Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 12. prosince 2019
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 563
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Pardubický kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
8932
Týden:
42
Dnes:
8
On-line:
1

1.kolo

So 10.09. 09:40 Letohrad - Třemošnice 5:1
So 10.09. 09:40 Vysoké Mýto - Ústí n.O. 4:1
So 10.09. 09:40 Newry - Pardubice 7:2
So 10.09. 09:40 Polička - Lanškroun 4:1
So 10.09. 09:40 Choceň - Hlinsko 0:4
So 10.09. 09:40 Chrudim - Svitavy 8:0 (1:0)
So 10.09. 09:40 Přelouč - Litomyšl 1:2
So 10.09. 09:40 Česká Třebová - Mor. Třebová 7:1

2.kolo

So 10.09. 11:20 Letohrad - Vysoké Mýto 2:2
So 10.09. 11:20 Třemošnice - Ústí n.O. 1:2
So 10.09. 11:20 Newry - Polička 11:0
So 10.09. 11:20 Pardubice - Lanškroun 3:0
So 10.09. 11:20 Choceň - Chrudim 0:6 (0:1)
So 10.09. 11:20 Hlinsko - Svitavy 4:1
So 10.09. 11:20 Přelouč - Česká Třebová 2:2
So 10.09. 11:20 Litomyšl - Mor. Třebová 5:0

3.kolo

So 10.09. 13:10 Ústí n.O. - Letohrad 4:0
So 10.09. 13:10 Třemošnice - Vysoké Mýto 0:9
So 10.09. 13:10 Lanškroun - Newry 0:13
So 10.09. 13:10 Pardubice - Polička 3:4
So 10.09. 13:10 Chrudim - Hlinsko 3:0 (1:0)
So 10.09. 13:10 Choceň - Svitavy 2:2
So 10.09. 13:10 Přelouč - Mor. Třebová 4:1
So 10.09. 13:10 Litomyšl - Česká Třebová 0:5

4.kolo

So 17.09. 09:40 Svitavy - Litomyšl 4:2
So 17.09. 09:40 Polička - Letohrad 1:1
So 17.09. 09:40 Mor. Třebová - Hlinsko 2:4
So 17.09. 09:40 Newry - Vysoké Mýto 3:1
So 17.09. 09:40 Ústí n.O. - Pardubice 4:1
So 17.09. 09:40 Přelouč - Choceň 2:1
So 01.10. 09:40 Třemošnice - Chrudim 1:0
So 01.10. 09:40 Lanškroun - Česká Třebová 1:4

5.kolo

So 17.09. 11:30 Svitavy - Polička 2:1
So 17.09. 11:30 Letohrad - Litomyšl 1:0
So 17.09. 11:30 Mor. Třebová - Newry 1:4
So 17.09. 11:30 Vysoké Mýto - Hlinsko 4:1
So 17.09. 11:30 Ústí n.O. - Přelouč 1:1
So 17.09. 11:30 Choceň - Pardubice 1:2
So 01.10. 11:30 Třemošnice - Lanškroun 0:2
So 01.10. 11:30 Chrudim - Česká Třebová 8:1

6.kolo

So 17.09. 12:20 Letohrad - Svitavy 4:0
So 17.09. 12:20 Litomyšl - Polička 6:1
So 17.09. 12:20 Vysoké Mýto - Mor. Třebová 5:0
So 17.09. 12:20 Hlinsko - Newry 0:3
So 17.09. 12:20 Ústí n.O. - Choceň 10:0
So 17.09. 12:20 Pardubice - Přelouč 2:0
So 01.10. 12:20 Česká Třebová - Třemošnice 7:0
So 01.10. 12:20 Chrudim - Lanškroun 9:0

7.kolo

So 24.09. 09:40 Polička - Hlinsko 1:5
So 24.09. 09:40 Ústí n.O. - Česká Třebová 2:4
So 24.09. 09:40 Přelouč - Svitavy 1:2
So 24.09. 09:40 Třemošnice - Newry 0:5
So 24.09. 09:40 Chrudim - Pardubice 4:0
So 24.09. 09:40 Letohrad - Mor. Třebová 5:0
So 24.09. 09:40 Vysoké Mýto - Choceň 4:0
So 24.09. 09:40 Lanškroun - Litomyšl 0:6

8.kolo

So 24.09. 11:30 Polička - Ústí n.O. 2:4
So 24.09. 11:30 Hlinsko - Česká Třebová 5:2
So 24.09. 11:30 Přelouč - Třemošnice 2:0
So 24.09. 11:30 Svitavy - Newry 1:6
So 24.09. 11:30 Chrudim - Letohrad 1:0
So 24.09. 11:30 Pardubice - Mor. Třebová 0:1
So 24.09. 11:30 Vysoké Mýto - Lanškroun 10:0
So 24.09. 11:30 Choceň - Litomyšl 1:1

