Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. července 2020
svátek má Libuše, Amálie.
Hlavní menu
  • ID: 4677
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2851
    Týden:
    13
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.09. 00:00 Meteor B - King 0:17
    So 06.09. 00:00 Meteor Kačerov - Střešovice 1911 C 1:2
    So 06.09. 00:00 Sádek - Praga 3:2
    So 06.09. 00:00 Háje SOS C - Union Vršovice C 0:5
    So 06.09. 00:00 CU Bohemians - Union Žižkov 0:3
    So 06.09. 00:00 Bohnice B - Libuš 0:10

    2.kolo

    So 13.09. 09:00 Praga - Háje SOS C 10:0
    So 13.09. 10:45 King - Libuš 1:4
    So 13.09. 15:15 Střešovice 1911 C - Sádek 0:4 (0:0)
    So 13.09. 16:00 Union Žižkov - Bohnice B 1:5
    Ne 14.09. 15:00 Meteor B - Meteor Kačerov 8:0
    Ne 14.09. 15:30 Union Vršovice C - CU Bohemians 15:0

    3.kolo

    So 20.09. 09:00 Meteor Kačerov - King 1:12
    So 20.09. 09:00 Sádek - Meteor B 3:1 (2:0)
    So 20.09. 09:00 Libuš - Union Žižkov 9:0 (5:0)
    So 20.09. 16:00 Háje SOS C - Střešovice 1911 C 6:1 (2:1)
    Ne 21.09. 09:00 CU Bohemians - Praga 0:10
    Ne 21.09. 12:30 Bohnice B - Union Vršovice C 0:6 (0:2)

    4.kolo

    So 27.09. 08:15 Meteor B - Háje SOS C 1:0 (1:0)
    So 27.09. 09:00 Praga - Bohnice B 13:1 (7:0)
    So 27.09. 09:00 Meteor Kačerov - Sádek 0:11 (0:6)
    So 27.09. 10:45 King - Union Žižkov 14:0 (6:0)
    So 27.09. 14:45 Střešovice 1911 C - CU Bohemians 12:0 (6:0)
    Ne 28.09. 15:00 Union Vršovice C - Libuš 0:3

    5.kolo

    03.10. 16:00 Union Žižkov - Union Vršovice C 0:7 (0:2)
    So 04.10. 09:00 Sádek - King 2:4 (1:1)
    So 04.10. 13:00 Háje SOS C - Meteor Kačerov 5:2
    Ne 05.10. 09:00 CU Bohemians - Meteor B 0:16 (0:7)
    Ne 05.10. 09:00 Bohnice B - Střešovice 1911 C 2:1 (0:0)
    Ne 05.10. 09:00 Libuš - Praga 6:2 (4:1)

    6.kolo

    So 11.10. 09:00 Praga - Union Žižkov 8:0 (4:0)
    So 11.10. 09:00 Meteor Kačerov - CU Bohemians 8:0 (4:0)
    So 11.10. 09:00 Sádek - Háje SOS C 1:2 (1:1)
    So 11.10. 10:45 King - Union Vršovice C 3:0 (2:0)
    So 11.10. 14:15 Střešovice 1911 C - Libuš 1:5 (0:1)
    Ne 12.10. 15:00 Meteor B - Bohnice B 3:0 (2:0)

    7.kolo

    17.10. 16:00 Union Žižkov - Střešovice 1911 C 1:2 (1:1)
    So 18.10. 13:00 Háje SOS C - King 0:4
    Ne 19.10. 09:00 CU Bohemians - Sádek 0:7
    Ne 19.10. 09:00 Libuš - Meteor B 4:1 (1:1)
    Ne 19.10. 10:30 Bohnice B - Meteor Kačerov 2:0
    Ne 19.10. 16:00 Union Vršovice C - Praga 1:1 (1:0)

    8.kolo

    So 25.10. 09:00 Meteor B - Union Žižkov 7:0 (4:0)
    So 25.10. 09:00 Meteor Kačerov - Libuš 0:17 (0:10)
    So 25.10. 09:00 Sádek - Bohnice B 4:0 (1:0)
    So 25.10. 10:45 King - Praga 2:1 (2:0)
    So 25.10. 12:45 Střešovice 1911 C - Union Vršovice C 1:14
    So 25.10. 13:00 Háje SOS C - CU Bohemians 10:0

