Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 4512
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3327
    Týden:
    38
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 16.08. 10:00 Petřín Plzeň - Prachatice 0:1
    So 16.08. 10:00 Rokycany - Motorlet Praha B 1:3
    So 16.08. 10:00 Klatovy - Benešov 3:0 (0:0)
    So 16.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Spartak Příbram 6:0
    So 16.08. 10:15 Písek - 1.FK Příbram B 5:0
    Ne 17.08. 10:00 Domažlice - Strakonice 2:0
    Ne 17.08. 10:00 Vlašim - Táborsko 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 23.08. 10:00 Benešov - Viktoria Žižkov 4:3 (3:1)
    So 23.08. 10:00 Táborsko - Rokycany 6:2 (2:1)
    So 23.08. 10:00 Strakonice - Vlašim 1:1 (0:0)
    So 23.08. 14:00 Prachatice - Domažlice 0:0 (0:0)
    Ne 24.08. 10:00 1.FK Příbram B - Petřín Plzeň 2:2 (1:1)
    Ne 24.08. 10:00 Spartak Příbram - Písek 1:2 (1:2)
    Ne 24.08. 14:45 Motorlet Praha B - Klatovy 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 30.08. 10:00 Petřín Plzeň - Spartak Příbram 1:2 (0:1)
    So 30.08. 10:00 Domažlice - 1.FK Příbram B 1:0 (0:0)
    So 30.08. 10:00 Rokycany - Strakonice 2:1 (1:1)
    So 30.08. 10:00 Klatovy - Táborsko 1:3 (1:1)
    So 30.08. 10:00 Benešov - Motorlet Praha B 2:1 (1:1)
    So 30.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Písek 0:1 (0:0)
    Ne 31.08. 10:00 Vlašim - Prachatice 1:3 (0:0)

    5.kolo

    So 06.09. 10:00 Táborsko - Benešov 3:0 (2:0)
    So 06.09. 10:00 Strakonice - Klatovy 0:0 (0:0)
    So 06.09. 10:15 Písek - Petřín Plzeň 1:1 (0:1)
    So 06.09. 14:00 Prachatice - Rokycany 3:1
    Ne 07.09. 10:00 1.FK Příbram B - Vlašim 1:0 (0:0)
    Ne 07.09. 10:00 Spartak Příbram - Domažlice 5:1 (2:0)
    Ne 07.09. 14:45 Motorlet Praha B - Viktoria Žižkov 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 13.09. 10:00 Domažlice - Písek 3:1 (2:0)
    So 13.09. 10:00 Rokycany - 1.FK Příbram B 2:4 (2:1)
    So 13.09. 10:00 Klatovy - Prachatice 4:2 (1:0)
    So 13.09. 10:00 Benešov - Strakonice 3:0 (0:0)
    So 13.09. 10:00 Motorlet Praha B - Táborsko 4:1 (2:1)
    So 13.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Petřín Plzeň 3:0 (3:0)
    Ne 14.09. 10:00 Vlašim - Spartak Příbram 2:4 (0:3)

    7.kolo

    So 20.09. 10:00 Strakonice - Motorlet Praha B 2:0 (1:0)
    So 20.09. 10:00 Petřín Plzeň - Domažlice 2:2 (0:2)
    So 20.09. 10:15 Písek - Vlašim 1:0 (0:0)
    So 20.09. 14:00 Prachatice - Benešov 2:1 (0:0)
    Ne 21.09. 10:00 Táborsko - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
    Ne 21.09. 10:00 1.FK Příbram B - Klatovy 1:1 (1:1)
    Ne 21.09. 10:00 Spartak Příbram - Rokycany 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 27.09. 10:00 Rokycany - Písek 5:0 (3:0)
    So 27.09. 10:00 Klatovy - Spartak Příbram 3:1 (1:1)
    So 27.09. 10:00 Benešov - 1.FK Příbram B 4:2 (0:1)
    So 27.09. 10:00 Táborsko - Strakonice 2:0 (1:0)
    So 27.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Domažlice 3:0 (0:0)
    Ne 28.09. 10:00 Vlašim - Petřín Plzeň 1:0 (1:0)
    Ne 28.09. 14:15 Motorlet Praha B - Prachatice 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 04.10. 10:00 Strakonice - Viktoria Žižkov 0:3 (0:1)
    So 04.10. 10:00 Petřín Plzeň - Rokycany 4:1 (3:0)
    So 04.10. 10:00 Domažlice - Vlašim 3:3 (0:2)
    So 04.10. 10:15 Písek - Klatovy 2:1 (1:0)
    So 04.10. 13:30 Prachatice - Táborsko 1:4 (0:2)
    Ne 05.10. 10:00 1.FK Příbram B - Motorlet Praha B 2:2 (1:1)
    Ne 05.10. 10:00 Spartak Příbram - Benešov 3:3 (1:1)

