Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 30. března 2020
svátek má Arnošt.
Hlavní menu
  • ID: 590
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3667
    Týden:
    12
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 16:30 Velké Karlovice - Český Těšín 1:2 (1:0)
    So 13.08. 16:30 Horka n.M. - Nové Sady 2:1 (1:0)
    So 13.08. 16:30 Dětmarovice - Frýdek-Místek 1:4 (0:1)
    So 13.08. 16:30 Fulnek - Konice 2:3 (2:1)
    Ne 14.08. 16:30 Velké Losiny - Orlová 3:1 (2:1)
    Ne 14.08. 16:30 M.Albrechtice - Zábřeh 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Albrechtice - Karviná 0:4 (0:3)
    Ne 14.08. 16:30 Kravaře - Frenštát 0:0 (0:0)

    2.kolo

    St 17.08. 16:30 Horka n.M. - Kravaře 2:1 (1:1)
    So 20.08. 10:15 Frýdek-Místek - Fulnek 1:1 (1:0)
    So 20.08. 10:15 Karviná - Nové Sady 1:0 (0:0)
    So 20.08. 10:30 Orlová - Konice 1:2 (1:1)
    So 20.08. 16:30 Český Těšín - M.Albrechtice 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Frenštát - Dětmarovice 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Zábřeh - Albrechtice 2:2 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Velké Losiny - Velké Karlovice 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 27.08. 16:30 Velké Karlovice - Orlová 3:0 (3:0)
    So 27.08. 16:30 Dětmarovice - Horka n.M. 2:0 (1:0)
    So 27.08. 16:30 Fulnek - Frenštát 3:1 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 M.Albrechtice - Velké Losiny 2:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Albrechtice - Český Těšín 2:4 (0:3)
    Ne 28.08. 16:30 Nové Sady - Zábřeh 2:2 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Kravaře - Karviná 2:2 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Konice - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Karviná - Dětmarovice 1:0 (1:0)
    So 03.09. 10:30 Orlová - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Horka n.M. - Fulnek 1:2 (1:0)
    So 03.09. 16:30 Český Těšín - Nové Sady 2:0 (1:0)
    So 03.09. 16:30 Velké Karlovice - M.Albrechtice 2:2 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Frenštát - Konice 0:2 (0:2)
    Ne 04.09. 16:30 Zábřeh - Kravaře 2:1 (2:1)
    Ne 04.09. 16:30 Velké Losiny - Albrechtice 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Frýdek-Místek - Frenštát 1:2 (0:2)
    So 10.09. 16:30 Dětmarovice - Zábřeh 3:5 (2:1)
    So 10.09. 16:30 Fulnek - Karviná 2:1 (2:0)
    Ne 11.09. 16:30 M.Albrechtice - Orlová 3:1 (2:1)
    Ne 11.09. 16:30 Albrechtice - Velké Karlovice 1:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:30 Nové Sady - Velké Losiny 2:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:30 Kravaře - Český Těšín 2:0 (2:0)
    Ne 11.09. 16:30 Konice - Horka n.M. 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:15 Karviná - Konice 1:0 (0:0)
    So 17.09. 10:30 Orlová - Frenštát 4:1 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Horka n.M. - Frýdek-Místek 1:5 (0:3)
    So 17.09. 16:00 Český Těšín - Dětmarovice 5:2 (5:1)
    So 17.09. 16:00 Velké Karlovice - Nové Sady 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Zábřeh - Fulnek 0:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Velké Losiny - Kravaře 1:3 (1:2)
    Ne 18.09. 16:00 M.Albrechtice - Albrechtice 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Frýdek-Místek - Karviná 2:0 (2:0)
    So 24.09. 16:00 Dětmarovice - Velké Losiny 2:0 (2:0)
    So 24.09. 16:00 Fulnek - Český Těšín 3:1 (2:0)
    Ne 25.09. 16:00 Albrechtice - Orlová 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:00 Nové Sady - M.Albrechtice 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Kravaře - Velké Karlovice 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Konice - Zábřeh 3:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 Frenštát - Horka n.M. 0:0 (0:0)

