Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 5840
  • Návštěvy: 191/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16696
    Týden:
    191
    Dnes:
    32
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 18.08. 19:00 Celta Vigo - Málaga 0:1 (0:0)
    So 18.08. 21:00 FC Sevilla - Getafe 2:1 (2:0)
    So 18.08. 23:00 Mallorca - Esp. Barcelona 2:1 (1:1)
    Ne 19.08. 19:00 Bilbao - Betis 3:5 (0:3)
    Ne 19.08. 19:00 Real Madrid - Valencia 1:1 (1:1)
    Ne 19.08. 21:00 FC Barcelona - Real Sociedad 5:1 (4:1)
    Ne 19.08. 23:00 Levante - Atlético Madrid 1:1 (1:1)
    Po 20.08. 19:00 La Coruňa - Osasuna 2:0 (0:0)
    Po 20.08. 21:00 Vallecano - Granada 1:0 (0:0)
    Po 20.08. 23:00 Zaragoza - Valladolid 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 25.08. 19:00 Real Sociedad - Celta Vigo 2:1 (0:0)
    So 25.08. 21:00 Betis - Vallecano 1:2 (1:1)
    So 25.08. 21:00 Esp. Barcelona - Zaragoza 1:2 (1:0)
    So 25.08. 23:00 Málaga - Mallorca 1:1 (0:0)
    Ne 26.08. 19:00 Osasuna - FC Barcelona 1:2 (1:0)
    Ne 26.08. 21:00 Getafe - Real Madrid 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 21:00 Granada - FC Sevilla 1:1 (1:1)
    Ne 26.08. 23:00 Valencia - La Coruňa 3:3 (3:1)
    Po 27.08. 20:00 Valladolid - Levante 2:0 (1:0)
    Po 27.08. 22:00 Atlético Madrid - Bilbao 4:0 (2:0)

    3.kolo

    So 01.09. 16:00 Celta Vigo - Osasuna 2:0 (0:0)
    So 01.09. 18:00 Zaragoza - Málaga 0:1 (0:0)
    So 01.09. 20:00 La Coruňa - Getafe 1:1 (1:1)
    So 01.09. 22:00 Mallorca - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 12:00 Vallecano - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Bilbao - Valladolid 2:0 (0:0)
    Ne 02.09. 18:00 Levante - Esp. Barcelona 3:2 (0:2)
    Ne 02.09. 19:50 Real Madrid - Granada 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 21:30 FC Barcelona - Valencia 1:0 (1:0)
    St 26.09. 21:00 Betis - Atlético Madrid 2:4 (2:1)

    4.kolo

    So 15.09. 16:00 Málaga - Levante 3:1 (1:0)
    So 15.09. 18:00 Valencia - Celta Vigo 2:1 (1:1)
    So 15.09. 20:00 Getafe - FC Barcelona 1:4 (0:1)
    So 15.09. 22:00 FC Sevilla - Real Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 12:00 Esp. Barcelona - Bilbao 3:3 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Granada - La Coruňa 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 18:00 Osasuna - Mallorca 1:1 (0:0)
    Ne 16.09. 19:50 Real Sociedad - Zaragoza 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 21:30 Atlético Madrid - Vallecano 4:3 (1:0)
    Po 17.09. 21:30 Valladolid - Betis 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 22.09. 16:00 Zaragoza - Osasuna 3:1 (2:1)
    So 22.09. 18:00 Celta Vigo - Getafe 2:1 (0:0)
    So 22.09. 20:00 Betis - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    So 22.09. 22:00 FC Barcelona - Granada 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 12:00 Mallorca - Valencia 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Levante - Real Sociedad 2:1 (0:1)
    Ne 23.09. 18:00 Atlético Madrid - Valladolid 2:1 (2:0)
    Ne 23.09. 19:50 Bilbao - Málaga 0:0 (0:0)
    Po 24.09. 19:45 Vallecano - Real Madrid 0:2 (0:1)
    Po 24.09. 21:30 La Coruňa - FC Sevilla 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Valencia - Zaragoza 2:0 (1:0)
    So 29.09. 18:00 Málaga - Betis 4:0 (2:0)
    So 29.09. 20:00 Real Sociedad - Bilbao 2:0 (0:0)
    So 29.09. 22:00 FC Sevilla - FC Barcelona 2:3 (1:0)
    Ne 30.09. 12:00 Granada - Celta Vigo 2:1 (2:1)
    Ne 30.09. 16:00 Valladolid - Vallecano 6:1 (4:1)
    Ne 30.09. 18:00 Osasuna - Levante 4:0 (0:0)
    Ne 30.09. 19:50 Real Madrid - La Coruňa 5:1 (3:1)
    Ne 30.09. 21:30 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    Po 01.10. 21:30 Getafe - Mallorca 1:0 (0:0)

