Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 4953
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    44727
    Týden:
    52
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:15 Třinec - Zábřeh 4:2 (2:2)
    So 11.08. 16:30 Břeclav - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    So 11.08. 16:30 Kroměříž - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Hulín 2:0 (2:0)
    Ne 12.08. 10:15 Uničov - Žďár n.Sázavou 4:1 (2:0)
    Ne 12.08. 10:15 Rosice - Hlučín 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Prostějov 2:3 (2:2)
    Ne 12.08. 10:30 Zlín B - Orlová 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Orlová - Prostějov 2:2 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Hlučín - Třinec 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Hulín - Uničov 3:0 (1:0)
    Ne 19.08. 10:15 Baník Ostrava B - Kroměříž 3:0 (0:0)
    Ne 19.08. 10:30 Zlín B - Sigma Olomouc B 2:2 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Zábřeh - Břeclav 2:1 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Rosice 2:2 (0:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Třinec - Žďár n.Sázavou 5:0 (2:0)
    So 25.08. 16:30 Rosice - Hulín 1:1 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Břeclav - Hlučín 3:3 (3:1)
    So 25.08. 16:30 Kroměříž - Zábřeh 1:1 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Prostějov - Frýdek-Místek 1:3 (1:0)
    Ne 26.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Orlová 1:3 (1:2)
    Ne 26.08. 10:15 Uničov - Zlín B 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)

    4.kolo

    31.08. 17:00 Hulín - Třinec 1:1 (0:0)
    So 01.09. 10:30 Zlín B - Rosice 1:1 (1:1)
    So 01.09. 16:30 Orlová - Frýdek-Místek 3:2 (1:1)
    So 01.09. 16:30 Hlučín - Kroměříž 2:0 (0:0)
    Ne 02.09. 10:15 Baník Ostrava B - Prostějov 1:3 (0:1)
    Ne 02.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Uničov 4:3 (4:1)
    Ne 02.09. 16:30 Zábřeh - 1.FC Slovácko B 0:2 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Žďár n.Sázavou - Břeclav 1:5 (1:4)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 Třinec - Zlín B 4:1 (3:1)
    So 08.09. 10:15 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 2:0 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Rosice - Sigma Olomouc B 2:3 (1:1)
    So 08.09. 16:30 Břeclav - Hulín 3:1 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Kroměříž - Žďár n.Sázavou 3:0 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Prostějov - Zábřeh 6:4 (5:2)
    Ne 09.09. 10:15 Uničov - Orlová 2:2 (1:0)
    Ne 09.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Hlučín 1:3 (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 Orlová - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Hulín - Kroměříž 1:3 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Hlučín - Prostějov 1:2 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Žďár n.Sázavou - 1.FC Slovácko B 0:2 (0:1)
    Ne 16.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Třinec 1:2 (0:0)
    Ne 16.09. 10:15 Uničov - Rosice 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 10:30 Zlín B - Břeclav 1:5 (1:3)
    Ne 16.09. 16:30 Zábřeh - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)

    15.kolo

    St 19.09. 16:30 Frýdek-Místek - Břeclav 3:0 (1:0)
    St 19.09. 16:30 Žďár n.Sázavou - Sigma Olomouc B 1:1 (1:0)
    St 19.09. 16:30 Hulín - Zlín B 1:1 (0:0)
    St 19.09. 17:00 1.FC Slovácko B - Orlová 5:3 (2:1)
    St 19.09. 17:00 Prostějov - Kroměříž 6:3 (4:0)
    St 19.09. 17:00 Zábřeh - Rosice 3:0 (1:0)
    St 19.09. 17:00 Hlučín - Uničov 2:1 (0:0)
    St 10.10. 15:00 Baník Ostrava B - Třinec 2:1 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Třinec - Uničov 7:2 (2:2)
    So 22.09. 10:15 Frýdek-Místek - Hlučín 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Kroměříž - Zlín B 0:2 (0:1)
    So 22.09. 16:00 Prostějov - Žďár n.Sázavou 4:0 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Břeclav - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 10:15 Rosice - Orlová 1:3 (1:2)
    Ne 23.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Hulín 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 10:15 Baník Ostrava B - Zábřeh 1:3 (1:2)