    15.kolo

    St 28.09. 16:00 Fulnek - Orlová 0:0 (0:0)
    St 28.09. 16:00 Konice - Dětmarovice 3:0 (1:0)
    St 28.09. 16:00 Frýdek-Místek - Kravaře 4:0 (1:0)
    St 28.09. 16:00 Frenštát - Nové Sady 3:1 (2:0)
    St 28.09. 16:00 Horka n.M. - Albrechtice 0:3 (0:2)
    St 28.09. 16:00 Karviná - M.Albrechtice 4:0 (3:0)
    St 28.09. 16:00 Zábřeh - Velké Karlovice 2:2 (1:2)
    St 28.09. 16:00 Český Těšín - Velké Losiny 2:1 (1:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 Karviná - Frenštát 2:1 (1:0)
    So 01.10. 10:30 Orlová - Horka n.M. 3:0 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Český Těšín - Konice 2:2 (1:0)
    So 01.10. 15:30 Velké Karlovice - Dětmarovice 3:2 (2:1)
    Ne 02.10. 15:30 Zábřeh - Frýdek-Místek 2:3 (1:1)
    Ne 02.10. 15:30 Velké Losiny - Fulnek 1:6 (1:1)
    Ne 02.10. 15:30 M.Albrechtice - Kravaře 1:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Albrechtice - Nové Sady 3:1 (0:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Frýdek-Místek - Český Těšín 3:0 (1:0)
    So 08.10. 15:30 Dětmarovice - M.Albrechtice 0:1 (0:0)
    So 08.10. 15:30 Fulnek - Velké Karlovice 7:0 (3:0)
    So 08.10. 15:30 Horka n.M. - Karviná 1:3 (0:1)
    Ne 09.10. 15:30 Nové Sady - Orlová 1:2 (1:1)
    Ne 09.10. 15:30 Kravaře - Albrechtice 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:30 Konice - Velké Losiny 3:0 (2:0)
    Ne 09.10. 15:30 Frenštát - Zábřeh 6:1 (4:1)

    10.kolo

    So 15.10. 10:30 Orlová - Karviná 0:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Český Těšín - Frenštát 0:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Velké Karlovice - Konice 1:1 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Zábřeh - Horka n.M. 6:1 (4:1)
    Ne 16.10. 15:00 Velké Losiny - Frýdek-Místek 2:5 (0:3)
    Ne 16.10. 15:00 M.Albrechtice - Fulnek 0:3 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Albrechtice - Dětmarovice 1:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Nové Sady - Kravaře 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Frýdek-Místek - Velké Karlovice 4:2 (3:1)
    So 22.10. 10:15 Karviná - Zábřeh 1:1 (0:1)
    So 22.10. 15:00 Dětmarovice - Nové Sady 1:0 (0:0)
    So 22.10. 15:00 Fulnek - Albrechtice 1:0 (0:0)
    So 22.10. 15:00 Horka n.M. - Český Těšín 1:2 (0:1)
    Ne 23.10. 15:00 Kravaře - Orlová 1:2 (1:1)
    Ne 23.10. 15:00 Konice - M.Albrechtice 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:00 Frenštát - Velké Losiny 4:1 (1:0)

