Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 4475
  • Návštěvy: 40/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5001
    Týden:
    40
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 16.08. 10:15 Jablonec - Meteor 1:1 (0:0)
    So 16.08. 14:00 SK Kladno - Hradec Králové B 1:1 (1:0)
    Ne 17.08. 10:15 Sparta Praha B - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:0)
    Ne 17.08. 11:00 Mostecký FK B - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    Ne 17.08. 11:00 Teplice B - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 17.08. 14:45 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 B 5:1 (2:1)
    Út 26.08. 15:00 RMSK Cidlina - Motorlet Praha 1:2 (1:0)
    St 27.08. 11:00 Slavia Praha B - České Budějovice B 3:4 (0:3)

    1.kolo

    St 20.08. 10:00 Motorlet Praha - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    St 20.08. 10:15 Teplice B - Slavia Praha B 1:3 (1:1)
    St 20.08. 10:15 Pardubice - Sparta Praha B 2:0 (2:0)
    St 20.08. 10:15 Bohemians 1905 B - Jablonec 1:3 (0:1)
    St 20.08. 10:15 Meteor - SK Kladno 1:0 (0:0)
    St 20.08. 12:00 Hradec Králové B - Mostecký FK B 0:0 (0:0)
    St 20.08. 12:00 Slovan Liberec - České Budějovice B 3:1 (1:1)
    St 20.08. 14:00 Viktoria Plzeň B - RMSK Cidlina 2:3 (1:1)

    3.kolo

    So 23.08. 10:00 Motorlet Praha - Sparta Praha B 2:2 (1:1)
    So 23.08. 10:15 Pardubice - Slavia Praha B 0:3 (0:1)
    So 23.08. 10:15 Meteor - Mladá Boleslav 3:2 (1:1)
    So 23.08. 10:15 Slovan Liberec - SK Kladno 3:0 (1:0)
    Ne 24.08. 10:15 Bohemians 1905 B - RMSK Cidlina 1:2 (1:2)
    Ne 24.08. 10:15 Hradec Králové B - Jablonec 2:1 (1:1)
    Ne 24.08. 11:00 České Budějovice B - Mostecký FK B 3:3 (1:1)
    Ne 24.08. 14:45 Viktoria Plzeň B - Teplice B 0:3

    4.kolo

    So 30.08. 10:15 Jablonec - Slovan Liberec 2:4 (1:1)
    So 30.08. 10:15 Mladá Boleslav - Hradec Králové B 7:2 (4:0)
    So 30.08. 10:15 RMSK Cidlina - Meteor 1:1 (1:0)
    So 30.08. 11:00 Pardubice - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    So 30.08. 14:00 SK Kladno - České Budějovice B 0:4 (0:3)
    Ne 31.08. 10:15 Sparta Praha B - Bohemians 1905 B 3:1 (2:0)
    Ne 31.08. 10:15 Teplice B - Motorlet Praha 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 14:45 Slavia Praha B - Mostecký FK B 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 06.09. 10:00 Motorlet Praha - Pardubice 4:2 (2:2)
    So 06.09. 10:15 Meteor - Sparta Praha B 2:1 (0:1)
    So 06.09. 10:15 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 1:5 (1:3)
    Ne 07.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 3:1 (2:1)
    Ne 07.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Teplice B 1:2 (0:0)
    Ne 07.09. 10:15 Hradec Králové B - RMSK Cidlina 2:1 (2:0)
    Ne 07.09. 10:15 Mostecký FK B - SK Kladno 1:1 (1:0)
    Ne 07.09. 11:00 České Budějovice B - Jablonec 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 13.09. 10:15 Jablonec - Mostecký FK B 1:1 (0:0)
    So 13.09. 10:15 RMSK Cidlina - Slovan Liberec 3:2 (2:1)
    So 13.09. 10:15 Pardubice - Bohemians 1905 B 5:1 (2:1)
    So 13.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    Ne 14.09. 10:15 Sparta Praha B - Hradec Králové B 5:0 (3:0)
    Ne 14.09. 10:15 Teplice B - Meteor 0:2 (0:0)
    Ne 14.09. 14:00 Mladá Boleslav - České Budějovice B 1:0 (0:0)
    Ne 14.09. 14:45 Slavia Praha B - SK Kladno 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 20.09. 10:00 Motorlet Praha - Slavia Praha B 2:5 (0:2)
    So 20.09. 10:00 Slovan Liberec - Sparta Praha B 4:0 (0:0)
    So 20.09. 10:15 Meteor - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 20.09. 14:00 SK Kladno - Jablonec 2:1 (0:0)
    Ne 21.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Viktoria Plzeň B 0:2
    Ne 21.09. 10:15 Hradec Králové B - Teplice B 3:0 (1:0)
    Ne 21.09. 11:00 Mostecký FK B - Mladá Boleslav 1:6 (1:4)
    St 01.10. 13:00 České Budějovice B - RMSK Cidlina 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 27.09. 10:00 Motorlet Praha - Bohemians 1905 B 3:0 (0:0)
    So 27.09. 10:15 Pardubice - Hradec Králové B 3:0 (1:0)
    So 27.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Meteor 2:0 (1:0)
    So 27.09. 11:00 RMSK Cidlina - Mostecký FK B 0:0 (0:0)
    Ne 28.09. 10:15 Sparta Praha B - České Budějovice B 8:0 (3:0)
    Ne 28.09. 10:15 Teplice B - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    Ne 28.09. 14:00 Mladá Boleslav - SK Kladno 3:1 (1:1)
    Ne 28.09. 14:15 Slavia Praha B - Jablonec 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 04.10. 10:15 Meteor - Motorlet Praha 3:1 (1:0)
    So 04.10. 10:15 Slovan Liberec - Pardubice 5:1 (3:0)
    So 04.10. 10:15 Jablonec - Mladá Boleslav 0:2 (0:2)
    So 04.10. 14:00 SK Kladno - RMSK Cidlina 5:2 (4:0)
    Ne 05.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Slavia Praha B 2:0 (2:0)
    Ne 05.10. 10:15 Mostecký FK B - Sparta Praha B 2:0 (0:0)
    Ne 05.10. 11:00 Hradec Králové B - Viktoria Plzeň B 3:3
    Ne 05.10. 11:00 České Budějovice B - Teplice B 1:2 (0:2)

