Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. února 2020
svátek má Patrik.
Hlavní menu
  • ID: 5019
  • Návštěvy: 73/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8235
    Týden:
    73
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    24.07. 19:00 Teplice - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 25.07. 16:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 2:1 (0:0)
    So 25.07. 18:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    So 25.07. 20:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:3 (1:3)
    So 25.07. 20:00 Slovan Liberec - SK Kladno 1:1 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 České Budějovice - Jablonec 1:1 (1:1)
    Ne 26.07. 17:00 Bohemians - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    Po 27.07. 17:30 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)

    2.kolo

    31.07. 19:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 01.08. 18:15 Viktoria Plzeň - Teplice 2:2 (2:1)
    Ne 02.08. 17:00 Bohemians - České Budějovice 0:2 (0:1)
    Ne 02.08. 17:00 SK Kladno - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
    Ne 02.08. 17:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 4:1 (4:1)
    Ne 02.08. 17:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 02.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 2:0 (2:0)
    Po 03.08. 17:30 Jablonec - 1.FC Slovácko 3:2 (2:1)

    3.kolo

    So 08.08. 16:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 08.08. 18:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 09.08. 16:00 Bohemians 1905 - Jablonec 0:1 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Teplice - České Budějovice 3:0 (2:0)
    Ne 09.08. 17:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    Ne 09.08. 19:00 Slavia Praha - Bohemians 3:1 (2:0)
    Ne 09.08. 19:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)
    Po 10.08. 17:30 SK Kladno - Mladá Boleslav 1:3 (1:2)

    4.kolo

    14.08. 19:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 15.08. 18:00 Sparta Praha - SK Kladno 2:0 (1:0)
    So 15.08. 18:15 České Budějovice - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Bohemians - Teplice 1:3 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:3 (0:1)
    Po 17.08. 17:30 Jablonec - Baník Ostrava 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 22.08. 18:15 1.FC Slovácko - Bohemians 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Teplice - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Slovan Liberec - České Budějovice 3:0 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 2:1 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 SK Kladno - Jablonec 1:2 (0:1)
    Ne 23.08. 19:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Po 24.08. 17:30 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 29.08. 18:15 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    So 29.08. 20:00 Viktoria Plzeň - SK Kladno 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Bohemians - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 České Budějovice - Baník Ostrava 1:2 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Jablonec - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Po 31.08. 17:30 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    Po 31.08. 19:30 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 3:0 (1:0)
    Po 31.08. 19:30 Zbrojovka Brno - Teplice 2:3 (1:1)

    7.kolo

    So 12.09. 16:00 Baník Ostrava - Bohemians 1:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 12.09. 18:15 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 12.09. 20:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 SK Kladno - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 19:00 1.FC Slovácko - Teplice 0:2 (0:1)
    Po 14.09. 17:30 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 19.09. 16:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
    So 19.09. 18:15 Jablonec - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 17:00 Bohemians - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Ne 20.09. 17:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 20.09. 17:00 Teplice - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 17:00 Sigma Olomouc - SK Kladno 1:2 (0:1)
    Po 21.09. 17:30 Slavia Praha - Baník Ostrava 3:1 (1:1)
    Po 21.09. 19:30 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:1 (0:0)

    9.kolo

    So 26.09. 17:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 26.09. 17:00 Baník Ostrava - Teplice 2:2 (1:1)
    So 26.09. 17:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 26.09. 19:45 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 17:00 1.FK Příbram - České Budějovice 3:1 (1:0)
    Ne 27.09. 17:00 SK Kladno - Bohemians 3:2 (1:1)
    Ne 27.09. 17:00 Sigma Olomouc - Jablonec 0:1 (0:0)
    Po 28.09. 17:30 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)

    10.kolo

    02.10. 17:30 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    So 03.10. 16:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 03.10. 18:15 Teplice - Slovan Liberec 2:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 České Budějovice - SK Kladno 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 17:00 Bohemians - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 17:00 Jablonec - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    Po 05.10. 17:30 Slavia Praha - Sparta Praha 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 17.10. 16:00 1.FK Příbram - Teplice 0:3 (0:1)
    So 17.10. 18:00 Sparta Praha - České Budějovice 1:1 (1:0)
    So 17.10. 18:15 Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 16:00 Mladá Boleslav - Bohemians 4:2 (1:1)
    Ne 18.10. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 17:00 SK Kladno - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 17:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 5:0 (3:0)
    Po 19.10. 17:30 Jablonec - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 24.10. 16:00 1.FC Slovácko - SK Kladno 2:0 (1:0)
    So 24.10. 16:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    So 24.10. 16:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 3:1 (2:0)
    So 24.10. 16:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 0:1 (0:1)
    So 24.10. 18:15 Teplice - Mladá Boleslav 2:2 (1:2)
    Ne 25.10. 15:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 17:00 Bohemians - Sparta Praha 2:3 (2:1)
    Po 26.10. 17:30 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:2 (1:2)

