Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 3829
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6101
    Týden:
    63
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 1:3 (0:3)
    So 09.08. 10:15 Frýdek-Místek - Břeclav 5:0 (2:0)
    So 09.08. 16:30 Blansko - Hlučín 1:2 (1:2)
    So 09.08. 16:30 Kroměříž - Baník Ostrava B 2:0 (1:0)
    Ne 10.08. 10:15 Uničov - Jihlava B 0:0 (0:0)
    Ne 10.08. 10:30 Zlín B - Bystrc 2:1 (2:0)
    Ne 10.08. 16:30 Znojmo - 1.FC Slovácko B 3:1 (2:0)
    Ne 10.08. 16:30 Zábřeh - Mutěnice 0:3 (0:0)

    2.kolo

    So 16.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Znojmo 0:1 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Hlučín - Mutěnice 3:1 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Blansko - Kroměříž 1:2 (0:0)
    Ne 17.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek 1:1 (0:0)
    Ne 17.08. 10:15 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 2:0 (0:0)
    Ne 17.08. 11:00 Jihlava B - Zlín B 0:2 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Bystrc - Zábřeh 3:0 (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 Břeclav - Uničov 2:0 (2:0)

    3.kolo

    So 23.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Blansko 1:1 (1:0)
    So 23.08. 10:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 3:0 (0:0)
    So 23.08. 16:30 Kroměříž - Hlučín 0:0 (0:0)
    Ne 24.08. 10:15 Uničov - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    Ne 24.08. 10:30 Zlín B - Břeclav 4:1 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Znojmo - Baník Ostrava B 1:0 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Zábřeh - Jihlava B 0:2 (0:1)
    Ne 24.08. 16:30 Mutěnice - Bystrc 1:1 (1:1)

    4.kolo

    So 30.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Uničov 0:2 (0:2)
    So 30.08. 16:30 Hlučín - Bystrc 3:1 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Blansko - Znojmo 2:4 (0:2)
    So 30.08. 16:30 Kroměříž - Sigma Olomouc B 3:2 (2:2)
    Ne 31.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 10:15 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 11:00 Jihlava B - Mutěnice 1:0 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Břeclav - Zábřeh 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 06.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Hlučín 3:1 (0:0)
    So 06.09. 10:15 Frýdek-Místek - Blansko 1:0 (0:0)
    Ne 07.09. 10:15 Uničov - Baník Ostrava B 0:2 (0:2)
    Ne 07.09. 10:30 Zlín B - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)
    Ne 07.09. 16:30 Znojmo - Kroměříž 2:1 (2:0)
    Ne 07.09. 16:30 Zábřeh - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
    Ne 07.09. 16:30 Mutěnice - Břeclav 1:0 (1:0)
    Ne 07.09. 16:30 Bystrc - Jihlava B 2:3 (0:3)

    15.kolo

    St 10.09. 16:30 Zábřeh - Hlučín 1:3 (1:2)
    St 10.09. 16:30 Mutěnice - Zlín B 1:1 (1:1)
    St 10.09. 16:30 Bystrc - Uničov 1:0 (1:0)
    St 10.09. 16:30 Jihlava B - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
    St 10.09. 16:30 Břeclav - Znojmo 1:0 (1:0)
    St 10.09. 16:30 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 3:1 (2:1)
    St 10.09. 16:30 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 0:1 (0:1)
    St 10.09. 16:30 Baník Ostrava B - Blansko 1:3 (1:1)

    6.kolo

    So 13.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Zábřeh 0:1 (0:0)
    So 13.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Znojmo 2:4 (2:2)
    So 13.09. 16:00 Hlučín - Jihlava B 3:0 (1:0)
    So 13.09. 16:00 Blansko - Uničov 0:0 (0:0)
    So 13.09. 16:00 Kroměříž - Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
    Ne 14.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Mutěnice 1:1 (1:0)
    Ne 14.09. 10:15 Baník Ostrava B - Zlín B 1:0 (0:0)
    Ne 14.09. 16:30 Břeclav - Bystrc 1:2 (1:0)

    7.kolo

    So 20.09. 10:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 0:3 (0:2)
    Ne 21.09. 10:15 Uničov - Kroměříž 2:2 (0:2)
    Ne 21.09. 10:30 Zlín B - Blansko 3:3 (0:2)
    Ne 21.09. 11:00 Jihlava B - Břeclav 1:0 (0:0)
    Ne 21.09. 16:00 Znojmo - Hlučín 1:2 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Zábřeh - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    Ne 21.09. 16:00 Mutěnice - Zbrojovka Brno B 3:1 (1:1)
    Ne 21.09. 16:00 Bystrc - 1.FC Slovácko B 3:0 (2:0)