    10.kolo

    So 11.10. 10:00 Motorlet Praha - Hradec Králové B 2:0 (1:0)
    So 11.10. 10:15 RMSK Cidlina - Jablonec 2:3 (1:1)
    So 11.10. 11:00 Pardubice - České Budějovice B 2:2 (2:1)
    Ne 12.10. 10:15 Sparta Praha B - SK Kladno 0:0 (0:0)
    Ne 12.10. 10:15 Teplice B - Mostecký FK B 1:3 (0:2)
    Ne 12.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Meteor 3:0 (1:0)
    Ne 12.10. 11:00 Viktoria Plzeň B - Slovan Liberec 1:2 (0:0)
    Ne 12.10. 13:45 Slavia Praha B - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 18.10. 10:15 Meteor - Slavia Praha B 2:3 (0:2)
    So 18.10. 10:15 Slovan Liberec - Motorlet Praha 2:1 (1:0)
    So 18.10. 10:15 Jablonec - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    So 18.10. 14:00 SK Kladno - Teplice B 4:1 (2:1)
    Ne 19.10. 11:00 Hradec Králové B - Bohemians 1905 B 1:1 (0:0)
    Ne 19.10. 11:00 České Budějovice B - Viktoria Plzeň B 2:2 (2:2)
    Ne 19.10. 11:00 Mostecký FK B - Pardubice 3:1 (2:1)
    Ne 19.10. 13:00 Mladá Boleslav - RMSK Cidlina 7:0 (5:0)

    12.kolo

    So 25.10. 10:00 Motorlet Praha - České Budějovice B 0:2 (0:2)
    So 25.10. 10:15 Pardubice - SK Kladno 2:0 (0:0)
    So 25.10. 10:15 Meteor - Hradec Králové B 2:1 (0:0)
    Ne 26.10. 10:15 Sparta Praha B - Mladá Boleslav 1:7 (1:2)
    Ne 26.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    Ne 26.10. 11:00 Teplice B - Jablonec 3:0 (1:0)
    Ne 26.10. 11:00 Viktoria Plzeň B - Mostecký FK B 1:1 (0:0)
    Ne 26.10. 12:15 Slavia Praha B - RMSK Cidlina 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 01.11. 10:15 Slovan Liberec - Meteor 1:0 (1:0)
    So 01.11. 10:15 Jablonec - Pardubice 0:3 (0:0)
    So 01.11. 10:15 RMSK Cidlina - Sparta Praha B 0:2 (0:0)
    So 01.11. 14:00 SK Kladno - Viktoria Plzeň B 0:3 (0:1)
    Ne 02.11. 10:15 Hradec Králové B - Slavia Praha B 0:3 (0:2)
    Ne 02.11. 10:15 Mostecký FK B - Motorlet Praha 1:1 (0:0)
    Ne 02.11. 11:00 České Budějovice B - Bohemians 1905 B 2:1 (0:0)
    Ne 02.11. 11:00 Mladá Boleslav - Teplice B 2:2 (2:1)

