Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. prosince 2019
svátek má Radana, Radan.
Hlavní menu
  • ID: 4940
  • Návštěvy: 173/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    108365
    Týden:
    173
    Dnes:
    29
    On-line:
    1

    1.kolo

    27.07. 18:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    So 28.07. 16:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 0:4 (0:1)
    So 28.07. 18:00 Dukla Praha - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    So 28.07. 19:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    So 28.07. 19:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    Ne 29.07. 17:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    Ne 29.07. 17:00 Teplice - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Po 30.07. 18:00 Slavia Praha - Jihlava 3:3 (0:3)

    2.kolo

    03.08. 20:15 Hradec Králové - Jablonec 2:2 (0:1)
    So 04.08. 18:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 3:2 (0:1)
    So 04.08. 18:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:2 (1:1)
    Ne 05.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Teplice 1:1 (0:1)
    Ne 05.08. 17:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 3:2 (0:2)
    Ne 05.08. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    Ne 05.08. 18:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    Ne 05.08. 19:15 Jihlava - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)

    3.kolo

    10.08. 18:00 Dukla Praha - Teplice 4:0 (2:0)
    10.08. 20:15 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    So 11.08. 18:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 1:4 (1:3)
    Ne 12.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 2:3 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Hradec Králové - Jihlava 1:1 (1:1)
    Po 13.08. 18:00 České Budějovice - Baník Ostrava 1:2 (0:1)

    4.kolo

    17.08. 20:15 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 2:2 (2:0)
    So 18.08. 18:20 Mladá Boleslav - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 15:00 Slovan Liberec - Jihlava 1:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Teplice - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 1:1 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 1:4 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Sparta Praha - České Budějovice 3:1 (1:1)
    Ne 19.08. 17:30 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)

    5.kolo

    Čt 23.08. 17:30 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 5:0 (2:0)
    24.08. 20:15 Jihlava - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    So 25.08. 17:20 1.FK Příbram - Dukla Praha 1:1 (0:1)
    So 25.08. 19:00 1.FC Slovácko - Teplice 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 České Budějovice - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    Po 27.08. 18:00 Jablonec - Sparta Praha 1:2 (0:1)

    6.kolo

    31.08. 20:15 Teplice - Jablonec 0:4 (0:2)
    So 01.09. 15:15 Zbrojovka Brno - České Budějovice 3:1 (0:1)
    So 01.09. 16:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 01.09. 18:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:2 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Mladá Boleslav - Jihlava 1:3 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Sparta Praha - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 19:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:4 (0:1)

    7.kolo

    14.09. 20:15 Jablonec - 1.FK Příbram 2:2 (1:0)
    So 15.09. 15:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    So 15.09. 19:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 3:1 (2:1)
    So 15.09. 19:00 České Budějovice - Dukla Praha 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 17:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    Ne 16.09. 17:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    Po 17.09. 18:00 Jihlava - Baník Ostrava 3:2 (2:2)
    St 19.09. 18:00 Slavia Praha - Teplice 2:0 (0:0)

    8.kolo

    21.09. 20:15 Slovan Liberec - Baník Ostrava 2:2 (0:2)
    So 22.09. 16:00 1.FK Příbram - České Budějovice 1:1 (1:0)
    So 22.09. 18:20 1.FC Slovácko - Jablonec 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 5:1 (2:0)
    Ne 23.09. 17:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    Ne 23.09. 17:00 Dukla Praha - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 17:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    Po 24.09. 19:30 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:2 (0:0)

    9.kolo

    28.09. 18:00 Jihlava - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    28.09. 20:15 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 29.09. 17:00 České Budějovice - Teplice 3:2 (2:0)
    So 29.09. 17:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 2:2 (2:1)
    So 29.09. 20:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 17:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 2:2 (1:1)
    Po 01.10. 19:00 Jablonec - Dukla Praha 2:2 (1:1)

    10.kolo

    05.10. 18:00 Dukla Praha - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    05.10. 20:15 1.FC Slovácko - Slavia Praha 3:0 (2:0)
    So 06.10. 17:50 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Jablonec - České Budějovice 2:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 2:1 (0:0)
    Ne 07.10. 17:00 Teplice - Jihlava 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 17:35 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    Po 08.10. 19:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 2:0 (1:0)

    11.kolo

    19.10. 20:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    So 20.10. 16:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 20.10. 16:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
    So 20.10. 18:20 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:1 (0:0)
    Ne 21.10. 17:00 Hradec Králové - Teplice 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 17:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 17:30 Jihlava - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    Po 22.10. 18:02 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)

