 (1:0)
    So 19.11. 20:00 FC Barcelona - Zaragoza 4:0 (2:0)
    So 19.11. 22:00 Valencia - Real Madrid 2:3 (0:1)
    Ne 20.11. 12:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 20.11. 16:00 Gijón - Getafe 2:1 (1:1)
    Ne 20.11. 16:00 Osasuna - Vallecano 0:0 (0:0)
    Ne 20.11. 18:00 FC Sevilla - Bilbao 1:2 (1:1)
    Ne 20.11. 20:00 Atlético Madrid - Levante 3:2 (0:0)
    Po 21.11. 21:00 Santander - Málaga 1:3 (0:0)
    St 07.12. 19:30 Granada - Mallorca 2:2 (0:1)

    14.kolo

    So 26.11. 18:00 Vallecano - Valencia 1:2 (0:1)
    So 26.11. 20:00 Real Madrid - Atlético Madrid 4:1 (1:1)
    So 26.11. 22:00 Getafe - FC Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 27.11. 12:00 Betis - Real Sociedad 2:3 (0:0)
    Ne 27.11. 16:00 Levante - Gijón 4:0 (1:0)
    Ne 27.11. 18:00 Esp. Barcelona - Osasuna 1:2 (0:1)
    Ne 27.11. 18:00 Mallorca - Santander 2:1 (1:0)
    Ne 27.11. 19:45 Bilbao - Granada 0:1 (0:1)
    Ne 27.11. 21:30 Zaragoza - FC Sevilla 0:1 (0:1)
    Po 28.11. 21:00 Málaga - Villarreal 2:1 (2:1)

    15.kolo

    So 03.12. 18:00 Santander - Villarreal 1:0 (0:0)
    So 03.12. 18:00 Gijón - Real Madrid 0:3 (0:0)
    So 03.12. 20:00 FC Barcelona - Levante 5:0 (3:0)
    So 03.12. 22:00 Valencia - Esp. Barcelona 2:1 (1:0)
    Ne 04.12. 12:00 Atlético Madrid - Vallecano 3:1 (1:0)
    Ne 04.12. 16:00 Real Sociedad - Málaga 3:2 (1:1)
    Ne 04.12. 18:00 Osasuna - Betis 2:1 (1:0)
    Ne 04.12. 20:00 Mallorca - Bilbao 1:1 (1:1)
    Ne 04.12. 21:30 Granada - Zaragoza 1:0 (1:0)
    Po 05.12. 21:00 FC Sevilla - Getafe 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 10.12. 18:00 Levante - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    So 10.12. 20:00 Betis - Valencia 2:1 (0:0)
    So 10.12. 22:00 Real Madrid - FC Barcelona 1:3 (1:1)
    Ne 11.12. 12:00 Vallecano - Gijón 1:3 (0:2)
    Ne 11.12. 16:00 Villarreal - Real Sociedad 1:1 (0:0)
    Ne 11.12. 16:00 Getafe - Granada 1:0 (1:0)
    Ne 11.12. 18:00 Zaragoza - Mallorca 0:1 (0:1)
    Ne 11.12. 18:00 Málaga - Osasuna 1:1 (0:1)
    Ne 11.12. 19:45 Bilbao - Santander 1:1 (0:0)
    Ne 11.12. 21:30 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 4:2 (3:1)

