Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. února 2020
svátek má Oldřich.
Hlavní menu
  • ID: 3813
  • Návštěvy: 96/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7719
    Týden:
    96
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 02.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 3:2 (2:0)
    So 02.08. 17:00 Baník Ostrava - SK Kladno 1:0 (0:0)
    So 02.08. 17:00 Zlín - Jablonec 0:1 (0:1)
    So 02.08. 19:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Ne 03.08. 17:00 Teplice - České Budějovice 4:0 (3:0)
    Ne 03.08. 17:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    Ne 03.08. 20:15 Slovan Liberec - Slavia Praha 2:1 (1:0)
    Po 04.08. 17:15 Bohemians - Sigma Olomouc 1:2 (1:1)

    2.kolo

    St 06.08. 18:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Ne 10.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Teplice 3:0 (2:0)
    Ne 10.08. 17:00 Mladá Boleslav - Zlín 1:0 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)
    Ne 10.08. 17:00 SK Kladno - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    Ne 10.08. 17:00 České Budějovice - Bohemians 0:0 (0:0)
    Ne 10.08. 20:15 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 4:1 (2:0)
    Po 11.08. 20:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:1 (2:0)

    3.kolo

    So 16.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    So 16.08. 19:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 16.08. 19:00 Zlín - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    Ne 17.08. 14:30 Bohemians - SK Kladno 3:1 (2:0)
    Ne 17.08. 17:00 1.FK Příbram - České Budějovice 3:0 (0:0)
    Ne 17.08. 17:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    Ne 17.08. 20:15 Jablonec - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
    Po 18.08. 20:00 Slovan Liberec - Teplice 1:0 (0:0)

    4.kolo

    22.08. 18:30 Slavia Praha - Bohemians 5:0 (2:0)
    22.08. 19:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:4 (0:2)
    So 23.08. 17:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    Ne 24.08. 17:00 Teplice - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 24.08. 17:00 Sigma Olomouc - Jablonec 1:1 (0:1)
    Ne 24.08. 17:00 SK Kladno - Zlín 1:1 (0:0)
    Ne 24.08. 20:15 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    Po 25.08. 17:15 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 0:2 (0:2)

    5.kolo

    So 30.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Teplice 1:1 (1:1)
    So 30.08. 19:00 Zlín - České Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
    Ne 31.08. 17:00 Bohemians - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    Ne 31.08. 17:00 Jablonec - SK Kladno 1:1 (0:1)
    Ne 31.08. 17:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:1 (2:0)
    Ne 31.08. 20:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    Po 01.09. 17:15 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:3 (1:2)

    6.kolo

    So 13.09. 17:00 Slovan Liberec - Zlín 2:1 (1:0)
    Ne 14.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Bohemians 4:2 (2:0)
    Ne 14.09. 14:30 SK Kladno - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    Ne 14.09. 17:00 Teplice - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:2 (2:1)
    Ne 14.09. 17:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:1 (0:1)
    Ne 14.09. 20:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    Po 15.09. 17:15 Slavia Praha - Jablonec 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 20.09. 17:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 1:1 (0:0)
    Ne 21.09. 14:30 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    Ne 21.09. 16:30 Mladá Boleslav - SK Kladno 2:1 (2:0)
    Ne 21.09. 17:00 Bohemians - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    Ne 21.09. 17:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
    Ne 21.09. 20:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    Po 22.09. 17:15 Sparta Praha - Teplice 0:0 (0:0)
    Po 22.09. 19:30 Zlín - Slavia Praha 0:3 (0:3)

    8.kolo

    So 27.09. 17:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:3 (0:2)
    Ne 28.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    Ne 28.09. 15:00 České Budějovice - Jablonec 2:1 (1:0)
    Ne 28.09. 17:00 Teplice - Zlín 2:0 (0:0)
    Ne 28.09. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 2:1 (2:1)
    Ne 28.09. 17:00 Zbrojovka Brno - SK Kladno 2:0 (2:0)
    Ne 28.09. 20:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:0 (1:0)
    Po 29.09. 17:15 Slovan Liberec - Sparta Praha 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 04.10. 19:00 Zlín - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    Ne 05.10. 17:00 Bohemians - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 05.10. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 3:1 (1:0)
    Ne 05.10. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    Ne 05.10. 17:00 SK Kladno - České Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 05.10. 20:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    Po 06.10. 17:15 Sparta Praha - Slavia Praha 1:4 (1:2)
    Po 06.10. 20:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 18.10. 17:00 Baník Ostrava - Bohemians 5:4 (3:2)
    Ne 19.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    Ne 19.10. 15:00 Teplice - Mladá Boleslav 2:3 (0:1)
    Ne 19.10. 17:00 1.FK Příbram - Zlín 3:0 (2:0)
    Ne 19.10. 17:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    Ne 19.10. 17:00 Slavia Praha - SK Kladno 5:0 (1:0)
    Ne 19.10. 20:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    Po 20.10. 17:15 Slovan Liberec - Jablonec 3:0 (2:0)