    14.kolo

    So 08.11. 10:00 Motorlet Praha - SK Kladno 3:1 (3:0)
    So 08.11. 10:15 Pardubice - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 08.11. 10:15 Meteor - České Budějovice B 1:0 (0:0)
    Ne 09.11. 10:15 Bohemians 1905 B - Mostecký FK B 1:0 (1:0)
    Ne 09.11. 10:15 Hradec Králové B - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    Ne 09.11. 11:00 Teplice B - RMSK Cidlina 6:0 (3:0)
    Ne 09.11. 11:00 Viktoria Plzeň B - Jablonec 0:1 (0:1)
    Ne 09.11. 11:45 Slavia Praha B - Sparta Praha B 4:3 (0:1)

    15.kolo

    So 15.11. 10:15 Slovan Liberec - Slavia Praha B 2:2 (1:1)
    So 15.11. 10:15 Jablonec - Motorlet Praha 1:2 (0:0)
    So 15.11. 10:15 RMSK Cidlina - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 15.11. 14:00 SK Kladno - Bohemians 1905 B 1:1 (1:1)
    Ne 16.11. 10:15 Mostecký FK B - Meteor 1:1 (1:1)
    Ne 16.11. 10:15 Sparta Praha B - Teplice B 0:3 (0:2)
    Ne 16.11. 11:00 České Budějovice B - Hradec Králové B 3:3 (0:2)
    Ne 16.11. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň B 3:1 (1:1)

    16.kolo

    So 14.03. 10:15 Mladá Boleslav - Motorlet Praha 3:0 (0:0)
    So 14.03. 10:15 Jablonec - Bohemians 1905 B 1:0 (0:0)
    So 14.03. 10:30 RMSK Cidlina - Viktoria Plzeň B 1:1 (0:0)
    So 14.03. 12:00 České Budějovice B - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    Ne 15.03. 10:15 Sparta Praha B - Pardubice 2:1 (1:1)
    Ne 15.03. 11:00 Mostecký FK B - Hradec Králové B 0:1 (0:0)
    Út 21.04. 11:00 SK Kladno - Meteor 1:0 (1:0)
    St 22.04. 10:15 Slavia Praha B - Teplice B 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 21.03. 10:00 Motorlet Praha - RMSK Cidlina 3:0 (1:0)
    So 21.03. 10:15 Meteor - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 21.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Sparta Praha B 1:1 (0:1)
    So 21.03. 11:00 Slovan Liberec - Mostecký FK B 1:2 (0:1)
    So 21.03. 11:00 Pardubice - Teplice B 2:0 (1:0)
    Ne 22.03. 10:15 Bohemians 1905 B - Mladá Boleslav 1:3 (1:1)
    St 15.04. 11:00 České Budějovice B - Slavia Praha B 3:1 (2:1)
    St 13.05. 11:00 Hradec Králové B - SK Kladno 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 28.03. 10:15 RMSK Cidlina - Bohemians 1905 B 1:2 (0:0)
    So 28.03. 10:15 Jablonec - Hradec Králové B 3:0 (1:0)
    So 28.03. 11:00 Mladá Boleslav - Meteor 3:1 (2:0)
    So 28.03. 14:00 SK Kladno - Slovan Liberec 3:2 (2:0)
    Ne 29.03. 10:15 Sparta Praha B - Motorlet Praha 0:0 (0:0)
    Ne 29.03. 11:00 Teplice B - Viktoria Plzeň B 2:1 (0:1)
    Ne 29.03. 11:00 Mostecký FK B - České Budějovice B 8:1 (4:1)
    St 06.05. 14:45 Slavia Praha B - Pardubice 0:2 (0:1)

    19.kolo

    03.04. 11:00 Hradec Králové B - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 04.04. 10:00 Motorlet Praha - Teplice B 2:5 (1:4)
    So 04.04. 10:15 Slovan Liberec - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 04.04. 10:15 Meteor - RMSK Cidlina 6:1 (1:1)
    Ne 05.04. 10:15 Bohemians 1905 B - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 05.04. 11:00 Viktoria Plzeň B - Pardubice 2:0 (0:0)
    Ne 05.04. 13:30 České Budějovice B - SK Kladno 1:1 (1:0)
    St 20.05. 11:00 Mostecký FK B - Slavia Praha B 0:1 (0:1)