    17.kolo

    Út 29.11. 21:00 FC Barcelona - Vallecano 4:0 (3:0)
    So 17.12. 18:00 Gijón - Esp. Barcelona 1:2 (0:1)
    So 17.12. 18:00 Mallorca - Getafe 1:2 (1:2)
    So 17.12. 20:00 Bilbao - Zaragoza 2:1 (1:1)
    So 17.12. 22:00 FC Sevilla - Real Madrid 2:6 (0:3)
    Ne 18.12. 12:00 Atlético Madrid - Betis 0:2 (0:0)
    Ne 18.12. 16:00 Granada - Levante 2:1 (2:0)
    Ne 18.12. 18:00 Osasuna - Villarreal 2:1 (0:0)
    Ne 18.12. 19:45 Santander - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Ne 18.12. 21:30 Valencia - Málaga 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 07.01. 18:00 Santander - Zaragoza 1:0 (1:0)
    So 07.01. 18:00 Real Sociedad - Osasuna 0:0 (0:0)
    So 07.01. 18:00 Levante - Mallorca 0:0 (0:0)
    So 07.01. 20:00 Real Madrid - Granada 5:1 (2:1)
    So 07.01. 22:00 Málaga - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 08.01. 12:00 Vallecano - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    Ne 08.01. 16:00 Getafe - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 08.01. 18:00 Villarreal - Valencia 2:2 (2:1)
    Ne 08.01. 19:45 Betis - Gijón 2:0 (0:0)
    Ne 08.01. 21:30 Esp. Barcelona - FC Barcelona 1:1 (0:1)

    19.kolo

    So 14.01. 18:00 Zaragoza - Getafe 1:1 (1:0)
    So 14.01. 18:00 Granada - Vallecano 1:2 (0:1)
    So 14.01. 18:00 FC Sevilla - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    So 14.01. 20:00 Mallorca - Real Madrid 1:2 (1:0)
    So 14.01. 22:00 Valencia - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    Ne 15.01. 12:00 Atlético Madrid - Villarreal 3:0 (1:0)
    Ne 15.01. 16:00 Osasuna - Santander 0:2 (0:1)
    Ne 15.01. 18:00 Bilbao - Levante 3:0 (2:0)
    Ne 15.01. 19:45 Gijón - Málaga 2:1 (1:0)
    Ne 15.01. 21:30 FC Barcelona - Betis 4:2 (2:1)

    1.kolo

    So 21.01. 18:00 Esp. Barcelona - Granada 3:0 (2:0)
    So 21.01. 18:00 Santander - Getafe 1:2 (1:1)
    So 21.01. 20:00 Real Sociedad - Atlético Madrid 0:4 (0:1)
    So 21.01. 22:00 Betis - FC Sevilla 1:1 (1:1)
    Ne 22.01. 12:00 Osasuna - Valencia 1:1 (0:0)
    Ne 22.01. 16:00 Vallecano - Mallorca 0:1 (0:0)
    Ne 22.01. 18:00 Málaga - FC Barcelona 1:4 (0:2)
    Ne 22.01. 19:45 Levante - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 22.01. 21:30 Real Madrid - Bilbao 4:1 (1:1)
    Po 23.01. 21:00 Villarreal - Gijón 3:0 (0:0)

    21.kolo

    So 28.01. 18:00 Vallecano - Bilbao 2:3 (2:2)
    So 28.01. 18:00 Esp. Barcelona - Mallorca 1:0 (1:0)
    So 28.01. 20:00 Real Madrid - Zaragoza 3:1 (1:1)
    So 28.01. 22:00 Villarreal - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 29.01. 12:00 Betis - Granada 1:2 (0:2)
    Ne 29.01. 16:00 Levante - Getafe 1:2 (0:1)
    Ne 29.01. 16:00 Real Sociedad - Gijón 5:1 (2:0)
    Ne 29.01. 18:00 Santander - Valencia 2:2 (1:0)
    Ne 29.01. 21:30 Málaga - FC Sevilla 2:1 (2:1)
    Po 30.01. 21:00 Osasuna - Atlético Madrid 0:1 (0:1)