    11.kolo

    24.10. 17:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
    So 25.10. 17:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    Ne 26.10. 14:30 SK Kladno - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 26.10. 15:00 Jablonec - Teplice 0:2 (0:0)
    Ne 26.10. 15:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 1:1 (1:0)
    Ne 26.10. 17:00 Bohemians - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    Ne 26.10. 20:00 Zlín - Baník Ostrava 2:5 (2:1)
    Po 27.10. 17:15 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 01.11. 17:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:1 (0:1)
    Ne 02.11. 15:00 Teplice - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    Ne 02.11. 15:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    Ne 02.11. 17:00 1.FK Příbram - SK Kladno 2:0 (1:0)
    Ne 02.11. 17:00 Bohemians - Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 02.11. 17:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 3:2 (0:0)
    Ne 02.11. 20:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 3:3 (1:2)
    Po 03.11. 17:15 Baník Ostrava - Sparta Praha 2:0 (2:0)

    13.kolo

    So 08.11. 17:00 Sparta Praha - Zlín 2:0 (0:0)
    Ne 09.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Ne 09.11. 15:00 Jablonec - Bohemians 2:1 (1:0)
    Ne 09.11. 15:00 SK Kladno - Teplice 1:1 (1:0)
    Ne 09.11. 15:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    Ne 09.11. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 4:1 (1:1)
    Ne 09.11. 20:00 České Budějovice - Slavia Praha 2:2 (0:2)
    Po 10.11. 17:15 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 0:2 (0:2)

    14.kolo

    So 15.11. 14:30 Baník Ostrava - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 15.11. 15:00 Slovan Liberec - SK Kladno 2:0 (1:0)
    So 15.11. 17:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    So 15.11. 17:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    Ne 16.11. 17:00 1.FK Příbram - Jablonec 2:0 (0:0)
    Ne 16.11. 17:00 Bohemians - Sparta Praha 4:3 (2:1)
    Ne 16.11. 20:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
    Po 17.11. 17:15 Teplice - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)

    15.kolo

    Ne 23.11. 10:15 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    Ne 23.11. 14:30 SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 23.11. 14:30 České Budějovice - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    Ne 23.11. 15:00 Zbrojovka Brno - Zlín 3:0 (1:0)
    Ne 23.11. 16:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1:0 (0:0)
    Ne 23.11. 17:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    Ne 23.11. 20:00 Slavia Praha - Teplice 3:1 (0:1)
    Po 24.11. 17:15 Jablonec - Sparta Praha 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 29.11. 15:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 29.11. 17:00 Zlín - Mladá Boleslav 0:2 (0:0)
    So 29.11. 17:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 4:0 (1:0)
    So 29.11. 17:00 Sparta Praha - SK Kladno 5:0 (1:0)
    Ne 30.11. 15:00 Teplice - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
    Ne 30.11. 17:00 Bohemians - České Budějovice 2:0 (2:0)
    Ne 30.11. 20:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Po 01.12. 17:15 Baník Ostrava - Jablonec 3:1 (2:0)

    17.kolo

    Ne 22.02. 10:15 Viktoria Žižkov - Zlín 1:1 (0:1)
    Ne 22.02. 15:00 Teplice - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Ne 22.02. 15:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 2:2 (1:1)
    Ne 22.02. 15:00 SK Kladno - Bohemians 1:0 (1:0)
    Ne 22.02. 15:25 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    Ne 22.02. 17:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 22.02. 20:00 Mladá Boleslav - Jablonec 1:2 (0:1)
    Po 23.02. 17:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:2 (2:0)

    18.kolo

    So 28.02. 14:30 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    So 28.02. 17:00 Zlín - SK Kladno 0:0 (0:0)
    So 28.02. 17:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 28.02. 17:00 Sparta Praha - České Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 01.03. 15:00 Jablonec - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    Ne 01.03. 20:00 Bohemians - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Po 02.03. 17:15 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 2:4 (1:2)
    Ne 29.03. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 0:3 (0:1)

    19.kolo

    So 07.03. 15:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Ne 08.03. 15:00 Teplice - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
    Ne 08.03. 15:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 0:0 (0:0)
    Ne 08.03. 15:00 České Budějovice - Zlín 1:0 (0:0)
    Ne 08.03. 15:00 SK Kladno - Jablonec 1:2 (0:0)
    Ne 08.03. 17:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 2:2 (2:0)
    Ne 08.03. 20:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 1:2 (1:2)
    Po 09.03. 17:15 Slavia Praha - Baník Ostrava 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 14.03. 17:00 Baník Ostrava - Teplice 1:0 (0:0)
    So 14.03. 17:00 Zlín - Slovan Liberec 3:3 (0:2)
    So 14.03. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 15.03. 17:00 Sigma Olomouc - SK Kladno 1:3 (0:1)
    Ne 15.03. 17:00 Bohemians - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    Ne 15.03. 17:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 15.03. 20:00 Jablonec - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    Po 16.03. 17:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (4:0)

