Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 496
  • Návštěvy: 75/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7477
    Týden:
    75
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    1.kolo

    05.08. 18:00 Slavia Praha - Jihlava 1:1 (0:1)
    So 06.08. 14:25 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:2 (0:2)
    So 06.08. 18:00 Zlín - Blšany 0:1 (0:1)
    Ne 07.08. 17:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    Ne 07.08. 17:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    Ne 07.08. 17:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 2:4 (2:3)
    Ne 07.08. 17:00 Mostecký FK - Teplice 2:1 (1:1)
    Po 08.08. 16:40 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 13.08. 14:25 Sparta Praha - Mostecký FK 2:1 (2:1)
    So 13.08. 18:00 Baník Ostrava - Zlín 4:1 (1:0)
    Ne 14.08. 15:00 Blšany - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Jihlava - 1.FK Příbram 2:3 (1:2)
    Ne 14.08. 17:00 Jablonec - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Teplice - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    Po 15.08. 16:40 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Čt 01.09. 17:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 20.08. 14:25 Slovan Liberec - Sparta Praha 2:0 (0:0)
    So 20.08. 18:00 Slavia Praha - Jablonec 3:2 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:2 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 1:1 (0:1)
    Ne 21.08. 17:00 Mladá Boleslav - Blšany 4:1 (2:0)
    Po 22.08. 16:40 Mostecký FK - Baník Ostrava 4:0 (1:0)
    Po 22.08. 19:00 Zlín - 1.FC Slovácko 3:1 (1:1)

    4.kolo

    So 27.08. 14:25 Sigma Olomouc - Slavia Praha 4:3 (1:1)
    So 27.08. 18:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 1:3 (0:2)
    So 27.08. 20:00 1.FC Slovácko - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    Ne 28.08. 15:00 Blšany - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Teplice - Zlín 2:1 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Jihlava - Slovan Liberec 0:2 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 3:1 (0:0)
    Po 29.08. 16:40 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)

    5.kolo

    09.09. 18:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    So 10.09. 14:25 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    So 10.09. 18:00 Zlín - Jablonec 3:1 (1:1)
    So 10.09. 18:00 Sparta Praha - Jihlava 2:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 3:0 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Mostecký FK - Blšany 3:1 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Mladá Boleslav - Teplice 0:2 (0:1)
    Po 12.09. 16:40 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 14:25 1.FC Slovácko - Sparta Praha 2:0 (0:0)
    Ne 18.09. 15:00 Blšany - Zbrojovka Brno 2:2 (1:0)
    Ne 18.09. 16:30 Jihlava - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Jablonec - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 2:3 (1:3)
    Ne 18.09. 17:00 Slavia Praha - Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 20:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    Po 19.09. 16:40 Teplice - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)

    7.kolo

    23.09. 17:30 Zbrojovka Brno - Teplice 1:2 (1:1)
    So 24.09. 14:25 1.FK Příbram - Slavia Praha 2:2 (0:1)
    So 24.09. 18:00 Zlín - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 24.09. 18:00 Slovan Liberec - Blšany 2:0 (0:0)
    So 24.09. 18:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 0:2 (0:2)
    Ne 25.09. 16:30 Jihlava - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 17:00 Mladá Boleslav - Jablonec 2:1 (1:1)
    Po 26.09. 16:40 Mostecký FK - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 01.10. 14:25 Jablonec - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 01.10. 20:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Blšany - Jihlava 2:2 (1:2)
    Ne 02.10. 17:00 Sigma Olomouc - Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 17:00 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 2:1 (0:0)
    Ne 02.10. 20:00 Teplice - Sparta Praha 2:1 (2:1)
    Po 03.10. 17:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    Po 03.10. 17:40 Slavia Praha - Mladá Boleslav 2:1 (0:0)

    9.kolo

    So 15.10. 14:25 Mostecký FK - Slavia Praha 0:3 (0:0)
    So 15.10. 17:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 15.10. 18:00 Sparta Praha - Blšany 5:2 (2:1)
    Ne 16.10. 15:30 Jihlava - Teplice 0:4 (0:1)
    Ne 16.10. 17:00 1.FK Příbram - Zlín 3:0 (0:0)
    Ne 16.10. 17:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:2 (1:2)
    Ne 16.10. 17:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 1:1 (1:1)
    Po 17.10. 16:40 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 22.10. 18:00 Zlín - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    So 22.10. 18:00 Baník Ostrava - Jihlava 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:2 (2:1)
    Ne 23.10. 15:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:1 (1:1)
    Ne 23.10. 15:00 Blšany - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 17:25 Slavia Praha - Sparta Praha 4:1 (1:1)
    Po 24.10. 16:40 Teplice - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    St 23.11. 17:00 Jablonec - Mostecký FK 3:0 (2:0)