    22.kolo

    So 04.02. 18:00 Levante - Santander 1:1 (1:0)
    So 04.02. 18:00 Bilbao - Esp. Barcelona 3:3 (1:1)
    So 04.02. 18:00 Mallorca - Betis 1:0 (1:0)
    So 04.02. 20:00 Getafe - Real Madrid 0:1 (0:1)
    So 04.02. 22:00 FC Barcelona - Real Sociedad 2:1 (1:0)
    Ne 05.02. 12:00 Gijón - Osasuna 1:1 (0:0)
    Ne 05.02. 18:00 FC Sevilla - Villarreal 1:2 (1:1)
    Ne 05.02. 19:45 Zaragoza - Vallecano 1:2 (1:0)
    Ne 05.02. 21:30 Atlético Madrid - Valencia 0:0 (0:0)
    Po 06.02. 21:00 Granada - Málaga 2:1 (0:0)

    23.kolo

    So 11.02. 18:00 Santander - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    So 11.02. 20:00 Osasuna - FC Barcelona 3:2 (2:0)
    So 11.02. 22:00 Betis - Bilbao 2:1 (1:1)
    Ne 12.02. 12:00 Esp. Barcelona - Zaragoza 0:2 (0:0)
    Ne 12.02. 16:00 Vallecano - Getafe 2:0 (1:0)
    Ne 12.02. 16:00 Málaga - Mallorca 3:1 (1:1)
    Ne 12.02. 18:00 Valencia - Gijón 4:0 (1:0)
    Ne 12.02. 19:45 Villarreal - Granada 3:1 (1:1)
    Ne 12.02. 21:30 Real Madrid - Levante 4:2 (1:1)
    Po 13.02. 21:00 Real Sociedad - FC Sevilla 2:0 (0:0)

    24.kolo

    So 18.02. 18:00 Getafe - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    So 18.02. 20:00 Real Madrid - Santander 4:0 (2:0)
    So 18.02. 22:00 FC Sevilla - Osasuna 2:0 (1:0)
    Ne 19.02. 12:00 Granada - Real Sociedad 4:1 (1:1)
    Ne 19.02. 16:00 Bilbao - Málaga 3:0 (0:0)
    Ne 19.02. 18:00 Mallorca - Villarreal 4:0 (1:0)
    Ne 19.02. 18:00 Gijón - Atlético Madrid 1:1 (1:1)
    Ne 19.02. 19:45 Levante - Vallecano 3:5 (0:1)
    Ne 19.02. 21:30 FC Barcelona - Valencia 5:1 (2:1)
    Po 20.02. 21:00 Zaragoza - Betis 0:2 (0:1)

    25.kolo

    So 25.02. 18:00 Santander - Gijón 1:1 (0:1)
    So 25.02. 18:00 Betis - Getafe 1:1 (0:0)
    So 25.02. 20:00 Málaga - Zaragoza 5:1 (1:1)
    So 25.02. 22:00 Esp. Barcelona - Levante 1:2 (0:1)
    Ne 26.02. 12:00 Villarreal - Bilbao 2:2 (1:0)
    Ne 26.02. 16:00 Vallecano - Real Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 26.02. 18:00 Real Sociedad - Mallorca 1:0 (0:0)
    Ne 26.02. 18:00 Osasuna - Granada 2:1 (0:0)
    Ne 26.02. 18:00 Valencia - FC Sevilla 1:2 (0:1)
    Ne 26.02. 21:30 Atlético Madrid - FC Barcelona 1:2 (0:1)

    26.kolo

    So 03.03. 18:00 Vallecano - Santander 4:2 (1:2)
    So 03.03. 18:00 Getafe - Málaga 1:3 (1:0)
    So 03.03. 18:00 Mallorca - Osasuna 1:1 (0:1)
    So 03.03. 20:00 FC Barcelona - Gijón 3:1 (1:0)
    So 03.03. 22:00 FC Sevilla - Atlético Madrid 1:1 (0:1)
    Ne 04.03. 12:00 Zaragoza - Villarreal 2:1 (0:1)
    Ne 04.03. 16:00 Bilbao - Real Sociedad 2:0 (1:0)
    Ne 04.03. 18:00 Granada - Valencia 0:1 (0:1)
    Ne 04.03. 21:30 Real Madrid - Esp. Barcelona 5:0 (2:0)
    Po 05.03. 21:00 Levante - Betis 3:1 (2:1)

