Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 5038
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7059
    Týden:
    70
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    31.07. 17:00 Vítkovice - Ústí n/L 1:2 (1:1)
    31.07. 17:00 Dukla Praha - Hlučín 2:1 (1:0)
    So 01.08. 10:15 Sokolov - Sparta Praha B 4:1 (2:1)
    So 01.08. 10:15 Třinec - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 01.08. 16:00 Opava - Vlašim 2:1 (2:0)
    So 01.08. 16:00 Mostecký FK - Zlín 0k:3
    Ne 02.08. 17:00 Hradec Králové - Jihlava 2:0 (1:0)
    Ne 02.08. 17:00 Čáslav - Karviná 3:1 (1:0)

    2.kolo

    07.08. 19:00 Jihlava - Mostecký FK 3:1 (2:0)
    So 08.08. 10:15 Sparta Praha B - Opava 0:0 (0:0)
    So 08.08. 16:00 Hlučín - Třinec 0:4 (0:3)
    So 08.08. 17:00 Zlín - Čáslav 1:0 (1:0)
    So 08.08. 17:00 Vlašim - Sokolov 2:2 (1:1)
    Ne 09.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Vítkovice 1:0 (0:0)
    Ne 09.08. 14:30 Ústí n/L - Dukla Praha 2:1 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Karviná - Hradec Králové 0:1 (0:1)

    3.kolo

    14.08. 18:00 Dukla Praha - Karviná 0:1 (0:1)
    So 15.08. 10:15 Třinec - Sparta Praha B 0:1 (0:0)
    So 15.08. 10:15 Sokolov - Vítkovice 1:0 (0:0)
    So 15.08. 16:00 Opava - Ústí n/L 0:2 (0:0)
    So 15.08. 16:00 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 1:1 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Zlín - Jihlava 3:1 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Čáslav - Vlašim 0:1 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Hradec Králové - Hlučín 2:0 (1:0)

    4.kolo

    21.08. 17:00 Vítkovice - Opava 0:0 (0:0)
    So 22.08. 10:15 Sokolov - Třinec 2:0 (0:0)
    So 22.08. 10:15 Sparta Praha B - Dukla Praha 2:2 (1:0)
    So 22.08. 16:00 Hlučín - Zlín 2:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Vlašim - Jihlava 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Čáslav 1:0 (0:0)
    Ne 23.08. 14:30 Ústí n/L - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Karviná - Mostecký FK 4:0 (3:0)

    5.kolo

    28.08. 17:00 Dukla Praha - Vlašim 5:1 (2:0)
    28.08. 19:00 Jihlava - Hlučín 0:0 (0:0)
    So 29.08. 10:15 Třinec - Vítkovice 3:0 (2:0)
    So 29.08. 16:00 Opava - Sokolov 0:0 (0:0)
    So 29.08. 16:00 Mostecký FK - Ústí n/L 1:2 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Zlín - Karviná 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Čáslav - Sparta Praha B 1:1 (1:0)

    6.kolo

    04.09. 17:00 Vítkovice - Čáslav 1:2 (1:0)
    Ne 06.09. 10:15 Sokolov - Mostecký FK 1:1 (0:1)
    Ne 06.09. 10:15 Sparta Praha B - Zlín 1:2 (1:0)
    Ne 06.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 1:2 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Vlašim - Hradec Králové 4:2 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Karviná - Hlučín 2:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Opava - Třinec 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Ústí n/L - Jihlava 1:0 (0:0)

    7.kolo

    Čt 10.09. 17:00 Zlín - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    11.09. 17:00 Dukla Praha - Sokolov 0:3 (0:0)
    11.09. 19:00 Jihlava - Karviná 5:3 (4:1)
    So 12.09. 10:15 Třinec - Ústí n/L 1:1 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Hlučín - Vlašim 0:0 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Mostecký FK - Sparta Praha B 4:0 (2:0)
    Ne 13.09. 17:00 Čáslav - Opava 2:1 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Hradec Králové - Vítkovice 1:0 (0:0)

    8.kolo

    Čt 17.09. 16:30 Ústí n/L - Zlín 2:0 (0:0)
    So 19.09. 10:15 Třinec - Čáslav 1:1 (0:1)
    So 19.09. 10:15 Sokolov - Hradec Králové 1:2 (0:0)
    So 19.09. 10:15 Sparta Praha B - Hlučín 2:2 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Opava - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Vlašim - Karviná 2:0 (0:0)
    So 19.09. 17:00 Vítkovice - Mostecký FK 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Jihlava 1:5 (0:2)