    7.kolo

    05.10. 21:30 Celta Vigo - FC Sevilla 2:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Vallecano - La Coruňa 2:1 (2:1)
    So 06.10. 18:00 Zaragoza - Getafe 0:1 (0:0)
    So 06.10. 20:00 Valladolid - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    So 06.10. 22:00 Betis - Real Sociedad 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 12:00 Levante - Valencia 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Mallorca - Granada 1:2 (0:0)
    Ne 07.10. 18:00 Bilbao - Osasuna 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 19:50 FC Barcelona - Real Madrid 2:2 (1:1)
    Ne 07.10. 21:30 Atlético Madrid - Málaga 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 20.10. 16:00 Málaga - Valladolid 2:1 (1:1)
    So 20.10. 18:00 Real Madrid - Celta Vigo 2:0 (1:0)
    So 20.10. 20:00 Valencia - Bilbao 3:2 (1:2)
    So 20.10. 22:00 La Coruňa - FC Barcelona 4:5 (2:4)
    Ne 21.10. 12:00 Getafe - Levante 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 16:00 Esp. Barcelona - Vallecano 3:2 (1:1)
    Ne 21.10. 17:50 Granada - Zaragoza 1:2 (0:2)
    Ne 21.10. 19:45 Osasuna - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 21:30 Real Sociedad - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Po 22.10. 21:30 FC Sevilla - Mallorca 3:2 (1:2)

    9.kolo

    So 27.10. 16:00 Esp. Barcelona - Málaga 0:0 (0:0)
    So 27.10. 18:00 Betis - Valencia 1:0 (1:0)
    So 27.10. 20:00 Celta Vigo - La Coruňa 1:1 (1:1)
    So 27.10. 22:00 Vallecano - FC Barcelona 0:5 (0:1)
    Ne 28.10. 12:00 Zaragoza - FC Sevilla 2:1 (2:0)
    Ne 28.10. 16:00 Levante - Granada 3:1 (1:0)
    Ne 28.10. 17:50 Bilbao - Getafe 1:2 (0:1)
    Ne 28.10. 19:45 Atlético Madrid - Osasuna 3:1 (2:1)
    Ne 28.10. 21:30 Mallorca - Real Madrid 0:5 (0:2)
    Po 29.10. 21:30 Valladolid - Real Sociedad 2:2 (1:1)

    10.kolo

    So 03.11. 16:00 Málaga - Vallecano 1:2 (0:1)
    So 03.11. 18:00 FC Barcelona - Celta Vigo 3:1 (2:1)
    So 03.11. 20:00 Real Madrid - Zaragoza 4:0 (2:0)
    So 03.11. 22:00 Valencia - Atlético Madrid 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 12:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 16:00 La Coruňa - Mallorca 1:0 (1:0)
    Ne 04.11. 17:50 Osasuna - Valladolid 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 19:45 Granada - Bilbao 1:2 (0:2)
    Ne 04.11. 21:30 FC Sevilla - Levante 0:0 (0:0)
    Po 05.11. 21:30 Getafe - Betis 2:4 (0:0)