    20.kolo

    Čt 09.04. 10:15 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    Čt 09.04. 12:15 Jablonec - České Budějovice B 1:3 (0:1)
    So 11.04. 10:15 Pardubice - Motorlet Praha 2:1 (0:1)
    So 11.04. 10:15 Sparta Praha B - Meteor 0:0 (0:0)
    So 11.04. 10:15 RMSK Cidlina - Hradec Králové B 0:5 (0:2)
    So 11.04. 14:00 SK Kladno - Mostecký FK B 2:0 (2:0)
    Ne 12.04. 10:15 Teplice B - Bohemians 1905 B 1:0 (0:0)
    Ne 12.04. 14:15 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 5:0 (2:0)

    21.kolo

    So 18.04. 10:00 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:1)
    So 18.04. 10:15 Slovan Liberec - RMSK Cidlina 6:0 (4:0)
    So 18.04. 10:15 Meteor - Teplice B 2:1 (1:1)
    So 18.04. 14:00 SK Kladno - Slavia Praha B 2:0 (1:0)
    Ne 19.04. 10:15 Hradec Králové B - Sparta Praha B 1:2 (0:2)
    Ne 19.04. 10:15 Bohemians 1905 B - Pardubice 2:3 (1:1)
    Ne 19.04. 11:00 Mostecký FK B - Jablonec 3:0 (0:0)
    Ne 19.04. 13:30 České Budějovice B - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 25.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Bohemians 1905 B 0:0 (0:0)
    So 25.04. 10:15 Pardubice - Meteor 6:0 (4:0)
    So 25.04. 10:15 Jablonec - SK Kladno 3:1 (0:1)
    So 25.04. 11:00 Mladá Boleslav - Mostecký FK B 3:0 (1:0)
    So 25.04. 12:30 RMSK Cidlina - České Budějovice B 2:0
    Ne 26.04. 10:15 Teplice B - Hradec Králové B 0:1 (0:1)
    Ne 26.04. 10:15 Sparta Praha B - Slovan Liberec 3:2 (1:1)
    Ne 26.04. 14:45 Slavia Praha B - Motorlet Praha 2:2 (1:0)

    23.kolo

    01.05. 10:15 SK Kladno - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    So 02.05. 10:15 Jablonec - Slavia Praha B 0:1 (0:0)
    So 02.05. 10:15 Slovan Liberec - Teplice B 1:0 (0:0)
    So 02.05. 10:15 Meteor - Viktoria Plzeň B 2:1
    Ne 03.05. 10:15 Hradec Králové B - Pardubice 2:1 (0:0)
    Ne 03.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Motorlet Praha 1:1
    Ne 03.05. 11:00 Mostecký FK B - RMSK Cidlina 3:3 (3:1)
    Ne 03.05. 13:30 České Budějovice B - Sparta Praha B 1:1

    24.kolo

    Čt 07.05. 14:45 Mladá Boleslav - Jablonec 2:1 (2:1)
    08.05. 10:00 Motorlet Praha - Meteor 2:0 (0:0)
    08.05. 10:15 Sparta Praha B - Mostecký FK B 3:0 (2:0)
    So 09.05. 10:15 Pardubice - Slovan Liberec 3:2 (2:0)
    So 09.05. 10:15 RMSK Cidlina - SK Kladno 0:1 (0:0)
    So 09.05. 11:00 Viktoria Plzeň B - Hradec Králové B 2:1 (0:0)
    Ne 10.05. 11:00 Teplice B - České Budějovice B 1:1 (0:0)
    Ne 10.05. 14:45 Slavia Praha B - Bohemians 1905 B 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 16.05. 10:15 Mladá Boleslav - Slavia Praha B 3:4 (1:2)
    So 16.05. 10:15 Jablonec - RMSK Cidlina 2:0 (0:0)
    So 16.05. 10:15 Meteor - Bohemians 1905 B 0:2 (0:0)
    So 16.05. 11:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň B 3:1 (1:0)
    So 16.05. 14:00 SK Kladno - Sparta Praha B 0:5 (0:3)
    Ne 17.05. 10:15 Mostecký FK B - Teplice B 1:1 (1:0)
    Ne 17.05. 10:15 Hradec Králové B - Motorlet Praha 3:1 (1:1)
    Ne 17.05. 16:45 České Budějovice B - Pardubice 1:3