    12.kolo

    So 29.10. 10:30 Orlová - Zábřeh 0:1 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Český Těšín - Karviná 1:1 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Velké Karlovice - Frenštát 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Velké Losiny - Horka n.M. 2:2 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 M.Albrechtice - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Albrechtice - Konice 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Nové Sady - Fulnek 1:4 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Kravaře - Dětmarovice 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Frýdek-Místek - Albrechtice 2:1 (1:0)
    So 05.11. 10:15 Karviná - Velké Losiny 1:0 (0:0)
    So 05.11. 13:30 Dětmarovice - Orlová 0:0 (0:0)
    So 05.11. 13:30 Fulnek - Kravaře 1:0 (0:0)
    So 05.11. 13:30 Horka n.M. - Velké Karlovice 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 13:30 Konice - Nové Sady 2:0 (2:0)
    Ne 06.11. 13:30 Frenštát - M.Albrechtice 3:1 (1:0)
    Ne 06.11. 13:30 Zábřeh - Český Těšín 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 12.11. 10:30 Orlová - Český Těšín 1:2 (0:0)
    So 12.11. 13:30 Velké Karlovice - Karviná 2:1 (2:1)
    So 12.11. 13:30 Dětmarovice - Fulnek 1:3 (0:1)
    Ne 13.11. 13:30 Velké Losiny - Zábřeh 2:1 (2:0)
    Ne 13.11. 13:30 M.Albrechtice - Horka n.M. 3:0 (0:0)
    Ne 13.11. 13:30 Albrechtice - Frenštát 0:2 (0:0)
    Ne 13.11. 13:30 Nové Sady - Frýdek-Místek 0:4 (0:3)
    Ne 13.11. 13:30 Kravaře - Konice 3:0 (0:0)

    18.kolo

    So 25.03. 13:30 Horka n.M. - Dětmarovice 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Frenštát - Fulnek 0:3 (0:2)
    Ne 26.03. 15:00 Zábřeh - Nové Sady 9:0 (5:0)
    St 26.04. 17:00 Orlová - Velké Karlovice 1:2 (1:0)
    St 10.05. 17:00 Karviná - Kravaře 3:0 (1:0)
    St 17.05. 17:00 Velké Losiny - M.Albrechtice 3:3 (1:0)
    St 17.05. 17:00 Český Těšín - Albrechtice 0:1 (0:1)
    St 31.05. 17:00 Frýdek-Místek - Konice 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 01.04. 16:30 Fulnek - Horka n.M. 2:1 (0:1)
    Ne 02.04. 14:30 Konice - Frenštát 1:1 (0:0)
    Ne 02.04. 16:00 Albrechtice - Velké Losiny 4:0 (0:0)
    Ne 02.04. 16:00 M.Albrechtice - Velké Karlovice 1:0 (0:0)
    St 26.04. 17:00 Nové Sady - Český Těšín 1:2 (0:0)
    Út 09.05. 17:00 Frýdek-Místek - Orlová 2:1 (0:0)
    St 17.05. 16:30 Kravaře - Zábřeh 2:1 (1:0)
    St 17.05. 17:00 Dětmarovice - Karviná 1:2 (1:2)

    20.kolo

    So 08.04. 10:30 Orlová - M.Albrechtice 1:3 (0:1)
    So 08.04. 12:30 Frenštát - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    So 08.04. 14:30 Karviná - Fulnek 2:2 (1:1)
    Ne 09.04. 16:00 Zábřeh - Dětmarovice 1:1 (0:0)
    St 12.04. 16:30 Český Těšín - Kravaře 0:0 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Velké Karlovice - Albrechtice 2:1 (2:0)
    St 10.05. 17:00 Velké Losiny - Nové Sady 1:2 (1:1)
    St 17.05. 16:30 Horka n.M. - Konice 1:3 (1:2)

    21.kolo

    So 15.04. 10:15 Frýdek-Místek - Horka n.M. 4:0 (2:0)
    So 15.04. 16:30 Frenštát - Orlová 1:0 (1:0)
    So 15.04. 16:30 Fulnek - Zábřeh 2:1 (1:1)
    So 15.04. 16:30 Dětmarovice - Český Těšín 1:1 (0:1)
    So 15.04. 16:30 Albrechtice - M.Albrechtice 3:1 (1:1)
    Ne 16.04. 16:30 Konice - Karviná 0:2 (0:1)
    Ne 16.04. 16:30 Kravaře - Velké Losiny 3:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Nové Sady - Velké Karlovice 3:0 (3:0)