    8.kolo

    So 27.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Bystrc 1:1 (1:1)
    So 27.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Uničov 2:0 (1:0)
    So 27.09. 16:00 Hlučín - Břeclav 1:0 (0:0)
    So 27.09. 16:00 Blansko - Zábřeh 2:2 (0:1)
    So 27.09. 16:00 Kroměříž - Zlín B 1:1 (1:1)
    Ne 28.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Jihlava B 0:1 (0:1)
    Ne 28.09. 10:15 Baník Ostrava B - Mutěnice 2:1 (0:0)
    Ne 28.09. 16:00 Znojmo - Frýdek-Místek 5:0 (1:0)

    9.kolo

    So 04.10. 10:15 Frýdek-Místek - Hlučín 3:0 (1:0)
    Ne 05.10. 10:15 Uničov - Znojmo 4:0 (0:0)
    Ne 05.10. 10:30 Zlín B - Sigma Olomouc B 2:3 (0:1)
    Ne 05.10. 11:00 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)
    Ne 05.10. 15:30 Zábřeh - Kroměříž 0:2 (0:1)
    Ne 05.10. 15:30 Mutěnice - Blansko 0:1 (0:0)
    Ne 05.10. 15:30 Bystrc - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 15:30 Břeclav - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 11.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Břeclav 0:0 (0:0)
    So 11.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Zábřeh 0:0 (0:0)
    So 11.10. 10:15 Frýdek-Místek - Uničov 0:1 (0:1)
    So 11.10. 15:30 Hlučín - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    So 11.10. 15:30 Blansko - Bystrc 3:0 (0:0)
    So 11.10. 15:30 Kroměříž - Mutěnice 1:1 (1:1)
    Ne 12.10. 10:15 Baník Ostrava B - Jihlava B 3:1 (2:1)
    Ne 12.10. 15:30 Znojmo - Zlín B 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 18.10. 10:30 Zlín B - Frýdek-Místek 1:2 (0:1)
    Ne 19.10. 10:15 Uničov - Hlučín 1:1 (1:1)
    Ne 19.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    Ne 19.10. 11:00 Jihlava B - Blansko 3:3 (1:1)
    Ne 19.10. 15:00 Zábřeh - Znojmo 0:3 (0:1)
    Ne 19.10. 15:00 Mutěnice - Sigma Olomouc B 1:4 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 Bystrc - Kroměříž 1:0 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 Břeclav - Baník Ostrava B 2:1 (2:0)

    12.kolo

    So 25.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Bystrc 0:1 (0:0)
    So 25.10. 10:15 Frýdek-Místek - Zábřeh 2:1 (2:0)
    So 25.10. 14:30 Hlučín - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Blansko - Břeclav 1:1 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Kroměříž - Jihlava B 0:1 (0:1)
    Ne 26.10. 10:15 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 4:1 (3:1)
    Ne 26.10. 10:15 Uničov - Zlín B 4:1 (3:0)
    Ne 26.10. 14:30 Znojmo - Mutěnice 2:2 (1:0)

    13.kolo

    So 01.11. 10:15 Břeclav - Kroměříž 1:0 (0:0)
    So 01.11. 10:15 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 3:0 (3:0)
    Ne 02.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Blansko 3:0 (1:0)
    Ne 02.11. 10:30 Zlín B - Hlučín 1:3 (1:1)
    Ne 02.11. 11:00 Jihlava B - Sigma Olomouc B 2:1 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Zábřeh - Uničov 0:2 (0:1)
    Ne 02.11. 14:00 Mutěnice - Frýdek-Místek 1:2 (0:1)
    Ne 02.11. 14:00 Bystrc - Znojmo 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 08.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Břeclav 1:0 (1:0)
    So 08.11. 10:15 Frýdek-Místek - Bystrc 3:0 (2:0)
    So 08.11. 14:00 Hlučín - Baník Ostrava B 3:0 (2:0)
    So 08.11. 14:00 Blansko - Zbrojovka Brno B 2:1 (1:1)
    So 08.11. 14:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:1)
    Ne 09.11. 10:15 Uničov - Mutěnice 4:2 (3:1)
    Ne 09.11. 10:30 Zlín B - Zábřeh 4:0 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Znojmo - Jihlava B 3:0 (0:0)

    16.kolo

    So 15.11. 10:15 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 0:1 (0:0)
    So 15.11. 11:00 Jihlava B - Uničov 1:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Hlučín - Blansko 1:0 (0:0)
    Ne 16.11. 10:15 Baník Ostrava B - Kroměříž 1:2 (1:2)
    Ne 16.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Znojmo 0:1 (0:0)
    Ne 16.11. 13:30 Břeclav - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    Ne 16.11. 13:30 Bystrc - Zlín B 3:1 (1:1)
    Ne 16.11. 13:30 Mutěnice - Zábřeh 1:1 (1:0)

