Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 5486
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4917
    Týden:
    42
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.07. 19:30 Slovan Bratislava - Senica 3:0 (1:0)
    So 11.07. 19:30 Žilina - Nitra 1:1 (1:0)
    So 11.07. 19:30 Trnava - Banská Bystrica 0:0 (0:0)
    So 11.07. 19:30 Košice - Dunajská Streda 2:0 (1:0)
    So 11.07. 19:30 Ružomberok - Dubnica 1:1 (1:0)
    So 11.07. 19:30 FC Petržalka - Prešov 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 18.07. 19:30 Senica - Prešov 3:2 (2:1)
    So 18.07. 19:30 Dubnica - FC Petržalka 0:0 (0:0)
    So 18.07. 19:30 Dunajská Streda - Ružomberok 1:1 (1:0)
    So 18.07. 19:30 Banská Bystrica - Košice 0:0 (0:0)
    So 18.07. 19:30 Nitra - Trnava 1:0 (0:0)
    So 18.07. 19:30 Slovan Bratislava - Žilina 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 25.07. 17:30 Ružomberok - Banská Bystrica 1:1 (0:1)
    So 25.07. 17:30 FC Petržalka - Dunajská Streda 1:0 (0:0)
    So 25.07. 19:30 Trnava - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
    So 25.07. 19:30 Košice - Nitra 0:1 (0:1)
    So 25.07. 19:30 Prešov - Dubnica 0:0 (0:0)
    Ne 26.07. 17:30 Žilina - Senica 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 01.08. 16:30 Senica - Dubnica 2:1 (2:1)
    So 01.08. 19:30 Dunajská Streda - Prešov 3:0 (1:0)
    So 01.08. 19:30 Nitra - Ružomberok 2:0 (0:0)
    So 01.08. 19:30 Banská Bystrica - FC Petržalka 3:0 (2:0)
    Ne 02.08. 19:30 Žilina - Trnava 2:1 (0:1)
    Ne 02.08. 19:30 Slovan Bratislava - Košice 3:0 (1:0)

    5.kolo

    So 08.08. 17:30 FC Petržalka - Nitra 0:0 (0:0)
    So 08.08. 19:30 Dubnica - Dunajská Streda 1:3 (0:2)
    So 08.08. 19:30 Prešov - Banská Bystrica 0:1 (0:1)
    So 08.08. 19:30 Trnava - Senica 3:0 (3:0)
    Ne 09.08. 19:30 Ružomberok - Slovan Bratislava 1:3 (0:2)
    Ne 09.08. 19:30 Košice - Žilina 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 15.08. 19:30 Banská Bystrica - Dubnica 3:0 (2:0)
    So 15.08. 19:30 Senica - Dunajská Streda 0:1 (0:0)
    So 15.08. 19:30 Žilina - Ružomberok 1:0 (0:0)
    So 15.08. 19:30 Slovan Bratislava - FC Petržalka 1:1 (1:1)
    So 15.08. 19:30 Nitra - Prešov 1:0 (1:0)
    Ne 16.08. 19:30 Trnava - Košice 5:4 (4:3)

    7.kolo

    So 22.08. 19:30 Dunajská Streda - Banská Bystrica 0:2 (0:1)
    So 22.08. 19:30 Dubnica - Nitra 3:0 (1:0)
    So 22.08. 19:30 Ružomberok - Trnava 2:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:30 FC Petržalka - Žilina 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 19:30 Košice - Senica 0:1 (0:1)
    Ne 23.08. 19:30 Prešov - Slovan Bratislava 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 29.08. 19:30 Trnava - FC Petržalka 2:0 (1:0)
    So 29.08. 19:30 Nitra - Dunajská Streda 2:0 (1:0)
    So 29.08. 19:30 Senica - Banská Bystrica 2:2 (1:1)
    Ne 30.08. 19:30 Košice - Ružomberok 3:1 (3:0)
    Ne 30.08. 19:30 Žilina - Prešov 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 19:30 Slovan Bratislava - Dubnica 1:1 (0:1)