    13.kolo

    So 31.10. 16:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 31.10. 18:15 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    Ne 01.11. 15:00 SK Kladno - Teplice 0:2 (0:0)
    Ne 01.11. 15:00 Jablonec - Bohemians 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 17:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Ne 01.11. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 3:2 (3:0)
    Ne 01.11. 17:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 2:0 (1:0)
    Po 02.11. 17:30 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 07.11. 16:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 0:4 (0:2)
    So 07.11. 16:00 Baník Ostrava - SK Kladno 2:0 (1:0)
    So 07.11. 18:15 Teplice - Jablonec 1:0 (0:0)
    Ne 08.11. 15:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:3 (1:1)
    Ne 08.11. 17:00 Bohemians - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Po 09.11. 17:30 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Po 09.11. 17:30 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 21.11. 13:30 SK Kladno - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
    So 21.11. 16:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 21.11. 16:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 3:2 (1:0)
    So 21.11. 16:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 0:3 (0:1)
    So 21.11. 18:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 21.11. 19:15 Jablonec - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    Ne 22.11. 17:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 3:1 (1:1)
    Po 23.11. 17:30 Sigma Olomouc - Teplice 6:2 (2:1)

    16.kolo

    Út 10.03. 18:00 Teplice - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)
    So 28.11. 16:00 1.FK Příbram - SK Kladno 3:2 (1:1)
    So 28.11. 16:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
    So 28.11. 16:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 28.11. 18:15 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    Ne 29.11. 15:00 České Budějovice - Bohemians 3:0 (1:0)
    Ne 29.11. 17:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 3:1 (2:1)
    Po 30.11. 17:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 27.02. 16:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 1:1 (1:0)
    So 27.02. 16:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 27.02. 18:20 Bohemians - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    Ne 28.02. 15:00 Jablonec - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
    Ne 28.02. 15:00 České Budějovice - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 28.02. 17:00 Mladá Boleslav - SK Kladno 0:1 (0:1)
    Ne 28.02. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    Po 01.03. 17:30 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 06.03. 16:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    So 06.03. 16:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    So 06.03. 16:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)
    So 06.03. 16:00 Teplice - Bohemians 2:1 (0:1)
    Ne 07.03. 15:00 SK Kladno - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    Ne 07.03. 17:00 Baník Ostrava - Jablonec 4:1 (2:0)
    Po 08.03. 17:30 Slavia Praha - České Budějovice 3:2 (3:2)
    St 14.04. 17:30 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 2:2 (0:1)

    19.kolo

    So 13.03. 18:20 Slavia Praha - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 14.03. 15:00 Jablonec - SK Kladno 1:0 (1:0)
    Ne 14.03. 15:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
    Ne 14.03. 15:00 České Budějovice - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    Ne 14.03. 17:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:2 (1:0)
    Ne 14.03. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    Ne 14.03. 17:00 Bohemians - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    Po 15.03. 17:30 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 20.03. 13:30 SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:3 (0:0)
    So 20.03. 13:30 1.FK Příbram - Jablonec 1:2 (0:0)
    So 20.03. 15:45 Sparta Praha - Sigma Olomouc 4:0 (2:0)
    So 20.03. 18:00 Teplice - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 20.03. 18:00 Baník Ostrava - České Budějovice 0:1 (0:1)
    So 20.03. 18:00 Slovan Liberec - Bohemians 2:3 (1:1)
    Ne 21.03. 17:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    Po 22.03. 17:30 1.FC Slovácko - Slavia Praha 3:1 (2:1)

    21.kolo

    St 24.03. 17:30 Bohemians - Baník Ostrava 0:3 (0:2)
    St 24.03. 17:30 České Budějovice - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    St 24.03. 17:30 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 3:1 (0:0)
    St 24.03. 17:30 Zbrojovka Brno - SK Kladno 3:0 (1:0)
    St 24.03. 17:30 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    St 24.03. 20:00 Jablonec - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Čt 25.03. 18:00 Teplice - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    Čt 25.03. 19:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 0:2 (0:2)

    22.kolo

    So 27.03. 15:45 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 4:0 (2:0)
    Ne 28.03. 15:00 Slovan Liberec - Jablonec 4:2 (3:2)
    Ne 28.03. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 3:2 (1:0)
    Ne 28.03. 17:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 28.03. 17:00 Bohemians 1905 - Teplice 1:1 (0:1)
    Ne 28.03. 17:00 SK Kladno - Sigma Olomouc 2:3 (0:0)
    Ne 28.03. 17:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    Po 29.03. 17:30 Baník Ostrava - Slavia Praha 3:1 (2:1)

