Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. července 2020
svátek má Nora.
Hlavní menu
  • ID: 5011
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    51058
    Týden:
    52
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    15.kolo

    So 18.08. 10:15 Meteor B - FC Háje 5:0 (2:0)
    So 18.08. 10:15 Uhelné sklady - Čechie Uhřiněves 2:3 (1:3)
    So 18.08. 10:30 Union Vršovice - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:1)
    So 18.08. 10:30 Zličín - Královice 0:1 (0:0)
    Ne 19.08. 10:30 Bohemians B - ČAFC Praha 5:1 (1:1)
    Ne 19.08. 10:30 Třeboradice - Tempo 1:3 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Bílá Hora - Zbraslav 0:5 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Motorlet Praha B - Libuš 1:2 (1:1)

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 FC Háje - Bohemians B 2:2 (0:2)
    So 25.08. 10:15 Libuš - Meteor B 2:2 (0:1)
    So 25.08. 10:30 ČAFC Praha - Uhelné sklady 1:0 (0:0)
    So 25.08. 10:30 Union Vršovice - Zličín 4:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Tempo - Viktoria Žižkov B 0:5 (0:3)
    So 25.08. 17:00 Královice - Bílá Hora 2:0 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Čechie Uhřiněves - Třeboradice 1:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Zbraslav - Motorlet Praha B 2:5 (1:3)

    2.kolo

    So 01.09. 10:00 Viktoria Žižkov B - Zličín 1:1 (1:1)
    So 01.09. 10:15 Bohemians B - Libuš 2:1 (1:1)
    So 01.09. 10:15 Uhelné sklady - FC Háje 2:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Tempo - Čechie Uhřiněves 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 15:00 Meteor B - Zbraslav 1:5 (0:4)
    Ne 02.09. 17:00 Bílá Hora - Union Vršovice 0:3 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Motorlet Praha B - Královice 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Třeboradice - ČAFC Praha 1:4 (1:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 FC Háje - Třeboradice 1:2 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Libuš - Uhelné sklady 2:0 (1:0)
    So 08.09. 10:30 ČAFC Praha - Tempo 3:2 (1:1)
    So 08.09. 10:30 Union Vršovice - Motorlet Praha B 1:0 (0:0)
    So 08.09. 10:30 Zličín - Bílá Hora 3:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Královice - Meteor B 2:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Viktoria Žižkov B 3:2 (2:1)
    Ne 09.09. 17:00 Zbraslav - Bohemians B 1:5 (1:2)

    4.kolo

    So 15.09. 10:15 Uhelné sklady - Zbraslav 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Viktoria Žižkov B - Bílá Hora 6:1 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Bohemians B - Královice 2:1 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Tempo - FC Háje 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 15:00 Meteor B - Union Vršovice 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Motorlet Praha B - Zličín 6:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Třeboradice - Libuš 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 FC Háje - Čechie Uhřiněves 1:1 (1:1)
    So 22.09. 10:15 Libuš - Tempo 6:0 (1:0)
    So 22.09. 10:30 ČAFC Praha - Viktoria Žižkov B 2:0 (1:0)
    So 22.09. 10:30 Union Vršovice - Bohemians B 3:0 (1:0)
    So 22.09. 10:30 Zličín - Meteor B 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Královice - Uhelné sklady 4:1 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Zbraslav - Třeboradice 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Bílá Hora - Motorlet Praha B 0:3 (0:2)