    9.kolo

    So 12.09. 17:30 Banská Bystrica - Nitra 0:3
    So 12.09. 17:30 Ružomberok - Senica 0:1
    So 12.09. 19:30 Dubnica - Žilina 0:1
    So 12.09. 19:30 Prešov - Trnava 1:2
    Ne 13.09. 17:30 FC Petržalka - Košice 3:0
    St 28.10. 17:30 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 0:0

    10.kolo

    So 19.09. 15:00 Senica - Nitra 0:0
    So 19.09. 17:30 Slovan Bratislava - Banská Bystrica 3:0
    So 19.09. 19:30 Ružomberok - FC Petržalka 2:0
    So 19.09. 19:30 Žilina - Dunajská Streda 1:0
    So 19.09. 19:30 Trnava - Dubnica 1:0
    Ne 20.09. 19:15 Košice - Prešov 0:1

    11.kolo

    So 26.09. 17:30 Nitra - Slovan Bratislava 0:1
    So 26.09. 17:30 Banská Bystrica - Žilina 1:0
    So 26.09. 19:30 Prešov - Ružomberok 1:0
    So 26.09. 19:30 Dubnica - Košice 1:0
    Ne 27.09. 19:30 Dunajská Streda - Trnava 2:1
    Ne 27.09. 19:30 FC Petržalka - Senica 1:2

    12.kolo

    So 03.10. 14:30 Senica - Slovan Bratislava 0:2
    So 03.10. 17:30 Nitra - Žilina 1:0
    So 03.10. 17:30 Banská Bystrica - Trnava 1:0
    So 03.10. 17:30 Dunajská Streda - Košice 1:1
    So 03.10. 17:30 Dubnica - Ružomberok 1:2
    So 03.10. 17:30 Prešov - FC Petržalka 2:0

    13.kolo

    So 17.10. 17:30 Prešov - Senica 0:0
    So 17.10. 17:30 FC Petržalka - Dubnica 7:0
    So 17.10. 17:30 Ružomberok - Dunajská Streda 0:0
    So 17.10. 17:30 Košice - Banská Bystrica 0:5
    So 17.10. 17:30 Trnava - Nitra 1:2
    Ne 18.10. 17:30 Žilina - Slovan Bratislava 2:0

    14.kolo

    So 24.10. 14:00 Senica - Žilina 0:1
    So 24.10. 17:30 Nitra - Košice 4:0
    So 24.10. 17:30 Banská Bystrica - Ružomberok 1:1
    So 24.10. 17:30 Dunajská Streda - FC Petržalka 3:2
    So 24.10. 17:30 Dubnica - Prešov 1:0
    Ne 25.10. 17:30 Slovan Bratislava - Trnava 1:1

    15.kolo

    So 31.10. 17:30 Dubnica - Senica 0:1
    So 31.10. 17:30 Trnava - Žilina 1:1
    So 31.10. 17:30 Prešov - Dunajská Streda 0:0
    So 31.10. 17:30 Ružomberok - Nitra 1:0
    So 31.10. 17:30 FC Petržalka - Banská Bystrica 1:1
    Ne 01.11. 15:00 Košice - Slovan Bratislava 1:2

    16.kolo

    So 07.11. 13:30 Senica - Trnava 0:0
    So 07.11. 17:30 Nitra - FC Petržalka 1:3
    So 07.11. 17:30 Banská Bystrica - Prešov 2:1
    So 07.11. 17:30 Dunajská Streda - Dubnica 1:1
    So 07.11. 17:30 Slovan Bratislava - Ružomberok 0:2
    Ne 08.11. 15:30 Žilina - Košice 4:1

    17.kolo

    So 21.11. 15:30 Prešov - Nitra 3:1
    So 21.11. 15:30 Ružomberok - Žilina 0:3
    So 21.11. 15:30 Košice - Trnava 1:4
    So 21.11. 17:30 Dunajská Streda - Senica 1:2
    So 21.11. 17:30 Dubnica - Banská Bystrica 1:2
    Ne 22.11. 15:00 FC Petržalka - Slovan Bratislava 0:2