9.kolo

So 24.09. 13:20 Česká Třebová - Polička 3:4 (3:0)
So 24.09. 13:20 Hlinsko - Ústí n.O. 1:6
So 24.09. 13:20 Newry - Přelouč 6:0
So 24.09. 13:20 Svitavy - Třemošnice 4:1
So 24.09. 13:20 Mor. Třebová - Chrudim 1:6
So 24.09. 13:20 Letohrad - Pardubice 7:0
So 24.09. 13:20 Litomyšl - Vysoké Mýto 2:0
So 24.09. 13:20 Choceň - Lanškroun 3:0

10.kolo

So 08.10. 09:40 Choceň - Mor. Třebová 0:0 (0:0)
So 08.10. 09:40 Polička - Třemošnice 1:4
So 08.10. 09:40 Litomyšl - Newry 0:3
So 08.10. 09:40 Ústí n.O. - Chrudim 0:2
So 08.10. 09:40 Hlinsko - Přelouč 1:1
So 08.10. 09:40 Lanškroun - Letohrad 0:5
So 08.10. 09:40 Pardubice - Česká Třebová 0:4
So 08.10. 09:40 Svitavy - Vysoké Mýto 1:5

11.kolo

So 08.10. 11:30 Choceň - Polička 4:1
So 08.10. 11:30 Mor. Třebová - Třemošnice 0:2
So 08.10. 11:30 Litomyšl - Ústí n.O. 1:0
So 08.10. 11:30 Newry - Chrudim 2:2
So 08.10. 11:30 Hlinsko - Lanškroun 8:0
So 08.10. 11:30 Přelouč - Letohrad 1:2
So 08.10. 11:30 Pardubice - Svitavy 1:4
So 08.10. 11:30 Česká Třebová - Vysoké Mýto 1:2

12.kolo

So 08.10. 13:20 Třemošnice - Choceň 2:0
So 08.10. 13:20 Mor. Třebová - Polička 0:3
So 08.10. 13:20 Chrudim - Litomyšl 1:1
So 08.10. 13:20 Newry - Ústí n.O. 5:0
So 08.10. 13:20 Letohrad - Hlinsko 1:6
So 08.10. 13:20 Přelouč - Lanškroun 7:0
So 08.10. 13:20 Česká Třebová - Svitavy 6:2
So 08.10. 13:20 Vysoké Mýto - Pardubice 4:0

13.kolo

So 15.10. 09:40 Svitavy - Ústí n.O. 1:1
So 15.10. 09:40 Mor. Třebová - Lanškroun 0:0 (0:0)
So 15.10. 09:40 Pardubice - Hlinsko 1:2
So 15.10. 09:40 Litomyšl - Třemošnice 2:1
So 15.10. 09:40 Chrudim - Polička 7:0
So 15.10. 09:40 Vysoké Mýto - Přelouč 4:0
Ne 23.10. 09:40 Letohrad - Choceň 3:0
Ne 23.10. 09:40 Česká Třebová - Newry 1:5

14.kolo

So 15.10. 11:30 Svitavy - Mor. Třebová 2:3
So 15.10. 11:30 Ústí n.O. - Lanškroun 3:1
So 15.10. 11:30 Pardubice - Litomyšl 0:2
So 15.10. 11:30 Hlinsko - Třemošnice 2:0
So 15.10. 11:30 Chrudim - Vysoké Mýto 2:2
So 15.10. 11:30 Polička - Přelouč 1:2
Ne 23.10. 11:30 Letohrad - Česká Třebová 1:2
Ne 23.10. 11:30 Choceň - Newry 0:6

15.kolo

So 15.10. 13:20 Ústí n.O. - Mor. Třebová 7:1 (5:0)
So 15.10. 13:20 Lanškroun - Svitavy 2:4 (2:1)
So 15.10. 13:20 Třemošnice - Pardubice 4:2
So 15.10. 13:20 Hlinsko - Litomyšl 2:0
So 15.10. 13:20 Polička - Vysoké Mýto 1:3
So 15.10. 13:20 Přelouč - Chrudim 0:2
Ne 23.10. 13:20 Newry - Letohrad 2:1
Ne 23.10. 13:20 Choceň - Česká Třebová 1:6