    6.kolo

    28.09. 10:15 Uhelné sklady - Union Vršovice 0:2 (0:1)
    28.09. 10:30 ČAFC Praha - FC Háje 1:1 (0:1)
    28.09. 16:30 Bohemians B - Zličín 2:1 (0:0)
    28.09. 16:30 Tempo - Zbraslav 3:3 (2:3)
    So 29.09. 10:00 Viktoria Žižkov B - Motorlet Praha B 6:1 (5:0)
    Ne 30.09. 15:00 Meteor B - Bílá Hora 3:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Třeboradice - Královice 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Čechie Uhřiněves - Libuš 3:1 (0:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 FC Háje - Viktoria Žižkov B 3:2 (2:0)
    So 06.10. 10:15 Libuš - ČAFC Praha 1:0 (0:0)
    So 06.10. 10:30 Union Vršovice - Třeboradice 1:0 (0:0)
    So 06.10. 10:30 Zličín - Uhelné sklady 2:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Královice - Tempo 2:0 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Zbraslav - Čechie Uhřiněves 5:2 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Bílá Hora - Bohemians B 1:10 (0:6)
    Ne 07.10. 16:00 Motorlet Praha B - Meteor B 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 Viktoria Žižkov B - Meteor B 1:0 (1:0)
    So 13.10. 10:15 Uhelné sklady - Bílá Hora 1:3 (1:0)
    So 13.10. 10:15 FC Háje - Libuš 2:2 (0:1)
    So 13.10. 10:30 ČAFC Praha - Zbraslav 1:1 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Bohemians B - Motorlet Praha B 2:2 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Tempo - Union Vršovice 1:2 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Třeboradice - Zličín 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Čechie Uhřiněves - Královice 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Libuš - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:0)
    So 20.10. 10:30 Union Vršovice - Čechie Uhřiněves 1:1 (1:0)
    So 20.10. 10:30 Zličín - Tempo 1:2 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Královice - ČAFC Praha 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Meteor B - Bohemians B 3:1 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Zbraslav - FC Háje 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Bílá Hora - Třeboradice 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Motorlet Praha B - Uhelné sklady 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 27.10. 10:00 Viktoria Žižkov B - Bohemians B 6:4 (3:1)
    So 27.10. 10:15 Uhelné sklady - Meteor B 0:0 (0:0)
    So 27.10. 10:15 FC Háje - Královice 2:3 (0:1)
    So 27.10. 10:15 Libuš - Zbraslav 2:1 (1:0)
    So 27.10. 10:30 ČAFC Praha - Union Vršovice 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Třeboradice - Motorlet Praha B 1:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Čechie Uhřiněves - Zličín 0:4 (0:3)
    Út 30.10. 20:00 Tempo - Bílá Hora 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:00 Meteor B - Třeboradice 1:2 (0:1)
    So 03.11. 10:30 Union Vršovice - FC Háje 3:0 (2:0)
    So 03.11. 10:30 Zličín - ČAFC Praha 0:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Královice - Libuš 8:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Zbraslav - Viktoria Žižkov B 2:4 (1:3)
    Ne 04.11. 14:00 Bílá Hora - Čechie Uhřiněves 0:3 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Motorlet Praha B - Tempo 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Bohemians B - Uhelné sklady 3:2 (2:0)

    12.kolo

    So 10.11. 10:15 FC Háje - Zličín 1:0 (0:0)
    So 10.11. 10:15 Libuš - Union Vršovice 2:3 (2:0)
    So 10.11. 10:30 ČAFC Praha - Bílá Hora 3:3 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Tempo - Meteor B 1:1 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Viktoria Žižkov B - Uhelné sklady 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Třeboradice - Bohemians B 0:1 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Čechie Uhřiněves - Motorlet Praha B 1:2 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Zbraslav - Královice 4:2 (1:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Meteor B - Čechie Uhřiněves 1:2 (0:2)
    So 17.11. 10:30 Union Vršovice - Zbraslav 3:0 (1:0)
    So 17.11. 10:30 Zličín - Libuš 6:1 (3:1)
    So 17.11. 13:30 Bohemians B - Tempo 3:0 (1:0)
    So 17.11. 15:00 Královice - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:0)
    Ne 18.11. 10:15 Uhelné sklady - Třeboradice 1:0 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Bílá Hora - FC Háje 1:2 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Motorlet Praha B - ČAFC Praha 2:1 (0:0)

    14.kolo

    So 24.11. 10:15 FC Háje - Motorlet Praha B 5:0 (2:0)
    So 24.11. 10:15 Libuš - Bílá Hora 2:1 (0:0)
    So 24.11. 10:30 Tempo - Uhelné sklady 1:2 (0:1)
    So 24.11. 10:30 ČAFC Praha - Meteor B 0:2 (0:2)
    So 24.11. 10:30 Zbraslav - Zličín 3:1 (1:1)
    So 24.11. 15:00 Královice - Union Vršovice 0:0 (0:0)
    Ne 25.11. 13:00 Viktoria Žižkov B - Třeboradice 1:1 (1:1)
    Ne 25.11. 13:00 Čechie Uhřiněves - Bohemians B 1:1 (0:0)

    16.kolo

    So 09.03. 10:15 Uhelné sklady - ČAFC Praha 1:1
    So 09.03. 10:15 Bohemians B - FC Háje 1:1 (1:1)
    So 09.03. 10:15 Meteor B - Libuš 1:4 (0:1)
    So 09.03. 10:30 Zličín - Union Vršovice 1:0 (1:0)
    So 09.03. 13:00 Třeboradice - Čechie Uhřiněves 3:0 (0:0)
    Ne 10.03. 10:15 Bílá Hora - Královice 1:1 (0:1)
    Ne 10.03. 14:30 Viktoria Žižkov B - Tempo 5:2 (3:1)
    Ne 10.03. 14:30 Motorlet Praha B - Zbraslav 3:3 (1:1)