    9.kolo

    25.09. 16:30 Zlín - Vlašim 3:2 (1:1)
    25.09. 16:30 Dukla Praha - Vítkovice 3:1 (2:0)
    25.09. 19:00 Jihlava - Opava 0:0 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Mostecký FK - Třinec 3:0 (2:0)
    So 26.09. 16:00 Hlučín - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:30 Čáslav - Sokolov 0:1 (0:0)
    Ne 27.09. 16:30 Karviná - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    Ne 27.09. 17:00 Hradec Králové - Sparta Praha B 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 03.10. 10:15 Sokolov - Zlín 0:2 (0:0)
    So 03.10. 10:15 Sparta Praha B - Karviná 0:3 (0:1)
    So 03.10. 10:15 Třinec - Hradec Králové 1:1 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Opava - Mostecký FK 4:2 (1:0)
    Ne 04.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Vlašim 0:4 (0:3)
    Ne 04.10. 16:00 Ústí n/L - Hlučín 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Čáslav - Dukla Praha 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 17:00 Vítkovice - Jihlava 3:2 (3:1)

    11.kolo

    09.10. 16:00 Zlín - Vítkovice 4:1 (3:1)
    09.10. 17:00 Dukla Praha - Třinec 0:1 (0:0)
    09.10. 18:00 Jihlava - Sparta Praha B 3:2 (2:0)
    Ne 11.10. 16:00 Karviná - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Hlučín - Sokolov 0:0 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Mostecký FK - Čáslav 1:1 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Vlašim - Ústí n/L 1:2 (0:2)
    Ne 11.10. 17:00 Hradec Králové - Opava 2:1 (0:1)

    12.kolo

    16.10. 17:00 Vítkovice - Hlučín 1:4 (0:2)
    16.10. 17:00 Dukla Praha - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    So 17.10. 10:15 Třinec - Zlín 3:1 (1:0)
    So 17.10. 10:15 Sokolov - Jihlava 5:1 (2:1)
    So 17.10. 10:15 Sparta Praha B - Vlašim 2:3 (1:0)
    So 17.10. 16:00 Opava - Karviná 3:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:30 Čáslav - Hradec Králové 2:2 (0:1)
    Ne 18.10. 15:30 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)

    13.kolo

    23.10. 14:30 Zlín - Dukla Praha 3:1 (1:0)
    23.10. 18:00 Jihlava - Čáslav 5:1 (3:1)
    So 24.10. 14:30 Vlašim - Třinec 2:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Hlučín - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 3:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Ústí n/L - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Karviná - Vítkovice 4:0 (2:0)
    Ne 25.10. 17:00 Hradec Králové - Mostecký FK 2:0 (1:0)

    14.kolo

    30.10. 15:00 Vítkovice - Vlašim 1:1 (0:1)
    30.10. 17:00 Dukla Praha - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 31.10. 10:15 Třinec - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 31.10. 10:15 Sokolov - Karviná 2:0 (1:0)
    So 31.10. 10:15 Sparta Praha B - Viktoria Žižkov 1:4 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Mostecký FK - Hlučín 4:0 (3:0)
    So 31.10. 16:00 Opava - Zlín 1:2 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Čáslav - Ústí n/L 0:3 (0:0)

    15.kolo

    06.11. 14:00 Zlín - Hradec Králové 1:1 (0:1)
    06.11. 18:00 Jihlava - Dukla Praha 3:4 (2:2)
    So 07.11. 10:15 Sparta Praha B - Vítkovice 3:1 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Vlašim - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Hlučín - Čáslav 3:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Ústí n/L - Sokolov 4:0 (2:0)
    Ne 08.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Opava 2:2 (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Karviná - Třinec 3:1 (2:0)

    16.kolo

    13.11. 16:00 Vítkovice - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 14.11. 10:15 Třinec - Hlučín 2:1 (0:1)
    So 14.11. 10:15 Sokolov - Vlašim 0:0 (0:0)
    So 14.11. 14:00 Mostecký FK - Jihlava 4:3 (2:2)
    So 14.11. 16:00 Opava - Sparta Praha B 2:3 (0:2)
    Ne 15.11. 14:00 Čáslav - Zlín 2:3 (2:2)
    Út 17.11. 13:30 Dukla Praha - Ústí n/L 3:2 (0:1)
    Út 17.11. 17:00 Hradec Králové - Karviná 1:0 (0:0)

    17.kolo

    Čt 04.03. 16:00 Sparta Praha B - Třinec 0:0 (0:0)
    05.03. 15:00 Vítkovice - Sokolov 3:1 (2:1)
    05.03. 18:00 Jihlava - Zlín 0:1 (0:0)
    So 06.03. 14:00 Ústí n/L - Opava 1:1 (1:0)
    So 06.03. 14:30 Hlučín - Hradec Králové 1:1 (1:1)
    Ne 07.03. 14:30 Karviná - Dukla Praha 1:1 (1:0)
    St 07.04. 16:30 Vlašim - Čáslav 2:1 (0:1)
    Út 13.04. 18:00 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 1:1 (1:1)

