Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 626
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3867
    Týden:
    21
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Zastávka - Vrbovec 4:1 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Kohoutovice B - Šanov 1:2 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Moravská Slavia - Popice 3:0 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Zbýšov - Bohunice B 1:0 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Únanov - Střelice 4:0 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Šatov - Vojkovice 4:0 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Tuřany - Višňové 4:4 (0:4)

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Vrbovec - Višňové 3:0 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Vojkovice - Tuřany 0:2 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Střelice - Šatov 1:2 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Bohunice B - Únanov 2:0 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Popice - Zbýšov 3:3 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Šanov - Moravská Slavia 2:1 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Zastávka - Kohoutovice B 4:1 (0:1)

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Kohoutovice B - Vrbovec 0:4 (0:2)
    So 27.08. 00:00 Moravská Slavia - Zastávka 3:2 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Zbýšov - Šanov 2:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Únanov - Popice 3:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Šatov - Bohunice B 4:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Tuřany - Střelice 2:1 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Višňové - Vojkovice 4:0 (1:0)

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Vrbovec - Vojkovice 1:4 (0:3)
    So 03.09. 00:00 Střelice - Višňové 4:1 (2:0)
    So 03.09. 00:00 Bohunice B - Tuřany 0:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Popice - Šatov 0:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Šanov - Únanov 3:2 (2:1)
    So 03.09. 00:00 Zastávka - Zbýšov 3:5 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Kohoutovice B - Moravská Slavia 3:2 (1:0)

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Moravská Slavia - Vrbovec 2:1 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Zbýšov - Kohoutovice B 1:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Únanov - Zastávka 4:2
    So 10.09. 00:00 Šatov - Šanov 1:2 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Tuřany - Popice 1:2 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Višňové - Bohunice B 3:1 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Vojkovice - Střelice 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Vrbovec - Střelice 2:2 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Bohunice B - Vojkovice 5:0 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Popice - Višňové 4:5
    So 17.09. 00:00 Šanov - Tuřany 1:4 (1:3)
    So 17.09. 00:00 Zastávka - Šatov 2:2 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Kohoutovice B - Únanov 3:2 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Moravská Slavia - Zbýšov 1:2 (0:1)

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Zbýšov - Vrbovec 2:2
    So 24.09. 00:00 Únanov - Moravská Slavia 2:0
    So 24.09. 00:00 Šatov - Kohoutovice B 4:1
    So 24.09. 00:00 Tuřany - Zastávka 2:2
    So 24.09. 00:00 Višňové - Šanov 4:0 (4:0)
    So 24.09. 00:00 Vojkovice - Popice 1:2
    So 24.09. 00:00 Střelice - Bohunice B 2:1 (2:0)

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Vrbovec - Bohunice B 2:3 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Popice - Střelice 2:2 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Šanov - Vojkovice 4:3 (1:2)
    So 01.10. 00:00 Zastávka - Višňové 0:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Kohoutovice B - Tuřany 1:3 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Moravská Slavia - Šatov 1:1 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Zbýšov - Únanov 3:3 (1:1)

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Únanov - Vrbovec 2:0 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Šatov - Zbýšov 3:0 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Tuřany - Moravská Slavia 2:1 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Višňové - Kohoutovice B 1:0 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Vojkovice - Zastávka 2:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Střelice - Šanov 2:4 (1:2)
    So 08.10. 00:00 Bohunice B - Popice 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Vrbovec - Popice 0:1 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Šanov - Bohunice B 4:1
    So 15.10. 00:00 Zastávka - Střelice 12:0 (5:0)
    So 15.10. 00:00 Kohoutovice B - Vojkovice 4:0
    So 15.10. 00:00 Moravská Slavia - Višňové 1:1
    So 15.10. 00:00 Zbýšov - Tuřany 1:3
    So 15.10. 00:00 Únanov - Šatov 1:3

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Šatov - Vrbovec 3:1
    So 22.10. 00:00 Tuřany - Únanov 1:0 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Višňové - Zbýšov 3:1
    So 22.10. 00:00 Vojkovice - Moravská Slavia 1:4 (1:2)
    So 22.10. 00:00 Střelice - Kohoutovice B 0:2
    So 22.10. 00:00 Bohunice B - Zastávka 0:3
    So 22.10. 00:00 Popice - Šanov 2:0