    12.kolo

    26.10. 18:00 Dukla Praha - Jihlava 2:2 (1:1)
    26.10. 20:15 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 27.10. 16:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    So 27.10. 17:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    So 27.10. 18:20 Jablonec - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 15:00 Teplice - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    Ne 28.10. 18:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
    Po 29.10. 17:20 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)

    13.kolo

    02.11. 20:15 Jihlava - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 03.11. 16:00 Baník Ostrava - Teplice 3:2 (2:0)
    So 03.11. 19:20 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    Ne 04.11. 15:00 Hradec Králové - České Budějovice 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 6:1 (2:0)
    Ne 04.11. 17:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 1:3 (0:2)
    Ne 04.11. 18:05 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Po 05.11. 18:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 3:2 (2:1)

    14.kolo

    09.11. 18:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
    09.11. 20:15 České Budějovice - Slavia Praha 2:1 (2:1)
    So 10.11. 16:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 10.11. 17:00 1.FC Slovácko - Jihlava 3:0 (1:0)
    So 10.11. 19:00 Jablonec - Mladá Boleslav 2:3 (1:2)
    Ne 11.11. 15:00 Teplice - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    Ne 11.11. 18:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    Ne 11.11. 20:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 3:0 (2:0)

    15.kolo

    16.11. 18:00 Jihlava - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 17.11. 16:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    So 17.11. 18:20 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:2 (1:0)
    So 17.11. 20:15 Sparta Praha - Teplice 1:0 (0:0)
    Ne 18.11. 17:00 Hradec Králové - Slavia Praha 3:2 (2:1)
    Ne 18.11. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Ne 18.11. 18:00 Sigma Olomouc - Jablonec 0:1 (0:1)
    Po 19.11. 18:00 Mladá Boleslav - Dukla Praha 3:0 (0:0)

    17.kolo

    23.11. 18:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    23.11. 20:15 Slavia Praha - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 24.11. 17:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 24.11. 17:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    So 24.11. 18:45 Jablonec - Hradec Králové 3:2 (2:2)
    Ne 25.11. 13:30 Teplice - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    Ne 25.11. 18:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Po 26.11. 18:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 1:0 (1:0)

    18.kolo

    22.02. 18:00 Teplice - Dukla Praha 1:1 (0:1)
    22.02. 18:00 Jihlava - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 23.02. 15:00 Baník Ostrava - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 23.02. 19:10 Slovan Liberec - Jablonec 1:0 (0:0)
    Ne 24.02. 15:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Ne 24.02. 17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 2:1 (2:1)
    Ne 24.02. 18:05 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 4:0 (0:0)
    Po 25.02. 18:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:3 (1:1)

    19.kolo

    01.03. 18:00 Jihlava - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    01.03. 20:15 České Budějovice - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    So 02.03. 16:00 1.FK Příbram - Teplice 3:1 (2:1)
    Ne 03.03. 15:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    Ne 03.03. 17:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    Ne 03.03. 18:05 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    Ne 03.03. 20:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    Po 04.03. 17:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 0:0 (0:0)

    20.kolo

    08.03. 18:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    08.03. 20:15 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 09.03. 15:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 3:0 (2:0)
    So 09.03. 16:00 Slovan Liberec - České Budějovice 3:1 (1:1)
    So 09.03. 17:40 Sigma Olomouc - Jihlava 3:0 (0:0)
    Ne 10.03. 15:00 Teplice - 1.FC Slovácko 0:4 (0:2)
    Ne 10.03. 15:25 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    Ne 10.03. 20:00 Sparta Praha - Jablonec 2:2 (0:1)

    21.kolo

    15.03. 18:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    15.03. 20:15 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 16.03. 15:40 Slavia Praha - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    So 16.03. 17:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    Ne 17.03. 15:00 Jablonec - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 17.03. 17:00 Hradec Králové - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    Ne 17.03. 18:05 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 4:0 (1:0)
    So 23.03. 16:00 Jihlava - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

    22.kolo

    29.03. 16:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
    29.03. 18:00 Dukla Praha - České Budějovice 4:0 (2:0)
    29.03. 20:15 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 30.03. 16:00 1.FK Příbram - Jablonec 3:3 (1:3)
    So 30.03. 20:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 1:3 (0:1)
    Ne 31.03. 18:05 Teplice - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    Út 23.04. 17:00 Baník Ostrava - Jihlava 1:0 (1:0)

