Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 4954
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    44563
    Týden:
    32
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 15:00 Líšeň - Spytihněv 5:2 (3:1)
    So 11.08. 16:30 Bystřice n.P. - Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
    So 11.08. 16:30 Napajedla - Bohunice 1:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:30 Hodonín - Tasovice 1:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Bystrc - Otrokovice 3:2 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Slavoj Polná - Vyškov 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Vrchovina - Pelhřimov 2:1 (2:1)

    2.kolo

    So 18.08. 16:30 Bohunice - Třebíč 1:2 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Otrokovice - Slavoj Polná 4:0 (2:0)
    So 18.08. 16:30 Spytihněv - Bystrc 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 2:1 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Tasovice - Pelhřimov 1:2 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Vyškov - Napajedla 1:1 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Hodonín - Bystřice n.P. 0:1

    3.kolo

    So 25.08. 15:00 Líšeň - Hodonín 2:0 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Bystřice n.P. - Tasovice 1:3 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Napajedla - Otrokovice 1:2 (1:1)
    So 25.08. 16:30 Třebíč - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 15:00 Slavoj Polná - Spytihněv 0:2 (0:2)
    Ne 26.08. 16:30 Bystrc - Velké Meziříčí 1:1 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Vrchovina - Bohunice 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 01.09. 16:30 Bohunice - Pelhřimov 3:0 (3:0)
    So 01.09. 16:30 Otrokovice - Třebíč 1:1 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Spytihněv - Napajedla 0:5 (0:3)
    So 01.09. 16:30 Bystřice n.P. - Líšeň 1:2 (1:1)
    Ne 02.09. 10:15 Velké Meziříčí - Slavoj Polná 3:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Vyškov - Vrchovina 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Hodonín - Bystrc 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 08.09. 15:00 Líšeň - Tasovice 3:1 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Slavoj Polná - Hodonín 2:1 (2:0)
    So 08.09. 16:30 Napajedla - Velké Meziříčí 3:1 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Třebíč - Spytihněv 2:0 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Vrchovina - Otrokovice 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:30 Bystrc - Bystřice n.P. 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 16:30 Pelhřimov - Vyškov 1:1 (0:1)

    15.kolo

    St 12.09. 17:00 Vrchovina - Tasovice 1:0 (1:0)
    St 12.09. 17:00 Pelhřimov - Třebíč 0:1 (0:1)
    St 12.09. 17:00 Bohunice - Slavoj Polná 2:2 (1:1)
    St 12.09. 17:00 Vyškov - Bystrc 0:0 (0:0)
    St 12.09. 17:00 Otrokovice - Líšeň 0:1 (0:1)
    St 12.09. 17:00 Spytihněv - Bystřice n.P. 3:1 (1:1)
    St 12.09. 17:00 Velké Meziříčí - Hodonín 2:0 (2:0)

    6.kolo

    So 15.09. 15:00 Líšeň - Bystrc 3:0 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Otrokovice - Pelhřimov 3:1 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Spytihněv - Vrchovina 0:2 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Bystřice n.P. - Slavoj Polná 2:2 (2:1)
    Ne 16.09. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 0:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Tasovice - Bohunice 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Hodonín - Napajedla 3:0 (0:0)

    7.kolo

    St 19.09. 16:30 Třebíč - Hodonín 1:0
    So 22.09. 16:00 Napajedla - Bystřice n.P. 6:1 (3:1)
    So 22.09. 16:00 Bohunice - Vyškov 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Bystrc - Tasovice 3:1 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 Slavoj Polná - Líšeň 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Vrchovina - Velké Meziříčí 4:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Pelhřimov - Spytihněv 5:2 (3:1)

    8.kolo

    So 29.09. 15:00 Líšeň - Napajedla 3:2 (2:1)
    So 29.09. 16:00 Otrokovice - Bohunice 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 10:15 Velké Meziříčí - Pelhřimov 5:0 (3:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bystřice n.P. - Třebíč 1:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bystrc - Slavoj Polná 2:4 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Tasovice - Vyškov 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Hodonín - Vrchovina 3:1 (0:1)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Napajedla - Bystrc 5:0 (2:0)
    So 06.10. 15:30 Třebíč - Líšeň 0:1 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Bohunice - Spytihněv 6:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:30 Slavoj Polná - Tasovice 5:1 (2:0)
    Ne 07.10. 15:30 Vrchovina - Bystřice n.P. 1:2 (0:0)
    Ne 07.10. 15:30 Pelhřimov - Hodonín 3:2 (1:1)
    St 10.10. 16:00 Vyškov - Otrokovice 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 15:00 Spytihněv - Vyškov 1:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Bystřice n.P. - Pelhřimov 2:4 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Líšeň - Vrchovina 1:1 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Velké Meziříčí - Bohunice 3:1 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Tasovice - Otrokovice 2:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Bystrc - Třebíč 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Slavoj Polná - Napajedla 1:3 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Napajedla - Tasovice 2:0 (0:0)
    So 20.10. 15:00 Třebíč - Slavoj Polná 1:0 (0:0)
    So 20.10. 15:00 Bohunice - Hodonín 3:3 (2:1)
    So 20.10. 15:00 Otrokovice - Spytihněv 1:4 (0:2)
    Ne 21.10. 13:30 Pelhřimov - Líšeň 0:3 (0:2)
    Ne 21.10. 15:00 Vrchovina - Bystrc 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Vyškov - Velké Meziříčí 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Třebíč - Tasovice 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Bohunice - Líšeň 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Otrokovice - Hodonín 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Spytihněv - Velké Meziříčí 1:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Vrchovina - Napajedla 1:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Pelhřimov - Slavoj Polná 3:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Vyškov - Bystřice n.P. 2:2 (1:1)