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Vrbovec - Šanov 0:1 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Zastávka - Popice 1:2
    So 29.10. 00:00 Kohoutovice B - Bohunice B 3:1 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Moravská Slavia - Střelice 3:1 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Zbýšov - Vojkovice 6:0 (3:0)
    So 29.10. 00:00 Únanov - Višňové 0:1 (0:1)
    So 29.10. 00:00 Šatov - Tuřany 2:1 (0:1)

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Tuřany - Vrbovec 1:1 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Višňové - Šatov 3:1 (1:1)
    So 05.11. 00:00 Vojkovice - Únanov 0:1 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Střelice - Zbýšov 3:1 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Moravská Slavia - Bohunice B 5:0 (3:0)
    So 05.11. 00:00 Popice - Kohoutovice B 5:3 (4:2)
    So 05.11. 00:00 Šanov - Zastávka 1:1 (1:0)

    14.kolo

    So 12.11. 13:30 Vrbovec - Zastávka 1:1 (0:1)
    So 12.11. 13:30 Šanov - Kohoutovice B 2:2 (2:2)
    So 12.11. 13:30 Střelice - Únanov 2:2 (1:1)
    So 12.11. 13:30 Vojkovice - Šatov 0:4 (0:2)
    Ne 13.11. 13:30 Popice - Moravská Slavia 1:1 (1:1)
    Ne 13.11. 13:30 Bohunice B - Zbýšov 2:0 (1:0)
    Ne 13.11. 13:30 Višňové - Tuřany 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 01.04. 16:00 Vojkovice - Vrbovec 4:1 (3:0)
    Čt 04.05. 18:00 Moravská Slavia - Kohoutovice B 1:0
    Po 08.05. 16:30 Višňové - Střelice 1:5 (1:3)
    Po 08.05. 16:30 Tuřany - Bohunice B 4:2 (2:1)
    Po 08.05. 16:30 Šatov - Popice 3:0
    Po 08.05. 16:30 Únanov - Šanov 8:0 (6:0)
    Po 08.05. 16:30 Zbýšov - Zastávka 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 08.04. 16:00 Zastávka - Únanov 4:0 (2:0)
    So 08.04. 16:00 Šanov - Šatov 3:4 (1:2)
    Ne 09.04. 10:30 Kohoutovice B - Zbýšov 2:2 (1:0)
    Ne 09.04. 16:00 Vrbovec - Moravská Slavia 1:1 (0:0)
    Ne 09.04. 16:00 Popice - Tuřany 3:1 (1:1)
    Ne 09.04. 16:00 Bohunice B - Višňové 1:1 (1:1)
    Ne 09.04. 16:00 Střelice - Vojkovice 3:3 (3:2)

    19.kolo

    So 15.04. 16:30 Vojkovice - Bohunice B 3:0 (1:0)
    So 15.04. 16:30 Višňové - Popice 1:0 (1:0)
    So 15.04. 16:30 Tuřany - Šanov 2:2 (1:0)
    So 15.04. 16:30 Šatov - Zastávka 1:3 (0:1)
    Ne 16.04. 16:30 Střelice - Vrbovec 3:2 (1:2)
    Ne 16.04. 16:30 Únanov - Kohoutovice B 7:0 (4:0)
    Ne 16.04. 16:30 Zbýšov - Moravská Slavia 1:3 (0:0)

    20.kolo

    So 22.04. 16:00 Moravská Slavia - Únanov 1:1 (1:0)
    So 22.04. 16:30 Zastávka - Tuřany 3:2 (3:1)
    So 22.04. 16:30 Šanov - Višňové 2:0 (2:0)
    Ne 23.04. 10:30 Kohoutovice B - Šatov 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Vrbovec - Zbýšov 1:4 (0:1)
    Ne 23.04. 16:30 Popice - Vojkovice 0:2 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Bohunice B - Střelice 3:2 (0:1)