    18.kolo

    So 28.11. 15:30 Trnava - Ružomberok 3:1
    So 28.11. 15:30 Slovan Bratislava - Prešov 3:1
    So 28.11. 15:30 Banská Bystrica - Dunajská Streda 2:0
    So 28.11. 17:30 Žilina - FC Petržalka 2:0
    So 28.11. 17:30 Senica - Košice 2:2
    Ne 29.11. 15:00 Nitra - Dubnica 0:1

    19.kolo

    So 05.12. 15:30 Dunajská Streda - Nitra 2:2 (1:2)
    So 05.12. 15:30 FC Petržalka - Trnava 2:1 (0:1)
    So 05.12. 15:30 Dubnica - Slovan Bratislava 0:1 (0:1)
    So 05.12. 15:30 Prešov - Žilina 1:0 (1:0)
    So 05.12. 15:30 Ružomberok - Košice 2:0 (1:0)
    Ne 06.12. 15:00 Banská Bystrica - Senica 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 06.03. 00:00 Nitra - Banská Bystrica 0:0 (0:0)
    So 06.03. 00:00 Senica - Ružomberok 2:1 (2:1)
    So 06.03. 00:00 Žilina - Dubnica 4:0 (1:0)
    So 06.03. 00:00 Trnava - Prešov 2:0 (0:0)
    So 06.03. 00:00 Košice - FC Petržalka 1:0 (1:0)
    So 06.03. 00:00 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 13.03. 00:00 Nitra - Senica 2:1 (0:1)
    So 13.03. 00:00 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 2:1 (2:0)
    So 13.03. 00:00 FC Petržalka - Ružomberok 2:2 (0:1)
    So 13.03. 00:00 Dunajská Streda - Žilina 0:2 (0:1)
    So 13.03. 00:00 Dubnica - Trnava 2:1 (0:0)
    So 13.03. 00:00 Prešov - Košice 1:1 (0:0)

    22.kolo

    Út 16.03. 15:30 Slovan Bratislava - Nitra 2:1 (0:0)
    Út 16.03. 15:30 Žilina - Banská Bystrica 3:1 (1:1)
    Út 16.03. 15:30 Ružomberok - Prešov 2:0 (2:0)
    Út 16.03. 15:30 Košice - Dubnica 1:1 (0:1)
    Út 16.03. 15:30 Trnava - Dunajská Streda 7:0 (3:0)
    Út 16.03. 15:30 Senica - FC Petržalka 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 20.03. 15:30 Košice - Dunajská Streda 2:1
    So 20.03. 15:30 Trnava - Banská Bystrica 2:0
    So 20.03. 15:30 Ružomberok - Dubnica 1:0
    So 20.03. 15:30 FC Petržalka - Prešov 2:3
    So 20.03. 15:30 Žilina - Nitra 0:1
    So 20.03. 15:30 Slovan Bratislava - Senica 2:0

    24.kolo

    St 24.03. 17:30 Senica - Prešov 1:2
    St 24.03. 17:30 Nitra - Trnava 2:2
    St 24.03. 17:30 Dunajská Streda - Ružomberok 0:0
    St 24.03. 17:30 Dubnica - FC Petržalka 2:0
    St 24.03. 17:30 Banská Bystrica - Košice 2:2
    St 24.03. 17:30 Slovan Bratislava - Žilina 2:0

    25.kolo

    So 27.03. 15:30 Žilina - Senica 2:1
    So 27.03. 15:30 Košice - Nitra 2:0
    So 27.03. 15:30 Ružomberok - Banská Bystrica 1:0
    So 27.03. 15:30 Prešov - Dubnica 2:0
    So 27.03. 15:30 FC Petržalka - Dunajská Streda 1:1
    So 27.03. 15:30 Trnava - Slovan Bratislava 0:3