    17.kolo

    So 21.03. 15:00 Kroměříž - Blansko 1:1 (1:0)
    Ne 22.03. 10:15 Uničov - Břeclav 4:0 (1:0)
    Ne 22.03. 10:15 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    Ne 22.03. 10:30 Zlín B - Jihlava B 3:1 (1:1)
    Ne 22.03. 15:00 Mutěnice - Hlučín 0:1 (0:0)
    Ne 22.03. 15:00 Znojmo - Zbrojovka Brno B 1:0 (1:0)
    St 01.04. 16:00 Zábřeh - Bystrc 1:0 (1:0)
    St 08.04. 16:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 28.03. 10:15 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek 2:0 (2:0)
    So 28.03. 11:00 Jihlava B - Zábřeh 1:3 (0:1)
    So 28.03. 15:00 Hlučín - Kroměříž 1:1 (1:1)
    So 28.03. 15:00 Blansko - Sigma Olomouc B 2:2 (1:2)
    So 28.03. 15:00 Břeclav - Zlín B 0:0 (0:0)
    Ne 29.03. 10:15 Baník Ostrava B - Znojmo 1:1 (0:0)
    Ne 29.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Uničov 0:1 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Bystrc - Mutěnice 1:1 (1:1)

    19.kolo

    So 04.04. 10:15 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 0:1 (0:1)
    Ne 05.04. 10:15 Uničov - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:0)
    Ne 05.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 0:1 (0:0)
    Ne 05.04. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 3:2 (2:1)
    Ne 05.04. 15:30 Bystrc - Hlučín 2:1 (1:0)
    Ne 05.04. 15:30 Mutěnice - Jihlava B 2:0 (1:0)
    Ne 05.04. 15:30 Zábřeh - Břeclav 2:3 (0:3)
    Ne 05.04. 15:30 Znojmo - Blansko 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 11.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Zlín B 3:0 (2:0)
    So 11.04. 11:00 Jihlava B - Bystrc 2:4 (0:2)
    So 11.04. 15:30 Hlučín - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    So 11.04. 15:30 Kroměříž - Znojmo 1:0 (0:0)
    So 11.04. 15:30 Blansko - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    So 11.04. 15:30 Břeclav - Mutěnice 1:4 (1:2)
    Ne 12.04. 10:15 Baník Ostrava B - Uničov 0:2 (0:2)
    Ne 12.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Zábřeh 0:1 (0:1)

    21.kolo

    So 18.04. 10:15 Frýdek-Místek - Kroměříž 0:1 (0:0)
    So 18.04. 11:00 Jihlava B - Hlučín 0:1 (0:0)
    Ne 19.04. 10:15 Uničov - Blansko 2:1 (0:1)
    Ne 19.04. 11:30 Zlín B - Baník Ostrava B 1:2 (0:0)
    Ne 19.04. 14:00 Bystrc - Břeclav 2:3 (2:0)
    Ne 19.04. 16:00 Mutěnice - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 Zábřeh - Zbrojovka Brno B 1:0 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Znojmo - Sigma Olomouc B 4:3 (0:0)

    22.kolo

    So 25.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Mutěnice 2:0 (1:0)
    So 25.04. 16:00 Hlučín - Znojmo 0:3 (0:1)
    So 25.04. 16:00 Kroměříž - Uničov 0:0 (0:0)
    So 25.04. 16:00 Blansko - Zlín B 3:2 (2:1)
    So 25.04. 16:00 Břeclav - Jihlava B 4:0 (2:0)
    Ne 26.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 2:3 (0:3)
    Ne 26.04. 10:15 Baník Ostrava B - Zábřeh 1:0 (0:0)
    Ne 26.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Bystrc 3:0 (2:0)

    23.kolo

    So 02.05. 10:15 Frýdek-Místek - Znojmo 2:3 (0:2)
    So 02.05. 11:00 Jihlava B - 1.FC Slovácko B 2:0 (2:0)
    So 02.05. 16:30 Břeclav - Hlučín 1:1 (1:1)
    Ne 03.05. 10:15 Uničov - Sigma Olomouc B 1:1 (1:1)
    Ne 03.05. 10:30 Zlín B - Kroměříž 0:3 (0:0)
    Ne 03.05. 14:00 Bystrc - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Mutěnice - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Zábřeh - Blansko 2:0 (1:0)

