Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. února 2020
svátek má Patrik.
Hlavní menu
  • ID: 609
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3964
    Týden:
    24
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Vrchovina - Opatov 1:2 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Bystřice n.P. - Humpolec 5:0 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Hartvíkovice - Chotěboř 2:0 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Okříšky - Náměšť n.O. 2:1 (2:1)
    So 13.08. 00:00 Velká Bíteš - Havlíčkův Brod 0:1 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Žirovnice - Sapeli Polná 1:1 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Pelhřimov - Světlá n.S. 4:3 (1:1)

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Opatov - Světlá n.S. 8:0 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Sapeli Polná - Pelhřimov 2:1 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Havlíčkův Brod - Žirovnice 4:1 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Náměšť n.O. - Velká Bíteš 0:1 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Chotěboř - Okříšky 0:4 (0:2)
    So 20.08. 00:00 Humpolec - Hartvíkovice 0:3 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Vrchovina - Bystřice n.P. 0:2 (0:2)

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Bystřice n.P. - Opatov 2:1 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Hartvíkovice - Vrchovina 2:2 (0:1)
    So 27.08. 00:00 Okříšky - Humpolec 1:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Velká Bíteš - Chotěboř 3:2 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Žirovnice - Náměšť n.O. 1:2 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 2:0 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Světlá n.S. - Sapeli Polná 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Opatov - Sapeli Polná 3:1 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Havlíčkův Brod - Světlá n.S. 3:0 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Náměšť n.O. - Pelhřimov 2:0 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Chotěboř - Žirovnice 2:1 (2:1)
    So 03.09. 00:00 Humpolec - Velká Bíteš 1:1 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Vrchovina - Okříšky 3:3 (2:2)
    So 03.09. 00:00 Bystřice n.P. - Hartvíkovice 0:5 (0:2)

    5.kolo

    So 10.09. 16:00 Hartvíkovice - Opatov 1:1 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Okříšky - Bystřice n.P. 3:1 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Velká Bíteš - Vrchovina 1:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Žirovnice - Humpolec 2:1 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Sapeli Polná - Havlíčkův Brod 0:3 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Pelhřimov - Chotěboř 4:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Světlá n.S. - Náměšť n.O. 3:3 (0:0)

    6.kolo

    So 17.09. 15:30 Opatov - Havlíčkův Brod 3:2 (1:1)
    So 17.09. 15:30 Náměšť n.O. - Sapeli Polná 0:3 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Hartvíkovice - Okříšky 5:0 (2:0)
    Ne 18.09. 10:00 Bystřice n.P. - Velká Bíteš 7:1 (2:1)
    Ne 18.09. 15:30 Chotěboř - Světlá n.S. 3:3 (2:2)
    Ne 18.09. 15:30 Humpolec - Pelhřimov 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Vrchovina - Žirovnice 1:0 (1:0)

    7.kolo

    Ne 25.09. 15:30 Okříšky - Opatov 1:0 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Velká Bíteš - Hartvíkovice 0:5 (0:3)
    Ne 25.09. 15:30 Žirovnice - Bystřice n.P. 3:4 (0:3)
    Ne 25.09. 15:30 Pelhřimov - Vrchovina 2:2 (1:2)
    Ne 25.09. 15:30 Světlá n.S. - Humpolec 0:6 (0:3)
    Ne 25.09. 15:30 Sapeli Polná - Chotěboř 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Havlíčkův Brod - Náměšť n.O. 5:1 (2:0)

    8.kolo

    So 01.10. 15:00 Opatov - Náměšť n.O. 2:1 (0:1)
    So 01.10. 15:00 Hartvíkovice - Žirovnice 1:0 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Okříšky - Velká Bíteš 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Chotěboř - Havlíčkův Brod 2:3 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 Humpolec - Sapeli Polná 4:0 (3:0)
    Ne 02.10. 15:00 Vrchovina - Světlá n.S. 1:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Bystřice n.P. - Pelhřimov 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 08.10. 15:00 Žirovnice - Okříšky 0:1 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Havlíčkův Brod - Humpolec 4:2 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Velká Bíteš - Opatov 4:2 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Pelhřimov - Hartvíkovice 0:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Světlá n.S. - Bystřice n.P. 1:2 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Sapeli Polná - Vrchovina 2:3 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Náměšť n.O. - Chotěboř 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 15.10. 14:30 Hartvíkovice - Světlá n.S. 8:1 (6:0)
    So 15.10. 14:30 Okříšky - Pelhřimov 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Opatov - Chotěboř 2:2 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Humpolec - Náměšť n.O. 4:2 (1:2)
    Ne 16.10. 14:30 Vrchovina - Havlíčkův Brod 1:1 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Bystřice n.P. - Sapeli Polná 1:1 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Velká Bíteš - Žirovnice 3:5 (0:2)