    11.kolo

    So 29.10. 14:25 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
    So 29.10. 18:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 29.10. 18:00 1.FC Slovácko - Teplice 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Jihlava - Jablonec 1:1 (1:1)
    Ne 30.10. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 17:00 Mostecký FK - Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 17:00 Baník Ostrava - Blšany 0:0 (0:0)
    Po 31.10. 16:40 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 05.11. 14:25 Jablonec - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    So 05.11. 17:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    Ne 06.11. 15:30 Viktoria Plzeň - Jihlava 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 17:00 Sigma Olomouc - Blšany 3:2 (2:1)
    Ne 06.11. 17:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 17:00 Mladá Boleslav - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 17:00 Teplice - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    Po 07.11. 16:40 1.FK Příbram - Slovan Liberec 2:2 (2:1)

    13.kolo

    So 19.11. 14:25 Slovan Liberec - Slavia Praha 3:3 (3:1)
    So 19.11. 17:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:2 (1:1)
    So 19.11. 17:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    So 19.11. 17:00 Baník Ostrava - Jablonec 2:1 (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Jihlava - Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 20.11. 17:00 Mostecký FK - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Ne 20.11. 17:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 3:1 (0:1)
    Po 21.11. 16:40 Blšany - Teplice 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 26.11. 14:25 Mostecký FK - Slovan Liberec 1:2 (0:0)
    So 26.11. 17:00 Zlín - Sparta Praha 3:2 (0:1)
    Ne 27.11. 15:00 Jablonec - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 27.11. 17:00 Sigma Olomouc - Jihlava 1:2 (0:0)
    Ne 27.11. 17:00 Slavia Praha - Blšany 0:0 (0:0)
    Ne 27.11. 17:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    Ne 27.11. 17:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    Po 28.11. 16:40 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 0:0 (0:0)

    15.kolo

    Út 12.04. 17:00 Jihlava - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    So 03.12. 14:25 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    So 03.12. 17:00 Slovan Liberec - Zlín 1:0 (1:0)
    So 03.12. 17:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    So 03.12. 17:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 04.12. 15:00 Blšany - Jablonec 1:0 (0:0)
    Ne 04.12. 17:00 Zbrojovka Brno - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Po 05.12. 16:40 Teplice - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 10.12. 14:25 Slavia Praha - Teplice 1:1 (1:1)
    So 10.12. 17:00 Zlín - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 10.12. 17:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 11.12. 14:30 Viktoria Plzeň - Blšany 2:0 (0:0)
    Ne 11.12. 15:00 Sigma Olomouc - Jablonec 0:2 (0:0)
    Ne 11.12. 15:00 1.FK Příbram - Jihlava 2:0 (1:0)
    Ne 11.12. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Po 12.12. 16:40 Mostecký FK - Sparta Praha 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 18.02. 14:25 Sparta Praha - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    So 18.02. 17:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 18.02. 17:00 1.FC Slovácko - Zlín 2:0 (0:0)
    Ne 19.02. 15:00 Jablonec - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    Po 20.02. 16:40 Teplice - 1.FK Příbram 2:1 (0:0)
    St 22.03. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    St 22.03. 17:00 Blšany - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Čt 23.03. 17:00 Baník Ostrava - Mostecký FK 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 25.02. 14:25 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 25.02. 17:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:2 (1:2)
    So 25.02. 17:00 Zlín - Teplice 0:0 (0:0)
    So 25.02. 17:00 Slovan Liberec - Jihlava 0:0 (0:0)
    Ne 26.02. 17:30 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    Ne 26.02. 17:30 Mostecký FK - 1.FC Slovácko 3:2 (1:0)
    Po 27.02. 16:40 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    St 05.04. 17:00 1.FK Příbram - Blšany 1:1 (1:1)

    19.kolo

    So 04.03. 14:25 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    So 04.03. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
    Ne 05.03. 15:00 Jablonec - Zlín 2:0 (0:0)
    Ne 05.03. 15:00 Blšany - Mostecký FK 0:1 (0:0)
    Ne 05.03. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 2:1 (2:1)
    Ne 05.03. 17:00 Teplice - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
    St 19.04. 17:00 Jihlava - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    St 03.05. 18:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 11.03. 14:25 Slovan Liberec - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    Ne 12.03. 17:00 Viktoria Plzeň - Teplice 3:3 (2:0)
    Ne 12.03. 17:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    Ne 12.03. 17:00 Mostecký FK - Jihlava 2:1 (0:1)
    Po 13.03. 16:40 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    St 29.03. 17:00 1.FK Příbram - Jablonec 2:2 (0:0)
    St 12.04. 17:00 Zlín - Slavia Praha 2:2 (0:1)
    Čt 20.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Blšany 1:0 (0:0)