    11.kolo

    09.11. 21:30 Betis - Granada 1:2 (0:1)
    So 10.11. 16:00 Vallecano - Celta Vigo 3:2 (0:2)
    So 10.11. 18:00 Esp. Barcelona - Osasuna 0:3 (0:1)
    So 10.11. 20:00 Zaragoza - La Coruňa 5:3 (1:2)
    So 10.11. 22:00 Málaga - Real Sociedad 1:2 (1:1)
    Ne 11.11. 12:00 Valladolid - Valencia 1:1 (0:1)
    Ne 11.11. 16:00 Bilbao - FC Sevilla 2:1 (2:0)
    Ne 11.11. 17:50 Mallorca - FC Barcelona 2:4 (0:3)
    Ne 11.11. 19:45 Atlético Madrid - Getafe 2:0 (2:0)
    Ne 11.11. 21:30 Levante - Real Madrid 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 17.11. 16:00 Osasuna - Málaga 0:0 (0:0)
    So 17.11. 18:00 Valencia - Esp. Barcelona 2:1 (1:1)
    So 17.11. 20:00 FC Barcelona - Zaragoza 3:1 (2:1)
    So 17.11. 22:00 Real Madrid - Bilbao 5:1 (3:1)
    Ne 18.11. 16:00 La Coruňa - Levante 0:2 (0:1)
    Ne 18.11. 16:00 Celta Vigo - Mallorca 1:1 (0:1)
    Ne 18.11. 17:50 Getafe - Valladolid 2:1 (0:1)
    Ne 18.11. 19:45 Granada - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 18.11. 21:30 FC Sevilla - Betis 5:1 (4:0)
    Po 19.11. 21:30 Real Sociedad - Vallecano 4:0 (2:0)

    13.kolo

    23.11. 21:30 Real Sociedad - Osasuna 0:0 (0:0)
    So 24.11. 16:00 Vallecano - Mallorca 2:0 (0:0)
    So 24.11. 18:00 Valladolid - Granada 1:0 (0:0)
    So 24.11. 20:00 Málaga - Valencia 4:0 (1:0)
    So 24.11. 22:00 Betis - Real Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 25.11. 12:00 Esp. Barcelona - Getafe 0:2 (0:1)
    Ne 25.11. 17:00 Bilbao - La Coruňa 1:1 (1:0)
    Ne 25.11. 19:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 4:0 (3:0)
    Ne 25.11. 21:00 Levante - FC Barcelona 0:4 (0:0)
    Po 26.11. 21:00 Zaragoza - Celta Vigo 0:1 (0:0)

    14.kolo

    30.11. 21:00 Osasuna - Vallecano 1:0 (1:0)
    So 01.12. 16:00 Getafe - Málaga 1:0 (0:0)
    So 01.12. 18:00 Valencia - Real Sociedad 2:5 (1:1)
    So 01.12. 20:00 FC Barcelona - Bilbao 5:1 (3:0)
    So 01.12. 22:00 Real Madrid - Atlético Madrid 2:0 (1:0)
    Ne 02.12. 12:00 Granada - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 02.12. 17:00 La Coruňa - Betis 2:3 (0:1)
    Ne 02.12. 19:00 Celta Vigo - Levante 1:1 (1:0)
    Ne 02.12. 21:00 Mallorca - Zaragoza 1:1 (0:1)
    Po 03.12. 21:30 FC Sevilla - Valladolid 1:2 (0:2)