    27.kolo

    So 10.03. 18:00 Real Sociedad - Zaragoza 3:0 (3:0)
    So 10.03. 18:00 Málaga - Levante 1:0 (0:0)
    So 10.03. 20:00 Gijón - FC Sevilla 1:0 (1:0)
    So 10.03. 22:00 Betis - Real Madrid 2:3 (1:1)
    Ne 11.03. 12:00 Esp. Barcelona - Vallecano 5:1 (2:0)
    Ne 11.03. 12:00 Atlético Madrid - Granada 2:0 (1:0)
    Ne 11.03. 16:00 Valencia - Mallorca 2:2 (2:0)
    Ne 11.03. 18:00 Santander - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 11.03. 21:30 Osasuna - Bilbao 2:1 (2:0)
    Po 12.03. 21:00 Villarreal - Getafe 1:2 (1:1)

    28.kolo

    So 17.03. 18:00 Getafe - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    So 17.03. 18:00 Granada - Gijón 2:1 (2:0)
    So 17.03. 18:00 Zaragoza - Osasuna 1:1 (0:0)
    So 17.03. 20:00 FC Sevilla - FC Barcelona 0:2 (0:2)
    So 17.03. 22:00 Vallecano - Betis 3:0 (0:0)
    Ne 18.03. 12:00 Levante - Villarreal 1:0 (0:0)
    Ne 18.03. 16:00 Mallorca - Atlético Madrid 2:1 (0:0)
    Ne 18.03. 18:00 Bilbao - Valencia 0:3 (0:1)
    Ne 18.03. 21:30 Real Madrid - Málaga 1:1 (1:0)
    Po 19.03. 21:00 Esp. Barcelona - Santander 3:1 (2:1)

    29.kolo

    Út 20.03. 20:00 Osasuna - Getafe 0:0 (0:0)
    Út 20.03. 21:00 FC Barcelona - Granada 5:3 (2:0)
    St 21.03. 20:00 Gijón - Mallorca 2:3 (1:1)
    St 21.03. 20:00 Atlético Madrid - Bilbao 2:1 (0:0)
    St 21.03. 20:00 Valencia - Zaragoza 1:2 (1:1)
    St 21.03. 20:00 Real Sociedad - Levante 1:3 (1:2)
    St 21.03. 22:00 Villarreal - Real Madrid 1:1 (0:0)
    Čt 22.03. 20:00 Santander - FC Sevilla 0:3 (0:1)
    Čt 22.03. 20:00 Betis - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    Čt 22.03. 22:00 Málaga - Vallecano 4:2 (1:1)

    30.kolo

    So 24.03. 18:00 Mallorca - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    So 24.03. 20:00 Real Madrid - Real Sociedad 5:1 (3:1)
    So 24.03. 22:00 Getafe - Valencia 3:1 (3:1)
    Ne 25.03. 12:00 Zaragoza - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 16:00 Levante - Osasuna 0:2 (0:1)
    Ne 25.03. 16:00 Esp. Barcelona - Málaga 1:2 (1:0)
    Ne 25.03. 18:00 Bilbao - Gijón 1:1 (0:0)
    Ne 25.03. 19:45 Vallecano - Villarreal 0:2 (0:1)
    Ne 25.03. 19:45 Betis - Santander 1:1 (1:0)
    Po 26.03. 21:00 Granada - FC Sevilla 0:3 (0:1)

