Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 627
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5021
    Týden:
    23
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Bzenec - Žarošice 1:2 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Blatnice - FK Hodonín 1:2 (0:2)
    So 13.08. 00:00 Lednice - Kyjov B 1:1 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Hroznová Lhota - Milotice 1:2 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Mor. Nová Ves - Podivín 1:1 (1:1)
    So 13.08. 00:00 KEN Veselí - Přítluky 3:0 (3:0)
    So 13.08. 00:00 Velké Bílovice - Žádovice 1:2 (1:0)

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Žarošice - Žádovice 2:2 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Přítluky - Velké Bílovice 0:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Podivín - KEN Veselí 3:0 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Milotice - Mor. Nová Ves 1:0 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Kyjov B - Hroznová Lhota 3:2 (1:1)
    So 20.08. 00:00 FK Hodonín - Lednice 1:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Bzenec - Blatnice 2:1 (2:1)

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Blatnice - Žarošice 0:3 (0:2)
    So 27.08. 00:00 Lednice - Bzenec 7:0 (3:0)
    So 27.08. 00:00 Hroznová Lhota - FK Hodonín 1:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Mor. Nová Ves - Kyjov B 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 KEN Veselí - Milotice 1:2 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Velké Bílovice - Podivín 2:0 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Žádovice - Přítluky 2:4 (2:2)

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Žarošice - Přítluky 3:0 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Podivín - Žádovice 0:2 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Milotice - Velké Bílovice 0:0 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Kyjov B - KEN Veselí 0:3 (0:0)
    So 03.09. 00:00 FK Hodonín - Mor. Nová Ves 2:1 (2:1)
    So 03.09. 00:00 Bzenec - Hroznová Lhota 2:0 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Blatnice - Lednice 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Lednice - Žarošice 0:1 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Hroznová Lhota - Blatnice 1:2 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Mor. Nová Ves - Bzenec 5:3 (3:1)
    So 10.09. 00:00 KEN Veselí - FK Hodonín 2:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Velké Bílovice - Kyjov B 1:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Žádovice - Milotice 2:3 (1:2)
    So 10.09. 00:00 Přítluky - Podivín 1:1

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Žarošice - Podivín 2:1
    So 17.09. 00:00 Milotice - Přítluky 3:2 (2:1)
    So 17.09. 00:00 Kyjov B - Žádovice 2:4
    So 17.09. 00:00 FK Hodonín - Velké Bílovice 0:0 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Bzenec - KEN Veselí 3:1
    So 17.09. 00:00 Blatnice - Mor. Nová Ves 3:1 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Lednice - Hroznová Lhota 2:1 (2:0)

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Hroznová Lhota - Žarošice 6:0
    So 24.09. 00:00 Mor. Nová Ves - Lednice 2:7 (0:2)
    So 24.09. 00:00 KEN Veselí - Blatnice 1:0
    So 24.09. 00:00 Velké Bílovice - Bzenec 2:2
    So 24.09. 00:00 Žádovice - FK Hodonín 1:1
    So 24.09. 00:00 Přítluky - Kyjov B 5:1
    So 24.09. 00:00 Podivín - Milotice 3:1

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Žarošice - Milotice 3:1
    So 01.10. 00:00 Kyjov B - Podivín 0:2
    So 01.10. 00:00 FK Hodonín - Přítluky 4:2
    So 01.10. 00:00 Bzenec - Žádovice 1:1 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Blatnice - Velké Bílovice 0:1
    So 01.10. 00:00 Lednice - KEN Veselí 4:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Hroznová Lhota - Mor. Nová Ves 1:2

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Mor. Nová Ves - Žarošice 1:3 (1:2)
    So 08.10. 00:00 KEN Veselí - Hroznová Lhota 1:2 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Velké Bílovice - Lednice 1:0 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Žádovice - Blatnice 2:3 (0:2)
    So 08.10. 00:00 Přítluky - Bzenec 4:1 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Podivín - FK Hodonín 3:0 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Milotice - Kyjov B 6:2 (3:2)

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Žarošice - Kyjov B 2:1 (1:0)
    So 15.10. 00:00 FK Hodonín - Milotice 2:2 (0:2)
    So 15.10. 00:00 Bzenec - Podivín 2:1 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Blatnice - Přítluky 4:2 (2:1)
    So 15.10. 00:00 Lednice - Žádovice 0:0 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Hroznová Lhota - Velké Bílovice 2:1 (2:1)
    So 15.10. 00:00 Mor. Nová Ves - KEN Veselí 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 KEN Veselí - Žarošice 0:1 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Velké Bílovice - Mor. Nová Ves 3:0 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Žádovice - Hroznová Lhota 2:0 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Přítluky - Lednice 2:2 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Podivín - Blatnice 2:2 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Milotice - Bzenec 4:1 (2:1)
    So 22.10. 00:00 Kyjov B - FK Hodonín 1:5 (1:2)