    30.kolo

    St 06.05. 16:30 Hlučín - Zábřeh 3:2 (0:1)
    St 06.05. 16:30 Zlín B - Mutěnice 1:0 (1:0)
    St 06.05. 16:30 Uničov - Bystrc 0:2 (0:1)
    St 06.05. 16:30 Frýdek-Místek - Jihlava B 1:1 (0:0)
    St 06.05. 16:30 Znojmo - Břeclav 0:0 (0:0)
    St 06.05. 16:30 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 2:2 (1:2)
    St 06.05. 16:30 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)
    St 06.05. 16:30 Blansko - Baník Ostrava B 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 09.05. 16:30 Hlučín - Frýdek-Místek 1:2 (0:0)
    So 09.05. 16:30 Kroměříž - Zábřeh 0:1 (0:1)
    So 09.05. 16:30 Blansko - Mutěnice 1:3 (0:3)
    Ne 10.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Zlín B 3:0 (0:0)
    Ne 10.05. 10:15 Baník Ostrava B - Bystrc 1:3 (1:1)
    Ne 10.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 2:1 (1:1)
    Ne 10.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Břeclav 2:0 (0:0)
    Ne 10.05. 16:30 Znojmo - Uničov 2:2 (2:1)

    25.kolo

    So 16.05. 10:15 Jihlava B - Baník Ostrava B 0:1 (0:1)
    So 16.05. 16:30 Břeclav - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:1)
    Ne 17.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Hlučín 3:1 (0:1)
    Ne 17.05. 10:15 Uničov - Frýdek-Místek 1:1 (0:0)
    Ne 17.05. 11:00 Zlín B - Znojmo 1:1 (0:1)
    Ne 17.05. 14:30 Bystrc - Blansko 2:1 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Mutěnice - Kroměříž 2:1 (1:0)
    Ne 17.05. 16:30 Zábřeh - Sigma Olomouc B 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 23.05. 10:15 Frýdek-Místek - Zlín B 3:3 (2:0)
    So 23.05. 16:30 Hlučín - Uničov 5:0 (4:0)
    So 23.05. 16:30 Kroměříž - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 23.05. 16:30 Blansko - Jihlava B 2:0 (1:0)
    Ne 24.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Mutěnice 1:0 (0:0)
    Ne 24.05. 10:15 Baník Ostrava B - Břeclav 0:2 (0:1)
    Ne 24.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 5:1 (3:1)
    Ne 24.05. 16:30 Znojmo - Zábřeh 2:0 (1:0)

    27.kolo

    St 27.05. 17:30 Bystrc - Sigma Olomouc B 4:1 (2:0)
    So 30.05. 11:00 Jihlava B - Kroměříž 1:1 (1:1)
    So 30.05. 16:30 Břeclav - Blansko 2:0 (1:0)
    So 30.05. 16:30 Mutěnice - Znojmo 1:1 (1:0)
    Ne 31.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Hlučín 2:3 (0:0)
    Ne 31.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 0:1 (0:1)
    Ne 31.05. 16:30 Zábřeh - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    Ne 31.05. 16:30 Zlín B - Uničov 0:3 (0:3)

    28.kolo

    So 06.06. 16:30 Kroměříž - Břeclav 0:0 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Hlučín - Zlín B 1:0 (1:0)
    Ne 07.06. 16:30 Uničov - Zábřeh 3:2 (1:1)
    Ne 07.06. 16:30 Frýdek-Místek - Mutěnice 2:1 (1:0)
    Ne 07.06. 16:30 Znojmo - Bystrc 1:3 (0:1)
    Ne 07.06. 16:30 Sigma Olomouc B - Jihlava B 3:3 (1:0)
    Ne 07.06. 16:30 Blansko - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:2)

    29.kolo

    St 10.06. 17:30 Bystrc - Frýdek-Místek 1:2 (0:0)
    Čt 11.06. 17:00 1.FC Slovácko B - Kroměříž 1:0 (0:0)
    Čt 11.06. 17:00 Břeclav - Sigma Olomouc B 2:1 (1:0)
    Ne 14.06. 16:30 Baník Ostrava B - Hlučín 2:2 (0:1)
    Ne 14.06. 16:30 Zbrojovka Brno B - Blansko 4:2 (2:0)
    Ne 14.06. 16:30 Jihlava B - Znojmo 0:3 (0:0)
    Ne 14.06. 16:30 Mutěnice - Uničov 2:0 (0:0)
    Ne 14.06. 16:30 Zábřeh - Zlín B 0:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 6 6 49:31 60
    2. 30 17 8 5 54:30 59
    3. 30 15 4 11 45:37 49
    4. 30 13 9 8 41:31 48
    5. 30 12 11 7 31:22 47
    6. 30 12 7 11 41:37 43
    7. 30 12 7 11 31:37 43
    8. 30 12 5 13 28:34 41
    9. 30 10 7 13 34:29 37
    10. 30 10 7 13 46:47 37
    11. 30 9 9 12 37:37 36
    12. 30 10 6 14 30:48 36
    13. 30 10 4 16 27:44 34
    14. 30 8 9 13 38:48 33
    15. 30 8 6 16 27:37 30
    16. 30 7 9 14 39:49 30