    8.kolo

    So 29.09. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Hlučín - Baník Ostrava B 1:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Orlová - Zábřeh 2:2 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Hulín - Prostějov 2:2 (1:0)
    Ne 30.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 10:15 Uničov - Břeclav 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Frýdek-Místek 0:2 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Rosice - Třinec 2:1 (2:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Třinec - Orlová 2:1 (2:1)
    So 06.10. 10:15 Frýdek-Místek - Hulín 4:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Břeclav - Rosice 3:0 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Prostějov - Zlín B 4:0 (1:0)
    So 06.10. 15:30 Kroměříž - Uničov 0:3 (0:2)
    Ne 07.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 10:15 Baník Ostrava B - Žďár n.Sázavou 4:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Zábřeh - Hlučín 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Třinec - Břeclav 3:1 (2:0)
    So 13.10. 10:30 Zlín B - Frýdek-Místek 2:3 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Orlová - Hlučín 1:1 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Hulín - Baník Ostrava B 1:2 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Rosice - Kroměříž 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Prostějov 3:1 (0:0)
    Ne 14.10. 10:15 Uničov - 1.FC Slovácko B 4:1 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Zábřeh 1:4 (1:2)

    11.kolo

    19.10. 15:00 Kroměříž - Třinec 1:3 (1:2)
    So 20.10. 10:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)
    So 20.10. 14:30 Břeclav - Orlová 5:1 (3:0)
    So 20.10. 14:30 Prostějov - Uničov 3:1 (0:0)
    So 20.10. 14:30 Hlučín - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Rosice 5:2 (2:0)
    Ne 21.10. 10:15 Baník Ostrava B - Zlín B 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Zábřeh - Hulín 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Frýdek-Místek - Rosice 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Kroměříž - Orlová 1:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Prostějov - Třinec 0:3 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Hlučín - Zlín B 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Břeclav 1:1 (1:0)
    Ne 04.11. 10:15 Baník Ostrava B - Uničov 3:3 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Zábřeh - Sigma Olomouc B 2:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Žďár n.Sázavou - Hulín 4:1 (3:0)

    12.kolo

    So 27.10. 00:00 Uničov - Frýdek-Místek 3:0
    So 27.10. 10:15 Třinec - 1.FC Slovácko B 7:0 (5:0)
    So 27.10. 14:00 Břeclav - Kroměříž 3:1 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Orlová - Žďár n.Sázavou 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:30 Zlín B - Zábřeh 3:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Rosice - Prostějov 3:4 (0:4)
    St 07.11. 13:30 Hulín - Hlučín 2:1 (0:1)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Třinec - Frýdek-Místek 3:0 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Orlová - Hulín 4:1 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Břeclav - Prostějov 0:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 4:2 (1:1)
    Ne 11.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Hlučín 2:1 (1:1)
    Ne 11.11. 10:15 Uničov - Zábřeh 1:1 (1:1)
    Ne 11.11. 10:15 Rosice - Baník Ostrava B 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 10:30 Zlín B - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)

    16.kolo

    So 17.11. 10:15 Frýdek-Místek - Kroměříž 3:1 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Orlová - Zlín B 0:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Hulín - Sigma Olomouc B 0:6 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Žďár n.Sázavou - Uničov 3:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Hlučín - Rosice 0:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Zábřeh - Třinec 2:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Prostějov - 1.FC Slovácko B 2:0 (2:0)
    Ne 18.11. 10:15 Baník Ostrava B - Břeclav 1:0 (0:0)

    19.kolo

    Ne 31.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Zábřeh 2:0
    Ne 31.03. 10:15 Uničov - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)
    St 17.04. 16:30 Prostějov - Baník Ostrava B 4:1 (2:0)
    St 24.04. 17:00 Břeclav - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:0)
    St 08.05. 10:15 Třinec - Hulín 5:1 (4:0)
    St 15.05. 00:00 Frýdek-Místek - Orlová 2:1
    St 15.05. 17:00 Kroměříž - Hlučín 1:1 (1:0)
    St 15.05. 17:00 Rosice - Zlín B 0:4 (0:2)