    14.kolo

    So 10.11. 14:00 Tasovice - Velké Meziříčí 2:2 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Bystřice n.P. - Otrokovice 2:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Líšeň - Vyškov 1:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Napajedla - Pelhřimov 0:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Třebíč - Vrchovina 3:0 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Hodonín - Spytihněv 0:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Bystrc - Bohunice 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 17.11. 13:30 Tasovice - Hodonín 0:1 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Spytihněv - Líšeň 0:1 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Otrokovice - Bystrc 5:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Bohunice - Napajedla 0:3 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Pelhřimov - Vrchovina 2:0 (0:0)
    Ne 18.11. 10:15 Velké Meziříčí - Bystřice n.P. 1:2 (1:1)
    Ne 18.11. 13:30 Vyškov - Slavoj Polná 0:1 (0:0)

    12.kolo

    St 17.10. 14:30 Velké Meziříčí - Otrokovice 3:0 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Bystřice n.P. - Bohunice 1:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Bystrc - Pelhřimov 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Tasovice - Spytihněv 5:2 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Hodonín - Vyškov 0:0 (0:0)
    St 07.11. 14:30 Slavoj Polná - Vrchovina 0:0 (0:0)
    So 24.11. 13:30 Třebíč - Napajedla 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 06.04. 15:30 Otrokovice - Vrchovina 2:2 (1:2)
    So 06.04. 15:30 Vyškov - Pelhřimov 4:2 (3:1)
    Ne 07.04. 10:15 Velké Meziříčí - Napajedla 3:1 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Hodonín - Slavoj Polná 3:1 (2:1)
    St 01.05. 16:30 Bystřice n.P. - Bystrc 6:2 (2:0)
    St 01.05. 16:30 Spytihněv - Třebíč 2:4 (0:3)
    St 22.05. 17:00 Tasovice - Líšeň 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 13.04. 16:00 Bohunice - Tasovice 3:0 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Vrchovina - Spytihněv 0:0 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Napajedla - Hodonín 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:00 Pelhřimov - Otrokovice 4:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:00 Třebíč - Velké Meziříčí 3:1 (2:1)
    Ne 14.04. 16:00 Slavoj Polná - Bystřice n.P. 1:1 (0:1)
    Ne 14.04. 16:00 Bystrc - Líšeň 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 20.04. 14:30 Líšeň - Slavoj Polná 1:1 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Bystřice n.P. - Napajedla 1:3 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Spytihněv - Pelhřimov 0:0 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Vyškov - Bohunice 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 10:15 Velké Meziříčí - Vrchovina 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Tasovice - Bystrc 0:2 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Hodonín - Třebíč 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 27.04. 16:00 Vyškov - Tasovice 4:1 (3:1)
    So 27.04. 16:00 Bohunice - Otrokovice 2:3 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Třebíč - Bystřice n.P. 1:0 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Napajedla - Líšeň 1:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí 3:1 (3:1)
    Ne 28.04. 16:00 Vrchovina - Hodonín 1:1 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Slavoj Polná - Bystrc 3:1 (2:1)

    19.kolo

    So 30.03. 15:30 Třebíč - Otrokovice 1:1 (0:1)
    So 30.03. 15:30 Líšeň - Bystřice n.P. 2:4 (1:2)
    Ne 31.03. 15:30 Pelhřimov - Bohunice 1:1 (1:1)
    St 24.04. 16:00 Napajedla - Spytihněv 1:2 (0:0)
    St 24.04. 17:00 Bystrc - Hodonín 1:0 (1:0)
    St 01.05. 16:30 Vrchovina - Vyškov 0:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Slavoj Polná - Velké Meziříčí 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 04.05. 16:30 Líšeň - Třebíč 1:1 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Bystřice n.P. - Vrchovina 1:1 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Spytihněv - Bohunice 3:3 (3:2)
    So 04.05. 16:30 Otrokovice - Vyškov 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Tasovice - Slavoj Polná 1:1 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Bystrc - Napajedla 3:5 (1:3)
    Ne 05.05. 16:30 Hodonín - Pelhřimov 1:0 (1:0)

