Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 9. srpna 2020
svátek má Roman.
Hlavní menu
  • ID: 5991
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Házená

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
3418
Týden:
22
Dnes:
5
On-line:
1

1. kolo

So 22.09. 13:00 Ústí n. L. - Jičín B 25:23
So 22.09. 16:30 N. Veselí - Chodov 26:23
So 22.09. 17:00 Litovel - Zlín 25:27
So 22.09. 18:00 Strakonice - Náchod 31:32
Ne 23.09. 13:00 Louny - HBC Olomouc 31:27
Ne 23.09. 17:00 Karviná B - Bystřice p.H. 28:29

2. kolo

So 29.09. 17:00 Náchod - Litovel 25:22
Ne 30.09. 10:30 Bystřice p.H. - Louny 32:25
Ne 30.09. 15:00 HBC Olomouc - Ústí n. L. 30:24
Ne 30.09. 16:30 N. Veselí - Karviná B 24:22
Ne 30.09. 17:00 Chodov - Zlín 22:30
Ne 30.09. 17:00 Jičín B - Strakonice 22:23

3. kolo

So 06.10. 17:00 Litovel - Jičín B 26:34
So 06.10. 17:30 Zlín - Náchod 29:20
So 06.10. 18:00 Ústí n. L. - Bystřice p.H. 26:34
So 06.10. 18:00 Strakonice - HBC Olomouc 23:23
Ne 07.10. 13:00 Karviná B - Chodov 23:23
Ne 07.10. 13:00 Louny - N. Veselí 31:30

4. kolo

So 13.10. 18:00 N. Veselí - Ústí n. L. 38:19
Ne 14.10. 10:30 Bystřice p.H. - Strakonice 30:20
Ne 14.10. 14:00 HBC Olomouc - Litovel 28:28
Ne 14.10. 17:00 Chodov - Náchod 18:23
Ne 14.10. 17:00 Jičín B - Zlín 13:23
Ne 14.10. 17:00 Karviná B - Louny 27:24

5. kolo

So 20.10. 12:00 Ústí n. L. - Karviná B 21:34
So 20.10. 13:00 Louny - Chodov 29:27
So 20.10. 17:00 Litovel - Bystřice p.H. 27:33
So 20.10. 17:00 Náchod - Jičín B 18:30
So 20.10. 18:00 Strakonice - N. Veselí 27:19
Ne 21.10. 16:30 Zlín - HBC Olomouc 25:20

6. kolo

So 27.10. 13:00 Louny - Ústí n. L. 36:31
Ne 28.10. 10:30 Bystřice p.H. - Zlín 20:22
Ne 28.10. 12:30 Karviná B - Strakonice 21:21
Ne 28.10. 14:00 HBC Olomouc - Náchod 30:33
Ne 28.10. 16:30 N. Veselí - Litovel 33:27
Ne 28.10. 17:00 Chodov - Jičín B 31:36

7. kolo

So 10.11. 11:00 Ústí n. L. - Chodov 24:29
So 10.11. 17:00 Litovel - Karviná B 29:28
So 10.11. 17:00 Náchod - Bystřice p.H. 30:30
So 10.11. 18:00 Strakonice - Louny 31:27
Ne 11.11. 16:30 Zlín - N. Veselí 21:16
Ne 11.11. 17:00 Jičín B - HBC Olomouc 26:25

8. kolo

So 17.11. 12:30 Karviná B - Zlín 21:26
Ne 18.11. 10:30 Bystřice p.H. - Jičín B 23:18
Ne 18.11. 11:00 Ústí n. L. - Strakonice 34:23
Ne 18.11. 16:30 N. Veselí - Náchod 31:25
Ne 18.11. 17:00 Chodov - HBC Olomouc 20:18
Ne 18.11. 17:00 Louny - Litovel 33:32

9. kolo

So 24.11. 15:00 HBC Olomouc - Bystřice p.H. 23:30
So 24.11. 15:30 Náchod - Karviná B 27:28
So 24.11. 17:00 Litovel - Ústí n. L. 26:23
So 24.11. 17:30 Zlín - Louny 28:23
So 24.11. 18:00 Strakonice - Chodov 16:15
Ne 25.11. 16:00 Jičín B - N. Veselí 20:29

10. kolo

So 01.12. 13:00 Louny - Náchod 34:36
So 01.12. 18:00 Strakonice - Litovel 26:19
Ne 02.12. 14:00 Karviná B - Jičín B 28:29
Ne 02.12. 16:30 N. Veselí - HBC Olomouc 29:26
Ne 02.12. 17:00 Chodov - Bystřice p.H. 23:25
Ne 02.12. 17:00 Ústí n. L. - Zlín 22:29

11. kolo

So 08.12. 17:00 Litovel - Chodov 29:31
So 08.12. 17:00 Náchod - Ústí n. L. 39:17
Ne 09.12. 10:30 Bystřice p.H. - N. Veselí 21:19
Ne 09.12. 15:00 Zlín - Strakonice 31:19
Ne 09.12. 17:00 HBC Olomouc - Karviná B 32:22
Ne 09.12. 18:00 Jičín B - Louny 30:25