    20.kolo

    So 06.04. 00:00 Orlová - Uničov 1:2 (0:2)
    So 06.04. 00:00 Zlín B - Třinec 0:1 (0:0)
    So 06.04. 00:00 Hlučín - 1.FC Slovácko B 2:2 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Hulín - Břeclav 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Rosice 2:2 (1:1)
    Ne 07.04. 10:15 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek 1:3 (0:3)
    Ne 07.04. 15:30 Žďár n.Sázavou - Kroměříž 0:3
    Ne 07.04. 15:30 Zábřeh - Prostějov 1:1 (0:0)

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 Frýdek-Místek - Zábřeh 1:0 (1:0)
    So 13.04. 10:15 Třinec - Sigma Olomouc B 0:1 (0:1)
    So 13.04. 16:00 Prostějov - Hlučín 2:1 (1:1)
    So 13.04. 16:00 Kroměříž - Hulín 3:1 (1:1)
    So 13.04. 16:00 Rosice - Uničov 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 10:15 Baník Ostrava B - Orlová 3:0 (1:0)
    Ne 14.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Žďár n.Sázavou 4:1 (2:0)
    Ne 14.04. 16:00 Břeclav - Zlín B 1:1 (0:1)

    22.kolo

    So 20.04. 10:15 Orlová - Rosice 3:1 (3:1)
    So 20.04. 16:00 Hulín - 1.FC Slovácko B 1:2 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Hlučín - Frýdek-Místek 2:1 (2:0)
    Ne 21.04. 10:15 Uničov - Třinec 1:2 (0:1)
    Ne 21.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Břeclav 3:0 (3:0)
    Ne 21.04. 10:30 Zlín B - Kroměříž 5:0 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Prostějov 0:3
    Ne 21.04. 16:00 Zábřeh - Baník Ostrava B 1:2 (1:0)

    23.kolo

    So 27.04. 10:15 Frýdek-Místek - Žďár n.Sázavou 2:0 (0:0)
    So 27.04. 10:15 Třinec - Rosice 8:0 (6:0)
    So 27.04. 16:00 Prostějov - Hulín 1:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B 0:7 (0:2)
    Ne 28.04. 10:15 Baník Ostrava B - Hlučín 2:2 (2:0)
    Ne 28.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 1:2 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Zábřeh - Orlová 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Břeclav - Uničov 3:0 (1:0)

    17.kolo

    St 01.05. 10:15 Třinec - Hlučín 1:0 (0:0)
    St 01.05. 16:30 Prostějov - Orlová 0:0 (0:0)
    St 01.05. 16:30 Kroměříž - Baník Ostrava B 2:1 (0:1)
    St 01.05. 16:30 Břeclav - Zábřeh 2:1 (0:1)
    St 01.05. 16:30 Rosice - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:0)
    St 01.05. 16:30 Uničov - Hulín 2:1 (2:0)
    St 01.05. 16:30 Sigma Olomouc B - Zlín B 4:0 (2:0)
    St 01.05. 17:00 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek 2:4 (0:2)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 Orlová - Třinec 1:2 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Rosice - Břeclav 1:0 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Hulín - Frýdek-Místek 1:1 (0:1)
    Ne 05.05. 10:15 Uničov - Kroměříž 3:1 (3:1)
    Ne 05.05. 10:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    Ne 05.05. 10:30 Zlín B - Prostějov 4:3 (4:1)
    Ne 05.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Baník Ostrava B 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Hlučín - Zábřeh 3:0 (1:0)

    25.kolo

    So 11.05. 10:15 Frýdek-Místek - Zlín B 6:0 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Prostějov - Sigma Olomouc B 1:4 (0:3)
    So 11.05. 16:30 Kroměříž - Rosice 3:1 (2:1)
    So 11.05. 16:30 Břeclav - Třinec 0:1 (0:1)
    Ne 12.05. 10:15 Baník Ostrava B - Hulín 1:1 (0:1)
    Ne 12.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Uničov 2:4 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Zábřeh - Žďár n.Sázavou 4:1 (2:0)
    St 29.05. 16:30 Hlučín - Orlová 3:0 (1:0)

    26.kolo

    So 18.05. 10:15 Orlová - Břeclav 0:3 (0:1)
    So 18.05. 10:15 Třinec - Kroměříž 2:0 (2:0)
    So 18.05. 16:30 Hulín - Zábřeh 4:0 (1:0)
    So 18.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Hlučín 1:3 (0:3)
    Ne 19.05. 10:15 Uničov - Prostějov 2:4 (1:2)
    Ne 19.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 10:30 Zlín B - Baník Ostrava B 2:2 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Rosice - 1.FC Slovácko B 1:4 (0:1)