    10.kolo

    So 11.10. 10:00 Rokycany - Domažlice 4:2
    So 11.10. 10:00 Klatovy - Petřín Plzeň 3:1 (1:1)
    So 11.10. 10:00 Benešov - Písek 3:1 (2:1)
    So 11.10. 10:00 Táborsko - 1.FK Příbram B 4:3 (4:2)
    So 11.10. 10:00 Strakonice - Prachatice 1:0 (0:0)
    So 11.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Vlašim 0:0 (0:0)
    Ne 12.10. 13:45 Motorlet Praha B - Spartak Příbram 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 18.10. 10:00 Petřín Plzeň - Benešov 1:0 (1:0)
    So 18.10. 10:00 Domažlice - Klatovy 2:0 (1:0)
    So 18.10. 10:15 Písek - Motorlet Praha B 1:2 (1:0)
    So 18.10. 13:00 Prachatice - Viktoria Žižkov 1:3 (1:1)
    So 18.10. 13:00 1.FK Příbram B - Strakonice 0:1 (0:0)
    Ne 19.10. 10:00 Spartak Příbram - Táborsko 1:2 (1:1)
    Ne 19.10. 10:00 Vlašim - Rokycany 3:0 (0:0)

    12.kolo

    So 25.10. 09:30 Táborsko - Písek 2:2 (2:1)
    So 25.10. 10:00 Klatovy - Vlašim 4:3 (2:1)
    So 25.10. 10:00 Benešov - Domažlice 6:2 (4:0)
    So 25.10. 10:00 Strakonice - Spartak Příbram 3:1 (1:0)
    So 25.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Rokycany 2:2 (2:2)
    Ne 26.10. 10:00 Motorlet Praha B - Petřín Plzeň 2:2 (2:1)
    Ne 26.10. 10:00 Prachatice - 1.FK Příbram B 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 01.11. 10:00 Písek - Strakonice 0:3 (0:1)
    So 01.11. 10:00 Petřín Plzeň - Táborsko 1:2 (0:0)
    So 01.11. 10:00 Domažlice - Motorlet Praha B 2:0
    So 01.11. 10:00 Rokycany - Klatovy 7:3 (3:2)
    So 01.11. 13:00 1.FK Příbram B - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    Ne 02.11. 10:00 Spartak Příbram - Prachatice 1:3 (1:1)
    Ne 02.11. 10:00 Vlašim - Benešov 1:2 (1:2)

    1.kolo

    So 08.11. 10:00 Klatovy - Viktoria Žižkov 2:2 (1:1)
    So 08.11. 10:00 Benešov - Rokycany 2:1 (1:0)
    So 08.11. 10:00 Táborsko - Domažlice 6:2 (3:0)
    So 08.11. 10:00 Strakonice - Petřín Plzeň 2:1 (0:0)
    Ne 09.11. 10:00 Prachatice - Písek 2:1 (1:0)
    Ne 09.11. 10:00 1.FK Příbram B - Spartak Příbram 5:0 (1:0)
    Ne 09.11. 11:45 Motorlet Praha B - Vlašim 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 28.03. 10:10 Písek - Prachatice 3:0 (3:0)
    So 28.03. 10:10 Petřín Plzeň - Strakonice 0:1 (0:1)
    So 28.03. 10:10 Domažlice - Táborsko 1:3 (1:3)
    So 28.03. 10:10 Rokycany - Benešov 3:0 (1:0)
    So 28.03. 10:10 Viktoria Žižkov - Klatovy 3:0 (1:0)
    So 28.03. 12:45 Spartak Příbram - 1.FK Příbram B 0:3 (0:1)
    Ne 29.03. 10:00 Vlašim - Motorlet Praha B 2:1 (2:0)