12. kolo

22.02. 19:30 Zlín - Litovel 26:24
So 23.02. 17:00 HBC Olomouc - Louny 32:30
So 23.02. 17:00 Náchod - Strakonice 29:27
Ne 24.02. 10:30 Bystřice p.H. - Karviná B 24:23
Ne 24.02. 17:00 Chodov - N. Veselí 21:29
Ne 24.02. 17:00 Jičín B - Ústí n. L. 25:22

13. kolo

So 02.03. 11:00 Ústí n. L. - HBC Olomouc 34:30
So 02.03. 17:00 Litovel - Náchod 29:28
So 02.03. 18:00 Strakonice - Jičín B 30:27
Ne 03.03. 13:00 Louny - Bystřice p.H. 25:22
Ne 03.03. 16:00 Zlín - Chodov 32:23
Ne 03.03. 17:00 Karviná B - N. Veselí 22:31

14. kolo

So 09.03. 17:00 Náchod - Zlín 17:30
Ne 10.03. 10:30 Bystřice p.H. - Ústí n. L. 35:25
Ne 10.03. 16:00 HBC Olomouc - Strakonice 29:30
Ne 10.03. 16:30 N. Veselí - Louny 29:27
Ne 10.03. 17:00 Chodov - Karviná B 25:24
Ne 10.03. 17:00 Jičín B - Litovel 25:24

15. kolo

So 16.03. 11:00 Ústí n. L. - N. Veselí 26:23
So 16.03. 13:00 Louny - Karviná B 32:28
So 16.03. 17:00 Náchod - Chodov 19:30
So 16.03. 18:00 Strakonice - Bystřice p.H. 27:25
Ne 17.03. 15:00 Zlín - Jičín B 32:21
Ne 17.03. 17:00 Litovel - HBC Olomouc 31:24

16. kolo

So 23.03. 14:30 Karviná B - Ústí n. L. 22:20
So 23.03. 16:00 N. Veselí - Strakonice 27:26
So 23.03. 17:00 HBC Olomouc - Zlín 22:30
Ne 24.03. 10:30 Bystřice p.H. - Litovel 21:21
Ne 24.03. 17:00 Chodov - Louny 33:24
Ne 24.03. 18:00 Jičín B - Náchod 23:24

17. kolo

So 13.04. 11:00 Ústí n. L. - Louny 30:26
So 13.04. 15:00 Zlín - Bystřice p.H. 27:18
So 13.04. 17:00 Náchod - HBC Olomouc 22:21
So 13.04. 17:00 Litovel - N. Veselí 33:24
So 13.04. 18:00 Strakonice - Karviná B 29:20
Ne 14.04. 17:00 Jičín B - Chodov 26:26

18. kolo

So 20.04. 13:00 Louny - Strakonice 24:31
So 20.04. 17:00 Karviná B - Litovel 21:21
Ne 21.04. 10:30 Bystřice p.H. - Náchod 29:21
Ne 21.04. 11:00 Chodov - Ústí n. L. 31:21
Ne 21.04. 16:00 HBC Olomouc - Jičín B 26:18
Ne 21.04. 16:30 N. Veselí - Zlín 26:24

19. kolo

So 27.04. 16:00 HBC Olomouc - Chodov 22:22
So 27.04. 16:00 Zlín - Karviná B 22:24
So 27.04. 17:00 Náchod - N. Veselí 28:30
So 27.04. 17:00 Litovel - Louny 40:24
So 27.04. 18:00 Strakonice - Ústí n. L. 37:17
Ne 28.04. 17:00 Jičín B - Bystřice p.H. 23:24

20. kolo

So 04.05. 13:00 Louny - Zlín 28:26
So 04.05. 17:00 Ústí n. L. - Litovel 25:23
Ne 05.05. 10:30 Bystřice p.H. - HBC Olomouc 33:18
Ne 05.05. 15:00 Karviná B - Náchod 23:26
Ne 05.05. 16:30 N. Veselí - Jičín B 35:32
Ne 05.05. 17:00 Chodov - Strakonice 23:23

21. kolo

So 11.05. 17:00 Náchod - Louny 29:23
Ne 12.05. 10:30 Bystřice p.H. - Chodov 30:24
Ne 12.05. 14:00 Zlín - Ústí n. L. 33:17
Ne 12.05. 15:00 Litovel - Strakonice 26:25
Ne 12.05. 16:00 HBC Olomouc - N. Veselí 25:25
Ne 12.05. 18:30 Jičín B - Karviná B 28:24

22. kolo

So 18.05. 00:00 Strakonice - Zlín 29:29
So 18.05. 11:00 Ústí n. L. - Náchod 28:21
So 18.05. 13:00 Louny - Jičín B 38:31
So 18.05. 17:00 Karviná B - HBC Olomouc 24:20
Ne 19.05. 14:30 N. Veselí - Bystřice p.H. 25:29
Ne 19.05. 17:00 Chodov - Litovel 26:23
Správce soutěže: Josef Cestr

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 18 1 3 602:470 37
2. 22 16 2 4 597:520 34
3. 22 14 1 7 598:555 29
4. 22 11 4 7 574:549 26
5. 22 11 1 10 572:593 23
6. 22 8 4 10 546:552 20
7. 22 9 1 12 560:581 19
8. 22 9 0 13 619:662 18
9. 22 7 3 12 585:590 17
10. 22 6 3 13 537:563 15
11. 22 7 0 15 531:647 14
12. 22 4 4 14 551:590 12