    17.kolo

    St 08.05. 16:30 Pelhřimov - Tasovice 0:2 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Třebíč - Bohunice 3:0 (1:0)
    St 08.05. 16:30 Napajedla - Vyškov 0:0 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Slavoj Polná - Otrokovice 3:1 (2:1)
    St 08.05. 16:30 Bystrc - Spytihněv 1:0 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Líšeň - Velké Meziříčí 3:1 (2:0)
    St 08.05. 16:30 Bystřice n.P. - Hodonín 3:3 (2:0)

    25.kolo

    So 11.05. 16:30 Otrokovice - Tasovice 3:1 (2:1)
    So 11.05. 16:30 Vyškov - Spytihněv 3:0 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Bohunice - Velké Meziříčí 0:3 (0:2)
    So 11.05. 16:30 Třebíč - Bystrc 5:0 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Napajedla - Slavoj Polná 1:2 (0:0)
    Ne 12.05. 16:30 Pelhřimov - Bystřice n.P. 2:4 (0:3)
    Ne 12.05. 16:30 Vrchovina - Líšeň 2:2 (0:1)

    26.kolo

    So 18.05. 16:30 Líšeň - Pelhřimov 4:0 (2:0)
    So 18.05. 16:30 Spytihněv - Otrokovice 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 1:2 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Tasovice - Napajedla 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Slavoj Polná - Třebíč 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 Bystrc - Vrchovina 5:0 (1:0)
    Ne 19.05. 16:30 Hodonín - Bohunice 2:1 (2:1)

    27.kolo

    So 25.05. 16:30 Spytihněv - Tasovice 1:0 (0:0)
    So 25.05. 16:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 3:1 (0:0)
    So 25.05. 16:30 Vyškov - Hodonín 1:0 (1:0)
    So 25.05. 16:30 Bohunice - Bystřice n.P. 0:0 (0:0)
    So 25.05. 16:30 Vrchovina - Slavoj Polná 2:1 (1:0)
    So 25.05. 16:30 Napajedla - Třebíč 0:5 (0:3)
    Ne 26.05. 16:30 Pelhřimov - Bystrc 1:1 (1:1)

    18.kolo

    St 29.05. 10:15 Velké Meziříčí - Bystrc 3:1 (2:0)
    St 29.05. 15:00 Tasovice - Bystřice n.P. 4:2 (3:0)
    St 29.05. 15:00 Hodonín - Líšeň 0:4 (0:2)
    St 29.05. 15:00 Spytihněv - Slavoj Polná 4:0 (3:0)
    St 29.05. 15:00 Otrokovice - Napajedla 1:1 (1:1)
    St 29.05. 15:00 Vyškov - Třebíč 0:2 (0:1)
    St 29.05. 15:00 Bohunice - Vrchovina 5:1 (2:0)

    29.kolo

    So 08.06. 16:30 Spytihněv - Hodonín 1:3 (0:0)
    So 08.06. 16:30 Otrokovice - Bystřice n.P. 2:1 (1:0)
    So 08.06. 16:30 Vyškov - Líšeň 1:1 (0:0)
    So 08.06. 16:30 Bohunice - Bystrc 2:1 (1:0)
    Ne 09.06. 10:15 Velké Meziříčí - Tasovice 0:0 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Pelhřimov - Napajedla 3:1 (1:1)
    Ne 09.06. 16:30 Vrchovina - Třebíč 4:0 (1:0)

    28.kolo

    So 01.06. 16:30 Napajedla - Vrchovina 1:0 (0:0)
    So 01.06. 16:30 Líšeň - Bohunice 5:3 (3:0)
    So 01.06. 16:30 Bystřice n.P. - Vyškov 1:1 (0:1)
    Ne 02.06. 10:15 Velké Meziříčí - Spytihněv 2:0 (2:0)
    Ne 02.06. 16:30 Hodonín - Otrokovice 0:1 (0:1)
    Út 11.06. 17:30 Tasovice - Třebíč 2:2 (1:2)
    St 12.06. 17:30 Slavoj Polná - Pelhřimov 0:1 (0:1)

    30.kolo

    14.06. 17:00 Bystrc - Vyškov 1:1 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Třebíč - Pelhřimov 0:2 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Slavoj Polná - Bohunice 2:4 (1:3)
    So 15.06. 16:30 Líšeň - Otrokovice 3:2 (2:2)
    So 15.06. 16:30 Bystřice n.P. - Spytihněv 2:4 (1:2)
    So 15.06. 16:30 Hodonín - Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
    Ne 16.06. 16:30 Tasovice - Vrchovina 2:2 (0:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 17 7 4 46:19 58
    2. 28 16 8 4 56:30 56
    3. 28 12 7 9 51:38 43
    4. 28 12 4 12 43:43 40
    5. 28 11 6 11 45:41 39
    6. 28 11 5 12 41:47 38
    7. 28 10 6 12 33:33 36
    8. 28 8 12 8 34:36 36
    9. 28 7 13 8 31:27 34
    10. 28 8 9 11 38:47 33
    11. 28 8 9 11 47:56 33
    12. 28 9 6 13 38:48 33
    13. 28 9 6 13 37:56 33
    14. 28 8 8 12 49:48 32
    15. 28 8 6 14 35:55 30