    15.kolo

    07.12. 21:30 Esp. Barcelona - FC Sevilla 2:2 (1:1)
    So 08.12. 16:00 Real Sociedad - Getafe 1:1 (0:0)
    So 08.12. 18:00 Málaga - Granada 4:0 (2:0)
    So 08.12. 20:00 Valladolid - Real Madrid 2:3 (2:2)
    So 08.12. 22:00 Osasuna - Valencia 0:1 (0:0)
    Ne 09.12. 12:00 Levante - Mallorca 4:0 (1:0)
    Ne 09.12. 17:00 Bilbao - Celta Vigo 1:0 (1:0)
    Ne 09.12. 19:00 Atlético Madrid - La Coruňa 6:0 (3:0)
    Ne 09.12. 21:00 Betis - FC Barcelona 1:2 (1:2)
    Po 10.12. 21:00 Vallecano - Zaragoza 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 15.12. 16:00 Getafe - Osasuna 1:1 (0:0)
    So 15.12. 18:00 Mallorca - Bilbao 0:1 (0:1)
    So 15.12. 20:00 Granada - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    So 15.12. 22:00 FC Sevilla - Málaga 0:2 (0:0)
    Ne 16.12. 12:00 Zaragoza - Levante 0:1 (0:1)
    Ne 16.12. 17:00 Valencia - Vallecano 0:1 (0:0)
    Ne 16.12. 19:00 Real Madrid - Esp. Barcelona 2:2 (1:1)
    Ne 16.12. 21:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 4:1 (2:1)
    Po 17.12. 20:00 La Coruňa - Valladolid 0:0 (0:0)
    Po 17.12. 21:30 Celta Vigo - Betis 0:1 (0:0)

    17.kolo

    Čt 20.12. 20:00 Vallecano - Levante 3:0 (0:0)
    Čt 20.12. 22:00 Real Sociedad - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    Čt 20.12. 22:00 Esp. Barcelona - La Coruňa 2:0 (1:0)
    21.12. 20:00 Valencia - Getafe 4:2 (3:1)
    21.12. 22:00 Atlético Madrid - Celta Vigo 1:0 (0:0)
    So 22.12. 16:00 Betis - Mallorca 1:2 (1:1)
    So 22.12. 18:00 Valladolid - FC Barcelona 1:3 (0:1)
    So 22.12. 20:00 Málaga - Real Madrid 3:2 (0:0)
    So 22.12. 20:00 Osasuna - Granada 1:2 (1:1)
    So 22.12. 22:00 Bilbao - Zaragoza 0:2 (0:2)

    18.kolo

    04.01. 21:30 Zaragoza - Betis 1:2 (0:1)
    So 05.01. 16:00 Levante - Bilbao 3:1 (2:1)
    So 05.01. 18:00 Granada - Valencia 1:2 (0:0)
    So 05.01. 20:00 La Coruňa - Málaga 1:0 (0:0)
    So 05.01. 22:00 FC Sevilla - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 06.01. 12:00 Celta Vigo - Valladolid 3:1 (2:1)
    Ne 06.01. 17:00 Real Madrid - Real Sociedad 4:3 (2:2)
    Ne 06.01. 19:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 4:0 (4:0)
    Ne 06.01. 21:00 Mallorca - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    Po 07.01. 20:00 Vallecano - Getafe 3:1 (2:0)

    19.kolo

    11.01. 21:30 Bilbao - Vallecano 1:2 (0:0)
    So 12.01. 16:00 Valladolid - Mallorca 3:1 (1:1)
    So 12.01. 18:00 Esp. Barcelona - Celta Vigo 1:0 (1:0)
    So 12.01. 20:00 Osasuna - Real Madrid 0:0 (0:0)
    So 12.01. 22:00 Valencia - FC Sevilla 2:0 (0:0)
    Ne 13.01. 12:00 Betis - Levante 2:0 (1:0)
    Ne 13.01. 17:00 Real Sociedad - La Coruňa 1:1 (1:1)
    Ne 13.01. 19:00 Atlético Madrid - Zaragoza 2:0 (2:0)
    Ne 13.01. 21:00 Málaga - FC Barcelona 1:3 (0:1)
    Po 14.01. 20:00 Getafe - Granada 2:2 (2:1)

    20.kolo

    18.01. 21:00 Esp. Barcelona - Mallorca 3:2 (1:2)
    So 19.01. 16:00 Granada - Vallecano 2:0 (1:0)
    So 19.01. 18:00 Real Sociedad - FC Barcelona 3:2 (1:2)
    So 19.01. 20:00 Getafe - FC Sevilla 1:1 (1:1)
    So 19.01. 22:00 Málaga - Celta Vigo 1:1 (1:0)
    Ne 20.01. 12:00 Osasuna - La Coruňa 2:1 (1:0)
    Ne 20.01. 17:00 Valladolid - Zaragoza 2:0 (1:0)
    Ne 20.01. 19:00 Atlético Madrid - Levante 2:0 (1:0)
    Ne 20.01. 21:00 Valencia - Real Madrid 0:5 (0:5)
    Po 21.01. 21:30 Betis - Bilbao 1:1 (1:1)