    15.kolo

    So 04.04. 10:00 Táborsko - Vlašim 4:0 (3:0)
    So 04.04. 10:00 Strakonice - Domažlice 2:1 (1:0)
    So 04.04. 10:00 Spartak Příbram - Viktoria Žižkov 0:5
    So 04.04. 13:30 Benešov - Klatovy 2:3 (2:2)
    So 04.04. 13:30 Prachatice - Petřín Plzeň 2:1 (1:1)
    Ne 05.04. 10:00 1.FK Příbram B - Písek 2:1 (1:0)
    Ne 05.04. 14:15 Motorlet Praha B - Rokycany 1:1 (0:1)

    16.kolo

    Čt 09.04. 10:00 Viktoria Žižkov - Benešov 1:2 (1:1)
    So 11.04. 10:00 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram B 0:2 (0:0)
    So 11.04. 10:00 Domažlice - Prachatice 3:0 (1:0)
    So 11.04. 10:00 Rokycany - Táborsko 3:2 (1:1)
    So 11.04. 10:00 Klatovy - Motorlet Praha B 3:3 (1:0)
    Ne 12.04. 10:00 Vlašim - Strakonice 1:1 (0:0)
    Ne 12.04. 14:00 Písek - Spartak Příbram 2:4 (1:2)

    17.kolo

    So 18.04. 10:00 Písek - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 18.04. 10:00 Spartak Příbram - Petřín Plzeň 2:0 (1:0)
    So 18.04. 10:00 Strakonice - Rokycany 4:1
    So 18.04. 10:00 Táborsko - Klatovy 4:2 (1:0)
    So 18.04. 13:30 Prachatice - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 19.04. 10:00 Motorlet Praha B - Benešov 2:1 (2:0)
    Ne 19.04. 13:00 1.FK Příbram B - Domažlice 4:1

    18.kolo

    So 25.04. 10:00 Benešov - Táborsko 1:2 (1:1)
    So 25.04. 10:00 Klatovy - Strakonice 1:2 (0:1)
    So 25.04. 10:00 Rokycany - Prachatice 2:2
    So 25.04. 10:00 Domažlice - Spartak Příbram 3:0 (1:0)
    So 25.04. 10:00 Petřín Plzeň - Písek 2:2 (2:1)
    Ne 26.04. 10:00 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha B 0:1 (0:0)
    Ne 26.04. 10:00 Vlašim - 1.FK Příbram B 2:1 (1:0)

    19.kolo

    01.05. 10:00 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov 0:2
    So 02.05. 10:00 Písek - Domažlice 5:2 (3:1)
    So 02.05. 10:00 Spartak Příbram - Vlašim 0:2 (0:0)
    So 02.05. 10:00 Strakonice - Benešov 0:3 (0:2)
    So 02.05. 13:30 Prachatice - Klatovy 2:0
    Ne 03.05. 10:00 1.FK Příbram B - Rokycany 2:1
    Ne 03.05. 10:00 Táborsko - Motorlet Praha B 0:2 (0:2)

    20.kolo

    So 09.05. 10:00 Benešov - Prachatice 2:3 (1:2)
    So 09.05. 10:00 Klatovy - 1.FK Příbram B 3:2 (2:1)
    So 09.05. 10:00 Rokycany - Spartak Příbram 5:1 (2:0)
    Ne 10.05. 10:00 Vlašim - Písek 1:0
    Ne 10.05. 10:00 Domažlice - Petřín Plzeň 3:1 (0:1)
    Ne 10.05. 14:45 Motorlet Praha B - Strakonice 1:1
    Ne 10.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Táborsko 1:1 (1:1)

    21.kolo

    So 16.05. 10:00 Písek - Rokycany 2:1 (0:1)
    So 16.05. 10:00 Spartak Příbram - Klatovy 1:4 (1:2)
    So 16.05. 10:00 Strakonice - Táborsko 0:2 (0:0)
    So 16.05. 13:30 Prachatice - Motorlet Praha B 2:1 (2:1)
    Ne 17.05. 10:00 Domažlice - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    Ne 17.05. 10:00 Petřín Plzeň - Vlašim 1:0 (0:0)
    Ne 17.05. 10:00 1.FK Příbram B - Benešov 4:1 (3:0)