    9.kolo

    31.10. 15:00 Union Žižkov - Meteor Kačerov 3:0 (2:0)
    So 01.11. 08:30 Libuš - Sádek 5:0 (1:0)
    So 01.11. 14:15 Praga - Střešovice 1911 C 8:0 (5:0)
    Ne 02.11. 09:00 CU Bohemians - King 0:16
    Ne 02.11. 10:30 Bohnice B - Háje SOS C 0:4
    Ne 02.11. 12:30 Union Vršovice C - Meteor B 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 08.11. 09:00 Meteor Kačerov - Union Vršovice C 0:5
    So 08.11. 09:00 Sádek - Union Žižkov 2:1 (0:0)
    So 08.11. 10:45 King - Střešovice 1911 C 11:0 (6:0)
    So 08.11. 13:00 Háje SOS C - Libuš 2:6 (1:3)
    Ne 09.11. 09:00 Meteor B - Praga 5:3 (2:2)
    Ne 09.11. 09:00 CU Bohemians - Bohnice B 0:5 (0:2)

    11.kolo

    14.11. 14:30 Union Žižkov - Háje SOS C 1:6
    So 15.11. 09:00 Libuš - CU Bohemians 19:0 (9:0)
    So 15.11. 09:45 Střešovice 1911 C - Meteor B 0:7 (0:6)
    Ne 16.11. 10:30 Praga - Meteor Kačerov 7:0 (4:0)
    Po 17.11. 08:30 Bohnice B - King 0:6
    Po 17.11. 12:00 Union Vršovice C - Sádek 1:0

    13.kolo

    So 04.04. 00:00 Libuš - King 3:0 (2:0)
    So 04.04. 00:00 Bohnice B - Union Žižkov 10:0
    So 04.04. 00:00 CU Bohemians - Union Vršovice C 1:10
    So 04.04. 00:00 Háje SOS C - Praga 0:3
    So 04.04. 00:00 Sádek - Střešovice 1911 C 7:0 (3:0)
    So 04.04. 00:00 Meteor Kačerov - Meteor B 2:10 (1:4)

    14.kolo

    So 11.04. 00:00 King - Meteor Kačerov 4:1 (4:1)
    So 11.04. 00:00 Meteor B - Sádek 3:0 (1:0)
    So 11.04. 00:00 Střešovice 1911 C - Háje SOS C 2:5 (1:5)
    So 11.04. 00:00 Praga - CU Bohemians 10:1 (3:0)
    So 11.04. 00:00 Union Vršovice C - Bohnice B 5:1
    So 11.04. 00:00 Union Žižkov - Libuš 0:13 (0:7)

    15.kolo

    So 18.04. 00:00 Union Žižkov - King 1:13
    So 18.04. 00:00 Libuš - Union Vršovice C 3:0 (1:0)
    So 18.04. 00:00 Bohnice B - Praga 0:7
    So 18.04. 00:00 CU Bohemians - Střešovice 1911 C 1:3 (0:2)
    So 18.04. 00:00 Háje SOS C - Meteor B 0:3
    So 18.04. 00:00 Sádek - Meteor Kačerov 8:0 (4:0)

    16.kolo

    So 25.04. 00:00 King - Sádek 4:2 (2:0)
    So 25.04. 00:00 Meteor Kačerov - Háje SOS C 0:4 (0:0)
    So 25.04. 00:00 Meteor B - CU Bohemians 10:0 (4:0)
    So 25.04. 00:00 Střešovice 1911 C - Bohnice B 0:6 (0:5)
    So 25.04. 00:00 Praga - Libuš 1:0 (1:0)
    So 25.04. 00:00 Union Vršovice C - Union Žižkov 6:0

