Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. července 2020
svátek má Nora.
Hlavní menu
  • ID: 3899
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2687
    Týden:
    7
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    05.09. 16:30 Union Vršovice - Třeboradice 2:1 (1:0)
    05.09. 17:30 Střešovice 1911 - Sparta Krč 14:1
    So 06.09. 08:45 Admira Praha B - Motorlet Praha C 3:0 (2:0)
    So 06.09. 09:00 Tempo B - Hor. Měcholupy 4:0 (2:0)
    Ne 07.09. 08:00 ABC Braník B - Bohemians 1905 B 0:19
    Ne 07.09. 10:15 JM Chodov - Újezd P4 1:7 (0:3)

    2.kolo

    So 13.09. 08:30 Union Vršovice - ABC Braník B 16:0 (8:0)
    So 13.09. 10:00 Třeboradice - Újezd P4 5:2 (3:0)
    Ne 14.09. 09:00 Bohemians 1905 B - Střešovice 1911 1:5
    Ne 14.09. 13:30 Hor. Měcholupy - Admira Praha B 1:7 (0:3)
    Ne 14.09. 15:30 Motorlet Praha C - JM Chodov 2:3
    Ne 14.09. 15:30 Sparta Krč - Tempo B 1:12 (1:6)

    3.kolo

    19.09. 17:00 Střešovice 1911 - Union Vršovice 4:2 (1:0)
    So 20.09. 09:00 Tempo B - Bohemians 1905 B 1:5 (0:2)
    Ne 21.09. 08:00 ABC Braník B - Třeboradice 0:16
    Ne 21.09. 09:00 Újezd P4 - Motorlet Praha C 0:2 (0:1)
    Ne 21.09. 10:15 JM Chodov - Hor. Měcholupy 1:7
    Ne 21.09. 15:00 Admira Praha B - Sparta Krč 4:1 (1:0)

    4.kolo

    So 27.09. 08:30 Union Vršovice - Tempo B 3:0 (2:0)
    So 27.09. 10:00 Třeboradice - Motorlet Praha C 7:0
    So 27.09. 15:00 Sparta Krč - JM Chodov 7:1
    Ne 28.09. 08:00 ABC Braník B - Střešovice 1911 0:28
    Ne 28.09. 09:00 Hor. Měcholupy - Újezd P4 0:0 (0:0)
    Ne 28.09. 09:00 Bohemians 1905 B - Admira Praha B 1:2 (0:1)

    5.kolo

    03.10. 16:30 Střešovice 1911 - Třeboradice 8:0 (3:0)
    So 04.10. 09:00 Tempo B - ABC Braník B 2:0 (1:0)
    So 04.10. 10:15 JM Chodov - Bohemians 1905 B 0:10 (0:5)
    Ne 05.10. 09:00 Újezd P4 - Sparta Krč 2:2 (0:2)
    Ne 05.10. 14:30 Admira Praha B - Union Vršovice 0:4 (0:2)
    Ne 05.10. 14:30 Motorlet Praha C - Hor. Měcholupy 2:2 (0:2)

    6.kolo

    10.10. 16:30 Střešovice 1911 - Tempo B 6:0 (4:0)
    So 11.10. 08:30 Union Vršovice - JM Chodov 6:1 (3:0)
    So 11.10. 10:00 Třeboradice - Hor. Měcholupy 1:1 (0:1)
    So 11.10. 13:30 Sparta Krč - Motorlet Praha C 1:2 (1:1)
    Ne 12.10. 08:00 ABC Braník B - Admira Praha B 0:11 (0:4)
    Ne 12.10. 09:00 Bohemians 1905 B - Újezd P4 3:1 (2:0)

    7.kolo

    St 15.10. 16:00 Admira Praha B - Střešovice 1911 0:9 (0:4)
    So 18.10. 09:00 Tempo B - Třeboradice 0:6 (0:4)
    So 18.10. 09:00 Hor. Měcholupy - Sparta Krč 4:2 (1:1)
    So 18.10. 10:15 JM Chodov - ABC Braník B 0:10 (0:5)
    Ne 19.10. 09:00 Újezd P4 - Union Vršovice 1:8 (1:3)
    Ne 19.10. 14:00 Motorlet Praha C - Bohemians 1905 B 1:3 (0:2)

    8.kolo

    So 25.10. 08:00 ABC Braník B - Újezd P4 0:9
    So 25.10. 08:30 Union Vršovice - Motorlet Praha C 11:1 (5:1)
    So 25.10. 09:15 Tempo B - Admira Praha B 1:2 (1:1)
    So 25.10. 10:00 Třeboradice - Sparta Krč 3:1
    Ne 26.10. 09:00 Bohemians 1905 B - Hor. Měcholupy 4:1 (3:0)
    Ne 26.10. 09:00 Střešovice 1911 - JM Chodov 10:0 (5:0)

