Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 3. června 2020
svátek má Tamara.
Hlavní menu
  • ID: 4004
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3821
    Týden:
    13
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    05.09. 16:00 Aritma Praha - ČAFC Praha 1:6 (0:5)
    05.09. 17:00 Dubeč - FC Benfica 1:1 (0:0)
    05.09. 17:30 Kolovraty - Union Vršovice 0:6 (0:5)
    So 06.09. 09:00 Hor. Měcholupy - Vltavín 0:6 (0:2)
    So 06.09. 10:00 Dukla Praha C - Admira Praha 2:3 (2:1)
    So 06.09. 16:00 Bohemians 1905 D - Junior Praha 10:0 (5:0)
    Ne 07.09. 14:00 Benešov - Tempo 4:1 (2:1)

    1.kolo

    St 10.09. 15:30 Aritma Praha - Dukla Praha C 0:6 (0:4)
    St 10.09. 16:00 Benešov - FC Benfica 6:0 (2:0)
    St 10.09. 16:30 Vltavín - Tempo 0:0 (0:0)
    St 10.09. 16:30 Bohemians 1905 D - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
    St 10.09. 17:00 Dubeč - Union Vršovice 1:1 (0:0)
    Čt 11.09. 16:00 Hor. Měcholupy - Junior Praha 3:0 (2:0)
    St 17.09. 17:00 Kolovraty - Admira Praha 0:7 (0:6)

    4.kolo

    12.09. 16:00 Tempo - Admira Praha 0:4 (0:2)
    12.09. 16:00 Union Vršovice - Aritma Praha 1:4 (1:3)
    So 13.09. 12:00 FC Benfica - Bohemians 1905 D 1:1 (0:0)
    So 13.09. 14:30 Vltavín - Dubeč 0:1 (0:0)
    Ne 14.09. 14:00 ČAFC Praha - Dukla Praha C 2:1 (1:0)
    Ne 14.09. 14:00 Benešov - Hor. Měcholupy 10:1 (5:1)
    Ne 14.09. 16:15 Junior Praha - Kolovraty 1:6 (0:3)

    5.kolo

    19.09. 16:00 Aritma Praha - Junior Praha 3:0 (2:0)
    19.09. 17:00 Dubeč - Benešov 1:2 (0:0)
    19.09. 17:00 Kolovraty - FC Benfica 0:3 (0:1)
    So 20.09. 10:00 Dukla Praha C - Union Vršovice 2:2 (0:1)
    So 20.09. 13:00 Bohemians 1905 D - Vltavín 2:1 (2:1)
    Ne 21.09. 14:00 Admira Praha - ČAFC Praha 3:1 (1:1)
    Ne 21.09. 15:00 Hor. Měcholupy - Tempo 1:2 (1:2)

    2.kolo

    Út 23.09. 16:00 Tempo - Dukla Praha C 0:1 (0:0)
    Út 23.09. 16:00 Union Vršovice - Bohemians 1905 D 0:0 (0:0)
    Út 23.09. 16:30 Vltavín - Benešov 0:5 (0:2)
    Út 23.09. 17:00 Junior Praha - Dubeč 0:1 (0:1)
    St 24.09. 15:30 Admira Praha - Aritma Praha 8:0 (6:0)
    St 24.09. 17:00 FC Benfica - Hor. Měcholupy 2:2 (1:0)
    St 15.10. 16:00 ČAFC Praha - Kolovraty 1:0 (0:0)

    6.kolo

    26.09. 16:00 Tempo - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
    26.09. 16:00 Union Vršovice - Admira Praha 0:7 (0:5)
    So 27.09. 09:00 Hor. Měcholupy - Dubeč 2:1 (0:0)
    So 27.09. 12:00 FC Benfica - Aritma Praha 2:3 (0:1)
    Ne 28.09. 13:15 Junior Praha - Dukla Praha C 0:11 (0:6)
    Ne 28.09. 14:00 Benešov - Bohemians 1905 D 2:1 (0:0)
    Ne 28.09. 14:30 Vltavín - Kolovraty 2:1 (1:0)

    12.kolo

    Út 30.09. 16:00 Tempo - FC Benfica 5:3 (2:2)
    Út 30.09. 17:00 Benešov - Union Vršovice 5:0 (3:0)
    St 01.10. 16:00 Vltavín - Junior Praha 3:0 (0:0)
    St 01.10. 16:30 Bohemians 1905 D - Dukla Praha C 2:2 (1:0)
    St 01.10. 17:00 Dubeč - Admira Praha 0:6 (0:3)
    St 01.10. 17:00 Kolovraty - Aritma Praha 1:9 (1:4)
    Čt 02.10. 16:00 Hor. Měcholupy - ČAFC Praha 1:2 (1:1)

