Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 621
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3924
    Týden:
    37
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Kuřim - Ivančice 0:0 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Blansko - Tišnov 3:1 (3:0)
    So 13.08. 00:00 Bosonohy - M. Krumlov 3:3 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Novosedly - Tasovice 2:5 (1:3)
    So 13.08. 00:00 Babice - Jevišovice 0:1 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Vev.Bítýška - Kunštát 3:1 (2:0)
    Ne 14.08. 16:30 Čebín - Znojmo B 4:0 (1:0)

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Ivančice - Kunštát 3:0 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Jevišovice - Vev.Bítýška 3:0 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Tasovice - Babice 1:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 M. Krumlov - Novosedly 5:1 (3:1)
    So 20.08. 00:00 Tišnov - Čebín 1:2 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Kuřim - Blansko 1:3 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Znojmo B - Bosonohy 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Blansko - Ivančice 3:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Čebín - Kuřim 1:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Bosonohy - Tišnov 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Babice - M. Krumlov 1:4 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Vev.Bítýška - Tasovice 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Kunštát - Jevišovice 0:1 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Novosedly - Znojmo B 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Ivančice - Jevišovice 3:1 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Tasovice - Kunštát 2:0 (1:0)
    So 03.09. 00:00 M. Krumlov - Vev.Bítýška 5:0 (3:0)
    So 03.09. 00:00 Tišnov - Novosedly 3:3 (2:1)
    So 03.09. 00:00 Kuřim - Bosonohy 2:0 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Blansko - Čebín 0:3 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Znojmo B - Babice 1:1 (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Čebín - Ivančice 1:2 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Bosonohy - Blansko 2:3 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Novosedly - Kuřim 2:3 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Babice - Tišnov 2:4 (1:3)
    So 10.09. 00:00 Kunštát - M. Krumlov 1:2 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Jevišovice - Tasovice 1:3 (0:2)
    Ne 11.09. 16:30 Vev.Bítýška - Znojmo B 2:3 (0:2)

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Ivančice - Tasovice 1:0 (1:0)
    So 17.09. 00:00 M. Krumlov - Jevišovice 0:1 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Tišnov - Vev.Bítýška 2:1 (2:0)
    So 17.09. 00:00 Kuřim - Babice 1:1 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Blansko - Novosedly 1:2 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Čebín - Bosonohy 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Znojmo B - Kunštát 4:1 (3:0)

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Bosonohy - Ivančice 1:3 (1:2)
    So 24.09. 00:00 Novosedly - Čebín 2:0 (2:0)
    So 24.09. 00:00 Babice - Blansko 1:1 (1:0)
    So 24.09. 00:00 Vev.Bítýška - Kuřim 0:1 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Kunštát - Tišnov 2:1 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Tasovice - M. Krumlov 2:2 (1:2)
    Ne 25.09. 16:00 Jevišovice - Znojmo B 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Ivančice - M. Krumlov 3:2 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Tišnov - Jevišovice 1:1 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Kuřim - Kunštát 1:0 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Blansko - Vev.Bítýška 2:2 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Čebín - Babice 0:1 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Bosonohy - Novosedly 4:1 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Znojmo B - Tasovice 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Novosedly - Ivančice 0:0 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Babice - Bosonohy 0:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Vev.Bítýška - Čebín 2:0 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Kunštát - Blansko 0:4 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Jevišovice - Kuřim 0:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Tasovice - Tišnov 3:2 (1:0)
    Ne 09.10. 15:30 M. Krumlov - Znojmo B 4:2 (0:0)

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Tišnov - M. Krumlov 1:1 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Kuřim - Tasovice 1:2 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Blansko - Jevišovice 0:0 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Čebín - Kunštát 4:0 (2:0)
    So 15.10. 00:00 Bosonohy - Vev.Bítýška 2:0 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Novosedly - Babice 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Ivančice - Znojmo B 6:0 (4:0)

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Babice - Ivančice 2:2 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Vev.Bítýška - Novosedly 2:2 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Kunštát - Bosonohy 1:4 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Jevišovice - Čebín 4:0 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Tasovice - Blansko 4:1 (2:0)
    So 22.10. 00:00 M. Krumlov - Kuřim 1:0 (0:0)
    So 22.10. 15:00 Znojmo B - Tišnov 3:1 (1:1)