    23.kolo

    So 03.04. 15:45 Jablonec - Sigma Olomouc 3:1 (2:1)
    So 03.04. 18:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 03.04. 18:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 2:3 (1:2)
    Ne 04.04. 17:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 2:1 (0:0)
    Ne 04.04. 17:00 Bohemians - SK Kladno 1:4 (0:2)
    Po 05.04. 15:30 Teplice - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
    Po 05.04. 15:30 Slavia Praha - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
    Po 05.04. 17:30 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:2 (0:0)

    24.kolo

    So 10.04. 15:45 Bohemians 1905 - Bohemians 3:0k
    So 10.04. 18:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 3:2 (2:1)
    Ne 11.04. 17:00 SK Kladno - České Budějovice 2:1 (0:1)
    Ne 11.04. 17:00 Slovan Liberec - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 11.04. 17:00 Mladá Boleslav - Jablonec 1:2 (0:1)
    Ne 11.04. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    Ne 11.04. 17:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 3:1 (1:1)
    Po 12.04. 17:30 Sparta Praha - Slavia Praha 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 17.04. 15:45 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:1 (1:0)
    So 17.04. 18:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    So 17.04. 18:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    Ne 18.04. 17:00 Slavia Praha - SK Kladno 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 17:00 České Budějovice - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 17:00 Bohemians - Mladá Boleslav 2:4 (0:2)
    Ne 18.04. 19:30 Teplice - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Po 19.04. 17:30 Slovan Liberec - Baník Ostrava 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 24.04. 16:00 Sparta Praha - Bohemians 1:0 (0:0)
    So 24.04. 16:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 24.04. 16:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    So 24.04. 20:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    Ne 25.04. 17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 3:1 (0:1)
    Ne 25.04. 17:00 Mladá Boleslav - Teplice 0:1 (0:0)
    Ne 25.04. 17:00 SK Kladno - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Po 26.04. 17:30 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:1 (0:1)

    27.kolo

    30.04. 18:20 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    So 01.05. 16:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    So 01.05. 18:20 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
    So 01.05. 20:00 Teplice - SK Kladno 5:0 (3:0)
    Ne 02.05. 16:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:0 (0:0)
    Ne 02.05. 16:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    Ne 02.05. 16:00 Bohemians - Jablonec 0:4 (0:3)
    Ne 02.05. 18:25 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:1 (1:0)

    28.kolo

    St 05.05. 17:30 Zbrojovka Brno - Bohemians 0:0 (0:0)
    St 05.05. 17:30 Mladá Boleslav - České Budějovice 0:1 (0:1)
    St 05.05. 17:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 4:2 (1:2)
    St 05.05. 17:30 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 4:0 (2:0)
    St 05.05. 17:30 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:0 (2:0)
    St 05.05. 17:30 SK Kladno - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    St 05.05. 17:30 1.FK Příbram - Bohemians 1905 2:0 (2:0)
    St 05.05. 20:00 Jablonec - Teplice 0:0 (0:0)

    29.kolo

    So 08.05. 17:30 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    So 08.05. 17:30 Bohemians 1905 - SK Kladno 0:0 (0:0)
    So 08.05. 17:30 Slovan Liberec - Sparta Praha 2:2 (1:1)
    So 08.05. 17:30 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 2:2 (1:1)
    So 08.05. 17:30 Teplice - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    So 08.05. 17:30 Slavia Praha - Jablonec 0:3 (0:2)
    So 08.05. 17:30 Bohemians - Viktoria Plzeň 2:2 (0:0)
    So 08.05. 17:30 České Budějovice - Zbrojovka Brno 1:3 (0:0)

    30.kolo

    So 15.05. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:2 (1:0)
    So 15.05. 17:00 Sparta Praha - Teplice 1:0 (0:0)
    So 15.05. 17:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 15.05. 17:00 Jablonec - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 15.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 1:2 (0:2)
    So 15.05. 17:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 15.05. 17:00 SK Kladno - Slovan Liberec 1:2 (0:0)
    So 15.05. 17:00 Sigma Olomouc - Bohemians 3:0 (2:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 16 14 0 42:14 62
    2. 30 18 7 5 42:24 61
    3. 30 17 9 4 47:25 60
    4. 30 15 10 5 44:25 55
    5. 30 12 12 6 42:33 48
    6. 30 14 5 11 49:36 47
    7. 30 11 8 11 37:35 41
    8. 30 11 6 13 47:41 39
    9. 30 10 7 13 34:39 37
    10. 30 10 6 14 35:41 36
    11. 30 9 8 13 31:40 35
    12. 30 8 10 12 21:29 34
    13. 30 7 10 13 24:35 31
    14. 30 8 6 16 28:42 30
    15. 30 7 4 19 24:50 25
    16. 30 4 4 22 27:65 16