    9.kolo

    So 01.11. 09:00 Admira Praha B - Třeboradice 4:3 (1:1)
    So 01.11. 11:30 JM Chodov - Tempo B 3:5 (2:3)
    Ne 02.11. 09:00 Újezd P4 - Střešovice 1911 0:8 (0:4)
    Ne 02.11. 12:30 Motorlet Praha C - ABC Braník B 8:2 (2:1)
    Ne 02.11. 12:30 Sparta Krč - Bohemians 1905 B 0:2 (0:1)
    Čt 06.11. 19:00 Hor. Měcholupy - Union Vršovice 0:9 (0:4)

    10.kolo

    St 05.11. 18:00 Admira Praha B - JM Chodov 3:0 (2:0)
    07.11. 15:00 Střešovice 1911 - Motorlet Praha C 7:0 (2:0)
    So 08.11. 08:00 ABC Braník B - Hor. Měcholupy 1:1 (1:0)
    So 08.11. 10:00 Třeboradice - Bohemians 1905 B 8:1
    So 08.11. 13:00 Union Vršovice - Sparta Krč 3:0 (2:0)
    Ne 09.11. 09:45 Tempo B - Újezd P4 3:2 (2:0)

    11.kolo

    So 15.11. 08:30 Hor. Měcholupy - Střešovice 1911 0:10
    So 15.11. 11:00 JM Chodov - Třeboradice 1:7
    Ne 16.11. 09:00 Újezd P4 - Admira Praha B 3:3 (1:2)
    Po 17.11. 08:30 Motorlet Praha C - Tempo B 3:0 (0:0)
    Po 17.11. 09:00 Bohemians 1905 B - Union Vršovice 0:4 (0:3)
    Po 17.11. 10:30 Sparta Krč - ABC Braník B 2:0 (0:0)

    13.kolo

    03.04. 17:00 Střešovice 1911 - Bohemians 1905 B 6:2 (4:1)
    So 04.04. 08:30 Admira Praha B - Hor. Měcholupy 8:1 (2:0)
    So 04.04. 08:45 JM Chodov - Motorlet Praha C 2:1 (1:1)
    So 04.04. 15:00 ABC Braník B - Union Vršovice 0:5 (0:2)
    Ne 05.04. 09:00 Újezd P4 - Třeboradice 4:2
    Ne 05.04. 11:00 Tempo B - Sparta Krč 3:4 (0:1)

    14.kolo

    St 08.04. 16:00 Union Vršovice - Střešovice 1911 1:3 (0:1)
    St 08.04. 16:00 Sparta Krč - Admira Praha B 4:4 (2:2)
    Po 13.04. 15:15 Motorlet Praha C - Újezd P4 3:0 (0:0)
    Po 13.04. 16:30 Bohemians 1905 B - Tempo B 1:4 (1:1)
    Út 14.04. 17:00 Hor. Měcholupy - JM Chodov 4:3 (1:0)
    St 15.04. 17:00 Třeboradice - ABC Braník B 0:4 (0:3)

    15.kolo

    17.04. 17:00 Střešovice 1911 - ABC Braník B 4:3 (2:2)
    So 18.04. 08:45 JM Chodov - Sparta Krč 4:4 (2:1)
    So 18.04. 09:00 Tempo B - Union Vršovice 2:0 (0:0)
    So 18.04. 12:30 Admira Praha B - Bohemians 1905 B 0:2 (0:1)
    So 18.04. 15:30 Motorlet Praha C - Třeboradice 2:0
    Ne 19.04. 09:00 Újezd P4 - Hor. Měcholupy 3:2 (1:1)

    16.kolo

    24.04. 17:00 ABC Braník B - Tempo B 2:1 (2:1)
    So 25.04. 08:30 Union Vršovice - Admira Praha B 8:0 (4:0)
    So 25.04. 10:00 Třeboradice - Střešovice 1911 0:8 (0:3)
    So 25.04. 13:15 Sparta Krč - Újezd P4 1:3 (1:0)
    Ne 26.04. 09:00 Bohemians 1905 B - JM Chodov 7:1
    Ne 26.04. 13:00 Hor. Měcholupy - Motorlet Praha C 0:3 (0:1)