    21.kolo

    So 21.03. 15:00 Slovan Liberec - Bohemians 2:1 (1:0)
    So 21.03. 17:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
    Ne 22.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Jablonec 0:1 (0:0)
    Ne 22.03. 15:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    Ne 22.03. 15:00 SK Kladno - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    Ne 22.03. 16:00 Slavia Praha - Zlín 1:0 (0:0)
    Ne 22.03. 20:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    Po 23.03. 17:15 Teplice - Sparta Praha 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 04.04. 17:00 Zlín - Teplice 1:1 (1:0)
    So 04.04. 17:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 1:4 (0:1)
    Ne 05.04. 15:00 Jablonec - České Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 05.04. 17:00 Bohemians - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Ne 05.04. 17:00 SK Kladno - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Ne 05.04. 17:00 Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    Ne 05.04. 20:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    Po 06.04. 17:15 Sparta Praha - Slovan Liberec 1:1 (0:0)

    23.kolo

    So 11.04. 17:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
    Ne 12.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 1:2 (1:1)
    Ne 12.04. 15:00 Viktoria Plzeň - Zlín 5:0 (1:0)
    Ne 12.04. 17:00 Teplice - Bohemians 1:0 (1:0)
    Ne 12.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 1:0 (0:0)
    Ne 12.04. 17:00 České Budějovice - SK Kladno 3:0 (1:0)
    Ne 12.04. 20:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Po 13.04. 17:15 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (0:1)

    24.kolo

    So 18.04. 15:45 Jablonec - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 18.04. 19:00 Zlín - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Bohemians - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 1:1 (0:0)
    Ne 19.04. 20:00 Mladá Boleslav - Teplice 1:0 (0:0)
    Po 20.04. 17:15 SK Kladno - Slavia Praha 2:1 (2:1)

    25.kolo

    So 25.04. 17:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 3:1 (0:0)
    So 25.04. 17:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    Ne 26.04. 10:15 Viktoria Žižkov - SK Kladno 2:2 (0:2)
    Ne 26.04. 17:00 Baník Ostrava - Zlín 1:3 (1:1)
    Ne 26.04. 17:00 Teplice - Jablonec 3:0 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    Ne 26.04. 20:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    Po 27.04. 19:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 3:3 (1:2)

    26.kolo

    So 02.05. 19:00 Zlín - Bohemians 2:0 (1:0)
    Ne 03.05. 10:15 Viktoria Žižkov - České Budějovice 2:1 (1:1)
    Ne 03.05. 17:00 Sigma Olomouc - Teplice 2:1 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 SK Kladno - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    Ne 03.05. 20:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 1:4 (1:1)
    Po 04.05. 17:15 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 09.05. 15:45 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 2:1 (0:1)
    So 09.05. 17:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 3:2 (2:0)
    So 09.05. 17:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Bohemians - Jablonec 4:3 (1:1)
    Ne 10.05. 17:00 Teplice - SK Kladno 2:1 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Slavia Praha - České Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 10.05. 20:00 Zlín - Sparta Praha 2:1 (2:1)
    Po 11.05. 17:15 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)

    28.kolo

    Ne 17.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Teplice 1:1 (0:0)
    Ne 17.05. 17:00 SK Kladno - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Ne 17.05. 17:00 Jablonec - 1.FK Příbram 4:0 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    Ne 17.05. 17:00 České Budějovice - Baník Ostrava 3:2 (1:1)
    Ne 17.05. 17:00 Sigma Olomouc - Zlín 1:1 (0:0)
    Ne 17.05. 20:00 Sparta Praha - Bohemians 1:0 (0:0)
    Po 18.05. 17:15 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:3 (0:3)

    29.kolo

    So 23.05. 15:00 Sparta Praha - Jablonec 3:2 (2:0)
    So 23.05. 15:00 Bohemians - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    So 23.05. 15:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    So 23.05. 15:00 Viktoria Plzeň - SK Kladno 1:0 (0:0)
    So 23.05. 15:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 23.05. 15:00 1.FK Příbram - Viktoria Žižkov 3:0 (2:0)
    So 23.05. 15:00 Slovan Liberec - České Budějovice 2:0 (2:0)
    So 23.05. 15:00 Teplice - Slavia Praha 0:1 (0:0)

    30.kolo

    So 30.05. 15:00 České Budějovice - Teplice 3:0 (2:0)
    So 30.05. 15:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 2:2 (2:1)
    So 30.05. 15:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:2 (0:0)
    So 30.05. 15:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)
    So 30.05. 15:00 SK Kladno - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 30.05. 15:00 Sigma Olomouc - Bohemians 3:0 (1:0)
    So 30.05. 15:00 Jablonec - Zlín 6:1 (5:1)
    So 30.05. 15:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 8 4 57:25 62
    2. 30 16 8 6 48:25 56
    3. 30 14 10 6 41:28 52
    4. 30 13 9 8 39:36 48
    5. 30 14 4 12 43:37 46
    6. 30 12 10 8 39:38 46
    7. 30 12 7 11 33:25 43
    8. 30 11 10 9 45:38 43
    9. 30 11 6 13 38:36 39
    10. 30 7 15 8 30:37 36
    11. 30 9 8 13 32:36 35
    12. 30 9 7 14 30:40 34
    13. 30 10 4 16 33:46 34
    14. 30 8 7 15 21:41 31
    15. 30 7 8 15 26:49 29
    16. 30 5 7 18 27:45 22