16.kolo

So 15.04. 09:40 Třemošnice - Letohrad 2:2
So 15.04. 09:40 Ústí n.O. - Vysoké Mýto 1:2
So 15.04. 09:40 Pardubice - Newry 0:6
So 15.04. 09:40 Lanškroun - Polička 0:6
So 15.04. 09:40 Hlinsko - Choceň 1:1
So 15.04. 09:40 Svitavy - Chrudim 1:6
So 15.04. 09:40 Litomyšl - Přelouč 1:2
So 15.04. 09:40 Mor. Třebová - Česká Třebová 0:11

17.kolo

So 15.04. 11:15 Vysoké Mýto - Letohrad 0:0 (0:0)
So 15.04. 11:15 Ústí n.O. - Třemošnice 3:3
So 15.04. 11:15 Polička - Newry 1:4
So 15.04. 11:15 Lanškroun - Pardubice 0:2
So 15.04. 11:15 Chrudim - Choceň 6:0
So 15.04. 11:15 Svitavy - Hlinsko 3:4
So 15.04. 11:15 Česká Třebová - Přelouč 1:0
So 15.04. 11:15 Mor. Třebová - Litomyšl 0:3

18.kolo

So 15.04. 12:50 Letohrad - Ústí n.O. 1:1
So 15.04. 12:50 Vysoké Mýto - Třemošnice 3:0
So 15.04. 12:50 Newry - Lanškroun 7:0
So 15.04. 12:50 Polička - Pardubice 1:3
So 15.04. 12:50 Hlinsko - Chrudim 3:2
So 15.04. 12:50 Svitavy - Choceň 4:1
So 15.04. 12:50 Mor. Třebová - Přelouč 1:5
So 15.04. 12:50 Česká Třebová - Litomyšl 6:2

19.kolo

So 22.04. 09:40 Litomyšl - Svitavy 0:1
So 22.04. 09:40 Letohrad - Polička 4:0
So 22.04. 09:40 Hlinsko - Mor. Třebová 7:0
So 22.04. 09:40 Vysoké Mýto - Newry 3:3
So 22.04. 09:40 Pardubice - Ústí n.O. 1:3
So 22.04. 09:40 Choceň - Přelouč 1:2
So 22.04. 09:40 Chrudim - Třemošnice 3:0
So 22.04. 09:40 Česká Třebová - Lanškroun 3:0

20.kolo

So 22.04. 11:15 Polička - Svitavy 1:0
So 22.04. 11:15 Litomyšl - Letohrad 0:1
So 22.04. 11:15 Newry - Mor. Třebová 7:1
So 22.04. 11:15 Hlinsko - Vysoké Mýto 1:1
So 22.04. 11:15 Přelouč - Ústí n.O. 0:0 (0:0)
So 22.04. 11:15 Pardubice - Choceň 0:1
So 22.04. 11:15 Lanškroun - Třemošnice 0:5
So 22.04. 11:15 Česká Třebová - Chrudim 0:8

21.kolo

So 22.04. 13:00 Svitavy - Letohrad 0:2
So 22.04. 13:00 Polička - Litomyšl 3:1
So 22.04. 13:00 Mor. Třebová - Vysoké Mýto 0:8
So 22.04. 13:00 Newry - Hlinsko 9:1
So 22.04. 13:00 Choceň - Ústí n.O. 3:4
So 22.04. 13:00 Přelouč - Pardubice 2:2
So 22.04. 13:00 Třemošnice - Česká Třebová 6:0
So 22.04. 13:00 Lanškroun - Chrudim 0:7

22.kolo

So 29.04. 09:00 Hlinsko - Polička 2:1
So 29.04. 09:00 Česká Třebová - Ústí n.O. 5:2
So 29.04. 09:00 Svitavy - Přelouč 0:3
So 29.04. 09:00 Newry - Třemošnice 2:0
So 29.04. 09:00 Pardubice - Chrudim 1:4
So 29.04. 09:00 Mor. Třebová - Letohrad 0:3 (kon:)
So 29.04. 09:00 Choceň - Vysoké Mýto 0:5
So 29.04. 09:00 Litomyšl - Lanškroun 4:1

23.kolo

So 29.04. 10:00 Ústí n.O. - Polička 7:3
So 29.04. 10:00 Česká Třebová - Hlinsko 5:0
So 29.04. 10:00 Třemošnice - Přelouč 4:1
So 29.04. 10:00 Newry - Svitavy 5:0
So 29.04. 10:00 Letohrad - Chrudim 1:2
So 29.04. 10:00 Mor. Třebová - Pardubice 0:3 (kon:)
So 29.04. 10:00 Lanškroun - Vysoké Mýto 0:5
So 29.04. 10:00 Litomyšl - Choceň 1:0