    18.kolo

    St 15.05. 17:00 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 1:4 (0:1)
    St 22.05. 17:00 Orlová - Sigma Olomouc B 3:0 (1:0)
    St 22.05. 17:00 Zlín B - Uničov 0:2 (0:0)
    St 22.05. 17:00 Hulín - Rosice 3:0 (1:0)
    St 22.05. 17:00 Žďár n.Sázavou - Třinec 1:0 (0:0)
    St 22.05. 17:00 Hlučín - Břeclav 2:3 (1:2)
    St 22.05. 17:00 Zábřeh - Kroměříž 3:0 (0:0)
    St 22.05. 17:00 Frýdek-Místek - Prostějov 2:0 (1:0)

    27.kolo

    So 25.05. 10:15 Frýdek-Místek - Uničov 3:1 (1:1)
    So 25.05. 16:30 Hlučín - Hulín 0:2 (0:2)
    So 25.05. 16:30 Prostějov - Rosice 3:1 (2:0)
    So 25.05. 16:30 Kroměříž - Břeclav 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 10:15 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 1:4 (1:2)
    Ne 26.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Třinec 1:2 (1:2)
    Ne 26.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Orlová 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 16:30 Zábřeh - Zlín B 0:1 (0:0)

    28.kolo

    So 01.06. 10:15 Orlová - Kroměříž 2:2 (0:2)
    So 01.06. 10:15 Třinec - Prostějov 5:1 (2:1)
    So 01.06. 16:30 Hulín - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:1)
    Ne 02.06. 10:15 Uničov - Baník Ostrava B 1:4 (1:1)
    Ne 02.06. 10:15 Sigma Olomouc B - Zábřeh 0:0 (0:0)
    Ne 02.06. 10:30 Zlín B - Hlučín 2:1 (1:1)
    Ne 02.06. 16:30 Břeclav - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Rosice - Frýdek-Místek 0:3 (0:1)

    29.kolo

    So 08.06. 10:15 Frýdek-Místek - Třinec 1:3 (1:2)
    So 08.06. 16:30 Hulín - Orlová 4:1 (3:0)
    So 08.06. 16:30 Hlučín - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    So 08.06. 16:30 Prostějov - Břeclav 6:0 (1:0)
    Ne 09.06. 10:15 Baník Ostrava B - Rosice 0:4 (0:3)
    Ne 09.06. 10:15 1.FC Slovácko B - Kroměříž 4:4 (3:2)
    Ne 09.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Zlín B 3:0 (2:0)
    Ne 09.06. 16:30 Zábřeh - Uničov 2:1 (1:1)

    30.kolo

    Út 11.06. 18:00 Břeclav - Frýdek-Místek 1:4 (0:2)
    Čt 13.06. 17:00 Třinec - Baník Ostrava B 1:2 (0:0)
    Čt 13.06. 17:00 Zlín B - Hulín 1:0 (0:0)
    14.06. 16:30 Sigma Olomouc B - Žďár n.Sázavou 2:3 (2:1)
    14.06. 17:00 Uničov - Hlučín 3:1 (2:0)
    So 15.06. 10:15 Orlová - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:0)
    So 15.06. 15:30 Rosice - Zábřeh 3:1 (2:1)
    So 15.06. 16:30 Kroměříž - Prostějov 0:2 (0:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 22 2 6 80:27 68
    2. 30 20 4 6 60:27 64
    3. 30 17 6 7 74:50 57
    4. 30 13 7 10 53:34 46
    5. 30 12 7 11 49:42 43
    6. 30 13 3 14 53:57 42
    7. 30 11 9 10 42:35 42
    8. 30 12 6 12 59:57 42
    9. 30 11 6 13 43:45 39
    10. 30 11 6 13 41:48 39
    11. 30 10 8 12 38:50 38
    12. 30 9 9 12 43:50 36
    13. 30 9 5 16 39:66 32
    14. 30 9 4 17 31:65 31
    15. 30 7 7 16 36:56 28
    16. 30 7 5 18 33:65 26