    23.kolo

    05.04. 18:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    05.04. 20:15 Slavia Praha - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 06.04. 17:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Ne 07.04. 15:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 4:1 (3:0)
    Ne 07.04. 16:00 Viktoria Plzeň - Teplice 2:1 (1:0)
    Ne 07.04. 17:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:2 (2:0)
    Po 08.04. 18:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)

    24.kolo

    12.04. 20:15 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Dukla Praha - Jablonec 5:1 (1:1)
    So 13.04. 16:00 Teplice - České Budějovice 4:0 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 13.04. 16:00 1.FK Příbram - Jihlava 2:2 (1:2)
    So 13.04. 19:15 Sparta Praha - Slavia Praha 3:1 (2:0)
    Ne 14.04. 16:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)
    Po 15.04. 18:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:0 (2:0)

    25.kolo

    19.04. 18:00 Jihlava - Teplice 1:1 (0:0)
    19.04. 18:00 České Budějovice - Jablonec 2:1 (1:1)
    19.04. 20:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    So 20.04. 20:30 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 2:2 (0:2)
    Ne 21.04. 17:00 Hradec Králové - Dukla Praha 0:3 (0:0)
    Po 22.04. 18:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)

    26.kolo

    26.04. 18:00 Dukla Praha - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    26.04. 20:15 Sparta Praha - Jihlava 2:2 (0:0)
    So 27.04. 16:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 2:0 (1:0)
    So 27.04. 16:50 Jablonec - Viktoria Plzeň 1:3 (1:1)
    So 27.04. 19:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 2:0 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Teplice - Hradec Králové 0:2 (0:2)
    Ne 28.04. 18:05 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 2:3 (0:1)
    Po 29.04. 18:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:1 (0:1)

    27.kolo

    03.05. 18:00 Jihlava - Dukla Praha 1:1 (1:0)
    03.05. 20:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 3:2 (2:0)
    So 04.05. 16:35 Slovan Liberec - Sparta Praha 2:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:3 (2:1)
    Ne 05.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    Ne 05.05. 18:05 Slavia Praha - Jablonec 5:1 (3:0)
    Po 06.05. 19:00 Sigma Olomouc - Teplice 0:2 (0:0)

    28.kolo

    10.05. 20:15 České Budějovice - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 11.05. 16:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 0:2 (0:0)
    So 11.05. 18:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 11.05. 19:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
    Ne 12.05. 15:00 Jablonec - Jihlava 1:1 (0:0)
    Ne 12.05. 19:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:0 (1:0)
    Po 13.05. 19:00 Teplice - Baník Ostrava 3:2 (2:1)
    Út 14.05. 18:00 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 3:2 (2:0)

    29.kolo

    Út 21.05. 19:30 Hradec Králové - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Út 21.05. 20:15 Slovan Liberec - Teplice 3:1 (1:0)
    St 22.05. 18:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 2:2 (2:1)
    St 22.05. 18:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    St 22.05. 18:00 Mladá Boleslav - Jablonec 1:1 (1:0)
    St 22.05. 18:00 Slavia Praha - České Budějovice 3:0 (1:0)
    St 22.05. 19:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    St 22.05. 20:30 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 3:2 (2:0)

    30.kolo

    Ne 26.05. 18:00 Slavia Praha - Hradec Králové 3:0 (2:0)
    Ne 26.05. 18:00 České Budějovice - Jihlava 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 18:00 Jablonec - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 18:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    Ne 26.05. 18:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
    Ne 26.05. 18:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    Ne 26.05. 18:00 Dukla Praha - Mladá Boleslav 2:1 (2:0)
    Ne 26.05. 18:00 Teplice - Sparta Praha 0:3 (0:2)

    16.kolo

    So 01.06. 17:00 Mladá Boleslav - Teplice 0:4 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Jihlava - Slavia Praha 3:1 (3:1)
    So 01.06. 17:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
    So 01.06. 17:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Baník Ostrava - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:3 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Sparta Praha - Dukla Praha 3:0 (1:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 5 5 54:21 65
    2. 30 19 6 5 55:23 63
    3. 30 16 6 8 46:34 54
    4. 30 13 10 7 49:41 49
    5. 30 13 8 9 38:29 47
    6. 30 11 13 6 48:37 46
    7. 30 11 9 10 41:33 42
    8. 30 10 8 12 34:43 38
    9. 30 10 7 13 37:41 37
    10. 30 7 15 8 36:42 36
    11. 30 7 11 12 27:39 32
    12. 30 9 5 16 34:53 32
    13. 30 8 8 14 36:47 32
    14. 30 7 8 15 34:44 29
    15. 30 7 5 18 24:49 26
    16. 30 5 10 15 27:44 25