    21.kolo

    So 26.01. 16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1:1 (1:0)
    So 26.01. 18:00 Levante - Valladolid 2:1 (1:1)
    So 26.01. 20:00 Zaragoza - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    So 26.01. 22:00 La Coruňa - Valencia 2:3 (2:1)
    Ne 27.01. 12:00 Real Madrid - Getafe 4:0 (0:0)
    Ne 27.01. 17:00 Vallecano - Betis 3:0 (1:0)
    Ne 27.01. 19:00 FC Barcelona - Osasuna 5:1 (2:1)
    Ne 27.01. 21:00 Mallorca - Málaga 2:3 (1:2)
    Ne 27.01. 21:00 Bilbao - Atlético Madrid 3:0 (0:0)
    Po 28.01. 21:30 FC Sevilla - Granada 3:0 (1:0)

    22.kolo

    01.02. 21:30 Valladolid - Bilbao 2:2 (2:1)
    So 02.02. 16:00 Osasuna - Celta Vigo 1:0 (0:0)
    So 02.02. 18:00 Getafe - La Coruňa 3:1 (1:1)
    So 02.02. 20:00 Esp. Barcelona - Levante 3:2 (1:0)
    So 02.02. 22:00 Granada - Real Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 03.02. 12:00 Málaga - Zaragoza 1:1 (1:1)
    Ne 03.02. 17:00 FC Sevilla - Vallecano 2:1 (1:0)
    Ne 03.02. 19:00 Valencia - FC Barcelona 1:1 (1:1)
    Ne 03.02. 21:00 Atlético Madrid - Betis 1:0 (0:0)
    Ne 03.02. 21:00 Real Sociedad - Mallorca 3:0 (0:0)

    23.kolo

    So 09.02. 16:00 Mallorca - Osasuna 1:1 (0:0)
    So 09.02. 18:00 Celta Vigo - Valencia 0:1 (0:0)
    So 09.02. 20:00 Levante - Málaga 1:2 (1:1)
    So 09.02. 22:00 Real Madrid - FC Sevilla 4:1 (2:0)
    So 09.02. 22:00 La Coruňa - Granada 0:3 (0:1)
    Ne 10.02. 12:00 FC Barcelona - Getafe 6:1 (2:0)
    Ne 10.02. 17:00 Zaragoza - Real Sociedad 1:2 (0:2)
    Ne 10.02. 19:00 Bilbao - Esp. Barcelona 0:4 (0:1)
    Ne 10.02. 21:00 Vallecano - Atlético Madrid 2:1 (2:0)
    Po 11.02. 21:30 Betis - Valladolid 0:0 (0:0)

    24.kolo

    15.02. 21:30 FC Sevilla - La Coruňa 3:1 (3:1)
    So 16.02. 16:00 Getafe - Celta Vigo 3:1 (3:1)
    So 16.02. 18:00 Málaga - Bilbao 1:0 (1:0)
    So 16.02. 20:00 Granada - FC Barcelona 1:2 (1:0)
    So 16.02. 22:00 Osasuna - Zaragoza 1:0 (1:0)
    Ne 17.02. 12:00 Real Sociedad - Levante 1:1 (1:1)
    Ne 17.02. 17:00 Valencia - Mallorca 2:0 (0:0)
    Ne 17.02. 19:00 Valladolid - Atlético Madrid 0:3 (0:1)
    Ne 17.02. 21:00 Real Madrid - Vallecano 2:0 (2:0)
    Ne 17.02. 21:00 Esp. Barcelona - Betis 1:0 (1:0)