    16.kolo

    St 19.04. 17:00 Orlová - Velké Losiny 1:0 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Český Těšín - Velké Karlovice 2:0 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Zábřeh - M.Albrechtice 1:0 (1:0)
    St 19.04. 17:00 Karviná - Albrechtice 1:2 (0:2)
    St 19.04. 17:00 Nové Sady - Horka n.M. 3:1 (0:1)
    St 19.04. 17:00 Frenštát - Kravaře 2:0 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Frýdek-Místek - Dětmarovice 0:0 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Konice - Fulnek 0:2 (0:0)

    22.kolo

    So 22.04. 10:15 Karviná - Frýdek-Místek 1:2 (1:2)
    So 22.04. 10:30 Orlová - Albrechtice 0:0 (0:0)
    So 22.04. 16:30 Velké Karlovice - Kravaře 1:0 (0:0)
    So 22.04. 16:30 Český Těšín - Fulnek 1:5 (0:1)
    So 22.04. 16:30 Horka n.M. - Frenštát 2:2 (1:0)
    Ne 23.04. 16:30 M.Albrechtice - Nové Sady 3:0 (2:0)
    Ne 23.04. 16:30 Velké Losiny - Dětmarovice 2:3 (1:1)
    Ne 23.04. 16:30 Zábřeh - Konice 2:1 (0:1)

    23.kolo

    So 29.04. 10:15 Frýdek-Místek - Zábřeh 1:0 (1:0)
    So 29.04. 16:30 Horka n.M. - Orlová 2:1 (0:1)
    So 29.04. 16:30 Fulnek - Velké Losiny 2:0 (1:0)
    So 29.04. 16:30 Dětmarovice - Velké Karlovice 4:2 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Frenštát - Karviná 1:2 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Konice - Český Těšín 0:3 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Kravaře - M.Albrechtice 0:3 (0:0)
    St 31.05. 17:00 Nové Sady - Albrechtice 2:0 (2:0)

    17.kolo

    St 03.05. 17:00 Konice - Orlová 1:2 (1:0)
    St 03.05. 17:00 Fulnek - Frýdek-Místek 2:0 (0:0)
    St 03.05. 17:00 Dětmarovice - Frenštát 1:0 (0:0)
    St 03.05. 17:00 Kravaře - Horka n.M. 2:0 (2:0)
    St 03.05. 17:00 Nové Sady - Karviná 3:2 (0:1)
    St 03.05. 17:00 Albrechtice - Zábřeh 1:0 (1:0)
    St 03.05. 17:00 M.Albrechtice - Český Těšín 0:0 (0:0)
    St 03.05. 17:00 Velké Karlovice - Velké Losiny 4:0 (1:0)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Karviná - Horka n.M. 4:2 (0:2)
    So 06.05. 10:30 Orlová - Nové Sady 7:0 (4:0)
    So 06.05. 16:30 Velké Karlovice - Fulnek 1:1 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Český Těšín - Frýdek-Místek 4:4 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Albrechtice - Kravaře 1:1 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 M.Albrechtice - Dětmarovice 1:1 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Velké Losiny - Konice 1:3 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Zábřeh - Frenštát 4:0 (2:0)

    25.kolo

    So 13.05. 10:15 Karviná - Orlová 0:0 (0:0)
    So 13.05. 10:15 Frýdek-Místek - Velké Losiny 6:1 (4:1)
    So 13.05. 16:30 Horka n.M. - Zábřeh 0:2 (0:2)
    So 13.05. 16:30 Fulnek - M.Albrechtice 5:0 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Dětmarovice - Albrechtice 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Frenštát - Český Těšín 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Konice - Velké Karlovice 1:0 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Kravaře - Nové Sady 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 20.05. 10:30 Orlová - Kravaře 2:1 (0:0)
    So 20.05. 16:30 Velké Karlovice - Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
    So 20.05. 16:30 Český Těšín - Horka n.M. 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Nové Sady - Dětmarovice 1:4 (0:2)
    Ne 21.05. 16:30 Albrechtice - Fulnek 1:3 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 M.Albrechtice - Konice 0:1 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Velké Losiny - Frenštát 2:3 (1:3)
    Ne 21.05. 16:30 Zábřeh - Karviná 1:4 (1:1)