    26.kolo

    So 23.05. 10:00 Motorlet Praha - Slovan Liberec 2:3 (0:0)
    So 23.05. 10:15 RMSK Cidlina - Mladá Boleslav 1:3 (0:1)
    So 23.05. 11:00 Pardubice - Mostecký FK B 4:2 (2:1)
    Ne 24.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Hradec Králové B 1:0 (0:0)
    Ne 24.05. 10:15 Teplice B - SK Kladno 2:1 (1:1)
    Ne 24.05. 10:15 Sparta Praha B - Jablonec 3:2 (2:2)
    Ne 24.05. 11:00 Viktoria Plzeň B - České Budějovice B 4:1 (2:0)
    Ne 24.05. 14:45 Slavia Praha B - Meteor 1:1 (1:0)

    27.kolo

    St 27.05. 11:00 SK Kladno - Pardubice 2:2 (1:2)
    St 27.05. 12:30 České Budějovice B - Motorlet Praha 4:1 (2:0)
    So 30.05. 10:15 Slovan Liberec - Bohemians 1905 B 2:4 (1:2)
    So 30.05. 11:00 Jablonec - Teplice B 5:1 (2:1)
    Ne 31.05. 10:15 Hradec Králové B - Meteor 3:0 (3:0)
    Ne 31.05. 11:00 Mostecký FK B - Viktoria Plzeň B 5:1 (3:0)
    St 03.06. 11:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha B 1:1 (1:0)
    St 10.06. 15:30 RMSK Cidlina - Slavia Praha B 1:3 (1:2)

    28.kolo

    St 27.05. 15:15 Sparta Praha B - RMSK Cidlina 6:2 (2:1)
    So 06.06. 10:00 Motorlet Praha - Mostecký FK B 1:0
    So 06.06. 10:15 Meteor - Slovan Liberec 1:6 (0:4)
    So 06.06. 10:15 Viktoria Plzeň B - SK Kladno 1:0
    So 06.06. 10:15 Pardubice - Jablonec 0:1 (0:0)
    Ne 07.06. 10:15 Bohemians 1905 B - České Budějovice B 3:2 (1:1)
    Ne 07.06. 11:00 Teplice B - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    Ne 07.06. 14:45 Slavia Praha B - Hradec Králové B 5:1 (4:1)

    29.kolo

    So 13.06. 10:15 Mladá Boleslav - Pardubice 2:0 (2:0)
    So 13.06. 10:15 Jablonec - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:1)
    So 13.06. 10:15 Slovan Liberec - Hradec Králové B 0:1 (0:1)
    So 13.06. 11:00 RMSK Cidlina - Teplice B 0:2 (0:1)
    So 13.06. 14:00 SK Kladno - Motorlet Praha 3:1 (1:1)
    Ne 14.06. 10:15 Mostecký FK B - Bohemians 1905 B 1:3
    Ne 14.06. 14:00 České Budějovice B - Meteor 3:0 (0:0)
    Út 16.06. 10:15 Sparta Praha B - Slavia Praha B 1:4 (0:3)

    30.kolo

    Út 09.06. 11:00 Viktoria Plzeň B - Mladá Boleslav 4:1 (2:1)
    So 20.06. 10:00 Motorlet Praha - Jablonec 1:2 (0:1)
    So 20.06. 10:15 Meteor - Mostecký FK B 0:8 (0:3)
    So 20.06. 10:15 Pardubice - RMSK Cidlina 4:0 (3:0)
    Ne 21.06. 10:15 Bohemians 1905 B - SK Kladno 4:1 (0:0)
    Ne 21.06. 10:15 Teplice B - Sparta Praha B 0:4 (0:2)
    Ne 21.06. 11:00 Hradec Králové B - České Budějovice B 2:1 (1:0)
    Ne 21.06. 14:45 Slavia Praha B - Slovan Liberec 3:1 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 3 4 83:28 72
    2. 30 17 5 8 65:41 56
    3. 30 15 4 11 65:48 49
    4. 30 15 3 12 55:40 48
    5. 30 13 8 9 59:44 47
    6. 30 13 4 13 43:43 43
    7. 30 11 8 11 53:58 41
    8. 30 12 4 14 38:41 40
    9. 30 11 7 12 41:51 40
    10. 30 11 6 13 33:55 39
    11. 30 9 11 10 52:43 38
    12. 30 10 6 14 42:47 36
    13. 30 10 6 14 42:50 36
    14. 30 10 6 14 39:48 36
    15. 30 9 8 13 36:50 35
    16. 30 4 5 21 27:86 17