    18.kolo

    12.03. 17:00 Dukla Praha - Sparta Praha B 2:2 (2:1)
    So 13.03. 14:30 Mostecký FK - Karviná 0:0 (0:0)
    So 13.03. 16:00 Opava - Vítkovice 3:1 (1:0)
    So 13.03. 19:00 Zlín - Hlučín 2:0 (0:0)
    Ne 14.03. 14:30 Čáslav - Viktoria Žižkov 0:3 (0:1)
    Ne 14.03. 17:00 Hradec Králové - Ústí n/L 3:2 (1:1)
    St 07.04. 16:30 Třinec - Sokolov 1:0 (1:0)
    St 28.04. 18:00 Jihlava - Vlašim 3:0 (1:0)

    19.kolo

    19.03. 16:30 Vítkovice - Třinec 0:0 (0:0)
    So 20.03. 10:15 Sokolov - Opava 2:1 (0:0)
    So 20.03. 10:15 Sparta Praha B - Čáslav 4:2 (1:0)
    So 20.03. 15:00 Vlašim - Dukla Praha 1:2 (1:2)
    So 20.03. 15:00 Hlučín - Jihlava 1:1 (1:1)
    Ne 21.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:2 (1:1)
    Ne 21.03. 14:00 Ústí n/L - Mostecký FK 3:1 (3:0)
    Ne 21.03. 15:00 Karviná - Zlín 2:3 (1:2)

    20.kolo

    26.03. 17:00 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    26.03. 18:00 Jihlava - Ústí n/L 1:0 (1:0)
    So 27.03. 10:15 Třinec - Opava 1:1 (1:0)
    So 27.03. 15:00 Mostecký FK - Sokolov 1:1 (0:1)
    So 27.03. 15:00 Hlučín - Karviná 1:0 (0:0)
    So 27.03. 19:00 Zlín - Sparta Praha B 2:0 (0:0)
    Ne 28.03. 15:00 Čáslav - Vítkovice 0:1 (0:0)
    Ne 28.03. 17:00 Hradec Králové - Vlašim 4:0 (2:0)

    21.kolo

    02.04. 16:00 Vítkovice - Hradec Králové 1:2 (1:0)
    So 03.04. 10:15 Sokolov - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 03.04. 10:15 Sparta Praha B - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 03.04. 16:00 Opava - Čáslav 1:1 (1:1)
    So 03.04. 16:30 Vlašim - Hlučín 3:0 (1:0)
    Ne 04.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 04.04. 14:00 Ústí n/L - Třinec 2:1 (1:0)
    Ne 04.04. 16:30 Karviná - Jihlava 1:1 (1:1)

    22.kolo

    09.04. 16:30 Dukla Praha - Opava 1:1 (1:1)
    09.04. 19:00 Jihlava - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 10.04. 16:00 Mostecký FK - Vítkovice 1:0 (0:0)
    So 10.04. 16:00 Hlučín - Sparta Praha B 0:1 (0:0)
    So 10.04. 19:00 Zlín - Ústí n/L 1:2 (1:2)
    Ne 11.04. 16:30 Čáslav - Třinec 3:2 (3:1)
    Ne 11.04. 16:30 Karviná - Vlašim 3:0 (0:0)
    Ne 11.04. 17:00 Hradec Králové - Sokolov 5:0 (1:0)

    23.kolo

    16.04. 17:00 Vítkovice - Dukla Praha 1:2 (1:1)
    So 17.04. 10:15 Sokolov - Čáslav 0:2 (0:1)
    So 17.04. 10:15 Třinec - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 17.04. 10:15 Sparta Praha B - Hradec Králové 0:2 (0:2)
    So 17.04. 16:00 Opava - Jihlava 1:2 (1:0)
    So 17.04. 17:00 Vlašim - Zlín 1:1 (1:1)
    Ne 18.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Hlučín 1:1 (0:0)
    Ne 18.04. 14:00 Ústí n/L - Karviná 2:1 (2:1)

    24.kolo

    23.04. 17:00 Dukla Praha - Čáslav 2:0 (0:0)
    23.04. 19:00 Jihlava - Vítkovice 2:0 (2:0)
    So 24.04. 16:00 Mostecký FK - Opava 0:1 (0:1)
    So 24.04. 16:00 Hlučín - Ústí n/L 2:1 (0:1)
    So 24.04. 17:00 Vlašim - Viktoria Žižkov 1:2 (0:1)
    So 24.04. 19:00 Zlín - Sokolov 1:1 (1:0)
    Ne 25.04. 17:00 Hradec Králové - Třinec 2:0 (1:0)
    Ne 25.04. 17:00 Karviná - Sparta Praha B 1:1 (1:1)