    11.kolo

    So 22.10. 14:30 Žirovnice - Opatov 4:0 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Sapeli Polná - Hartvíkovice 1:4 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Havlíčkův Brod - Bystřice n.P. 5:1 (2:0)
    So 22.10. 14:30 Náměšť n.O. - Vrchovina 0:1 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Chotěboř - Humpolec 2:4 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Pelhřimov - Velká Bíteš 1:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Světlá n.S. - Okříšky 4:3 (2:0)

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Opatov - Humpolec 0:1 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Vrchovina - Chotěboř 2:1 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Bystřice n.P. - Náměšť n.O. 5:2 (1:2)
    So 29.10. 00:00 Hartvíkovice - Havlíčkův Brod 2:0 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Okříšky - Sapeli Polná 1:1 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Velká Bíteš - Světlá n.S. 1:0 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Žirovnice - Pelhřimov 2:1 (1:1)

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Pelhřimov - Opatov 0:2 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Světlá n.S. - Žirovnice 1:3 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Sapeli Polná - Velká Bíteš 2:2 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Havlíčkův Brod - Okříšky 1:2 (1:2)
    So 05.11. 00:00 Náměšť n.O. - Hartvíkovice 1:4 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Chotěboř - Bystřice n.P. 0:2 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Humpolec - Vrchovina 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 12.11. 00:00 Opatov - Vrchovina 1:1 (1:0)
    So 12.11. 00:00 Humpolec - Bystřice n.P. 3:2 (1:2)
    So 12.11. 00:00 Chotěboř - Hartvíkovice 0:3 (0:1)
    So 12.11. 00:00 Náměšť n.O. - Okříšky 1:1 (1:1)
    So 12.11. 00:00 Havlíčkův Brod - Velká Bíteš 2:0 (2:0)
    So 12.11. 00:00 Sapeli Polná - Žirovnice 0:2 (0:1)
    So 12.11. 00:00 Světlá n.S. - Pelhřimov 4:1 (1:0)

    15.kolo

    Ne 02.04. 15:30 Hartvíkovice - Humpolec 3:0 (1:0)
    Po 01.05. 16:30 Světlá n.S. - Opatov 1:1 (0:1)
    Po 01.05. 16:30 Pelhřimov - Sapeli Polná 1:0 (1:0)
    Po 01.05. 16:30 Žirovnice - Havlíčkův Brod 3:6 (2:5)
    Po 01.05. 16:30 Velká Bíteš - Náměšť n.O. 1:2 (0:0)
    Po 01.05. 16:30 Bystřice n.P. - Vrchovina 0:0 (0:0)
    St 03.05. 16:30 Okříšky - Chotěboř 2:1

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Sapeli Polná - Světlá n.S. 2:1 (1:1)
    Ne 09.04. 17:30 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 2:1 (0:0)
    St 14.06. 17:00 Opatov - Bystřice n.P. 3:0 (1:0)
    Ne 25.06. 16:30 Vrchovina - Hartvíkovice 2:1 (1:1)
    Ne 25.06. 16:30 Humpolec - Okříšky 1:1 (1:1)
    Ne 25.06. 16:30 Chotěboř - Velká Bíteš 1:1 (0:0)
    Ne 25.06. 16:30 Náměšť n.O. - Žirovnice 0:4 (0:0)

    17.kolo

    So 15.04. 15:30 Sapeli Polná - Opatov 1:4 (1:2)
    So 15.04. 16:00 Žirovnice - Chotěboř 1:0 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Okříšky - Vrchovina 1:1 (1:0)
    Ne 16.04. 13:30 Hartvíkovice - Bystřice n.P. 3:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Pelhřimov - Náměšť n.O. 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Velká Bíteš - Humpolec 1:1 (0:1)
    St 10.05. 16:30 Světlá n.S. - Havlíčkův Brod 0:2 (0:0)

    18.kolo

    21.04. 16:30 Opatov - Hartvíkovice 1:2 (0:2)
    So 22.04. 16:00 Bystřice n.P. - Okříšky 2:2 (1:2)
    So 22.04. 16:00 Havlíčkův Brod - Sapeli Polná 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Vrchovina - Velká Bíteš 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Humpolec - Žirovnice 0:2 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Chotěboř - Pelhřimov 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Náměšť n.O. - Světlá n.S. 0:3 (0:1)