    21.kolo

    So 18.03. 14:25 Slavia Praha - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 18.03. 17:00 1.FC Slovácko - Jihlava 1:0 (1:0)
    Ne 19.03. 15:00 Jablonec - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    Ne 19.03. 15:00 Blšany - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Ne 19.03. 17:00 Sigma Olomouc - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    Ne 19.03. 17:00 Viktoria Plzeň - Zlín 1:1 (0:0)
    Ne 19.03. 17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    Po 20.03. 16:40 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 25.03. 14:25 Sparta Praha - Teplice 0:0 (0:0)
    So 25.03. 17:00 Slovan Liberec - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 25.03. 17:00 Jihlava - Blšany 0:0 (0:0)
    Ne 26.03. 17:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Po 27.03. 16:40 Mladá Boleslav - Slavia Praha 4:1 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    St 19.04. 17:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 2:2 (2:1)

    23.kolo

    So 01.04. 14:25 Slavia Praha - Mostecký FK 3:0 (1:0)
    So 01.04. 18:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:00 Blšany - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Ne 02.04. 17:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    Ne 02.04. 17:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    Ne 02.04. 17:00 Zlín - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Ne 02.04. 17:00 Teplice - Jihlava 3:1 (2:0)
    Po 03.04. 16:40 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 08.04. 14:25 Sparta Praha - Slavia Praha 2:1 (1:0)
    So 08.04. 17:00 Jihlava - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 08.04. 20:00 1.FC Slovácko - Blšany 2:0 (0:0)
    Ne 09.04. 17:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 17:00 Mladá Boleslav - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 17:00 Mostecký FK - Jablonec 3:0 (2:0)
    Ne 09.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    Po 10.04. 16:40 Slovan Liberec - Teplice 1:1 (0:1)

    25.kolo

    So 15.04. 14:25 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:2 (1:0)
    So 15.04. 18:00 Zlín - Mostecký FK 1:1 (0:1)
    So 15.04. 19:30 Teplice - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 15:00 Blšany - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    Ne 16.04. 17:00 Jablonec - Jihlava 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    Po 17.04. 16:45 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    So 06.05. 14:25 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 3:1 (2:0)

    26.kolo

    So 22.04. 14:25 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 22.04. 18:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 22.04. 18:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 22.04. 18:00 Baník Ostrava - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 15:00 Blšany - Sigma Olomouc 0:2 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Mostecký FK - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:1 (0:0)
    Po 24.04. 16:40 Sparta Praha - Jablonec 3:0 (2:0)

    27.kolo

    St 26.04. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    St 26.04. 17:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:3 (1:0)
    St 26.04. 17:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    St 26.04. 17:00 Zlín - Jihlava 1:1 (0:0)
    St 26.04. 17:00 1.FK Příbram - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    St 26.04. 17:00 Teplice - Blšany 2:1 (1:1)
    Čt 27.04. 17:00 Jablonec - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
    Čt 27.04. 17:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:0 (2:0)

    28.kolo

    So 29.04. 14:25 Slovan Liberec - Mostecký FK 1:1 (1:0)
    So 29.04. 19:00 Jihlava - Sigma Olomouc 3:0 (1:0)
    So 29.04. 20:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    Ne 30.04. 15:00 Blšany - Slavia Praha 1:3 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 4:2 (2:0)
    Ne 30.04. 17:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 6:0 (2:0)
    Ne 30.04. 17:00 Teplice - Jablonec 1:1 (1:1)
    Po 01.05. 16:45 Sparta Praha - Zlín 1:0 (1:0)

    29.kolo

    St 10.05. 17:00 Jablonec - Blšany 2:0 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Sigma Olomouc - Teplice 0:0 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 4:0 (2:0)
    St 10.05. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    St 10.05. 17:00 Zlín - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    St 10.05. 17:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 2:2 (1:1)
    St 10.05. 17:00 Mladá Boleslav - Jihlava 4:0 (1:0)
    St 10.05. 17:00 Mostecký FK - Zbrojovka Brno 3:3 (3:3)

    30.kolo

    So 13.05. 14:25 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 2:3 (0:1)
    So 13.05. 14:25 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 13.05. 14:25 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)
    So 13.05. 14:25 Jihlava - Slavia Praha 0:3 (0:0)
    So 13.05. 14:25 1.FC Slovácko - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 13.05. 14:25 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 4:1 (3:0)
    So 13.05. 14:25 Blšany - Zlín 3:2 (1:2)
    So 13.05. 14:25 Teplice - Mostecký FK 4:3 (3:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 16 11 3 43:22 59
    2. 30 15 9 6 56:34 54
    3. 30 16 6 8 50:36 54
    4. 30 12 16 2 38:24 52
    5. 30 13 6 11 43:39 45
    6. 30 10 10 10 35:32 40
    7. 30 9 11 10 29:28 38
    8. 30 10 7 13 35:39 37
    9. 30 10 7 13 34:44 37
    10. 30 10 6 14 34:41 36
    11. 30 7 14 9 35:36 35
    12. 30 8 11 11 27:33 35
    13. 30 8 10 12 36:36 34
    14. 30 7 10 13 30:43 31
    15. 30 6 11 13 20:36 29
    16. 30 5 11 14 22:44 26