    25.kolo

    22.02. 21:30 Bilbao - Real Sociedad 1:3 (1:1)
    So 23.02. 16:00 Mallorca - Getafe 1:3 (1:0)
    So 23.02. 18:00 Zaragoza - Valencia 2:2 (2:1)
    So 23.02. 20:00 La Coruňa - Real Madrid 1:2 (1:0)
    So 23.02. 22:00 FC Barcelona - FC Sevilla 2:1 (0:1)
    Ne 24.02. 12:00 Vallecano - Valladolid 1:2 (0:0)
    Ne 24.02. 17:00 Celta Vigo - Granada 2:1 (1:1)
    Ne 24.02. 19:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 24.02. 21:00 Betis - Málaga 3:0 (3:0)
    Po 25.02. 21:00 Levante - Osasuna 0:2 (0:0)

    26.kolo

    01.03. 21:00 Getafe - Zaragoza 2:0 (1:0)
    So 02.03. 16:00 Real Madrid - FC Barcelona 2:1 (1:1)
    So 02.03. 18:00 La Coruňa - Vallecano 0:0 (0:0)
    So 02.03. 20:00 Osasuna - Bilbao 0:1 (0:0)
    So 02.03. 22:00 Valencia - Levante 2:2 (2:1)
    Ne 03.03. 12:00 Granada - Mallorca 1:2 (1:1)
    Ne 03.03. 17:00 Esp. Barcelona - Valladolid 0:0 (0:0)
    Ne 03.03. 19:00 Málaga - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 03.03. 21:00 Real Sociedad - Betis 3:3 (0:1)
    Po 04.03. 21:30 FC Sevilla - Celta Vigo 4:1 (2:1)

    27.kolo

    08.03. 21:30 Betis - Osasuna 2:1 (1:0)
    So 09.03. 16:00 Vallecano - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    So 09.03. 18:00 Valladolid - Málaga 1:1 (1:1)
    So 09.03. 20:00 FC Barcelona - La Coruňa 2:0 (1:0)
    So 09.03. 22:00 Mallorca - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    Ne 10.03. 12:00 Bilbao - Valencia 1:0 (0:0)
    Ne 10.03. 17:00 Levante - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 19:00 Celta Vigo - Real Madrid 1:2 (0:0)
    Ne 10.03. 21:00 Atlético Madrid - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    Po 11.03. 20:30 Zaragoza - Granada 0:0 (0:0)

    28.kolo

    15.03. 21:45 La Coruňa - Celta Vigo 3:1 (1:0)
    So 16.03. 16:00 Real Sociedad - Valladolid 4:1 (3:0)
    So 16.03. 18:00 Getafe - Bilbao 1:0 (1:0)
    So 16.03. 20:00 Real Madrid - Mallorca 5:2 (1:2)
    So 16.03. 22:00 Valencia - Betis 3:0 (1:0)
    Ne 17.03. 12:00 Málaga - Esp. Barcelona 0:2 (0:0)
    Ne 17.03. 17:00 FC Sevilla - Zaragoza 4:0 (1:0)
    Ne 17.03. 19:00 Osasuna - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 17.03. 21:00 Granada - Levante 1:1 (1:0)
    Ne 17.03. 21:00 FC Barcelona - Vallecano 3:1 (2:0)

    29.kolo

    So 30.03. 16:00 Vallecano - Málaga 1:3 (1:1)
    So 30.03. 18:00 Celta Vigo - FC Barcelona 2:2 (1:1)
    So 30.03. 20:00 Zaragoza - Real Madrid 1:1 (1:1)
    So 30.03. 22:00 Levante - FC Sevilla 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 12:00 Valladolid - Osasuna 1:3 (1:0)
    Ne 31.03. 17:00 Mallorca - La Coruňa 2:3 (1:1)
    Ne 31.03. 19:00 Esp. Barcelona - Real Sociedad 2:2 (2:1)
    Ne 31.03. 21:00 Atlético Madrid - Valencia 1:1 (1:1)
    Po 01.04. 20:00 Bilbao - Granada 1:0 (0:0)
    Po 01.04. 22:00 Betis - Getafe 0:0 (0:0)