    31.kolo

    So 31.03. 18:00 Santander - Granada 0:1 (0:0)
    So 31.03. 18:00 Gijón - Zaragoza 1:2 (0:1)
    So 31.03. 20:00 Osasuna - Real Madrid 1:5 (0:3)
    So 31.03. 22:00 Málaga - Betis 0:2 (0:2)
    So 31.03. 22:00 FC Barcelona - Bilbao 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 12:00 Atlético Madrid - Getafe 3:0 (1:0)
    Ne 01.04. 18:00 Valencia - Levante 1:1 (1:0)
    Ne 01.04. 21:30 Real Sociedad - Vallecano 4:0 (2:0)
    Ne 01.04. 21:30 Villarreal - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Po 02.04. 21:00 FC Sevilla - Mallorca 3:1 (0:0)

    32.kolo

    So 07.04. 18:00 Getafe - Gijón 2:0 (1:0)
    So 07.04. 18:00 Vallecano - Osasuna 6:0 (4:0)
    So 07.04. 18:00 Esp. Barcelona - Real Sociedad 2:2 (1:2)
    So 07.04. 20:00 Zaragoza - FC Barcelona 1:4 (1:2)
    So 07.04. 22:00 Betis - Villarreal 3:1 (2:0)
    Ne 08.04. 12:00 Levante - Atlético Madrid 2:0 (2:0)
    Ne 08.04. 16:00 Mallorca - Granada 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 18:00 Bilbao - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 21:30 Real Madrid - Valencia 0:0 (0:0)
    Po 09.04. 21:00 Málaga - Santander 3:0 (1:0)

    33.kolo

    Út 10.04. 20:00 Real Sociedad - Betis 1:1 (1:0)
    Út 10.04. 20:00 Osasuna - Esp. Barcelona 2:0 (0:0)
    Út 10.04. 21:00 FC Barcelona - Getafe 4:0 (2:0)
    St 11.04. 20:00 Granada - Bilbao 2:2 (1:0)
    St 11.04. 20:00 Gijón - Levante 3:2 (1:1)
    St 11.04. 20:00 Valencia - Vallecano 4:1 (1:0)
    St 11.04. 22:00 Atlético Madrid - Real Madrid 1:4 (0:1)
    Čt 12.04. 20:00 Villarreal - Málaga 2:1 (0:0)
    Čt 12.04. 21:00 Santander - Mallorca 0:3 (0:1)
    Čt 12.04. 22:00 FC Sevilla - Zaragoza 3:0 (3:0)

    34.kolo

    So 14.04. 20:00 Real Madrid - Gijón 3:1 (1:1)
    So 14.04. 22:00 Levante - FC Barcelona 1:2 (1:0)
    Ne 15.04. 12:00 Esp. Barcelona - Valencia 4:0 (2:0)
    Ne 15.04. 16:00 Villarreal - Santander 1:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Zaragoza - Granada 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Málaga - Real Sociedad 1:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Betis - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 18:00 Bilbao - Mallorca 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 21:30 Vallecano - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Po 16.04. 21:00 Getafe - FC Sevilla 5:1 (1:1)

    35.kolo

    So 21.04. 18:00 Gijón - Vallecano 2:1 (1:0)
    So 21.04. 18:00 Mallorca - Zaragoza 1:0 (1:0)
    So 21.04. 20:00 FC Barcelona - Real Madrid 1:2 (0:1)
    So 21.04. 22:00 FC Sevilla - Levante 1:1 (1:1)
    Ne 22.04. 12:00 Real Sociedad - Villarreal 1:1 (0:1)
    Ne 22.04. 12:00 Granada - Getafe 1:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Santander - Bilbao 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 18:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 3:1 (1:1)
    Ne 22.04. 21:30 Valencia - Betis 4:0 (1:0)
    Po 23.04. 21:00 Osasuna - Málaga 1:1 (0:0)