    7.kolo

    03.10. 16:00 Aritma Praha - Vltavín 2:1 (1:1)
    03.10. 16:30 Kolovraty - Benešov 0:6 (0:2)
    03.10. 17:00 Dubeč - Tempo 1:1 (1:1)
    So 04.10. 10:00 Dukla Praha C - FC Benfica 9:1 (6:0)
    So 04.10. 16:00 Bohemians 1905 D - Hor. Měcholupy 6:2 (3:1)
    Ne 05.10. 12:30 Admira Praha - Junior Praha 12:0 (5:0)
    Ne 05.10. 14:30 ČAFC Praha - Union Vršovice 2:5 (2:3)

    13.kolo

    Út 07.10. 17:00 Junior Praha - Benešov 0:6 (0:4)
    St 08.10. 15:30 Aritma Praha - Tempo 2:2 (2:1)
    St 08.10. 16:00 Admira Praha - Bohemians 1905 D 7:1 (5:0)
    St 08.10. 16:00 Union Vršovice - Hor. Měcholupy 3:1 (1:0)
    St 08.10. 16:30 ČAFC Praha - Dubeč 3:1 (1:1)
    St 08.10. 17:00 FC Benfica - Vltavín 0:1 (0:0)
    Ne 02.11. 15:00 Dukla Praha C - Kolovraty 3:0 (2:0)

    8.kolo

    10.10. 16:00 Tempo - Union Vršovice 0:2 (0:2)
    10.10. 17:00 Dubeč - Bohemians 1905 D 0:0 (0:0)
    So 11.10. 09:00 Hor. Měcholupy - Kolovraty 3:2 (2:1)
    So 11.10. 12:00 FC Benfica - Admira Praha 0:7 (0:3)
    Ne 12.10. 11:45 Vltavín - Dukla Praha C 0:1 (0:1)
    Ne 12.10. 12:45 Junior Praha - ČAFC Praha 0:4 (0:2)
    Ne 12.10. 14:00 Benešov - Aritma Praha 6:0 (1:0)

    9.kolo

    17.10. 15:30 Aritma Praha - Hor. Měcholupy 0:1 (0:0)
    17.10. 16:00 ČAFC Praha - FC Benfica 5:1 (3:1)
    17.10. 16:00 Union Vršovice - Junior Praha 6:1 (3:1)
    So 18.10. 08:30 Kolovraty - Dubeč 1:3 (1:0)
    Ne 19.10. 14:00 Admira Praha - Vltavín 7:0 (5:0)
    Ne 19.10. 15:00 Bohemians 1905 D - Tempo 3:0 (1:0)
    Ne 19.10. 15:00 Dukla Praha C - Benešov 1:3 (1:3)

    10.kolo

    Čt 23.10. 16:00 Hor. Měcholupy - Dukla Praha C 2:2 (1:0)
    24.10. 16:00 Tempo - Junior Praha 1:0 (1:0)
    So 25.10. 08:15 Vltavín - ČAFC Praha 1:3 (0:1)
    So 25.10. 10:30 FC Benfica - Union Vršovice 0:0 (0:0)
    So 25.10. 14:00 Dubeč - Aritma Praha 1:3 (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Benešov - Admira Praha 1:3 (0:2)
    St 12.11. 16:00 Bohemians 1905 D - Kolovraty 7:0 (3:0)

    11.kolo

    31.10. 15:30 Aritma Praha - Bohemians 1905 D 2:1 (0:0)
    So 01.11. 09:30 Kolovraty - Tempo 0:3 (0:1)
    So 01.11. 10:00 Dukla Praha C - Dubeč 4:1 (0:1)
    So 01.11. 15:00 ČAFC Praha - Benešov 0:2 (0:0)
    Ne 02.11. 12:30 Admira Praha - Hor. Měcholupy 10:0 (7:0)
    Ne 02.11. 12:30 Union Vršovice - Vltavín 0:1 (0:0)
    Ne 02.11. 16:30 Junior Praha - FC Benfica 0:9 (0:1)