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Ivančice - Tišnov 0:0 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Blansko - M. Krumlov 1:1 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Čebín - Tasovice 4:1 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Bosonohy - Jevišovice 2:3 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Novosedly - Kunštát 8:0 (3:0)
    So 29.10. 00:00 Babice - Vev.Bítýška 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Kuřim - Znojmo B 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Vev.Bítýška - Ivančice 0:0 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Kunštát - Babice 1:5 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Jevišovice - Novosedly 1:3 (0:2)
    So 05.11. 00:00 Tasovice - Bosonohy 3:0 (2:0)
    So 05.11. 00:00 M. Krumlov - Čebín 2:0 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Tišnov - Kuřim 1:5 (0:2)
    Ne 06.11. 13:30 Znojmo B - Blansko 3:2 (2:0)

    14.kolo

    So 12.11. 13:30 Ivančice - Kuřim 0:2 (0:1)
    So 12.11. 13:30 Kunštát - Vev.Bítýška 1:1 (1:1)
    Ne 13.11. 10:15 Znojmo B - Čebín 2:3 (2:1)
    Ne 13.11. 13:30 Tišnov - Blansko 0:4 (0:3)
    Ne 13.11. 13:30 M. Krumlov - Bosonohy 4:0 (1:0)
    Ne 13.11. 13:30 Tasovice - Novosedly 1:4 (0:2)
    Ne 13.11. 13:30 Jevišovice - Babice 1:3 (0:1)

    18.kolo

    So 08.04. 16:00 Blansko - Bosonohy 0:2 (0:1)
    So 08.04. 16:00 Kuřim - Novosedly 0:0 (0:0)
    So 08.04. 16:00 Znojmo B - Vev.Bítýška 1:2 (1:1)
    Ne 09.04. 16:00 Ivančice - Čebín 3:2 (1:2)
    Ne 09.04. 16:00 Tišnov - Babice 1:1 (0:1)
    Ne 09.04. 16:00 M. Krumlov - Kunštát 3:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:00 Tasovice - Jevišovice 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 15.04. 16:30 Kunštát - Znojmo B 4:2 (1:0)
    So 15.04. 16:30 Novosedly - Blansko 1:0 (0:0)
    So 15.04. 16:30 Bosonohy - Čebín 0:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:30 Tasovice - Ivančice 2:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Jevišovice - M. Krumlov 2:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Vev.Bítýška - Tišnov 3:3 (1:1)
    Ne 16.04. 16:30 Babice - Kuřim 1:2 (0:0)

    20.kolo

    So 22.04. 16:30 Blansko - Babice 3:1 (1:1)
    So 22.04. 16:30 Kuřim - Vev.Bítýška 0:0 (0:0)
    So 22.04. 16:30 Znojmo B - Jevišovice 0:4 (0:3)
    So 22.04. 16:30 M. Krumlov - Tasovice 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:30 Ivančice - Bosonohy 2:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Čebín - Novosedly 0:2 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Tišnov - Kunštát 3:1 (1:0)

    21.kolo

    So 29.04. 16:30 Kunštát - Kuřim 1:3 (0:2)
    So 29.04. 16:30 Novosedly - Bosonohy 1:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Jevišovice - Tišnov 1:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Babice - Čebín 0:2 (0:0)
    Čt 11.05. 17:30 Vev.Bítýška - Blansko 0:2 (0:1)
    12.05. 17:30 M. Krumlov - Ivančice 2:0
    St 17.05. 00:00 Tasovice - Znojmo B 7:2 (5:0)