    17.kolo

    St 29.04. 16:00 Motorlet Praha C - Sparta Krč 8:1 (2:1)
    Čt 30.04. 16:00 Tempo B - Střešovice 1911 1:3 (0:1)
    01.05. 08:45 JM Chodov - Union Vršovice 2:1
    01.05. 10:00 Hor. Měcholupy - Třeboradice 1:0 (0:0)
    So 02.05. 08:30 Admira Praha B - ABC Braník B 5:5 (3:2)
    Ne 03.05. 09:00 Újezd P4 - Bohemians 1905 B 2:2 (0:2)

    18.kolo

    Út 05.05. 17:00 Střešovice 1911 - Admira Praha B 3:1 (2:0)
    Čt 07.05. 17:30 Union Vršovice - Újezd P4 3:0 (3:0)
    08.05. 10:00 Třeboradice - Tempo B 0:1 (0:0)
    08.05. 12:00 ABC Braník B - JM Chodov 4:2 (0:1)
    So 09.05. 13:15 Sparta Krč - Hor. Měcholupy 3:3 (2:2)
    Ne 10.05. 09:00 Bohemians 1905 B - Motorlet Praha C 3:3

    19.kolo

    So 16.05. 08:30 Admira Praha B - Tempo B 1:1 (0:1)
    Ne 17.05. 08:45 JM Chodov - Střešovice 1911 1:10 (0:4)
    Ne 17.05. 09:00 Újezd P4 - ABC Braník B 2:3 (2:0)
    Ne 17.05. 11:30 Sparta Krč - Třeboradice 2:4 (0:2)
    Ne 17.05. 15:00 Hor. Měcholupy - Bohemians 1905 B 0:2 (0:0)
    Út 26.05. 16:00 Motorlet Praha C - Union Vršovice 0:4 (0:2)

    20.kolo

    22.05. 16:30 Union Vršovice - Hor. Měcholupy 11:0 (3:0)
    22.05. 17:00 Střešovice 1911 - Újezd P4 4:2 (3:1)
    So 23.05. 09:00 ABC Braník B - Motorlet Praha C 2:1 (0:1)
    So 23.05. 09:15 Tempo B - JM Chodov 2:3 (1:2)
    So 23.05. 10:00 Třeboradice - Admira Praha B 1:4 (0:2)
    Ne 24.05. 09:00 Bohemians 1905 B - Sparta Krč 5:2 (2:0)

    21.kolo

    29.05. 16:00 Motorlet Praha C - Střešovice 1911 0:7 (0:2)
    Ne 31.05. 08:45 JM Chodov - Admira Praha B 3:1 (1:0)
    Ne 31.05. 09:00 Bohemians 1905 B - Třeboradice 3:2
    Ne 31.05. 09:00 Újezd P4 - Tempo B 2:2 (1:1)
    Ne 31.05. 11:30 Sparta Krč - Union Vršovice 0:9 (0:6)
    Ne 31.05. 17:00 Hor. Měcholupy - ABC Braník B 3:3 (2:0)

    22.kolo

    St 03.06. 17:30 Admira Praha B - Újezd P4 4:2 (4:1)
    Čt 04.06. 17:00 ABC Braník B - Sparta Krč 10:2 (5:0)
    05.06. 16:00 Union Vršovice - Bohemians 1905 B 2:0 (1:0)
    05.06. 17:00 Střešovice 1911 - Hor. Měcholupy 4:1 (3:0)
    So 06.06. 10:00 Třeboradice - JM Chodov 0:3 (0:1)
    Ne 07.06. 12:45 Tempo B - Motorlet Praha C 1:2 (0:0)

    12.kolo

    St 10.06. 17:30 Třeboradice - Union Vršovice 0:5 (0:1)
    Čt 11.06. 17:00 Sparta Krč - Střešovice 1911 0:6 (0:3)
    So 13.06. 10:30 Motorlet Praha C - Admira Praha B 4:5 (3:2)
    Ne 14.06. 09:00 Bohemians 1905 B - ABC Braník B 11:2
    Ne 14.06. 09:00 Újezd P4 - JM Chodov 1:5
    Ne 14.06. 15:00 Hor. Měcholupy - Tempo B 1:7 (0:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 22 0 0 167:16 66
    2. 22 18 0 4 117:15 54
    3. 22 13 2 7 87:47 41
    4. 22 12 4 6 72:57 40
    5. 22 9 2 11 53:50 29
    6. 22 9 2 11 48:64 29
    7. 22 8 1 13 66:57 25
    8. 22 7 3 12 51:148 24
    9. 22 7 1 14 40:109 22
    10. 22 5 5 12 48:66 20
    11. 22 4 6 12 33:88 18
    12. 22 3 4 15 41:106 13