    19.kolo

    So 29.04. 16:00 Havlíčkův Brod - Opatov 4:0 (3:0)
    So 29.04. 16:00 Sapeli Polná - Náměšť n.O. 1:2 (1:0)
    So 29.04. 16:00 Žirovnice - Vrchovina 1:1 (1:0)
    So 29.04. 16:00 Okříšky - Hartvíkovice 0:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:00 Světlá n.S. - Chotěboř 5:3 (1:1)
    Ne 30.04. 16:00 Pelhřimov - Humpolec 0:3
    Ne 30.04. 16:00 Velká Bíteš - Bystřice n.P. 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 06.05. 16:00 Chotěboř - Sapeli Polná 1:1 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Hartvíkovice - Velká Bíteš 4:0 (1:0)
    Ne 07.05. 10:00 Bystřice n.P. - Žirovnice 2:4 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Opatov - Okříšky 0:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Vrchovina - Pelhřimov 2:1 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Humpolec - Světlá n.S. 0:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Náměšť n.O. - Havlíčkův Brod 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Náměšť n.O. - Opatov 2:1 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Chotěboř 5:2 (0:1)
    So 13.05. 16:30 Sapeli Polná - Humpolec 1:2 (1:1)
    So 13.05. 16:30 Žirovnice - Hartvíkovice 0:1 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Světlá n.S. - Vrchovina 1:0 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Pelhřimov - Bystřice n.P. 4:1 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Velká Bíteš - Okříšky 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Opatov - Velká Bíteš 4:0 (2:0)
    So 20.05. 16:30 Okříšky - Žirovnice 1:3 (1:3)
    So 20.05. 16:30 Bystřice n.P. - Světlá n.S. 3:0
    Ne 21.05. 16:30 Hartvíkovice - Pelhřimov 3:2 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Vrchovina - Sapeli Polná 2:2 (2:2)
    Ne 21.05. 16:30 Humpolec - Havlíčkův Brod 1:2 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Chotěboř - Náměšť n.O. 8:0 (5:0)

    23.kolo

    So 27.05. 16:30 Chotěboř - Opatov 0:2 (0:1)
    So 27.05. 16:30 Náměšť n.O. - Humpolec 2:1 (1:1)
    So 27.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Vrchovina 4:0 (0:0)
    So 27.05. 16:30 Sapeli Polná - Bystřice n.P. 2:2 (0:0)
    So 27.05. 16:30 Žirovnice - Velká Bíteš 1:3 (0:2)
    Ne 28.05. 16:30 Světlá n.S. - Hartvíkovice 0:4 (0:2)
    Ne 28.05. 16:30 Pelhřimov - Okříšky 1:2 (0:2)

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Opatov - Žirovnice 3:1 (2:0)
    So 03.06. 16:30 Okříšky - Světlá n.S. 3:1 (1:0)
    So 03.06. 16:30 Hartvíkovice - Sapeli Polná 1:1 (0:0)
    Ne 04.06. 10:00 Bystřice n.P. - Havlíčkův Brod 0:3 (0:2)
    Ne 04.06. 16:30 Velká Bíteš - Pelhřimov 1:3 (0:1)
    Ne 04.06. 16:30 Vrchovina - Náměšť n.O. 3:0 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Humpolec - Chotěboř 0:0 (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 Náměšť n.O. - Bystřice n.P. 1:2 (1:1)
    So 10.06. 16:30 Havlíčkův Brod - Hartvíkovice 0:1 (0:1)
    So 10.06. 16:30 Sapeli Polná - Okříšky 2:1 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Humpolec - Opatov 1:2 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Chotěboř - Vrchovina 0:0 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Světlá n.S. - Velká Bíteš 1:2 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Pelhřimov - Žirovnice 3:0 (2:0)

    26.kolo

    St 14.06. 17:30 Okříšky - Havlíčkův Brod 1:4 (0:1)
    So 17.06. 14:30 Bystřice n.P. - Chotěboř 4:1 (0:0)
    So 17.06. 15:00 Opatov - Pelhřimov 1:1
    So 17.06. 16:30 Žirovnice - Světlá n.S. 1:4 (0:3)
    Ne 18.06. 16:30 Velká Bíteš - Sapeli Polná 0:1 (0:1)
    Ne 18.06. 16:30 Hartvíkovice - Náměšť n.O. 5:1 (1:1)
    Ne 18.06. 16:30 Vrchovina - Humpolec 0:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 4 1 74:13 67
    2. 26 20 1 5 70:26 61
    3. 26 12 6 8 49:34 42
    4. 26 11 9 6 38:34 42
    5. 26 12 5 9 54:50 41
    6. 26 10 6 10 42:37 36
    7. 26 11 2 13 46:46 35
    8. 26 8 11 7 29:33 35
    9. 26 8 5 13 36:40 29
    10. 26 7 8 11 28:49 29
    11. 26 7 4 15 39:67 25
    12. 26 5 9 12 29:48 24
    13. 26 6 3 17 26:65 21
    14. 26 4 7 15 37:55 19