    26.kolo

    So 03.04. 17:30 Slovan Bratislava - Košice 0:0
    So 03.04. 17:30 Banská Bystrica - FC Petržalka 4:0
    So 03.04. 17:30 Žilina - Trnava 5:1
    So 03.04. 17:30 Senica - Dubnica 1:1
    So 03.04. 17:30 Dunajská Streda - Prešov 2:1
    So 03.04. 17:30 Nitra - Ružomberok 3:1

    27.kolo

    So 10.04. 17:30 Trnava - Senica 1:2
    So 10.04. 17:30 Ružomberok - Slovan Bratislava 2:0
    So 10.04. 17:30 Prešov - Banská Bystrica 0:1
    So 10.04. 17:30 FC Petržalka - Nitra 3:2
    So 10.04. 17:30 Dubnica - Dunajská Streda 1:1
    So 10.04. 17:30 Košice - Žilina 0:4

    28.kolo

    So 17.04. 17:30 Trnava - Košice 4:0
    So 17.04. 17:30 Nitra - Prešov 4:2
    So 17.04. 17:30 Slovan Bratislava - FC Petržalka 1:1
    So 17.04. 17:30 Banská Bystrica - Dubnica 1:1
    So 17.04. 17:30 Senica - Dunajská Streda 2:2
    So 17.04. 17:30 Žilina - Ružomberok 1:0

    29.kolo

    So 24.04. 17:30 Prešov - Slovan Bratislava 0:1
    So 24.04. 17:30 Dubnica - Nitra 1:0
    So 24.04. 17:30 FC Petržalka - Žilina 0:4
    So 24.04. 17:30 Dunajská Streda - Banská Bystrica 1:1
    So 24.04. 17:30 Košice - Senica 2:0
    So 24.04. 17:30 Ružomberok - Trnava 2:1

    30.kolo

    So 01.05. 17:30 Košice - Ružomberok 2:0
    So 01.05. 17:30 Trnava - FC Petržalka 3:1
    So 01.05. 17:30 Žilina - Prešov 1:0
    So 01.05. 17:30 Senica - Banská Bystrica 2:1
    So 01.05. 17:30 Nitra - Dunajská Streda 1:0
    So 01.05. 17:30 Slovan Bratislava - Dubnica 2:2

    31.kolo

    St 05.05. 18:00 FC Petržalka - Košice 0:0
    St 05.05. 18:00 Ružomberok - Senica 2:1
    St 05.05. 18:00 Prešov - Trnava 3:0
    St 05.05. 18:00 Dubnica - Žilina 1:1
    St 05.05. 18:00 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 0:1
    St 05.05. 18:00 Banská Bystrica - Nitra 3:1

    32.kolo

    So 08.05. 18:00 Slovan Bratislava - Banská Bystrica 2:0
    So 08.05. 18:00 Žilina - Dunajská Streda 4:0
    So 08.05. 18:00 Košice - Prešov 3:1
    So 08.05. 18:00 Trnava - Dubnica 0:1
    So 08.05. 18:00 Ružomberok - FC Petržalka 1:0
    So 08.05. 18:00 Senica - Nitra 1:2

    33.kolo

    So 15.05. 18:00 FC Petržalka - Senica 1:2
    So 15.05. 18:00 Nitra - Slovan Bratislava 2:5
    So 15.05. 18:00 Dunajská Streda - Trnava 2:1
    So 15.05. 18:00 Prešov - Ružomberok 0:0
    So 15.05. 18:00 Dubnica - Košice 1:1
    So 15.05. 18:00 Banská Bystrica - Žilina 1:1
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 22 4 7 58:18 70
    2. 33 21 7 5 54:24 70
    3. 33 15 11 7 45:30 56
    4. 33 15 6 12 43:39 51
    5. 33 13 8 12 33:35 47
    6. 33 12 7 14 34:44 43
    7. 33 12 5 16 52:46 41
    8. 33 11 5 17 32:38 38
    9. 33 8 12 13 27:42 36
    10. 33 7 12 14 28:47 33
    11. 33 8 9 16 32:57 33
    12. 33 7 8 18 33:51 29