    30.kolo

    05.04. 21:00 Granada - Betis 1:5 (0:3)
    So 06.04. 18:00 Real Madrid - Levante 5:1 (2:1)
    So 06.04. 20:00 La Coruňa - Zaragoza 3:2 (2:2)
    So 06.04. 22:00 FC Barcelona - Mallorca 5:0 (4:0)
    So 06.04. 22:00 Real Sociedad - Málaga 4:2 (3:1)
    Ne 07.04. 12:00 Celta Vigo - Vallecano 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 17:00 Osasuna - Esp. Barcelona 0:2 (0:0)
    Ne 07.04. 19:00 Getafe - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 21:00 Valencia - Valladolid 2:1 (1:0)
    Po 08.04. 22:00 FC Sevilla - Bilbao 2:1 (1:0)

    31.kolo

    12.04. 22:00 Betis - FC Sevilla 3:3 (1:3)
    So 13.04. 16:00 Valladolid - Getafe 2:1 (0:1)
    So 13.04. 18:00 Levante - La Coruňa 0:4 (0:3)
    So 13.04. 20:00 Esp. Barcelona - Valencia 3:3 (1:0)
    So 13.04. 22:00 Málaga - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 12:00 Vallecano - Real Sociedad 0:2 (0:2)
    Ne 14.04. 17:00 Atlético Madrid - Granada 5:0 (2:0)
    Ne 14.04. 19:00 Zaragoza - FC Barcelona 0:3 (0:2)
    Ne 14.04. 21:00 Bilbao - Real Madrid 0:3 (0:1)
    Po 15.04. 21:00 Mallorca - Celta Vigo 1:0 (0:0)

    32.kolo

    19.04. 21:00 Mallorca - Vallecano 1:1 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Granada - Valladolid 1:1 (0:0)
    So 20.04. 18:00 Real Madrid - Betis 3:1 (1:0)
    So 20.04. 20:00 FC Barcelona - Levante 1:0 (0:0)
    So 20.04. 22:00 Valencia - Málaga 5:1 (4:1)
    Ne 21.04. 12:00 Getafe - Esp. Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 La Coruňa - Bilbao 1:1 (1:1)
    Ne 21.04. 19:00 Osasuna - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Ne 21.04. 21:00 FC Sevilla - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Po 22.04. 22:00 Celta Vigo - Zaragoza 2:1 (1:1)

    33.kolo

    26.04. 21:00 Vallecano - Osasuna 1:2 (1:2)
    So 27.04. 16:00 Levante - Celta Vigo 0:1 (0:1)
    So 27.04. 18:00 Bilbao - FC Barcelona 2:2 (1:0)
    So 27.04. 20:00 Atlético Madrid - Real Madrid 1:2 (1:1)
    So 27.04. 22:00 Zaragoza - Mallorca 3:2 (1:1)
    Ne 28.04. 12:00 Esp. Barcelona - Granada 0:1 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Málaga - Getafe 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 19:00 Valladolid - FC Sevilla 1:1 (1:0)
    Ne 28.04. 21:00 Real Sociedad - Valencia 4:2 (1:1)
    Po 29.04. 22:00 Betis - La Coruňa 1:1 (0:1)

    34.kolo

    03.05. 21:00 Celta Vigo - Bilbao 1:1 (0:1)
    So 04.05. 16:00 Valencia - Osasuna 4:0 (2:0)
    So 04.05. 18:00 Granada - Málaga 1:0 (1:0)
    So 04.05. 20:00 Real Madrid - Valladolid 4:3 (2:2)
    So 04.05. 22:00 La Coruňa - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 12:00 Mallorca - Levante 1:1 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Zaragoza - Vallecano 3:0 (1:0)
    Ne 05.05. 19:00 FC Sevilla - Esp. Barcelona 3:0 (3:0)
    Ne 05.05. 21:00 FC Barcelona - Betis 4:2 (1:2)
    Po 06.05. 22:00 Getafe - Real Sociedad 2:1 (2:1)