    21.kolo

    So 29.04. 16:30 Vojkovice - Šanov 4:2 (3:0)
    So 29.04. 16:30 Tuřany - Kohoutovice B 6:3 (4:2)
    Ne 30.04. 16:30 Bohunice B - Vrbovec 4:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Šatov - Moravská Slavia 0:1 (0:1)
    Ne 30.04. 16:30 Únanov - Zbýšov 1:0 (1:0)
    12.05. 00:00 Střelice - Popice 1:3
    St 07.06. 18:00 Višňové - Zastávka 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 06.05. 16:30 Vrbovec - Únanov 0:1
    So 06.05. 16:30 Zbýšov - Šatov 1:1 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Zastávka - Vojkovice 4:1
    So 06.05. 16:30 Šanov - Střelice 2:2
    So 06.05. 16:30 Popice - Bohunice B 2:0
    So 06.05. 17:00 Moravská Slavia - Tuřany 2:1
    So 06.05. 17:00 Kohoutovice B - Višňové 2:0

    23.kolo

    So 13.05. 16:30 Vojkovice - Kohoutovice B 6:1 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Tuřany - Zbýšov 1:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Popice - Vrbovec 3:0 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Bohunice B - Šanov 1:5
    Ne 14.05. 16:30 Střelice - Zastávka 0:0 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Višňové - Moravská Slavia 6:4
    Ne 14.05. 16:30 Šatov - Únanov 0:1

    24.kolo

    Ne 21.05. 16:30 Vrbovec - Šatov 4:1 (2:1)
    Ne 21.05. 16:30 Únanov - Tuřany 3:2 (2:1)
    Ne 21.05. 16:30 Zbýšov - Višňové 0:1 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Moravská Slavia - Vojkovice 2:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Kohoutovice B - Střelice 1:1 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Zastávka - Bohunice B 4:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Šanov - Popice 2:2 (1:0)

    25.kolo

    So 27.05. 16:30 Šanov - Vrbovec 1:1 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Popice - Zastávka 0:0 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Bohunice B - Kohoutovice B 5:1 (4:0)
    Ne 28.05. 16:30 Střelice - Moravská Slavia 0:2 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Vojkovice - Zbýšov 4:1 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Tuřany - Šatov 7:0 (3:0)
    02.06. 18:00 Višňové - Únanov 0:0 (0:0)

    26.kolo

    So 03.06. 16:30 Zastávka - Šanov 2:1 (0:1)
    Ne 04.06. 10:30 Kohoutovice B - Popice 3:4 (1:2)
    Ne 04.06. 16:30 Vrbovec - Tuřany 2:3 (1:2)
    Ne 04.06. 16:30 Šatov - Višňové 1:0 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Únanov - Vojkovice 4:1 (3:1)
    Ne 04.06. 16:30 Zbýšov - Střelice 4:3 (3:1)
    Ne 04.06. 16:30 Bohunice B - Moravská Slavia 2:4 (0:1)

    15.kolo

    So 10.06. 10:30 Tuřany - Vojkovice 4:1 (2:0)
    So 10.06. 10:30 Moravská Slavia - Šanov 3:0 (1:0)
    Ne 11.06. 10:30 Višňové - Vrbovec 1:1 (0:0)
    Ne 11.06. 10:30 Šatov - Střelice 3:2 (0:1)
    Ne 11.06. 10:30 Únanov - Bohunice B 3:4 (2:3)
    Ne 11.06. 10:30 Zbýšov - Popice 4:0 (3:0)
    Ne 11.06. 10:30 Kohoutovice B - Zastávka 0:1 (0:1)

    16.kolo

    St 24.05. 17:30 Vojkovice - Višňové 3:0 (1:0)
    So 17.06. 10:30 Zastávka - Moravská Slavia 1:2 (0:1)
    So 17.06. 10:30 Šanov - Zbýšov 3:0 (1:0)
    So 17.06. 10:30 Střelice - Tuřany 2:5 (1:2)
    So 17.06. 11:00 Popice - Únanov 0:3 (0:2)
    Ne 18.06. 10:30 Vrbovec - Kohoutovice B 2:1 (1:0)
    Ne 18.06. 10:30 Bohunice B - Šatov 3:3 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 5 6 54:32 50
    2. 26 14 6 6 65:40 48
    3. 26 14 5 7 52:38 47
    4. 26 13 7 6 63:31 46
    5. 26 14 4 8 58:32 46
    6. 26 11 7 8 41:40 40
    7. 26 11 6 9 49:55 39
    8. 26 11 5 10 42:46 38
    9. 26 9 6 11 46:47 33
    10. 26 10 1 15 45:65 31
    11. 26 9 2 15 43:62 29
    12. 26 5 7 14 45:69 22
    13. 26 6 4 16 38:66 22
    14. 26 4 7 15 35:53 19