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Žarošice - FK Hodonín 1:2 (0:1)
    So 29.10. 00:00 Bzenec - Kyjov B 3:0 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Blatnice - Milotice 2:1 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Lednice - Podivín 0:3 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Hroznová Lhota - Přítluky 4:2 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Mor. Nová Ves - Žádovice 0:1 (0:0)
    So 29.10. 00:00 KEN Veselí - Velké Bílovice 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Velké Bílovice - Žarošice 0:3 (0:2)
    So 05.11. 00:00 Žádovice - KEN Veselí 1:1 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Přítluky - Mor. Nová Ves 1:1 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Podivín - Hroznová Lhota 3:0 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Milotice - Lednice 0:1
    So 05.11. 00:00 Kyjov B - Blatnice 1:2 (0:0)
    So 05.11. 00:00 FK Hodonín - Bzenec 2:3 (1:1)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 Kyjov B - Lednice 0:2 (0:1)
    So 12.11. 13:30 FK Hodonín - Blatnice 5:0 (1:0)
    Ne 13.11. 10:15 Žarošice - Bzenec 3:2 (1:1)
    Ne 13.11. 13:30 Milotice - Hroznová Lhota 1:1 (0:0)
    Ne 13.11. 13:30 Podivín - Mor. Nová Ves 1:3 (1:1)
    Ne 13.11. 13:30 Přítluky - KEN Veselí 5:2 (1:1)
    Ne 13.11. 13:30 Žádovice - Velké Bílovice 1:1 (1:0)

    18.kolo

    So 08.04. 16:00 FK Hodonín - KEN Veselí 3:0 (1:0)
    Ne 09.04. 10:15 Žarošice - Lednice 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 10:15 Kyjov B - Velké Bílovice 0:2 (0:0)
    Ne 09.04. 16:00 Blatnice - Hroznová Lhota 1:2 (0:1)
    Ne 09.04. 16:00 Bzenec - Mor. Nová Ves 1:1 (0:1)
    Ne 09.04. 16:00 Milotice - Žádovice 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:00 Podivín - Přítluky 5:2 (3:0)

    19.kolo

    So 15.04. 16:30 KEN Veselí - Bzenec 3:2 (3:1)
    Ne 16.04. 16:30 Podivín - Žarošice 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Přítluky - Milotice 2:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Žádovice - Kyjov B 1:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Velké Bílovice - FK Hodonín 4:0 (2:0)
    Ne 16.04. 16:30 Mor. Nová Ves - Blatnice 3:5 (3:2)
    Ne 16.04. 16:30 Hroznová Lhota - Lednice 2:2 (1:1)

    20.kolo

    So 22.04. 16:30 FK Hodonín - Žádovice 0:2 (0:1)
    Ne 23.04. 10:15 Žarošice - Hroznová Lhota 1:2 (0:1)
    Ne 23.04. 10:15 Kyjov B - Přítluky 0:2 (0:1)
    Ne 23.04. 16:30 Lednice - Mor. Nová Ves 1:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:30 Blatnice - KEN Veselí 3:1 (1:1)
    Ne 23.04. 16:30 Bzenec - Velké Bílovice 4:0 (3:0)
    Ne 23.04. 16:30 Milotice - Podivín 0:1 (0:0)

    21.kolo

    Ne 30.04. 16:30 Podivín - Kyjov B 3:1 (2:1)
    Ne 30.04. 16:30 Přítluky - FK Hodonín 2:1 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Žádovice - Bzenec 3:3 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Mor. Nová Ves - Hroznová Lhota 2:2 (1:2)
    12.05. 00:00 Velké Bílovice - Blatnice 1:1
    19.05. 17:30 KEN Veselí - Lednice 0:2 (0:1)
    Čt 25.05. 16:30 Milotice - Žarošice 3:2 (0:0)

    22.kolo

    So 06.05. 10:15 Kyjov B - Milotice 1:2
    So 06.05. 16:30 Žarošice - Mor. Nová Ves 1:3
    So 06.05. 16:30 Hroznová Lhota - KEN Veselí 1:3
    So 06.05. 16:30 Lednice - Velké Bílovice 1:2 (1:2)
    So 06.05. 16:30 Blatnice - Žádovice 2:3
    So 06.05. 16:30 Bzenec - Přítluky 3:1 (3:1)
    So 06.05. 16:30 FK Hodonín - Podivín 0:1 (0:1)