    35.kolo

    10.05. 21:00 Levante - Zaragoza 0:0 (0:0)
    So 11.05. 16:00 Bilbao - Mallorca 2:1 (1:0)
    So 11.05. 18:00 Valladolid - La Coruňa 1:0 (0:0)
    So 11.05. 20:00 Osasuna - Getafe 1:0 (0:0)
    So 11.05. 20:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 1:1 (1:0)
    Ne 12.05. 12:00 Vallecano - Valencia 0:4 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Betis - Celta Vigo 1:0 (0:0)
    Ne 12.05. 19:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 1:2 (0:0)
    Ne 12.05. 21:00 Málaga - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Po 13.05. 22:00 Real Sociedad - Granada 2:2 (2:1)

    36.kolo

    St 08.05. 19:30 Celta Vigo - Atlético Madrid 1:3 (0:0)
    St 08.05. 21:30 Real Madrid - Málaga 6:2 (4:2)
    So 18.05. 18:00 Getafe - Valencia 0:1 (0:1)
    So 18.05. 20:00 Granada - Osasuna 3:0 (1:0)
    So 18.05. 22:00 FC Sevilla - Real Sociedad 1:2 (1:2)
    Ne 19.05. 12:00 Levante - Vallecano 2:3 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 La Coruňa - Esp. Barcelona 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 19:00 Zaragoza - Bilbao 1:2 (1:0)
    Ne 19.05. 21:00 FC Barcelona - Valladolid 2:1 (1:0)
    Po 20.05. 22:00 Mallorca - Betis 1:0 (1:0)

    37.kolo

    Ne 26.05. 20:00 Valladolid - Celta Vigo 0:2 (0:1)
    Ne 26.05. 20:00 Betis - Zaragoza 4:0 (2:0)
    Ne 26.05. 20:00 Bilbao - Levante 0:1 (0:0)
    Ne 26.05. 20:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 26.05. 20:00 Málaga - La Coruňa 3:1 (1:0)
    Ne 26.05. 20:00 Real Sociedad - Real Madrid 3:3 (0:1)
    Ne 26.05. 20:00 Osasuna - FC Sevilla 2:1 (0:0)
    Ne 26.05. 20:00 Valencia - Granada 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 20:00 Getafe - Vallecano 1:2 (0:0)
    Ne 26.05. 20:00 Atlético Madrid - Mallorca 0:0 (0:0)

    38.kolo

    So 01.06. 17:00 Real Madrid - Osasuna 4:2 (2:0)
    So 01.06. 19:00 FC Barcelona - Málaga 4:1 (3:0)
    So 01.06. 21:00 Granada - Getafe 2:0 (1:0)
    So 01.06. 21:00 Zaragoza - Atlético Madrid 1:3 (0:0)
    So 01.06. 21:00 Levante - Betis 1:1 (0:0)
    So 01.06. 21:00 Vallecano - Bilbao 2:2 (1:1)
    So 01.06. 21:00 Celta Vigo - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    So 01.06. 21:00 La Coruňa - Real Sociedad 0:1 (0:1)
    So 01.06. 21:00 FC Sevilla - Valencia 4:3 (2:1)
    So 01.06. 21:00 Mallorca - Valladolid 4:2 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 32 4 2 115:40 100
    2. 38 26 7 5 103:42 85
    3. 38 23 7 8 65:31 76
    4. 38 18 12 8 70:49 66
    5. 38 19 8 11 67:54 65
    6. 38 16 9 13 53:50 57
    7. 38 16 8 14 57:56 56
    8. 38 16 4 18 49:66 52
    9. 38 14 8 16 58:54 50
    10. 38 13 8 17 43:57 47
    11. 38 12 10 16 40:57 46
    12. 38 12 9 17 44:65 45
    13. 38 11 11 16 43:52 44
    14. 38 11 10 17 49:58 43
    15. 38 11 9 18 37:54 42
    16. 38 11 8 19 33:49 41
    17. 38 10 7 21 37:52 37
    18. 38 9 9 20 43:72 36
    19. 38 8 11 19 47:70 35
    20. 38 9 7 22 37:62 34