Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. února 2020
svátek má Patrik.
Hlavní menu
  • ID: 5678
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Olomoucký kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
7193
Týden:
16
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

Ne 26.08. 09:00 Prostějov - Sigma Olomouc odloženo
Út 28.08. 15:00 Šumperk - Hranice 5:14 (4:4)
Út 28.08. 17:00 Přerov - HFK Olomouc 22:8 (10:3)

2.kolo

So 01.09. 15:00 Šumperk - Prostějov 0:15 (0:49)
Ne 02.09. 09:00 Sigma Olomouc - Přerov 18:4
Ne 02.09. 14:30 Hranice - HFK Olomouc 32:6 (16:1)

3.kolo

So 08.09. 09:00 Přerov - Šumperk 27:7 (15:3)
Ne 09.09. 09:00 Prostějov - Hranice 14:8
Ne 09.09. 14:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc 3:20

4.kolo

So 15.09. 15:00 Šumperk - HFK Olomouc 17:9 (8:4)
Ne 16.09. 09:00 Prostějov - Přerov 6:9
Ne 16.09. 14:30 Hranice - Sigma Olomouc 11:32 (4:15)

5.kolo

So 22.09. 09:00 Přerov - Hranice 22:6 (10:3)
Ne 23.09. 09:00 Sigma Olomouc - Šumperk 54:6
Ne 23.09. 13:30 HFK Olomouc - Prostějov 2:42

6.kolo

So 29.09. 09:00 HFK Olomouc - Přerov 6:28 (4:16)
Ne 30.09. 09:00 Sigma Olomouc - Prostějov 22:9
Čt 04.10. 14:00 Hranice - Šumperk 22:11 (9:4)

7.kolo

So 06.10. 09:00 Přerov - Sigma Olomouc 7:20
Ne 07.10. 09:00 Prostějov - Šumperk 26:3 (14:2)
Ne 07.10. 13:30 HFK Olomouc - Hranice 12:27 (7:15)

8.kolo

So 13.10. 09:00 Hranice - Prostějov 7:10 (6:3)
So 13.10. 09:00 Šumperk - Přerov 9:11 (7:5)
Ne 14.10. 09:00 Sigma Olomouc - HFK Olomouc 30:5

9.kolo

So 20.10. 09:00 Přerov - Prostějov 12:11 (6:7)
Ne 21.10. 09:00 Sigma Olomouc - Hranice 32:8 (27:3)
Ne 21.10. 09:00 HFK Olomouc - Šumperk 5:12 (5:3)

10.kolo

So 27.10. 09:00 Hranice - Přerov 4:14 (1:7)
Ne 07.04. 15:00 Šumperk - Sigma Olomouc 6:31
Út 28.05. 15:00 Prostějov - HFK Olomouc 16:7 (10:4)

11.kolo

So 13.04. 09:00 Šumperk - Hranice 13:16 (7:5)
So 13.04. 09:00 Prostějov - Sigma Olomouc 14:16 (9:11)
So 13.04. 09:00 Přerov - HFK Olomouc 15:11 (9:7)

12.kolo

So 20.04. 09:00 Sigma Olomouc - Přerov 17:13
Ne 21.04. 09:00 Šumperk - Prostějov 9:15
Ne 21.04. 14:00 Hranice - HFK Olomouc 14:12 (7:2)

13.kolo

So 27.04. 09:00 Prostějov - Hranice 12:15 (7:7)
So 27.04. 09:00 Přerov - Šumperk 22:6 (11:3)
Ne 28.04. 09:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc 5:32 (3:17)

14.kolo

So 04.05. 09:00 Prostějov - Přerov 10:17 (6:8)
Ne 05.05. 11:30 Šumperk - HFK Olomouc 14:14
Ne 05.05. 14:00 Hranice - Sigma Olomouc 17:25 (8:10)

15.kolo

So 11.05. 09:00 Přerov - Hranice 11:7 (3:2)
Ne 12.05. 09:00 HFK Olomouc - Prostějov 0:10 (0:3)
Ne 12.05. 09:00 Sigma Olomouc - Šumperk 32:6

16.kolo

Ne 19.05. 09:00 Hranice - Šumperk 33:4 (18:3)
Ne 19.05. 09:00 Sigma Olomouc - Prostějov 34:13
Ne 19.05. 09:00 HFK Olomouc - Přerov 10:17 (6:10)

17.kolo

So 25.05. 09:00 Přerov - Sigma Olomouc 23:13 (14:5)
So 25.05. 09:00 Prostějov - Šumperk 20:10 (9:5)
Ne 26.05. 09:00 HFK Olomouc - Hranice 12:16 (5:8)

18.kolo

So 01.06. 09:00 Hranice - Prostějov 13:6 (3:3)
Ne 02.06. 09:00 Šumperk - Přerov 9:16 (3:7)
Ne 02.06. 09:00 Sigma Olomouc - HFK Olomouc 40:9

19.kolo

So 08.06. 09:00 Přerov - Prostějov 13:10 (6:2)
Ne 09.06. 09:00 Sigma Olomouc - Hranice 17:16 (8:7)
Ne 09.06. 09:00 HFK Olomouc - Šumperk 1:0 (0:0)

20.kolo

Út 11.06. 15:30 Šumperk - Sigma Olomouc 9:26 (4:12)
So 15.06. 09:00 Prostějov - HFK Olomouc 15:7 (7:1)
Ne 16.06. 09:00 Hranice - Přerov 12:6 (6:4)
Správce soutěže: Petr Holoubek

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 20 19 0 1 532:192 57
2. 20 16 0 4 309:200 48
3. 20 11 0 9 298:276 33
4. 20 10 0 10 282:225 30
5. 20 2 1 17 156:409 7
6. 20 1 1 18 144:419 4