    25.kolo

    30.04. 17:00 Vítkovice - Zlín 0:0 (0:0)
    So 01.05. 10:15 Třinec - Dukla Praha 1:2 (1:1)
    So 01.05. 10:15 Sparta Praha B - Jihlava 0:3 (0:3)
    So 01.05. 10:15 Sokolov - Hlučín 3:3 (1:3)
    So 01.05. 16:00 Opava - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    Ne 02.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Karviná 2:1 (0:0)
    Ne 02.05. 14:00 Ústí n/L - Vlašim 0:0 (0:0)
    Ne 02.05. 17:00 Čáslav - Mostecký FK 1:1 (0:1)

    26.kolo

    07.05. 19:00 Jihlava - Sokolov 2:0 (0:0)
    So 08.05. 16:00 Hlučín - Vítkovice 2:2 (0:1)
    So 08.05. 16:00 Mostecký FK - Dukla Praha 1:1 (1:1)
    So 08.05. 17:00 Vlašim - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 09.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 3:3 (1:2)
    Ne 09.05. 17:00 Karviná - Opava 2:0 (0:0)
    Ne 09.05. 17:00 Hradec Králové - Čáslav 0:0 (0:0)
    Út 25.05. 18:00 Zlín - Třinec 3:1 (1:1)

    27.kolo

    14.05. 17:00 Dukla Praha - Zlín 3:2 (2:1)
    14.05. 17:00 Vítkovice - Karviná 1:1 (1:0)
    So 15.05. 10:15 Třinec - Vlašim 2:1 (1:0)
    So 15.05. 10:15 Sokolov - Viktoria Žižkov 1:2 (1:0)
    So 15.05. 10:15 Sparta Praha B - Ústí n/L 1:2 (1:1)
    So 15.05. 16:00 Mostecký FK - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 15.05. 16:00 Opava - Hlučín 0:1 (0:0)
    Ne 16.05. 17:00 Čáslav - Jihlava 0:3 (0:1)

    28.kolo

    21.05. 19:00 Jihlava - Třinec 4:2 (2:0)
    So 22.05. 17:00 Vlašim - Vítkovice 0:2 (0:0)
    So 22.05. 19:00 Zlín - Opava 2:0 (0:0)
    Ne 23.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Sparta Praha B 2:2 (1:2)
    Ne 23.05. 17:00 Karviná - Sokolov 2:2 (1:0)
    Ne 23.05. 17:00 Hradec Králové - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    Po 24.05. 18:00 Ústí n/L - Čáslav 0:0 (0:0)
    Út 25.05. 16:30 Hlučín - Mostecký FK 0:2 (0:0)

    29.kolo

    So 29.05. 16:00 Hradec Králové - Zlín 2:1 (1:0)
    So 29.05. 16:00 Dukla Praha - Jihlava 1:1 (0:0)
    So 29.05. 16:00 Čáslav - Hlučín 1:0 (0:0)
    So 29.05. 16:00 Třinec - Karviná 1:3 (0:2)
    So 29.05. 16:00 Mostecký FK - Vlašim 0:2 (0:2)
    So 29.05. 16:00 Opava - Viktoria Žižkov 2:2 (1:1)
    So 29.05. 16:00 Sokolov - Ústí n/L 1:3 (0:2)
    So 29.05. 16:00 Vítkovice - Sparta Praha B 0:2 (0:0)

    30.kolo

    So 05.06. 17:00 Ústí n/L - Vítkovice 2:1 (1:0)
    So 05.06. 17:00 Sparta Praha B - Sokolov 1:1 (0:1)
    So 05.06. 17:00 Vlašim - Opava 3:1 (1:0)
    So 05.06. 17:00 Viktoria Žižkov - Třinec 1:3 (1:1)
    So 05.06. 17:00 Karviná - Čáslav 3:0 (1:0)
    So 05.06. 17:00 Hlučín - Dukla Praha 2:2 (1:2)
    So 05.06. 17:00 Zlín - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    So 05.06. 17:00 Jihlava - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 8 2 47:18 68
    2. 30 20 5 5 52:27 65
    3. 30 17 5 8 49:33 56
    4. 30 15 7 8 57:37 52
    5. 30 13 7 10 42:41 46
    6. 30 12 8 10 45:41 44
    7. 30 11 7 12 40:41 40
    8. 30 11 6 13 44:36 39
    9. 30 10 8 12 34:38 38
    10. 30 9 10 11 37:43 37
    11. 30 8 12 10 35:38 36
    12. 30 6 11 13 30:37 29
    13. 30 6 11 13 27:43 29
    14. 30 6 11 13 33:50 29
    15. 30 7 8 15 28:49 29
    16. 30 4 6 20 23:51 18