    17.kolo

    St 03.05. 17:30 Jevišovice - Ivančice 3:0 (0:0)
    St 03.05. 17:30 Kunštát - Tasovice 2:2 (1:0)
    St 03.05. 17:30 Vev.Bítýška - M. Krumlov 2:3 (1:0)
    St 03.05. 17:30 Babice - Znojmo B 1:0 (1:0)
    St 03.05. 17:30 Novosedly - Tišnov 1:1 (1:0)
    St 03.05. 17:30 Bosonohy - Kuřim 2:4 (2:2)
    St 03.05. 17:30 Čebín - Blansko 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 06.05. 16:30 Bosonohy - Babice 2:0 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Blansko - Kunštát 4:2 (3:1)
    So 06.05. 17:00 Kuřim - Jevišovice 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Ivančice - Novosedly 0:2 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Čebín - Vev.Bítýška 1:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Tišnov - Tasovice 1:6 (0:3)
    Ne 07.05. 16:30 Znojmo B - M. Krumlov 1:5 (0:2)

    23.kolo

    So 13.05. 16:30 Kunštát - Čebín 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Znojmo B - Ivančice 1:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 M. Krumlov - Tišnov 2:1 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Tasovice - Kuřim 1:0 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Jevišovice - Blansko 1:2 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Vev.Bítýška - Bosonohy 2:1 (1:0)
    St 07.06. 16:30 Babice - Novosedly 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 20.05. 16:30 Novosedly - Vev.Bítýška 1:1 (0:0)
    So 20.05. 16:30 Bosonohy - Kunštát 3:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Blansko - Tasovice 3:2 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Kuřim - M. Krumlov 1:4 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Ivančice - Babice 3:1 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Čebín - Jevišovice 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Tišnov - Znojmo B 4:1 (1:1)

    25.kolo

    So 27.05. 16:30 Kunštát - Novosedly 2:1 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Tišnov - Ivančice 0:1 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Znojmo B - Kuřim 5:3 (2:3)
    Ne 28.05. 16:30 M. Krumlov - Blansko 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Tasovice - Čebín 0:3
    Ne 28.05. 16:30 Jevišovice - Bosonohy 5:0 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Vev.Bítýška - Babice 3:3 (1:3)

    26.kolo

    So 03.06. 16:30 Novosedly - Jevišovice 1:3 (0:1)
    So 03.06. 16:30 Bosonohy - Tasovice 3:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Blansko - Znojmo B 5:2 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Kuřim - Tišnov 3:1 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Ivančice - Vev.Bítýška 0:1 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Babice - Kunštát 2:1 (0:1)
    Ne 04.06. 16:30 Čebín - M. Krumlov 3:1 (0:1)

    15.kolo

    So 10.06. 10:30 Kunštát - Ivančice 1:2 (0:2)
    So 10.06. 10:30 Novosedly - M. Krumlov 1:3 (1:1)
    So 10.06. 10:30 Bosonohy - Znojmo B 0:2 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Blansko - Kuřim 2:1 (1:0)
    Ne 11.06. 10:30 Vev.Bítýška - Jevišovice 1:1 (1:0)
    Ne 11.06. 10:30 Babice - Tasovice 2:0 (0:0)
    Ne 11.06. 10:30 Čebín - Tišnov 1:3 (1:1)

    16.kolo

    St 14.06. 17:30 Ivančice - Blansko 1:3 (1:1)
    So 17.06. 10:30 Kuřim - Čebín 6:0 (3:0)
    So 17.06. 10:30 Tišnov - Bosonohy 4:2 (3:2)
    So 17.06. 10:30 Znojmo B - Novosedly 5:1 (2:1)
    Ne 18.06. 10:30 M. Krumlov - Babice 2:0 (0:0)
    Ne 18.06. 10:30 Tasovice - Vev.Bítýška 3:4 (2:0)
    Ne 18.06. 10:30 Jevišovice - Kunštát 6:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 4 4 65:27 58
    2. 26 15 4 7 54:35 49
    3. 26 14 4 8 47:24 46
    4. 26 13 5 8 44:30 44
    5. 26 13 3 10 53:44 42
    6. 26 12 6 8 37:30 42
    7. 26 13 2 11 38:35 41
    8. 26 9 8 9 44:45 35
    9. 26 8 6 12 34:38 30
    10. 26 6 11 9 33:43 29
    11. 26 8 5 13 47:68 29
    12. 26 8 4 14 35:46 28
    13. 26 6 8 12 40:53 26
    14. 26 3 2 21 23:76 11