    36.kolo

    So 28.04. 18:00 Real Sociedad - Santander 3:0 (1:0)
    So 28.04. 18:00 Esp. Barcelona - Gijón 0:3 (0:0)
    So 28.04. 18:00 Levante - Granada 3:1 (0:0)
    So 28.04. 18:00 Getafe - Mallorca 1:3 (0:1)
    So 28.04. 22:00 Villarreal - Osasuna 1:1 (1:0)
    Ne 29.04. 12:00 Real Madrid - FC Sevilla 3:0 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Zaragoza - Bilbao 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 18:00 Málaga - Valencia 1:0 (1:0)
    Ne 29.04. 19:45 Betis - Atlético Madrid 2:2 (0:0)
    Ne 29.04. 21:30 Vallecano - FC Barcelona 0:7 (0:3)

    20.kolo

    Út 01.05. 12:00 Getafe - Santander 1:1 (0:0)
    Út 01.05. 18:00 Granada - Esp. Barcelona 2:1 (2:0)
    Út 01.05. 20:00 Gijón - Villarreal 2:3 (1:2)
    St 02.05. 18:00 Atlético Madrid - Real Sociedad 1:1 (0:0)
    St 02.05. 20:00 Zaragoza - Levante 1:0 (1:0)
    St 02.05. 20:00 Valencia - Osasuna 4:0 (0:0)
    St 02.05. 20:00 FC Sevilla - Betis 1:2 (1:1)
    St 02.05. 20:00 FC Barcelona - Málaga 4:1 (1:1)
    St 02.05. 20:00 Bilbao - Real Madrid 0:3 (0:2)
    St 02.05. 20:00 Mallorca - Vallecano 1:0 (0:0)

    37.kolo

    So 05.05. 21:00 Zaragoza - Santander 2:1 (1:1)
    So 05.05. 21:00 Valencia - Villarreal 1:0 (0:0)
    So 05.05. 21:00 Atlético Madrid - Málaga 2:1 (0:1)
    So 05.05. 21:00 Gijón - Betis 2:1 (1:1)
    So 05.05. 21:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 4:0 (1:0)
    So 05.05. 21:00 FC Sevilla - Vallecano 5:2 (2:1)
    So 05.05. 21:00 Granada - Real Madrid 1:2 (1:0)
    So 05.05. 21:00 Mallorca - Levante 1:0 (0:0)
    So 05.05. 21:00 Bilbao - Getafe 0:0 (0:0)
    So 05.05. 21:00 Osasuna - Real Sociedad 1:0 (1:0)

    38.kolo

    So 12.05. 20:00 Real Sociedad - Valencia 1:0 (0:0)
    So 12.05. 22:00 Betis - FC Barcelona 2:2 (0:1)
    Ne 13.05. 20:00 Villarreal - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 20:00 Málaga - Gijón 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 20:00 Getafe - Zaragoza 0:2 (0:0)
    Ne 13.05. 20:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 1:1 (0:1)
    Ne 13.05. 20:00 Vallecano - Granada 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 20:00 Real Madrid - Mallorca 4:1 (2:0)
    Ne 13.05. 20:00 Levante - Bilbao 3:0 (1:0)
    Ne 13.05. 20:00 Santander - Osasuna 2:4 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 32 4 2 121:32 100
    2. 38 28 7 3 114:29 91
    3. 38 17 10 11 59:44 61
    4. 38 17 7 14 54:53 58
    5. 38 15 11 12 53:46 56
    6. 38 16 7 15 54:50 55
    7. 38 13 15 10 44:61 54
    8. 38 14 10 14 42:46 52
    9. 38 13 11 14 48:47 50
    10. 38 12 13 13 49:52 49
    11. 38 12 11 15 46:52 47
    12. 38 13 8 17 47:56 47
    13. 38 12 11 15 40:51 47
    14. 38 12 10 16 46:56 46
    15. 38 13 4 21 53:73 43
    16. 38 12 7 19 36:61 43
    17. 38 12 6 20 35:56 42
    18. 38 9 14 15 39:53 41
    19. 38 10 7 21 42:69 37
    20. 38 4 15 19 28:63 27