    17.kolo

    So 16.03. 10:15 Libuš - Bohemians B 1:0 (1:0)
    So 16.03. 10:30 Zličín - Viktoria Žižkov B 3:2 (1:2)
    So 16.03. 10:30 Union Vršovice - Bílá Hora 7:0 (3:0)
    So 16.03. 10:30 FC Háje - Uhelné sklady 3:1
    So 16.03. 10:30 ČAFC Praha - Třeboradice 1:2 (0:0)
    So 16.03. 15:00 Královice - Motorlet Praha B 2:0 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Zbraslav - Meteor B 0:4 (0:2)
    Ne 17.03. 15:00 Čechie Uhřiněves - Tempo 2:5 (0:2)

    18.kolo

    So 23.03. 10:00 Viktoria Žižkov B - Čechie Uhřiněves 3:0 (0:0)
    So 23.03. 10:15 Uhelné sklady - Libuš 1:3
    So 23.03. 10:30 Třeboradice - FC Háje 1:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Tempo - ČAFC Praha 2:1 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Bohemians B - Zbraslav 5:1 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Meteor B - Královice 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Motorlet Praha B - Union Vršovice 1:2 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Bílá Hora - Zličín 0:5 (0:3)

    19.kolo

    So 30.03. 10:15 Libuš - Třeboradice 2:2 (1:1)
    So 30.03. 10:30 Bílá Hora - Viktoria Žižkov B 0:4 (0:1)
    So 30.03. 10:30 Zličín - Motorlet Praha B 1:4 (1:2)
    So 30.03. 10:30 Union Vršovice - Meteor B 3:1 (0:1)
    So 30.03. 10:30 FC Háje - Tempo 2:0 (1:0)
    So 30.03. 10:30 ČAFC Praha - Čechie Uhřiněves 2:2 (1:1)
    So 30.03. 16:00 Královice - Bohemians B 4:2 (2:1)
    Po 01.04. 16:00 Zbraslav - Uhelné sklady 3:0k

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Uhelné sklady - Královice 0k:3
    So 06.04. 15:00 Meteor B - Zličín 1:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Tempo - Libuš 0:3 (0:0)
    Ne 07.04. 10:15 Bohemians B - Union Vršovice 1:3 (0:3)
    Ne 07.04. 16:30 Viktoria Žižkov B - ČAFC Praha 2:1 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Čechie Uhřiněves - FC Háje 2:2 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Třeboradice - Zbraslav 2:1 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Motorlet Praha B - Bílá Hora 0k:3

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 Libuš - Čechie Uhřiněves 3:0 (1:0)
    So 13.04. 10:30 Zličín - Bohemians B 7:1 (3:1)
    So 13.04. 10:30 Union Vršovice - Uhelné sklady 3:1 (1:0)
    So 13.04. 10:30 FC Háje - ČAFC Praha 1:3 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Bílá Hora - Meteor B 1:2 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Královice - Třeboradice 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Motorlet Praha B - Viktoria Žižkov B 0k:3
    Ne 14.04. 16:30 Zbraslav - Tempo 0:2 (0:0)

    22.kolo

    So 20.04. 10:15 Uhelné sklady - Zličín 2:3 (1:1)
    So 20.04. 10:30 ČAFC Praha - Libuš 2:5 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Tempo - Královice 0:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Bohemians B - Bílá Hora 8:0 (2:0)
    Ne 21.04. 15:00 Meteor B - Motorlet Praha B 3:0k
    Ne 21.04. 17:00 Viktoria Žižkov B - FC Háje 4:1 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - Zbraslav 0:1 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Třeboradice - Union Vršovice 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 27.04. 10:15 Libuš - FC Háje 2:2 (1:1)
    So 27.04. 10:30 Zličín - Třeboradice 3:1 (1:0)
    So 27.04. 10:30 Union Vršovice - Tempo 5:2 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Královice - Čechie Uhřiněves 1:4 (1:2)
    Ne 28.04. 15:00 Meteor B - Viktoria Žižkov B 2:2 (0:2)
    Ne 28.04. 17:00 Motorlet Praha B - Bohemians B 2:3 (1:2)
    Ne 28.04. 17:00 Bílá Hora - Uhelné sklady 1:1 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Zbraslav - ČAFC Praha 4:1 (2:1)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 Uhelné sklady - Motorlet Praha B 4:2 (2:0)
    So 04.05. 10:30 FC Háje - Zbraslav 1:1 (1:0)
    So 04.05. 10:30 ČAFC Praha - Královice 2:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Tempo - Zličín 1:1 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Bohemians B - Meteor B 3:3 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Libuš 1:5 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Čechie Uhřiněves - Union Vršovice 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Třeboradice - Bílá Hora 5:0 (0:0)