    30.kolo

    St 24.05. 17:30 Orlová - Fulnek 0:1 (0:1)
    St 24.05. 17:30 Dětmarovice - Konice 0:2 (0:2)
    St 24.05. 17:30 Kravaře - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    St 24.05. 17:30 Nové Sady - Frenštát 3:0 (1:0)
    St 24.05. 17:30 Albrechtice - Horka n.M. 1:0 (0:0)
    St 24.05. 17:30 M.Albrechtice - Karviná 0:0 (0:0)
    St 24.05. 17:30 Velké Karlovice - Zábřeh 2:3 (0:0)
    St 24.05. 17:30 Velké Losiny - Český Těšín 1:1 (0:0)

    27.kolo

    So 27.05. 10:15 Karviná - Český Těšín 1:2 (0:0)
    So 27.05. 10:15 Frýdek-Místek - M.Albrechtice 5:1 (1:0)
    So 27.05. 16:30 Horka n.M. - Velké Losiny 0:0 (0:0)
    So 27.05. 16:30 Fulnek - Nové Sady 4:3 (1:1)
    So 27.05. 16:30 Dětmarovice - Kravaře 1:2 (1:2)
    Ne 28.05. 16:30 Zábřeh - Orlová 0:1 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Frenštát - Velké Karlovice 2:2 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Konice - Albrechtice 7:0 (3:0)

    28.kolo

    So 03.06. 10:30 Orlová - Dětmarovice 0:0 (0:0)
    So 03.06. 16:30 Velké Karlovice - Horka n.M. 4:1 (2:0)
    So 03.06. 16:30 Český Těšín - Zábřeh 1:1 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Kravaře - Fulnek 2:2 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Nové Sady - Konice 2:4
    Ne 04.06. 16:30 Albrechtice - Frýdek-Místek 1:4 (1:2)
    Ne 04.06. 16:30 M.Albrechtice - Frenštát 3:0 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Velké Losiny - Karviná 1:7 (0:4)

    29.kolo

    St 07.06. 17:00 Český Těšín - Orlová 0:5 (0:1)
    So 10.06. 10:15 Karviná - Velké Karlovice 2:3 (2:1)
    So 10.06. 10:15 Frýdek-Místek - Nové Sady 6:0 (5:0)
    So 10.06. 13:00 Konice - Kravaře 0:2 (0:1)
    So 10.06. 16:30 Horka n.M. - M.Albrechtice 2:3 (2:0)
    So 10.06. 16:30 Frenštát - Albrechtice 1:0 (0:0)
    So 10.06. 16:30 Fulnek - Dětmarovice 3:0 (2:0)
    Ne 11.06. 16:30 Zábřeh - Velké Losiny 7:1 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 6 1 77:23 75
    2. 30 21 5 4 80:26 68
    3. 30 15 7 8 56:32 52
    4. 30 16 4 10 48:32 52
    5. 30 13 9 8 46:43 48
    6. 30 13 7 10 61:43 46
    7. 30 12 7 11 38:40 43
    8. 30 12 7 11 46:49 43
    9. 30 12 7 11 40:43 43
    10. 30 12 6 12 39:30 42
    11. 30 10 9 11 32:34 39
    12. 30 9 8 13 35:45 35
    13. 30 9 6 15 31:45 33
    14. 30 8 1 21 34:75 25
    15. 30 4 4 22 24:70 16
    16. 30 2 5 23 27:84 11