    17.kolo

    Po 08.05. 16:30 Přítluky - Žarošice 3:0
    Po 08.05. 16:30 Žádovice - Podivín 1:1
    Po 08.05. 16:30 Velké Bílovice - Milotice 1:1 (1:1)
    Po 08.05. 16:30 KEN Veselí - Kyjov B 3:1 (1:0)
    Po 08.05. 16:30 Mor. Nová Ves - FK Hodonín 5:0
    Po 08.05. 16:30 Hroznová Lhota - Bzenec 3:0 (1:0)
    Po 08.05. 16:30 Lednice - Blatnice 3:1

    23.kolo

    So 13.05. 16:30 KEN Veselí - Mor. Nová Ves 2:1
    So 13.05. 17:30 Kyjov B - Žarošice 0:3
    Ne 14.05. 16:30 Milotice - FK Hodonín 10:1 (5:1)
    Ne 14.05. 16:30 Podivín - Bzenec 1:0 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Přítluky - Blatnice 4:1
    Ne 14.05. 16:30 Žádovice - Lednice 1:3 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Velké Bílovice - Hroznová Lhota 0:3 (0:2)

    24.kolo

    Ne 21.05. 00:00 Žarošice - KEN Veselí 3:0 (0:0)
    Ne 21.05. 00:00 Mor. Nová Ves - Velké Bílovice 3:0
    Ne 21.05. 00:00 Hroznová Lhota - Žádovice 3:0
    Ne 21.05. 00:00 Lednice - Přítluky 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 00:00 Blatnice - Podivín 0:2
    Ne 21.05. 00:00 Bzenec - Milotice 1:3 (0:2)
    Ne 21.05. 00:00 FK Hodonín - Kyjov B 4:2

    25.kolo

    Ne 28.05. 00:00 FK Hodonín - Žarošice 1:1 (0:0)
    Ne 28.05. 00:00 Kyjov B - Bzenec 1:4 (0:2)
    Ne 28.05. 00:00 Milotice - Blatnice 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 00:00 Podivín - Lednice 1:2 (1:2)
    Ne 28.05. 00:00 Přítluky - Hroznová Lhota 3:1 (0:1)
    Ne 28.05. 00:00 Žádovice - Mor. Nová Ves 2:4 (2:2)
    Ne 28.05. 00:00 Velké Bílovice - KEN Veselí 1:2 (0:1)

    26.kolo

    Ne 04.06. 10:15 Žarošice - Velké Bílovice 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 KEN Veselí - Žádovice 4:1 (0:1)
    Ne 04.06. 16:30 Mor. Nová Ves - Přítluky 3:2 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Hroznová Lhota - Podivín 2:3 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Lednice - Milotice 1:3 (0:2)
    Ne 04.06. 16:30 Blatnice - Kyjov B 3:1 (2:1)
    Ne 04.06. 16:30 Bzenec - FK Hodonín 6:0 (1:0)

    15.kolo

    Ne 11.06. 10:30 Žádovice - Žarošice 1:3 (1:2)
    Ne 11.06. 10:30 Velké Bílovice - Přítluky 2:1 (1:0)
    Ne 11.06. 10:30 KEN Veselí - Podivín 0:2 (0:1)
    Ne 11.06. 10:30 Mor. Nová Ves - Milotice 1:1 (1:0)
    Ne 11.06. 10:30 Hroznová Lhota - Kyjov B 4:3 (3:0)
    Ne 11.06. 10:30 Lednice - FK Hodonín 3:1 (1:0)
    Ne 11.06. 10:30 Blatnice - Bzenec 2:0 (1:0)

    16.kolo

    16.06. 18:00 Žarošice - Blatnice 3:0 (1:0)
    So 17.06. 10:30 Přítluky - Žádovice 4:5 (0:3)
    Ne 18.06. 10:30 Bzenec - Lednice 1:1 (0:1)
    Ne 18.06. 10:30 FK Hodonín - Hroznová Lhota 3:1 (0:0)
    Ne 18.06. 10:30 Kyjov B - Mor. Nová Ves 4:4 (2:3)
    Ne 18.06. 10:30 Milotice - KEN Veselí 4:1 (1:1)
    Ne 18.06. 10:30 Podivín - Velké Bílovice 3:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 2 7 49:32 53
    2. 26 16 4 6 49:24 52
    3. 26 15 5 6 59:33 50
    4. 26 12 7 7 46:26 43
    5. 26 11 3 12 48:44 36
    6. 26 10 5 11 56:53 35
    7. 26 10 5 11 51:52 35
    8. 26 9 8 9 26:31 35
    9. 26 11 2 13 36:46 35
    10. 26 10 4 12 40:55 34
    11. 26 8 9 9 43:49 33
    12. 26 10 3 13 40:50 33
    13. 26 8 7 11 48:50 31
    14. 26 1 4 21 27:73 7