    14.kolo

    27.03. 16:30 FC Benfica - Benešov 0:8 (0:3)
    So 28.03. 09:30 Tempo - Vltavín 3:0 (1:0)
    So 28.03. 14:00 Dukla Praha C - Aritma Praha 3:1 (2:1)
    Ne 29.03. 17:00 Junior Praha - Hor. Měcholupy 2:7 (0:5)
    Út 31.03. 16:30 ČAFC Praha - Bohemians 1905 D 2:1 (0:1)
    Út 07.04. 16:00 Union Vršovice - Dubeč 3:0 (2:0)
    St 22.04. 16:30 Admira Praha - Kolovraty 9:0 (7:0)

    15.kolo

    03.04. 16:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:0)
    03.04. 16:00 Dubeč - Junior Praha 9:1 (2:1)
    So 04.04. 10:00 Hor. Měcholupy - FC Benfica 3:2 (2:0)
    Ne 05.04. 15:00 Dukla Praha C - Tempo 6:3 (4:1)
    St 15.04. 16:00 Bohemians 1905 D - Union Vršovice 2:1 (0:0)
    Ne 19.04. 14:00 Benešov - Vltavín 7:0 (4:0)
    St 29.04. 16:00 Kolovraty - ČAFC Praha 0:1 (0:1)

    16.kolo

    St 08.04. 16:00 Union Vršovice - Kolovraty 8:0 (2:0)
    St 08.04. 16:30 Admira Praha - Dukla Praha C 1:1 (0:1)
    Čt 09.04. 15:30 Tempo - Benešov 0:4 (0:2)
    Po 13.04. 14:45 Vltavín - Hor. Měcholupy 6:3 (3:0)
    Út 14.04. 16:30 ČAFC Praha - Aritma Praha 7:1 (2:1)
    Čt 16.04. 16:00 Junior Praha - Bohemians 1905 D 1:10 (0:4)
    Po 18.05. 16:30 FC Benfica - Dubeč 1:1 (1:1)

    17.kolo

    17.04. 16:00 Aritma Praha - Union Vršovice 1:2 (1:1)
    So 18.04. 09:00 Bohemians 1905 D - FC Benfica 6:4 (3:2)
    So 18.04. 09:30 Kolovraty - Junior Praha 4:2 (1:2)
    So 18.04. 10:00 Hor. Měcholupy - Benešov 0:6 (0:3)
    Ne 19.04. 13:15 Admira Praha - Tempo 5:0 (5:0)
    St 22.04. 16:30 Dukla Praha C - ČAFC Praha 1:3 (0:2)
    Čt 23.04. 16:30 Dubeč - Vltavín 1:3 (1:1)

    18.kolo

    24.04. 16:00 Union Vršovice - Dukla Praha C 1:2 (1:1)
    24.04. 16:30 Tempo - Hor. Měcholupy 1:1 (1:1)
    24.04. 16:30 FC Benfica - Kolovraty 5:1 (3:0)
    So 25.04. 14:15 ČAFC Praha - Admira Praha 1:0 (0:0)
    Ne 26.04. 09:45 Vltavín - Bohemians 1905 D 0:9 (0:2)
    Ne 26.04. 13:30 Junior Praha - Aritma Praha 3:2 (0:2)
    Ne 26.04. 14:00 Benešov - Dubeč 5:0 (3:0)

    19.kolo

    Čt 30.04. 16:00 Aritma Praha - FC Benfica 5:1 (4:0)
    So 02.05. 16:45 Dukla Praha C - Junior Praha 7:3 (2:1)
    Ne 03.05. 09:00 Bohemians 1905 D - Benešov 2:2 (2:2)
    Ne 03.05. 13:15 Admira Praha - Union Vršovice 0:0 (0:0)
    Ne 03.05. 14:00 ČAFC Praha - Tempo 3:1 (1:0)
    Ne 10.05. 15:00 Dubeč - Hor. Měcholupy 3:4 (0:2)
    So 06.06. 09:15 Kolovraty - Vltavín 0:5 (0:2)

    20.kolo

    Čt 07.05. 16:00 Tempo - Dubeč 2:1 (1:1)
    Čt 07.05. 16:00 Hor. Měcholupy - Bohemians 1905 D 2:2 (2:2)
    Čt 07.05. 16:00 Union Vršovice - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
    Čt 07.05. 16:30 FC Benfica - Dukla Praha C 6:3 (5:1)
    Ne 10.05. 13:30 Junior Praha - Admira Praha 0:6 (0:1)
    Ne 10.05. 14:00 Benešov - Kolovraty 4:0 (1:0)
    St 27.05. 16:00 Vltavín - Aritma Praha 2:0 (1:0)