    17.kolo

    So 02.05. 00:00 Union Vršovice C - King 3:4
    So 02.05. 00:00 Union Žižkov - Praga 3:2 (2:0)
    So 02.05. 00:00 Libuš - Střešovice 1911 C 11:1 (5:1)
    So 02.05. 00:00 Bohnice B - Meteor B 3:0 (kon:)
    So 02.05. 00:00 CU Bohemians - Meteor Kačerov 1:2 (1:1)
    So 02.05. 00:00 Háje SOS C - Sádek 2:4 (0:2)

    18.kolo

    So 09.05. 00:00 King - Háje SOS C 2:1 (1:1)
    So 09.05. 00:00 Sádek - CU Bohemians 12:3 (5:1)
    So 09.05. 00:00 Meteor Kačerov - Bohnice B 3:2 (1:1)
    So 09.05. 00:00 Meteor B - Libuš 1:4 (0:3)
    So 09.05. 00:00 Střešovice 1911 C - Union Žižkov 2:1 (1:1)
    So 09.05. 00:00 Praga - Union Vršovice C 0:2 (0:2)

    19.kolo

    So 16.05. 00:00 Praga - King 3:3 (1:3)
    So 16.05. 00:00 Union Vršovice C - Střešovice 1911 C 4:0 (2:0)
    So 16.05. 00:00 Union Žižkov - Meteor B 1:7 (0:4)
    So 16.05. 00:00 Libuš - Meteor Kačerov 9:0 (4:0)
    So 16.05. 00:00 Bohnice B - Sádek 1:2 (0:0)
    So 16.05. 00:00 CU Bohemians - Háje SOS C 4:4 (1:4)

    20.kolo

    So 23.05. 00:00 King - CU Bohemians 8:1 (3:0)
    So 23.05. 00:00 Háje SOS C - Bohnice B 4:2
    So 23.05. 00:00 Sádek - Libuš 1:5 (0:3)
    So 23.05. 00:00 Meteor Kačerov - Union Žižkov 3:0 (2:0)
    So 23.05. 00:00 Meteor B - Union Vršovice C 7:1 (3:0)
    So 23.05. 00:00 Střešovice 1911 C - Praga 1:8 (1:3)

    21.kolo

    So 30.05. 00:00 Střešovice 1911 C - King 0:12 (0:6)
    So 30.05. 00:00 Praga - Meteor B 9:3 (5:1)
    So 30.05. 00:00 Union Vršovice C - Meteor Kačerov 4:0 (2:0)
    So 30.05. 00:00 Union Žižkov - Sádek 0:6
    So 30.05. 00:00 Libuš - Háje SOS C 4:1 (4:0)
    So 30.05. 00:00 Bohnice B - CU Bohemians 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 06.06. 00:00 King - Bohnice B 7:1
    So 06.06. 00:00 CU Bohemians - Libuš 0:15 (0:6)
    So 06.06. 00:00 Háje SOS C - Union Žižkov 6:0
    So 06.06. 00:00 Sádek - Union Vršovice C 3:3 (1:1)
    So 06.06. 00:00 Meteor Kačerov - Praga 0:4
    So 06.06. 00:00 Meteor B - Střešovice 1911 C 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 13.06. 00:00 King - Meteor B 7:0 (3:0)
    So 13.06. 00:00 Střešovice 1911 C - Meteor Kačerov 4:5 (0:5)
    So 13.06. 00:00 Praga - Sádek 4:2 (4:2)
    So 13.06. 00:00 Union Vršovice C - Háje SOS C 1:0 (0:0)
    So 13.06. 00:00 Union Žižkov - CU Bohemians 2:1 (0:1)
    So 13.06. 00:00 Libuš - Bohnice B 7:0 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 21 0 1 162:12 63
    2. 22 19 1 2 154:24 58
    3. 22 15 0 7 98:56 45
    4. 22 14 2 6 116:33 44
    5. 22 14 2 6 94:29 44
    6. 22 13 1 8 84:41 40
    7. 22 10 1 11 62:56 31
    8. 22 8 0 14 42:83 24
    9. 22 5 0 17 34:122 15
    10. 22 5 0 17 28:122 15
    11. 22 4 0 18 18:129 12
    12. 22 0 1 21 13:198 1