    25.kolo

    So 11.05. 10:30 Zličín - Čechie Uhřiněves 1:2 (0:1)
    So 11.05. 10:30 Union Vršovice - ČAFC Praha 0:2 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Bohemians B - Viktoria Žižkov B 1:5 (1:3)
    So 11.05. 17:00 Královice - FC Háje 1:2 (1:1)
    Ne 12.05. 15:00 Meteor B - Uhelné sklady 2:4 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Motorlet Praha B - Třeboradice 2:2 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Bílá Hora - Tempo 2:1 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Zbraslav - Libuš 3:5 (2:2)

    26.kolo

    So 18.05. 10:15 Libuš - Královice 3:0 (2:0)
    So 18.05. 10:15 Uhelné sklady - Bohemians B 0:3 (0:1)
    So 18.05. 10:30 FC Háje - Union Vršovice 3:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Zbraslav 0:1 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Tempo - Motorlet Praha B 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 ČAFC Praha - Zličín 1:4 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Čechie Uhřiněves - Bílá Hora 6:1 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Třeboradice - Meteor B 1:1 (0:1)

    27.kolo

    So 25.05. 10:15 Uhelné sklady - Viktoria Žižkov B 2:1 (0:0)
    So 25.05. 10:30 Zličín - FC Háje 2:0 (1:0)
    So 25.05. 10:30 Union Vršovice - Libuš 2:1 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Královice - Zbraslav 5:2 (2:1)
    Ne 26.05. 10:15 Bohemians B - Třeboradice 1:7 (0:4)
    Ne 26.05. 15:00 Meteor B - Tempo 2:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Motorlet Praha B - Čechie Uhřiněves 4:1 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Bílá Hora - ČAFC Praha 0:3 (0:3)

    28.kolo

    So 01.06. 10:15 Libuš - Zličín 0:0 (0:0)
    So 01.06. 10:30 FC Háje - Bílá Hora 6:0 (3:0)
    So 01.06. 17:00 Tempo - Bohemians B 4:4 (4:1)
    Ne 02.06. 17:00 Viktoria Žižkov B - Královice 0:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 ČAFC Praha - Motorlet Praha B 0:2 (0:1)
    St 05.06. 17:30 Třeboradice - Uhelné sklady 1:4 (0:1)
    Čt 06.06. 18:00 Čechie Uhřiněves - Meteor B 1:1 (0:1)
    St 12.06. 18:00 Zbraslav - Union Vršovice 3:4 (2:3)

    29.kolo

    So 08.06. 10:15 Uhelné sklady - Tempo 4:3 (2:1)
    So 08.06. 10:30 Třeboradice - Viktoria Žižkov B 1:1 (1:1)
    So 08.06. 10:30 Meteor B - ČAFC Praha 2:0 (1:0)
    So 08.06. 10:30 Union Vršovice - Královice 1:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Bohemians B - Čechie Uhřiněves 4:1 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Bílá Hora - Libuš 2:6 (2:5)
    Ne 09.06. 17:00 Zličín - Zbraslav 4:4 (3:0)
    St 12.06. 18:00 Motorlet Praha B - FC Háje 3:1 (2:0)

    30.kolo

    So 15.06. 10:00 Viktoria Žižkov B - Union Vršovice 0:2 (0:0)
    So 15.06. 10:30 Královice - Zličín 1:1 (1:0)
    So 15.06. 10:30 Libuš - Motorlet Praha B 3:4 (1:2)
    So 15.06. 10:30 FC Háje - Meteor B 1:1 (0:0)
    So 15.06. 10:30 ČAFC Praha - Bohemians B 2:2 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Čechie Uhřiněves - Uhelné sklady 1:4 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Tempo - Třeboradice 2:4 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Zbraslav - Bílá Hora 6:1 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 3 6 60:25 66
    2. 30 17 6 7 72:50 57
    3. 30 15 6 9 51:35 51
    4. 30 15 4 11 72:45 49
    5. 30 14 7 9 82:66 49
    6. 30 13 9 8 47:36 48
    7. 30 13 5 12 58:45 44
    8. 30 13 4 13 56:55 43
    9. 30 10 10 10 51:50 40
    10. 30 10 9 11 49:43 39
    11. 30 11 6 13 67:68 39
    12. 30 10 7 13 47:58 37
    13. 30 9 8 13 41:50 35
    14. 30 9 4 17 41:59 31
    15. 30 8 7 15 44:66 31
    16. 30 3 3 24 23:110 12