    26.kolo

    St 13.05. 16:00 Tempo - Aritma Praha 4:0 (3:0)
    St 13.05. 16:00 Hor. Měcholupy - Union Vršovice 0:2
    St 13.05. 16:30 Bohemians 1905 D - Admira Praha 2:2 (0:2)
    St 13.05. 16:30 Vltavín - FC Benfica 2:2 (1:2)
    St 13.05. 17:00 Kolovraty - Dukla Praha C 0:2 (0:1)
    Čt 14.05. 16:30 Dubeč - ČAFC Praha 0:4 (0:1)
    Ne 17.05. 14:00 Benešov - Junior Praha 7:0 (5:0)

    21.kolo

    15.05. 16:00 Union Vršovice - Tempo 1:1 (0:0)
    15.05. 16:00 Aritma Praha - Benešov 0:3 (0:0)
    So 16.05. 09:30 Kolovraty - Hor. Měcholupy 1:1 (1:0)
    Ne 17.05. 13:15 Admira Praha - FC Benfica 3:1 (1:1)
    Ne 17.05. 14:30 Bohemians 1905 D - Dubeč 2:0 (1:0)
    Út 19.05. 16:30 ČAFC Praha - Junior Praha 9:0 (9:0)
    St 20.05. 16:00 Dukla Praha C - Vltavín 1:4

    22.kolo

    Čt 21.05. 16:30 Benešov - Dukla Praha C 3:0 (1:0)
    22.05. 16:30 Tempo - Bohemians 1905 D 4:2 (1:1)
    22.05. 16:30 FC Benfica - ČAFC Praha 0:2 (0:1)
    So 23.05. 10:00 Hor. Měcholupy - Aritma Praha 0:1 (0:1)
    Ne 24.05. 08:15 Vltavín - Admira Praha 0:4 (0:1)
    Ne 24.05. 13:15 Junior Praha - Union Vršovice 0:3
    St 10.06. 16:30 Dubeč - Kolovraty 3:1 (1:0)

    23.kolo

    St 06.05. 17:00 Kolovraty - Bohemians 1905 D 0:9 (0:2)
    St 27.05. 17:00 Admira Praha - Benešov 3:0 (1:0)
    29.05. 16:00 Aritma Praha - Dubeč 3:0
    So 30.05. 08:30 Union Vršovice - FC Benfica 13:1 (6:1)
    Ne 31.05. 08:30 Junior Praha - Tempo 0:9 (0:3)
    Ne 31.05. 14:00 ČAFC Praha - Vltavín 2:2 (0:1)
    Ne 31.05. 17:00 Dukla Praha C - Hor. Měcholupy 2:1

    24.kolo

    05.06. 16:30 Tempo - Kolovraty 4:0 (2:0)
    05.06. 16:30 FC Benfica - Junior Praha 6:1
    05.06. 17:00 Dubeč - Dukla Praha C 0:0 (0:0)
    So 06.06. 10:00 Hor. Měcholupy - Admira Praha 0:3 (0:2)
    Ne 07.06. 09:00 Bohemians 1905 D - Aritma Praha 6:2
    Ne 07.06. 09:45 Vltavín - Union Vršovice 2:0
    Čt 11.06. 16:30 Benešov - ČAFC Praha 2:2 (1:2)

    25.kolo

    12.06. 16:00 Aritma Praha - Kolovraty 2:0 (5:2)
    12.06. 16:30 FC Benfica - Tempo 1:5 (1:2)
    12.06. 16:30 ČAFC Praha - Hor. Měcholupy 6:3 (4:1)
    So 13.06. 08:30 Junior Praha - Vltavín 0:6 (0:1)
    So 13.06. 08:30 Union Vršovice - Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 14.06. 10:00 Dukla Praha C - Bohemians 1905 D 4:3
    Ne 14.06. 13:15 Admira Praha - Dubeč 5:0 (3:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 3 1 126:10 69
    2. 26 21 2 3 109:17 65
    3. 26 21 2 3 74:27 65
    4. 26 14 5 7 77:45 47
    5. 26 12 7 7 90:42 43
    6. 26 12 6 8 62:34 42
    7. 26 12 3 11 48:54 39
    8. 26 11 5 10 52:46 38
    9. 26 11 1 14 47:68 34
    10. 26 7 5 14 44:83 26
    11. 26 5 6 15 31:58 21
    12. 26 5 6 15 53:93 21
    13. 26 2 1 23 18:109 7
    14. 26 1 0 25 15:160 3