24.kolo

So 29.04. 11:00 Polička - Česká Třebová 2:5 (0:2)
So 29.04. 11:00 Ústí n.O. - Hlinsko 1:4
So 29.04. 11:00 Přelouč - Newry 0:8
So 29.04. 11:00 Třemošnice - Svitavy 2:0
So 29.04. 11:00 Chrudim - Mor. Třebová 3:0 (kon:)
So 29.04. 11:00 Pardubice - Letohrad 1:0
So 29.04. 11:00 Vysoké Mýto - Litomyšl 1:0
So 29.04. 11:00 Lanškroun - Choceň 0:0 (0:0)

25.kolo

So 13.05. 09:40 Mor. Třebová - Choceň 0:4
So 13.05. 09:40 Třemošnice - Polička 2:2
So 13.05. 09:40 Newry - Litomyšl 3:1
So 13.05. 09:40 Chrudim - Ústí n.O. 2:0
So 13.05. 09:40 Přelouč - Hlinsko 0:2
So 13.05. 09:40 Letohrad - Lanškroun 4:1
So 13.05. 09:40 Česká Třebová - Pardubice 4:0
So 13.05. 09:40 Vysoké Mýto - Svitavy 0:5

26.kolo

So 13.05. 11:15 Polička - Choceň 2:0
So 13.05. 11:15 Třemošnice - Mor. Třebová 10:1
So 13.05. 11:15 Ústí n.O. - Litomyšl 2:5
So 13.05. 11:15 Chrudim - Newry 1:1
So 13.05. 11:15 Lanškroun - Hlinsko 0:3
So 13.05. 11:15 Letohrad - Přelouč 0:0 (0:0)
So 13.05. 11:15 Svitavy - Pardubice 5:0
So 13.05. 11:15 Vysoké Mýto - Česká Třebová 2:0

27.kolo

So 13.05. 13:00 Choceň - Třemošnice 1:1
So 13.05. 13:00 Polička - Mor. Třebová 6:2
So 13.05. 13:00 Litomyšl - Chrudim 1:4
So 13.05. 13:00 Ústí n.O. - Newry 0:3
So 13.05. 13:00 Hlinsko - Letohrad 0:2
So 13.05. 13:00 Lanškroun - Přelouč 0:5
So 13.05. 13:00 Svitavy - Česká Třebová 3:5
So 13.05. 13:00 Pardubice - Vysoké Mýto 0:2

28.kolo

So 20.05. 09:40 Ústí n.O. - Svitavy 3:1
So 20.05. 09:40 Lanškroun - Mor. Třebová 0:0 (0:0)
So 20.05. 09:40 Hlinsko - Pardubice 3:1
So 20.05. 09:40 Třemošnice - Litomyšl 1:1
So 20.05. 09:40 Polička - Chrudim 1:5
So 20.05. 09:40 Přelouč - Vysoké Mýto 0:1
So 20.05. 09:40 Choceň - Letohrad 1:2
So 20.05. 09:40 Newry - Česká Třebová 2:1

29.kolo

So 20.05. 11:15 Mor. Třebová - Svitavy 0:4
So 20.05. 11:15 Lanškroun - Ústí n.O. 0:6
So 20.05. 11:15 Litomyšl - Pardubice 1:0
So 20.05. 11:15 Třemošnice - Hlinsko 1:3
So 20.05. 11:15 Vysoké Mýto - Chrudim 3:3
So 20.05. 11:15 Přelouč - Polička 0:3
So 20.05. 11:15 Česká Třebová - Letohrad 2:3
So 20.05. 11:15 Newry - Choceň 9:0

30.kolo

So 20.05. 13:00 Mor. Třebová - Ústí n.O. 1:4
So 20.05. 13:00 Svitavy - Lanškroun 8:0
So 20.05. 13:00 Pardubice - Třemošnice 2:2
So 20.05. 13:00 Litomyšl - Hlinsko 0:2
So 20.05. 13:00 Vysoké Mýto - Polička 5:0
So 20.05. 13:00 Chrudim - Přelouč 3:1
So 20.05. 13:00 Letohrad - Newry 1:4
So 20.05. 13:00 Česká Třebová - Choceň 2:1 (0:1)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 27 3 0 154:19 84
2. 30 23 5 2 120:21 74
3. 30 21 6 3 100:27 69
4. 30 20 3 7 81:52 63
5. 30 19 1 10 105:65 58
6. 30 16 6 8 64:34 54
7. 30 14 5 11 82:59 47
8. 30 13 3 14 51:47 42
9. 30 12 2 16 65:79 38
10. 30 10 6 14 45:54 36
11. 30 10 6 14 56:67 36
12. 30 10 2 18 57:96 32
13. 30 7 2 21 33:82 23
14. 30 4 6 20 27:88 18
15. 30 2 3 25 17:132 9
16. 30 1 3 26 9:144 6