    22.kolo

    So 23.05. 10:00 Viktoria Žižkov - Strakonice 3:0 (1:0)
    So 23.05. 10:00 Táborsko - Prachatice 4:0 (2:0)
    So 23.05. 10:00 Benešov - Spartak Příbram 4:0 (1:0)
    So 23.05. 10:00 Rokycany - Petřín Plzeň 4:1 (2:0)
    Ne 24.05. 10:00 Klatovy - Písek 2:2 (1:1)
    Ne 24.05. 10:00 Vlašim - Domažlice 2:1 (0:0)
    Ne 24.05. 14:45 Motorlet Praha B - 1.FK Příbram B 2:3 (1:2)

    23.kolo

    So 30.05. 10:00 Domažlice - Rokycany 3:2
    So 30.05. 10:00 Petřín Plzeň - Klatovy 2:6 (0:4)
    So 30.05. 10:00 Spartak Příbram - Motorlet Praha B 1:2 (0:0)
    So 30.05. 10:00 Prachatice - Strakonice 3:2 (2:0)
    Ne 31.05. 10:00 Vlašim - Viktoria Žižkov 1:1 (1:0)
    Ne 31.05. 10:00 1.FK Příbram B - Táborsko 1:0 (1:0)
    Ne 31.05. 14:00 Písek - Benešov 4:0 (3:0)

    24.kolo

    So 06.06. 10:00 Strakonice - 1.FK Příbram B 1:1 (0:0)
    So 06.06. 10:00 Táborsko - Spartak Příbram 2:2 (2:1)
    So 06.06. 10:00 Benešov - Petřín Plzeň 2:1 (0:0)
    So 06.06. 10:00 Klatovy - Domažlice 1:1 (0:0)
    So 06.06. 10:00 Rokycany - Vlašim 5:0 (1:0)
    Ne 07.06. 10:00 Viktoria Žižkov - Prachatice 4:0 (1:0)
    Ne 07.06. 14:45 Motorlet Praha B - Písek 2:1 (0:0)

    25.kolo

    So 13.06. 10:00 Rokycany - Viktoria Žižkov 2:3 (1:2)
    So 13.06. 10:00 Písek - Táborsko 3:1 (1:0)
    So 13.06. 10:00 Spartak Příbram - Strakonice 0:5 (0:4)
    Ne 14.06. 10:00 Vlašim - Klatovy 1:0 (1:0)
    Ne 14.06. 10:00 Domažlice - Benešov 1:0
    Ne 14.06. 10:00 Petřín Plzeň - Motorlet Praha B 0:1 (0:0)
    Ne 14.06. 10:00 1.FK Příbram B - Prachatice 9:3 (3:0)

    26.kolo

    So 20.06. 10:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram B 2:1 (0:1)
    So 20.06. 10:00 Strakonice - Písek 2:2 (1:1)
    So 20.06. 10:00 Táborsko - Petřín Plzeň 2:2 (1:1)
    So 20.06. 10:00 Benešov - Vlašim 2:0 (1:0)
    So 20.06. 10:00 Klatovy - Rokycany 4:1 (3:0)
    So 20.06. 13:30 Prachatice - Spartak Příbram 1:3 (0:0)
    Ne 21.06. 14:45 Motorlet Praha B - Domažlice 2:1
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 4 5 67:36 55
    2. 26 14 6 6 46:30 48
    3. 26 13 4 9 57:41 43
    4. 26 12 5 9 52:29 41
    5. 26 13 1 12 50:47 40
    6. 26 11 6 9 35:34 39
    7. 26 11 5 10 47:42 38
    8. 26 12 2 12 37:55 38
    9. 26 10 7 9 55:51 37
    10. 26 11 4 11 45:52 37
    11. 26 10 3 13 61:59 33
    12. 26 9 5 12 28:41 32
    13. 26 6 2 18 34:73 20
    14. 26 3 6 17 27:51 15